Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Luna, proslo je 17 h... oce li taj lh test?

Ovaj, testirano i iksirano :P;)

I moram definitivno da promenim vreme testiranja, jer ne bi 2h pre testa trebalo previse hrane i vode da se unosi, a mi klopisemo oko 4h, plus sam ja danas i piskila oko 20 do 5 i kada je trebalo da se test uradi a ja jedva da imam sta da nakapam pa su obe crtice jedva viljive ali su iste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam samo nedoumicu da li i sutra pre posla mm da iksiramo ili da cekam da se vrati s posla, da se malko nakupe plivaci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jureo devojke.

E sada sam potpuno zbunjena. Zasto mi je sada jos pala temp kada su juce lh pokazale +? Da mi ovo nije anvolutorni grrrrr???

I zasto je poceo levi jajnik da me boli sada???

Evo pogledajte

OC_12_12_jul_12.png

hosting images

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jureo devojke.

E sada sam potpuno zbunjena. Zasto mi je sada jos pala temp kada su juce lh pokazale +? Da mi ovo nije anvolutorni grrrrr???

I zasto je poceo levi jajnik da me boli sada???

Evo pogledajte

OC_12_12_jul_12.png

hosting images

Dusice, koliko se ja razumem u lh testove, a ne razumem se mnogo :P , ako ti je juce bio pozitivan onda bi O trebalo da nastupi danas, mozda cak i sutra, tako da je dobro sto ti je jos malo pala T. Ako gresim neka me neko ispravi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusice, koliko se ja razumem u lh testove, a ne razumem se mnogo :P , ako ti je juce bio pozitivan onda bi O trebalo da nastupi danas, mozda cak i sutra, tako da je dobro sto ti je jos malo pala T. Ako gresim neka me neko ispravi :unsure:

Znaci da je ovo dobro?

Jao Anchy duso oraspolozila si me samo tako, sunce moje, bio sam se uplasio mlogo sta je pa sad!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene :) izgleda je o.. juce me boluckao jajnik tako da cemo jos malo pa x pre nego sto odemo u goste :) jer juce nismo :angry:

chartgraphmodule.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene :) izgleda je o.. juce me boluckao jajnik tako da cemo jos malo pa x pre nego sto odemo u goste :) jer juce nismo :angry:

chartgraphmodule.png

Ooooooooooooooo samo sto nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo mene, mislim da mi je O bila 13dc ali nema veze..

Nešto mi je mali skok, obično bude oko 36,5 :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upisala prvi kruzic u kalendar :) Nikome sigurno nista ne znaci, ovih dana mi je ovulacija i do sledece cu upisivati jos mesec dana, ali ipak moramda postavim svoj makar i prazan kalendar :D Ako me primate u drustvo... :D

20120724.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jureo devojke.

E sada sam potpuno zbunjena. Zasto mi je sada jos pala temp kada su juce lh pokazale +? Da mi ovo nije anvolutorni grrrrr???

I zasto je poceo levi jajnik da me boli sada???

Evo pogledajte

OC_12_12_jul_12.png

hosting images

Dusice, koliko se ja razumem u lh testove, a ne razumem se mnogo , ako ti je juce bio pozitivan onda bi O trebalo da nastupi danas, mozda cak i sutra, tako da je dobro sto ti je jos malo pala T. Ako gresim neka me neko ispravi

Luna bez brige.slažem se sa Anchy ;)

evo i mene izgleda je o.. juce me boluckao jajnik tako da cemo jos malo pa x pre nego sto odemo u goste jer juce nismo :

chartgraphmodule.png

O je,O je, bacaj se na x-anje ;)

chartgraph_module.png

Evo mene, mislim da mi je O bila 13dc ali nema veze..

Nešto mi je mali skok, obično bude oko 36,5

Bez brige draga,pa nije svaki ciklus isti ;)

Porasce ona

Ja sam upisala prvi kruzic u kalendar :) Nikome sigurno nista ne znaci, ovih dana mi je ovulacija i do sledece cu upisivati jos mesec dana, ali ipak moramda postavim svoj makar i prazan kalendar :D Ako me primate u drustvo... :D

20120724.jpg

Naravno da te primamo u društvo,upadaj. ;)

Lepa ti je tufnica na grafu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eve i ja da se postavim posle dugo dugo vremena :rolleyes:

Bas se lepo ladi gospoja :D

chartgraphmodule8.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam upisala prvi kruzic u kalendar :) Nikome sigurno nista ne znaci, ovih dana mi je ovulacija i do sledece cu upisivati jos mesec dana, ali ipak moramda postavim svoj makar i prazan kalendar :D Ako me primate u drustvo... :D

20120724.jpg

Andjelcicu, ako ti se sprema O onda ti nije 1dc. Ovo dole sto ti pise day 1,2,3,4... to su ti dani ciklusa, temperaturu koju si izmerila upisi za taj dc koji je. Ako me razumes :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, mislim da mi je O bila 13dc ali nema veze..

Nešto mi je mali skok, obično bude oko 36,5

Ma odlicno je bwe! Bitno je da ce na kraju da pozeleni

Ja sam upisala prvi kruzic u kalendar Nikome sigurno nista ne znaci, ovih dana mi je ovulacija i do sledece cu upisivati jos mesec dana, ali ipak moramda postavim svoj makar i prazan kalendar Ako me primate u drustvo...

NaraFno da te primamo!!

Slazem se sa Anchicom nasom; obelezi samo dane kada je vestica bila i to je to

Pa eve i ja da se postavim posle dugo dugo vremena

Bas se lepo ladi gospoja

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, stigla Snezana!

Lepotinja bwe!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovog mog grafa. Reklo bi se da sam imala dve O :blink: :blink: :blink:

Ako jednu ubodemo na konju smo!!!!

OC_12_12_jul_12.png

image upload

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo mi se tufnica pojavila na sred grafikona i ja onda nesto drndala, pomerala... Namesticu to lepo i upisati i danasnju, pa cu okaciti taj pravilan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ovog mog grafa. Reklo bi se da sam imala dve O :blink: :blink: :blink:

Ako jednu ubodemo na konju smo!!!!

OC_12_12_jul_12.png

image upload

Opaa vidi ti njega! Odličan, ima da pozeleni sigurno! :D

Anđelčiću, Učo želim vam da vam ovaj prvi grafik pozeleni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Meni konačno skočila temp. još samo da se zadrži ovako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Meni konačno skočila temp. još samo da se zadrži ovako :)

Vauuuuuuu kako lep skokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo mi cudno rastu ove BT, ustvari mi je sve cudno jer je samo u jednom danu bio onako velik pad :huh: ako nastavi da raste obelezice mi 17.dc da mi je bila O. To i nije tako lose jer je onaj x od 16.dc ustvari bio 17. u 3 ujutru

stvarno-pobednicki-graf.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo mi cudno rastu ove BT, ustvari mi je sve cudno jer je samo u jednom danu bio onako velik pad :huh: ako nastavi da raste obelezice mi 17.dc da mi je bila O. To i nije tako lose jer je onaj x od 16.dc ustvari bio 17. u 3 ujutru

A što imaš toliko isprekidanih linija? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!

Evo ispravila sam ga :D

Zvanicno, dobrodosla medj' meracice!!!!!

A što imaš toliko isprekidanih linija? :huh:

Ako si joj rekla. Vidis da nam se Ljuba ulenjila i jos nam ich ne komentarise grafove. Msm stvarno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O hvala hvala :*

i ja sam htela da pitam ljubu za isprekidane linije, ove prve su mi jasne, preskocila je da upise, a ove dve desno su upisane svaki dan za redom, zasto su onda isprekidane?

Gde upisujete jacinu krvarenja? Mislim vidim ja gde je na grafikonu, ali nemam pojma kako to da upisem... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elem ovako, kada ispod klaendara otvoris enter data imas gore datum i mozes pomocu strelica da setas levo-desno, znzci popunis za jedan dan pa ides na sledeci i na kraju sacuvas.

Ispod temperature imas Cervical Fluid: i kada otvoris pomocni prozor na strelicu imas sledece: Dry, Sticky, Creamy, Watery, Eggwhite

Izaberes i upises.

Ispod ovoga imas Menses/Spotting: i kada otvoris imas sledece: Spotting, Light, Medium, Heavy Izaberes u zavisnosti od jacine vesticare.

Evo ga izgled da ti bude lakse da pratis.

8dx-FF-kar.jpg

I pri kraju, najsladje Intercourse/Insemination: koje kad otvoris imas: Yes, AM, PM, Both, No, IUI, IVF Retrieval, pa opet biras

Pored ove imas jos nekoliko kartica: Secondary, Tests, Specific, Meds, Custom, Appoitments. Meni je licno najznacajnija Specific, gde imas odredjene propratne simptome od teskih grudi itd.

Evo Andjelcicu, potrajalo je dok sam pronasla. UH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.