Koliko dece???

odgovora

Objavljeno

Ja glasam za broj 3!

Takodje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moji tikeri sve kazu ;) inace kad sam ostala trudna jedna koleginica je prokomentarisala kako hocu verovatano da stignem majku(moja majka ima petoro) na sta sam se uvredila ,mislim nemojte pogresno da me shvatite, moja majka nije bas izabrala da ima petoro :(, ali neka smo zivi i zdravi svi, a ja sam izabrala da imam tri deteta... posto dve koleginice imaju po troje, a jos jedna koleginica i ja cekamo trece, ovaj komentar me je uvredio ....mislim ljudi nekada stvarno nemaju takta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se odusevim kad ugledam treci tiker! A tek cetvrti.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad imamo azdajicu od 9 meseci,ova druga azdaja je bila neplanirana ali mislim da cemo ostati na broju 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasad mali zajbant,ali dace Bog,bice jos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dvoje, blizanci :wub: :wub:

ja bih jos jedno za nekih dve godine, ali mozda opet budu dvoje :wub: :wub: , videcemo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj broj je 3,dva decaka i devojcica(valjda nisu pogresili :unsure: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moji tikeri sve kazu ;) inace kad sam ostala trudna jedna koleginica je prokomentarisala kako hocu verovatano da stignem majku(moja majka ima petoro) na sta sam se uvredila ,mislim nemojte pogresno da me shvatite, moja majka nije bas izabrala da ima petoro :( , ali neka smo zivi i zdravi svi, a ja sam izabrala da imam tri deteta... posto dve koleginice imaju po troje, a jos jedna koleginica i ja cekamo trece, ovaj komentar me je uvredio ....mislim ljudi nekada stvarno nemaju takta...

Razumem te u potpunosti,to je baš privatna stvar.Ja imam jednu bebu,ulažem sve u nju koliko mogu,al zaista nisam sad spremna za drugo.I ako odlučim možda ću ostati na njoj.

Divim se ženama koje su podigle puno dece,al ne mora da znači da velika porodica znači i srećna porodica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cekamo drugo dete.Planiramo i trece dok mi njih dve malo odrastu bar do prvog razreda.Ako Bog da pa da treci put budu blizanci.I mama i tata imaju bracu i sestre blizance,sto znaci da su obe bake radjale blizance pa bih mozda mogla i ja.Ali i ako ne bude nema veze,rodice mama i cetvrto.

Bravo CICANA,baš lepo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi dosta i od finansijskog momenta, koliko je samo ljudi bez posla ili sa samo jednim zaposlenim clanom, sto je slozicete se ne bas dovoljno za vise dece. A ljudi i okolina su toliko dosadni, jedino im je brojka 2 ispravna, jer ko ima jedno malo je, a ko ima 3 puno je :blink:

bikica85 i MamaNataša volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi dosta i od finansijskog momenta, koliko je samo ljudi bez posla ili sa samo jednim zaposlenim clanom, sto je slozicete se ne bas dovoljno za vise dece. A ljudi i okolina su toliko dosadni, jedino im je brojka 2 ispravna, jer ko ima jedno malo je, a ko ima 3 puno je :blink:

Potpis. Ne svidja mi se to generalizovanje kod broja 2.

Sto se finansija tice, potpuno si u pravu. Finansije i zdravstveni problemi su dva jedina problema koja me mogu spreciti u ispunjavajnu moje zelje da imam cetvoro dece.

Smey i bikica85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zelim petoro dece. Ne verujem da cemo to moci pa smo tu zelju sveli na troje. Necu se buniti ako predjemo preko te cifre, tj ako ih bude vise, samo Boze zdravlja!!!

bikica85 i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1370128559' post='683711]

Ja zelim petoro dece. Ne verujem da cemo to moci pa smo tu zelju sveli na troje. Necu se buniti ako predjemo preko te cifre, tj ako ih bude vise, samo Boze zdravlja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi dosta i od finansijskog momenta, koliko je samo ljudi bez posla ili sa samo jednim zaposlenim clanom, sto je slozicete se ne bas dovoljno za vise dece. A ljudi i okolina su toliko dosadni, jedino im je brojka 2 ispravna, jer ko ima jedno malo je, a ko ima 3 puno je :blink:

E da,još ako možeš da namestiš sina i kćerku,pa da bude idealno :lol: .

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da,još ako možeš da namestiš sina i kćerku,pa da bude idealno :lol: .

A pa da, to bi bilo idealno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pa da, to bi bilo idealno :)

Ozbiljno,sve reklame na kojima su porodice,bilbordi,ako obratiš pažnju-mama,tata,sin i kćerka :ph34r: I naravno ljudi nesvesno to prihvate kao ideal -_- .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno,sve reklame na kojima su porodice,bilbordi,ako obratiš pažnju-mama,tata,sin i kćerka :ph34r: I naravno ljudi nesvesno to prihvate kao ideal -_- .

tako su nama rekli kad se rodio K. e super sad imate dvoje i to sina i cerku i dosta vam je,najlepse :angry:

mediji su cudo <_<

mi planiramo jos jedno,Boze zdravlja,kad ovi malo porastu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice ti si moj uzor :wub: Ja bih želela najmanje dvoje,decu obozavam, ali obzirom da sam jedva došla i do ove trudnoće, pitanje je da li će biti izvodljivo :( Ali daću sve od sebe, to je sigurno :D

takica i Mejja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice ti si moj uzor :wub: Ja bih želela najmanje dvoje,decu obozavam, ali obzirom da sam jedva došla i do ove trudnoće, pitanje je da li će biti izvodljivo :( Ali daću sve od sebe, to je sigurno :D

ja ti zelim da imas puno dece i da uzivas sa njima..... :wub:

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjice, ja ti zelim da te svaka sledeca trudnoca iznenadi! Zivot je cudo, nikad ne reci nikad, a i medicina jako brzo napreduje tako da uopste ne sumnjam u to da ces imati i vise od dvoje dece!

Ja verujem u cuda i cuda su me mnogo puta iznenadila, samo je bitno to sto ti ne odustajes! :*

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za sad dvoje dece:))tacnije dva indijanca :wub: :wub: Boze zdravlja samo malo da stanemo na svoje noge i onda jos jedno :wub: voleli bi da to bude devojcica,ali nam je skroz svejedno samo da bude zivo i zdravo :wub:

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imamo troje dece ja jedno iz prvog braka a suprug dvoje isto iz prvog braka :) imala vanmatericnu :( tako da planiramo i jedno nase :D pa da bude ono tvoje i ono moje tuku ono nase :lol:

cupcake voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.