Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Ne mogu da lezim na levom boku jer me ta strana i boli. A boli i nisko stomak, videcemo . Juce jesam imala neke obaveze u gradu i kad sam se vracala imala sam utisak da cu se na trecem stepeniku poroditi. Od tad lezim ali sam danas bila na kontroli kod endokrinologa i htela da svisnem od bolova. Sad lezim i malo je bolje, malog sam poslala da se igra jer se brine kad lezim. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da lezim na levom boku jer me ta strana i boli. A boli i nisko stomak, videcemo . Juce jesam imala neke obaveze u gradu i kad sam se vracala imala sam utisak da cu se na trecem stepeniku poroditi. Od tad lezim ali sam danas bila na kontroli kod endokrinologa i htela da svisnem od bolova. Sad lezim i malo je bolje, malog sam poslala da se igra jer se brine kad lezim. Pozz

Neno, kako si...napisi kad budes mogla par reci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno, kako si...napisi kad budes mogla par reci..

Tu sam, leskarim. Nisam mogla juce da udjem, od silnog zurenja u serije pocela da mi se muti slika :lol: pisem na iPad pa mi slovca sicusna...

Nikako nisam navikla da mirujem, ne znam sta cu od sebe. A sto se tice bolova bolje mi je, samo se ne usudjujem da izadjem. A mota mi se po glavi gde bi bar na kratko mogla da smugnem :rolleyes: ne dam se ja. Pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske drzite mi se tezak je to posao biti dupla trudnica :-)

Pereco svaka cast bas si lepo izgurala,jedva cekam lepe vesti,zelim ti lak porodjaj i brz oporavak,naravno zrdavu,jaku i veliku decu :rolleyes:

Neno malo odmori,procice i to to je faza kad se materica jako siri i bolovi su jaki,pi vitamine,pokusaj dobro da se hranis i da se odmaras,procice za nedelju dve!!!!

Jovana,ines kako je kod vas!!!!!

Mislim na vas i jedan veliki poljubac od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me opet. Drage moje, popodne pocelo da me pece i smeta, kao neki grc vaginalno. Skapiram ja infekcija pa odem kod dr. Naravno gljivica. Izgleda ja je dobijem cim pirne vetric, dzaba sva higijena.

Ali to nije najveci maler. Babica je uzimala anamnezu pa sam pred mm morala da odam kilazu <_<. To je bila do sad najcuvanija tajna, ni za zivu glavu nisam htela da kazem. :mellow:. Evo ga smejulji se celo vece, grrrrrrrr.

Bolovi prestali, sutra mogu malo u setnju. Jeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske drzite mi se tezak je to posao biti dupla trudnica :-)

Pereco svaka cast bas si lepo izgurala,jedva cekam lepe vesti,zelim ti lak porodjaj i brz oporavak,naravno zrdavu,jaku i veliku decu :rolleyes:

Neno malo odmori,procice i to to je faza kad se materica jako siri i bolovi su jaki,pi vitamine,pokusaj dobro da se hranis i da se odmaras,procice za nedelju dve!!!!

Jovana,ines kako je kod vas!!!!!

Mislim na vas i jedan veliki poljubac od mene

Jelena, hvala za savete. Jeste drugacija dupla- trudnoca. Posle je dupla sreca, jedva cekam.

Kako napreduju tvoje bebice i ti sa njima? Veliki pozdrav za svo troje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovanna, evo i ja na stikeru ispod stotke! Masala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, to se i meni cesto desava, a otkud - nije mi jesno, jer stalno nesto briskam, cistim...vodim racuna o higijeni...

A za kilazu..sta te briga ;) Danas ih imas (kg), a sutra kad se porodis... polako ces da ih izgubis.

Pozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, to se i meni cesto desava, a otkud - nije mi jesno, jer stalno nesto briskam, cistim...vodim racuna o higijeni...

A za kilazu..sta te briga ;) Danas ih imas (kg), a sutra kad se porodis... polako ces da ih izgubis.

Pozdrav :)

To polako gubljenje kg mi je poznato. Toliko polako ide da imam visak jos od prve trudnoce. Nije da me bas brine nego me mm zeza sa uzivanjem :lol: Sad smo mm i ja kao Stanlio i Olio :lol:

A te gljivice da ne poverujes! Mislim da sam ih jednom imala kao klinka posle antibiotika a sad u trudnoci treci put. Cak se brisem gazama koje bacam, ves perem posebno, koristim lactacid..... Toliko muke ni za sta. Pih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovanna, evo i ja na stikeru ispod stotke! Masala

Masala Neno, nek si ti samo dobro :rolleyes: To za gljivice u trudnoci cesta, skoro i normalna stvar...

Reci ti muzu nek on nosi dve bebe da vidim koliko ce kg imati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske drzite mi se tezak je to posao biti dupla trudnica :-)

Pereco svaka cast bas si lepo izgurala,jedva cekam lepe vesti,zelim ti lak porodjaj i brz oporavak,naravno zrdavu,jaku i veliku decu :rolleyes:

Neno malo odmori,procice i to to je faza kad se materica jako siri i bolovi su jaki,pi vitamine,pokusaj dobro da se hranis i da se odmaras,procice za nedelju dve!!!!

Jovana,ines kako je kod vas!!!!!

Mislim na vas i jedan veliki poljubac od mene

Guram Jeco, mene najvise muci sto imam utisak da ce mi stomak uskoro biti u grlu Pritiska mi pluca, cesto se borim za vazduh, a onda mi se i srce razlupa...uf. Ovo mi se pogotovo desava posle jela mada jedem male kolicine i cesto ali dzaba. Kako li ce kasnije da bude....

Poljubac i za tebe:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, pa dobro... Stanlio i Onlio bili dobri dobri drugari ;) ... a uz lekove, sve prodje.

Ja se danas za promenu osecam odlicno, pa sam pozitivna, a to sto do pre dva dana nisam mogla da disem ili jedem, ili spavam nocu - to sam vec zaboravila.

Sta ti je selektivno pamcenje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masala Neno, nek si ti samo dobro :rolleyes: To za gljivice u trudnoci cesta, skoro i normalna stvar...

Reci ti muzu nek on nosi dve bebe da vidim koliko ce kg imati :lol:

On bi mogao i slona da nosi, ne bi me stigao sa kilazom :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos nemam problema sa disanjem, kod mene vam je suprotno. Malisa lezi udobno na besici i sutirka se. A micka je mirna, ona lezi na bati :)))

Videcemo ko ce tu da vodi glavnu rec :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Velika podrska za Jovanu,bebice i citavu familiju!!!!!!!!

Nadamo se svi najboljem i molimo za to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana svi smo uz tebe i male bebice.

Nadam se da ce sve biti kako treba,budi jaka i saljem ti puno snage.

Bebice ce sigurno lepo napredovati i uskoro biti kuci sa tobom.

Ljubac za tebe i bebice!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Ostala sam bez texta, ne znam nale sta da napisem. Vec sam joj pisala na pp jer me brinulo sto je nema. Ona je tri dana pre mene imala termin.

Uf. Moja koleginica sa posla je rodila u 26- toj devojcicu od 560 g. Mala sad ima 5 god i ide u vrtic. Dugo su isli sa njom na ergoterapiju, jeste da je malo sporija ali ipak se razvija dobro. Nadam se da ce i Jovanine bebice da uspeju, ona je vrlo pozitivna osoba, bice oni na mamu. Teska je to borba ali jovana sigurno ima snagu....

Bas me je ovo potreslo, od sveg srca im zelim sve najjjj....

Buljim u ova slova i bas bih da se probudim i da ovo uopste nije istina.

Ako nekako mogu da pomognem- tu sam.

Mislim na vas. Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja da malo cmizdrim, poljubac za jovanu i bebice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, nadam se da će sve biti u redu sa bebicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Nale, veliki pozdrav i puno puno punoooooo snage i pozitivnih misli da mrvice što pre stignu kući u svoj krevetac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav za Jovanu i bebice i da sto pre dodju svojoj kucici i mami :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, uz tebe smo i tvoje bebice...biće to sve OK...

Čekamo informacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce svaki dan bebicama biti bolje i da ce brzo ojacati. Mislimo na vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislimo,mislimo,danas Jovana izlazi iz bolnica,rece njena sestra sinoc.Cekamo da se jave bilo koja od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.