Šta ste dobili od muža za rođenje bebe

odgovora

Objavljeno

parfem gucci floru koji obozavam i rekao je da biram sta zelim od nakita sto jos nisam :), mada moram da kazem da sam od sveki dobila bon za parfimeriju da sebi uzmem sta zelim to je bilo veliko iznenadjenje :)

Tooo zlatarna Celje neka malo zaradi kintu kad je ovako lep povod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nnnndaaaa ali praviti je lakše nego rađati i nositi...a pravila si i ti...tako da kaži mu da se ne folira nego da te izvede bre negde na večeru...pa u trešnjik :D

hehehe e ovo mi se sviđa....moraću mu to reći....hvala na savjetu Kiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja sam danas dobila. prelepu narukvicu, zuto belo zlato.. birala sam sama ali sam ipak od tri koje su mi se svidele htela da mm odabere, i izabrao je i meni najlepsu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

5e-DSC090.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, prelijepa je. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub:

Ivana, prelijepa je. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xixixixi Ja sam dobila ono sto ni jedna nije - soljice za kafu :P Ali jedne prelepe koje su mi se jos ranije svidele, sa cica macama i isto takvu tacnu (sve u kompletu) :rolleyes: . Mada, i to mi je kupio sa zakasnjenjem ali nema veze, jer sam se bas obradovala. A danas mi dobro dodje da se sprdam na njegov racun kada kazem sta mi je kupio sto sam mu rodila sina.

A sada, za drugi put, dobila sam .corak. (citaj: nista)..mada smo i mi dekintirani..pa mi mozda nekada, priredi iznenadjenje sa zakasnjenjem...u vidu nekih casa (pretpostavljam) :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebalo je da dobijem minđuše sad ali nam kola z i te pare moramo dati na popravku :( Ali sam od mame dobila male minđuše od belog zlata. Uh eto bar ipak nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buket cveca,za koji me svaki put dusa boli kad baci pare na to al mu ne smem reci :D Nije da sam stipsa ali ja volim da dobijam i poklanjam prakticne stvari a buket nikako ne ide tu :P

I sta je najvaznije sta sam dobila za rodjenje sina , uzeo je mesec dana slobodnih i proveo ih 24 sata sa nama , sto je meni znacilo vise nego ista na ovom svetu!! A od svekrve sam dobila divne karike od belog zlata ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buket cveca,za koji me svaki put dusa boli kad baci pare na to al mu ne smem reci :D Nije da sam stipsa ali ja volim da dobijam i poklanjam prakticne stvari a buket nikako ne ide tu :P

I sta je najvaznije sta sam dobila za rodjenje sina , uzeo je mesec dana slobodnih i proveo ih 24 sata sa nama , sto je meni znacilo vise nego ista na ovom svetu!! A od svekrve sam dobila divne karike od belog zlata ....

bas lepo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vbg-minua-.jpg

Evo, da ne ostanem dužna... ovo su moje minđušice :) kamenčić je naravno pravi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da se ipravim jer sam pisala da nisam dobila nista a skroz sam zaboavila na tepih koji me je cekao i trenerka... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi put buket, koi je od silnog uzbudjenja zaboravio na stolici u porodilistu :lol: pa ga je moja sestra vijala da bi mi ga urucio. A drugi put apsolutno nista... Cak me je docekala prljava kuca, i neoprana bebina odecica, iako je samo to trebalo da uradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki...minđuše su ti prelepe... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala...cvetam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki bas su lepe , ja obozavam ovakve mindjuse , nezne , zenstvene i jednostavne ,prelepe su !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buket cveca,za koji me svaki put dusa boli kad baci pare na to al mu ne smem reci :D Nije da sam stipsa ali ja volim da dobijam i poklanjam prakticne stvari a buket nikako ne ide tu :P

I sta je najvaznije sta sam dobila za rodjenje sina , uzeo je mesec dana slobodnih i proveo ih 24 sata sa nama , sto je meni znacilo vise nego ista na ovom svetu!! A od svekrve sam dobila divne karike od belog zlata ....

Isto to bilo i kod mene, samo bez svekrvinog poklona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buket cveca,za koji me svaki put dusa boli kad baci pare na to al mu ne smem reci :D Nije da sam stipsa ali ja volim da dobijam i poklanjam prakticne stvari a buket nikako ne ide tu :P

I sta je najvaznije sta sam dobila za rodjenje sina , uzeo je mesec dana slobodnih i proveo ih 24 sata sa nama , sto je meni znacilo vise nego ista na ovom svetu!! A od svekrve sam dobila divne karike od belog zlata ....

Bas lepo... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Koliko samo to znaci u tim trenutcima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prelep prsten... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam dobila prsten,prelep kao da sam ga sama birala. Ali,najvaznije je da mi od prvog trenutka pomaze u svemu i zanimljivo je da je on kupao bebu prvih nekoliko dana. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila buket, puno razumevanja za moje stanje u kom sam se nalazila i veliku podrsku da sve to sto pre prodje.

I Avent pumpicu koja mi je bila nenormalno potrebna i o kojoj sam pricala celu trudnocu (ako mi ne daj boze zatreba kao sto jeste), on se setio i dan posle izlaska iz porodilista (kad se uverio da mi treba) mi je kupio. To je za nas ipak puno para, s' obzirom u kakvoj smo se situaciji nasli... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.