Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Uzgred Lenocka,procitala sam sad na jednoj temi nesto lepo sto si napisala :) Idem da ti se zahvalim :)

Baš me zanima gde :unsure: Čekam da vidim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si nasla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel si nasla?

t2706.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravisimoo,Ivana 84 sta se kod tebe desava?

Lenocka samo ti nastavi sa tresnjicama,mozda se uhvati od zaliha,vidis da su cajevi vec poceli da rade svoj posao,sluz 9-og dana ciklusa,i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravisimoo,Ivana 84 sta se kod tebe desava?

Lenocka samo ti nastavi sa tresnjicama,mozda se uhvati od zaliha,vidis da su cajevi vec poceli da rade svoj posao,sluz 9-og dana ciklusa,i tako to...

Radim koliko mogu :lol: :lol: :lol: Sinoć oboje zaspali ispred telelvizora, bili mnogo umorni, ceo dan na poslu, pa onda po gradu, kupovina, došli kući tek uveče...moram danas opet da nadoknadim za juče i da odradim za danas :lol: :lol: :lol: Zezam se, ali biće mi baš teško što neće da bude tu 2 nedelje, prošli put je otišao na 5 dana i baš mi bilo bezveze :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu,kod mene je vestica na izmaku snagak05206.gif..Dabogda uzela godisnji od jedno godinu danak0507.gif...Sverkrvu salji kuci zakljucavaj vrata i u akcijuuuut15167.gif

Vladana dobrodosla na forum,i iskreno se nadam da ces se kratko zadrzati u ovoj "sobi" :D

bibi libi,ajde sad sta je tu je,idemo u novi krug,poneces vecu korpu i ovaj mesec da ugledamo sve te famozne dve crtice(prosli mesec meni je kasnilo 5 dana,a inace nema obicaj,znam kakvo je razocarenje kroz koje prolazis ali ne smes dozvoliti da klones duhom)...Sad malo predaha i onda opet u berbut1520.gif

Plavookice,CESTITAM,sad nas vuci za sve za sta mozes uhvatiti,trebace nams0819.gif

Jeko beko,javljaj sutra sta kaze testic,drzim figeet4804.gif

Jekic,sta se s'tobom dogadja?Ti si isto oko 1. trebala raditi testic ako se dobro secam?t4827.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim koliko mogu :lol: :lol: :lol: Sinoć oboje zaspali ispred telelvizora, bili mnogo umorni, ceo dan na poslu, pa onda po gradu, kupovina, došli kući tek uveče...moram danas opet da nadoknadim za juče i da odradim za danas :lol: :lol: :lol: Zezam se, ali biće mi baš teško što neće da bude tu 2 nedelje, prošli put je otišao na 5 dana i baš mi bilo bezveze :(

Znam kako ti je.Mm je isto cesto putovao,sad vise ne,skoro je promenio posao.Ali se secam kako sam patila kad nije tu,kad god se pakuje za put ja dobijem artimije i tahikardije.To je tolika patnja bila sto se rastajemo da ti ne mogu opisati.Jednom sam pitala drugaricu"Da li se od ovolike tuge za partnerom moze umreti"?Ali,hvala Bogu,sve je to za nama.Nemoj biti tuzna,razmisljaj kako ce te 2 nedelje brzo proci,mada koliko god te tesila znam da ti je beznacajno,jer se secam kako je meni bilo :( preostaje ti da se naoruzas strpljenjem i razmisljas kako se mozda zakacila jedna bebicka,pa da ti tako brze prodje vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu,kod mene je vestica na izmaku snagak05206.gif..Dabogda uzela godisnji od jedno godinu danak0507.gif...Sverkrvu salji kuci zakljucavaj vrata i u akcijuuuut15167.gif

Otisla je svekrIvicat1434.gifdanas'ACTION" :D

Joj,ja se isto nadam da ce ova vestica sto je prosla biti poslednja u ovoj godini,dosadna je viset2107.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kako ti je.Mm je isto cesto putovao,sad vise ne,skoro je promenio posao.Ali se secam kako sam patila kad nije tu,kad god se pakuje za put ja dobijem artimije i tahikardije.To je tolika patnja bila sto se rastajemo da ti ne mogu opisati.Jednom sam pitala drugaricu"Da li se od ovolike tuge za partnerom moze umreti"?Ali,hvala Bogu,sve je to za nama.Nemoj biti tuzna,razmisljaj kako ce te 2 nedelje brzo proci,mada koliko god te tesila znam da ti je beznacajno,jer se secam kako je meni bilo :( preostaje ti da se naoruzas strpljenjem i razmisljas kako se mozda zakacila jedna bebicka,pa da ti tako brze prodje vreme ;)

Ja samo brojim dane, još kad mi je juče rekao, da možda neće da čekaju nedelju, nego da će možda i sutra,aaaat3616.gif

Ali dobro, šta ću, kad se mora, mora se...proći će i to...

Daj Bože da se zakači jedna, ali ne smem o tome da razmišljam, da ne šiznem načistot3749.gif

Pokušaću da skrenem misli od svega, šetaću, a mogla bih i da počnem da učim za ovu specijalizaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otisla je svekrIvicat1434.gifdanas'ACTION" :D

Joj,ja se isto nadam da ce ova vestica sto je prosla biti poslednja u ovoj godini,dosadna je viset2107.gif

Akcija i samo akcijat15149.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Akcija i samo akcijat15149.gif

b0242.gif

Znas sta valjab0225.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0242.gif

Znas sta valjab0225.gif

Ma, razumemo se ti i jam1213.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Прво Плавокој да честитамk1821.gif

Ја сам радила тестове јуче и прекјуче и билинсу негативни, данас треба да добијем, и сад чекам. Ма следећи месец је мој, нема више самном циле-миле, има да будеt2409.gif

Ивана84 сад тог твог хватај и следећи месец да нам објавиш плусићt45129.gif

Jekić, bezveze zbog testova, ali možda je još rano...u svakom slučaju, znam ja da si ti pozitivna i što kažeš - sledeći mesec je tvoj!!!m1282.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Прво Плавокој да честитамk1821.gif

Ја сам радила тестове јуче и прекјуче и билинсу негативни, данас треба да добијем, и сад чекам. Ма следећи месец је мој, нема више самном циле-миле, има да будеt2409.gif

Tako je jekic,optimizam,objasni tojt123001.gifda je dosadna,i da se gubi na jedno 9 meseci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je jekic,optimizam,objasni tojt123001.gifda je dosadna,i da se gubi na jedno 9 meseci ;)

Podhitno da se izgubi iz naših života.

Kuckamo se u ponedeljak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cemo sledeci memsec sve biti u plusicimab0242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da cemo sledeci memsec sve biti u plusicimab0242.gif

Sto bi to bilo dobrooo, da sve zbrisemo u"prvo"i tamo da nastavimo sa caskanjem, ali o mucninama,nadutosti,pregledima :wub: Hocu da mi bude muka i da povracam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto bi to bilo dobrooo, da sve zbrisemo u"prvo"i tamo da nastavimo sa caskanjem, ali o mucninama,nadutosti,pregledima :wub: Hocu da mi bude muka i da povracam :lol:

b0230.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

a ti mala sta se smejes!!!???

s0621.gif

brze na poso pa da idemo svi!nemoj da mi se rasformira ekipa!!!!

u napad cekalice....t15203.gif

t15209.gif

[/quote

Svi cemo odavde da zbrisemo ovog mesecat0803.gif

Ali ova rasna plavojka je :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste jeste,izmami mi osmeh,sreca da sam sama inace bi neko pomislio da sam pobudalila sto se stalno smejem monitorub0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon 10 dana izostanka menstruacije...smo ugledali dve crtice :) )))))

Juupiii!! Cestitam! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad god dodjem ovde neko je trudan :) Moracu cesce da dolazim!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...nema me nekoliko dana ,a vi se bas raspricale, prvo sve koje su ugledala svoje plusice, crtice... od sveg srca cestitam.

Cure koje nastavljaju u novi krug glave gore i u radnu akciju..znate kako se kaze sto se mora nije tesko

Mene vstica vreba 6 pa se nadam da cu je nekako izbeci...nemam nikakve simptome, ni da cu dobiti,a i da necu prosto je sve mirno...samo mi neki crvic barata po mozgu i dobacuje da sam mozda trudna,a ja nekako neverujem, pa onda verujem, neznam ni sama....ma znate i same kako je to, kad nesto hoces sve ti se cini da je tu na dohvat ruke,a ti nikako da dohvatis...

Kako mi se priblizava 6 ja sve nervoznija, prosli mesec mi kasnilo 10 dana,mislila sam to je to (cak sam i betu radila i bila je negativna), ali se bezobraznica pojavila i donela sa sobom i bolove,jedva cekam da je se otarasim. Malo mi cudno...kao da pricam sama sa sobom, vi se sve ovde poznajete...pa nekako imam utisak da upadam u privatne razgovore, ali moram sa nekim svoju nervozu da podelim ili cu izludeti.

Brali smo tresnjice, vredno koliko smo mogli..pa se nadam da me ovog meseca test nece razocarati ali neznam ni sama, bas me nekako strah da nece biti nista. Sve sluskam da li me nesto boli, jesu li mi grudi otekle, ima li promene u sekretu...ali nista neprimecujem. Mozda je jos rano, ali nemam ni klasicne simptome PMS-a, mozda je crvic upravu...neznam...joj devojke imate li vi sta da mi kazete da se malo smirim.

Raspisala sam se,a nista pametno nisam rekla, valjda vas nisam smorila. hvala na razumevanju.

Veliki cmok za sve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...nema me nekoliko dana ,a vi se bas raspricale, prvo sve koje su ugledala svoje plusice, crtice... od sveg srca cestitam.

Cure koje nastavljaju u novi krug glave gore i u radnu akciju..znate kako se kaze sto se mora nije tesko

Mene vstica vreba 6 pa se nadam da cu je nekako izbeci...nemam nikakve simptome, ni da cu dobiti,a i da necu prosto je sve mirno...samo mi neki crvic barata po mozgu i dobacuje da sam mozda trudna,a ja nekako neverujem, pa onda verujem, neznam ni sama....ma znate i same kako je to, kad nesto hoces sve ti se cini da je tu na dohvat ruke,a ti nikako da dohvatis...

Kako mi se priblizava 6 ja sve nervoznija, prosli mesec mi kasnilo 10 dana,mislila sam to je to (cak sam i betu radila i bila je negativna), ali se bezobraznica pojavila i donela sa sobom i bolove,jedva cekam da je se otarasim. Malo mi cudno...kao da pricam sama sa sobom, vi se sve ovde poznajete...pa nekako imam utisak da upadam u privatne razgovore, ali moram sa nekim svoju nervozu da podelim ili cu izludeti.

Brali smo tresnjice, vredno koliko smo mogli..pa se nadam da me ovog meseca test nece razocarati ali neznam ni sama, bas me nekako strah da nece biti nista. Sve sluskam da li me nesto boli, jesu li mi grudi otekle, ima li promene u sekretu...ali nista neprimecujem. Mozda je jos rano, ali nemam ni klasicne simptome PMS-a, mozda je crvic upravu...neznam...joj devojke imate li vi sta da mi kazete da se malo smirim.

Raspisala sam se,a nista pametno nisam rekla, valjda vas nisam smorila. hvala na razumevanju.

Veliki cmok za sve!!!

Ništa ti, nigde ne upadaš...to je i poenta foruma da svi sa svima pričaju :) ja sam na ovoj temi isto padobranac, i samo čitam iz prikrajka, ali toliko mogu da ti kažem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa ti, nigde ne upadaš...to je i poenta foruma da svi sa svima pričaju :) ja sam na ovoj temi isto padobranac, i samo čitam iz prikrajka, ali toliko mogu da ti kažem :)

Ajde ti padobranac pozuri i otvaraj taj padobran Mihailo oce van :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.