Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:( CAO JA SAM NOVA OVDJE ALI KAD STE KOD PLUSICA JA IH CEKAM VEC GODINU DANA I NISTA,POSTALA SAM OCAJNA....

Dobrodosla proljece u nasu druzinu :) Da li si radila neke analize da proveris zasto ne ostajes trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proljece

welcome-desi-glitters-45.gif

Malisa super što je osoblje ljubazno i to može da bude od velikog značaja, kao što si i sama rekla - samo hrabro i biće sve kako treba :rolleyes:

Ostale čekalice gde ste ? Ima li šta novo kod neke ? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim cekalica nema,znaci da vredno rade :rolleyes:

Ja moju vesticu ocekujem sutra,ali evo vec se javlja,tako da nista od mene ni ovaj mesec...upisujem se za sledeci...grrrr :angry:

Valjda ce ostale imati vise srece,ja se vec nadam da ce se nekoj posreciti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Proljece

welcome-desi-glitters-45.gif

Malisa super što je osoblje ljubazno i to može da bude od velikog značaja, kao što si i sama rekla - samo hrabro i biće sve kako treba :rolleyes:

Ostale čekalice gde ste ? Ima li šta novo kod neke ? :wub:

Ja cekam 5-i....obavezno se javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim cekalica nema,znaci da vredno rade :rolleyes:

Ja moju vesticu ocekujem sutra,ali evo vec se javlja,tako da nista od mene ni ovaj mesec...upisujem se za sledeci...grrrr :angry:

Valjda ce ostale imati vise srece,ja se vec nadam da ce se nekoj posreciti :rolleyes:

tu smo... tu smo... danas je dan M... nemam nikakve uobičajene simptome da će veštica doći.... malo me nešto probode u stomaku i to je to.... ne bole me grudi... što mi je baš čudno za mene..... mada mislim da ću dobiti danas.... malo se nadam ali opet ne previše.

danas odbrojavam sate :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: Lenocka hvala - kod mene u selu nema prodavnica zdrave hrane :( ali prvom prilikom kad budem isla za grad kupujem.... Ja baš baš imam bolne menstruacije pogotovo ako se malo prehladim ali još bolje što može da pomoge i kod zatrudnjivanja :P

Suncokret većina nas treba oko prvog da dobije (ako sam dobro upućena :blink: ) pa sad će krenuti jedna po jedna DAJ BOŽE sa lepim vestima....

Nema na čemu, samo da pomogne...proveri i u apoteci nekoj, možda ima...što se tiče bolnih menstruacija, i ja ih imam ponekad, ali mogu ti reći da ovu nisam ni osetila, ni grčeve, ništa...daj Bože da pomogne i za ovo drugo, važnije :rolleyes:

Evo i mene stigla sam sinoc ali sam bila mnogo umorna tako da sam ostavila za danas.

Klinika je super kao i sestre i dr Janicijevic koja me primila,ceo tim je super jako prijatan , tamo se osecas prijatno sto je mnogo bitno.

Sve sto se tice VTO pocinje se kad dobijem mecu a to je oko 20-tog aprila. Tad pocinjem sa kontracepcionim pilulama.Treba da odem jos jednom na UZ pre ciklusa.

To je drage moje za pocetak sve .

Samo polako i opusteno, bice sve kako treba.(bar se nadam) veoma je vazna sama priprema organizma za ceo taj postupak tj. za hormonsku terapiju,tako da ne treba da se zuri.

Polako ali sigurno.

Drago mi je da si ovaj put lepo prošla, da je osoblje bilo ok. Sad ih samo slušaj, pridržavaj se terapije, veruj u uspeh i biće sve super!!! ;)

:( CAO JA SAM NOVA OVDJE ALI KAD STE KOD PLUSICA JA IH CEKAM VEC GODINU DANA I NISTA,POSTALA SAM OCAJNA....

Dobro nam došla!!! Nemoj da očajavaš, družićemo se lepo i kad se najmanje nadaš, doći će tvoja bebica...ovde kod nas važi deviza-samo pozitivno!!!

g20079.gif

Ivana84, Jeko Beko i Bibi libi držim vam palčeve i nemojte da mi se još predajete! Dok ne dođe bezobraznica, ima nade!!!

Ja moram da vam se požalim...taman sam se "naoštrila" za ovaj mesec, pijem čajeve, imam samo lepe i pozitivne misli, već sam počela da berem trešnjice i sve, kad ono...mm mi u subotu kaže da mora krajem ove nedelje da ide za inostranstvo, šalju ih poslovno i ostaje najmanje 10 dana...a meni baš tad kreću plodni dani...baš sam se razočarala, ali šta da radim, ne možemo da promenimob0410.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko,nista od toga,mucila me je celu noc, prkosila, i evo je tacno na vreme :angry: Sta sad,idemo u nove "radne pobede" sledeci mesec.... :D

Lenocka,znam kako ti je,mm cesto poslom ide za Nemacku,ali

do sad se uvek nekako poklapalo da je za plodne dane bio kuci :D (vise nisam sigurna ni kad su kad neeeeece jel')......

Bibi Libi,dok ne dodje znaci da mozda ni nece...Vreme je da cujemo i neke lepe vesti,svim srcem drzim fige :wub:

Jekic,where are you? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da vam se požalim...taman sam se "naoštrila" za ovaj mesec, pijem čajeve, imam samo lepe i pozitivne misli, već sam počela da berem trešnjice i sve, kad ono...mm mi u subotu kaže da mora krajem ove nedelje da ide za inostranstvo, šalju ih poslovno i ostaje najmanje 10 dana...a meni baš tad kreću plodni dani...baš sam se razočarala, ali šta da radim, ne možemo da promenimob0410.gif

E baksuza,mada mislim da ce ti to dobro doci, da cajevi koje si pocela da pijes imaju vise vremena da "delaju"u organizmu,ko zna zasto je to dobro...

k28029.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram da vam se požalim...taman sam se "naoštrila" za ovaj mesec, pijem čajeve, imam samo lepe i pozitivne misli, već sam počela da berem trešnjice i sve, kad ono...mm mi u subotu kaže da mora krajem ove nedelje da ide za inostranstvo, šalju ih poslovno i ostaje najmanje 10 dana...a meni baš tad kreću plodni dani...baš sam se razočarala, ali šta da radim, ne možemo da promenimob0410.gif

Lenočka, glavu gore!!! Biće još plodnih dana a on samo neka radi i donosi lovu :D ima i mesec posle ovog, i onaj tamo i još tamo posle :D mada ja ti od srca želim da bude što pre :) Ali, ti za svaki slučaj oberi trešnjice pred put...pa šta bog da :D A valja se i posle puta da se trešnje oberu :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu smo... tu smo... danas je dan M... nemam nikakve uobičajene simptome da će veštica doći.... malo me nešto probode u stomaku i to je to.... ne bole me grudi... što mi je baš čudno za mene..... mada mislim da ću dobiti danas.... malo se nadam ali opet ne previše.

danas odbrojavam sate :-)

Drzim ti pesnice.....daj boze da ne dodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko,nista od toga,mucila me je celu noc, prkosila, i evo je tacno na vreme :angry: Sta sad,idemo u nove "radne pobede" sledeci mesec.... :D

Lenocka,znam kako ti je,mm cesto poslom ide za Nemacku,ali

do sad se uvek nekako poklapalo da je za plodne dane bio kuci :D (vise nisam sigurna ni kad su kad neeeeece jel')......

Bibi Libi,dok ne dodje znaci da mozda ni nece...Vreme je da cujemo i neke lepe vesti,svim srcem drzim fige :wub:

Jekic,where are you? :P

E, baš bezveze, ali dobro, biće bolje sledeći put...samo pozitivno! m1235.gif

Meni ovaj put će 99% da budu plodni dani kad mm nije tu, jer će to biti negde od 10. do 20. i nekog dana ciklusa, tako da...t2102.gif A što je još gore izgleda da će celo proleće i leto tako, pola meseca da je na putu, pola kući, pa je pitanje da li će uopšte da bude nešto do jeseni...

Stvarno, gde nam je Jekić, šta je sa njom?

E baksuza,mada mislim da ce ti to dobro doci, da cajevi koje si pocela da pijes imaju vise vremena da "delaju"u organizmu,ko zna zasto je to dobro...

k28029.gif

Da, da Suncokret, imaće celo leto da počnu da deluju, kako stoje stvari za sad...Ali u pravu si, ko zna zašto je to dobro...ne predajem se ja tako lako!m1271.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ovaj put će 99% da budu plodni dani kad mm nije tu, jer će to biti negde od 10. do 20. i nekog dana ciklusa, tako da...[url=http://yoursmiles.org/t-bad.php?page=]

Muški spermići žive u telu žene i do 7 dana tako da draga, napravi zalihu pred put :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka, glavu gore!!! Biće još plodnih dana a on samo neka radi i donosi lovu :D ima i mesec posle ovog, i onaj tamo i još tamo posle :D mada ja ti od srca želim da bude što pre :) Ali, ti za svaki slučaj oberi trešnjice pred put...pa šta bog da :D A valja se i posle puta da se trešnje oberu :D...

Hvala Kikiriki...kao što rekoh ne predajem se ja tako lako, samo mi je krivo što eto tako ispade, smanjuju nam se šanse...A trešnjice smo već počeli da beremo, tu se ne ispuštamo...a tek kad dođe s puta, kad se uželimo...t4610.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako.....imam jedno pitanje za sve vas. Danas sam pricala sa jednom zenom,ona se bavi ne znam bas kako bih to nazvala (saliva deci stravu) i sucajno smo dosli do teme kako ne mogu dugo da zatrudnim.Rekla mi je da ako dobijem sledci mesec da dodjem kod nje 5i dan mece zajedno sa mm,i da je se od nje rodilo 100tinu dece. e sad mene je to nesto malo strah iako su mislm u pitanju samo neke mlitve. svekrva mi kaze da probam nista me ne kosta.Inace jako je fina zena. Sta vi mislite,jste li cule nekad ovako nesto,da li da pokusam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muški spermići žive u telu žene i do 7 dana tako da draga, napravi zalihu pred put :D

Znam to, smo meni je dr rekla da mogu da prežive do 7 dana, ali su samo 2-3 dana sposobni za oplodnju...ali nema veze, nije na odmet da se naprave "zalihe" što ti kažešb0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako.....imam jedno pitanje za sve vas. Danas sam pricala sa jednom zenom,ona se bavi ne znam bas kako bih to nazvala (saliva deci stravu) i sucajno smo dosli do teme kako ne mogu dugo da zatrudnim.Rekla mi je da ako dobijem sledci mesec da dodjem kod nje 5i dan mece zajedno sa mm,i da je se od nje rodilo 100tinu dece. e sad mene je to nesto malo strah iako su mislm u pitanju samo neke mlitve. svekrva mi kaze da probam nista me ne kosta.Inace jako je fina zena. Sta vi mislite,jste li cule nekad ovako nesto,da li da pokusam?

Iskreno da ti kažem, ja lično ne verujem u sve to...mislim ima nešto "više", iznad nas, to sigurno, ali ima mnogo vračara i travara koje samo uzimaju pare, a preko toga troše vreme i energiju ljudima. Ali ti vidi, raspitaj se, ako hoćeš da pokušaš, samo nemoj da piješ nešto što bi moglo da ti šteti, ako su samo molitve, onda ništa ne može da te košta što kaže tvoja svekrva. Ja sam čula za takve stvari, ali nikad još nisam upoznala neku ženu da mi kaže da joj je baš to pomoglo, da je to bilo presudno. Ali možda je bolje da probaš, naravno ako nije ništa štetno, pa da ne misliš na to, da se ne kaješ što nisi probala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da Suncokret, imaće celo leto da počnu da deluju, kako stoje stvari za sad...Ali u pravu si, ko zna zašto je to dobro...ne predajem se ja tako lako!m1271.gif

Ma koje crno predavanje,nema predavanja,evo saljem ti ribicu,pozeli zelju g37004.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma koje crno predavanje,nema predavanja,evo saljem ti ribicu,pozeli zelju g37004.gif

A je l' mogu tri, ipak je zlatna ribica? Šalim se...samo da mi se ispuni ova jedna želja, a za ostale ću sama da se pobrinem. Kako stoje stvari kod tebe, u kojoj si fazi? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice zena koje "pomazu"oko zaceca ja imam negativno iskustvo.U pitanju je zena koja se bavi bioenergijom i koja po prici sve pogadja?? <_< Kaze ona meni da ja imam problem sa hormonima i da zato gubim trudnoce,i ja budala joj poverujem.Jos mi preporucila neke njene mumije za poboljsanje imuniteta koje kostaju Boga oca za tih par meseci sto bih uzimala.U medjuvremenu sam trebala da odradim testove na trombofiliju,mislim se ja "pa sto bi to radila kad mi ona zena rece da su samo hormoni"?Ma reko "necu ni da radim,taman da ustedim novac." Hvala Gospodu dragom da me je mm ubedio, cisto eto da budemo mirni.I sta se dogodilo? Testovi na trombofiliju pozitivni!! Hormoni normalni, a zena"pomagac"mi to nije ni spomenula! I sta bi se desilo da sam je poslusala? Ne smem ni da mislim...

Lucija Ako su molitve u pitanju ok,nemas sta da izgubis ali nista ne uzimaj zdravo za gotovo,preparati razni,itd...slusaj ginekologe i prati ih,pij proverene cajeve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A je l' mogu tri, ipak je zlatna ribica? Šalim se...samo da mi se ispuni ova jedna želja, a za ostale ću sama da se pobrinem. Kako stoje stvari kod tebe, u kojoj si fazi? :lol:

Jednu sam ti poslala za jednu ali vrednu zelju,a posle cemo jos :D Ja sam u fazi cekanja ovulacije,a zalihe postoje :D plivaci nesto vrsljaju tamo dole :lol: ako Bog da NE treba da dobijem oko 13-og,do tada ihaa t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa, Jekić, ti si nam malo uživala, ako, ako...blago tebi!

Berem, draga, berem, mnogo sam vredna, šta da ti kažem...b0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, ajde još malo pa da nas obraduješ tamo oko 1. aprila...ali onako stvarno, ne iz šale!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Видећемо, нешто нисам овај месец пуна наде јер не желим више да се разочарам, овако ако буде + бићу најсрећнија на свету, ако не буде идемо даље, не одустајем ја тако лако

To je pravi stav! t2019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Малиша тако ми је драго да је све прошло окm1211.gif на теби је сад да још мало чекаш и ускоро да нам објавиш да ћеш бити мама.

Ја ти искерно желим од свег срцаt4801.gif

Луција ја искрено не верујем у те враџбине, али ако ће да ти буде лакше иди, можда ће да ти буде лакше да си све пробала и дала све од себе.

Hvala ti Jekic, ja tebi i svim curama na forumu zelim da ugledaju svoje plusice.

Kad sam bila kod doktorice u Bg rekla mi je da nam 70% ide iz glave tako drage moje mislite samo pozitivno i bice sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Jekic, ja tebi i svim curama na forumu zelim da ugledaju svoje plusice.

Kad sam bila kod doktorice u Bg rekla mi je da nam 70% ide iz glave tako drage moje mislite samo pozitivno i bice sve u redu.

Da,a onih 30% nam je izmedju nogu :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.