Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ako se nekad odlucite da je posetie,rado cu vas ugostiti,a do tada idemo u nove pobede pa da se sto pre obradujemo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odavno nisam zalazila na ovu temu kad evo ima lepih vesti :D

super, samo tako nastavite !!! da i druge cekalice i trudilice uskoro dobiju to sto cekaju !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se nekad odlucite da je posetie,rado cu vas ugostiti

Hvala,to je bas lepo od tebeg10077.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,to je bas lepo od tebeg10077.gif

Nema na cemu draga, bilo bi mi zadovoljstvo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEVOJKEEEEEEEEEEEEE zvali su me pre dva sata iz Zavoda idem za Beograd u cetvrtak.Jos uvek ne mogu da verujem da su me tako brzo zvali.

Presrecna sam i zelim to da podelim sa vama jer ste uvek tu pored mene.

Super, Mališa, da što pre počneš i da nam što pre postaneš trudnica!!!h13002.gif

Drage moje CEKALICEEEEE nije mi radio net pa nisam imala prilike da podelim sa vama meni najsrecniju vest,TRUDNAAAA SAMMMMM...saznala sam pre nedelju dana..ni sama nisam mogla da verujem sta mi se desilo kad sam ugledala dve famozne crtice..naime radila sam test BTHCG 4.03.i bio i je negativan a trebala sam da dobijem ciklus 9.03..kada mi je pocelo kasniti nisam davala veliki znacaj jer sam vec izgubila nadu za ovaj mesec..i onda sam posle nedelju dana kasnjenja kupila test i uradila ...bila sam van sebe...od iznenadjenja..nemogu da vam opisem svoju radost i srecu ,lekar mi je potvrdio u subotu ali moram sada da cekam 3 nedelje da vidim kako ce da napreduje...zelim svima da cestitam koje su uspele a i onima koje nisu puno podrske i srece zelim vama sto pre da se desi svima...

ČESTITAM OD SRCA!!! Baš lepo, skoro svaki dan nova bebica!!! Samo neka nam ih rode donose, za svaku čekalicu po jedna, a može i dve!t8301.gif

Bibi libi i sve čekalice koje uskoro treba da rade testiće, držim vam palčeve, pa javljajte!!!k05195.gif

Ja sam noćas dobila, ali nisam se mnogo razočarala, znala sam da ovog meseca nije bilo ovulacije, tako da mi je laknulo što je stigla veštica na vreme da što pre ode, pa da mogu da krenem u novi napad! Rešila sam da poslušam novog dr, da više ne pijem Cikloproginovu i Klomifen, jer sam bez njih imala ovulacije, a sa njima ne, izgleda da kod mene imaju kontraefekat. Počela sam sa čajevima, pijem virak i hajdučku travu treći dan i ne znam da li je to slučajno, ali stomak me uopšte ne boli, nemam grčeve, koji kod mene krenu 2 dana pre nego što dobijem. Na netu sam čitala da ovaj virak piju i one koje imaju bolne menstruacije i da pomaže, a za pomoć pri začeću isto ima dosta pozitivnih iskustava...pa videćemo šta će biti kod mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na netu sam čitala da ovaj virak piju i one koje imaju bolne menstruacije i da pomaže, a za pomoć pri začeću isto ima dosta pozitivnih iskustava...pa videćemo šta će biti kod mene...

Ovo je potpuno tacno za virak,iz licnog iskustva ti mogu reci da pomaze kod bolnih menstruacija,ja sam ga pila 4 meseca i nijednom nisam imala bolnu menstruaciju,ma ni osetila,odlican caj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zvončice hvala od srca :-)

sinoć sam test iz fioke stavila u kupatilo i rešila da ga ujutru radim, iako znam da je baš rano, ali baš sam nestrpljiva...

ni sama ne znam kako sam jutros iskulirala da ga NE uradim.... dala sam sebi još jedan dan fore....

ufff ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zvončice hvala od srca :-)

sinoć sam test iz fioke stavila u kupatilo i rešila da ga ujutru radim, iako znam da je baš rano, ali baš sam nestrpljiva...

ni sama ne znam kako sam jutros iskulirala da ga NE uradim.... dala sam sebi još jedan dan fore....

ufff ....

Izdrži još malo...pa da nas već sutra ili za koji dan obraduješ i ti! Kao što rekoh, držim ti palčeve!k05195.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad nešto razmišljam.... poslednja dva tri meseca kad treba da dobijem grudi su me užasno bolele po deset dana pre M, toliko da sam jedva spavala na stomaku, i da sam brus sikdala cim dodjem s posla....

a danas, evo 5 dana pre nego što ONA treba da dodje (bože pomozi joj da se izgubi negde uz put...) mene ništa ne boli....

čak osetim pomalo nego žiguckanje u donjem delu stomaka , prvo na levoj strani pa desnoj.. pa po sredini... pa kao da me nešto zagolica iznutra... a onda se smirim... sama sebi govorim da umišljam jer mi je sva pažnja usmerena na stomak i šta se tu dešava....

ma sutra radim test pa šta bude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Секо честитам на трудноћи, све најбоље.

Биби Либи разумем те и ја сам мало негативна последњих месец дана, а ваљда ће и то једном да прође, ја сам мислила да пробам са чајевима али то тек од следећег месеца пошто овај нисам почела на време.

Hvala Jekic i tebi sto pre da dodje rodaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice M, Jekic , Seko cestitam na trudnoci.... A ostale trudilice.... tu smo uz vas i saljem vam punoooo prasine zlatne i saljem vam punoooo srece ...ovo je nasa godina, bice jos beba

Hvala punooooo na cestitkama :) slazem se sa tobom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, Mališa, da što pre počneš i da nam što pre postaneš trudnica!!!h13002.gif

ČESTITAM OD SRCA!!! Baš lepo, skoro svaki dan nova bebica!!! Samo neka nam ih rode donose, za svaku čekalicu po jedna, a može i dve!t8301.gif

Bibi libi i sve čekalice koje uskoro treba da rade testiće, držim vam palčeve, pa javljajte!!!k05195.gif

Ja sam noćas dobila, ali nisam se mnogo razočarala, znala sam da ovog meseca nije bilo ovulacije, tako da mi je laknulo što je stigla veštica na vreme da što pre ode, pa da mogu da krenem u novi napad! Rešila sam da poslušam novog dr, da više ne pijem Cikloproginovu i Klomifen, jer sam bez njih imala ovulacije, a sa njima ne, izgleda da kod mene imaju kontraefekat. Počela sam sa čajevima, pijem virak i hajdučku travu treći dan i ne znam da li je to slučajno, ali stomak me uopšte ne boli, nemam grčeve, koji kod mene krenu 2 dana pre nego što dobijem. Na netu sam čitala da ovaj virak piju i one koje imaju bolne menstruacije i da pomaže, a za pomoć pri začeću isto ima dosta pozitivnih iskustava...pa videćemo šta će biti kod mene...

Hvala punooo samo drzi glavu pravo i nemoj da gubis nadu,tu smo mi uz vas ne idemo nigde bez vas dok vas sve nepovucemo za nosssss :) moje misljenje o cajevima je ok jer smatram da ni jedan caj nemoze da naskodi vec samo da poimogne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad nešto razmišljam.... poslednja dva tri meseca kad treba da dobijem grudi su me užasno bolele po deset dana pre M, toliko da sam jedva spavala na stomaku, i da sam brus sikdala cim dodjem s posla....

a danas, evo 5 dana pre nego što ONA treba da dodje (bože pomozi joj da se izgubi negde uz put...) mene ništa ne boli....

čak osetim pomalo nego žiguckanje u donjem delu stomaka , prvo na levoj strani pa desnoj.. pa po sredini... pa kao da me nešto zagolica iznutra... a onda se smirim... sama sebi govorim da umišljam jer mi je sva pažnja usmerena na stomak i šta se tu dešava....

ma sutra radim test pa šta bude....

Ja bi se na tvom mestu jos malo strpila jer ja sam sada radila betahcg test pet dana pre M i bio mi je negativan...a nedelju dana posle kasnjenja radila obican test tracicu i bio je pozitivan...mada i meni se desavalo da me grudi rabijaju i mislim da sam trudna kad ono nista a sada nisu me uopste bolele ali sam imala simptome da cu dobiti bolelo me je malo donji deo stomaka...puno srece ti zelim i drzim palceve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Секо кад идеш на УЗ, јел знаш која си отприлике недеља

Bila sam sada u subotu i tu sam negde izmedju 4 i 5 samo mi je potvrdio ...sada cekam da opet radim uz za tri nedelje da vidim da li je sve u redu i da li napreduje..iskreno hvata me neki strah i panika...mada u prvoj trudnoci sam bila mnogo opustenija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка, кад прође меца у нове победе, и ја ћу да почнем да пијем чајеве од следећег циклуса сад сам их купила, па ћемо да видимо резултате следећег месеца.

Joj, sve ima da se navučemo na čajeve :lol: Ma samo da nam pomogne, ima sve da pijemo i alkohol i čajeve! Tebi možda neće ni trebati to što si kupila, možda nas i ti obraduješ ovog meseca! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Искрено уопште се не надам, мене груди увек боле од овулације па онда престану дан пре него што треба да добијем, а сад ме уопште не боле а и промашили смо овулацију тако да уопште немам наде.

Али зато следећи месец t1520.gif

E, to nikad ne znaš sigurno, možda ipak bude bebac!

Ma, samo da mi budemo lepo raspoložene i sa ovim suncem doći će nama i rode ovog proleća, videćete moje drage čekalice! Evo, već su krenule, samo dok svrate do svake od nas! ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 nemoj samo da virkaš, nego kaži nam šta ima kod tebe? :P Ti si negde tu, pri kraju ciklusa, uskoro možda testić? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sutra putujem

Cujemo se kad se vratim pa da cekamo dve crte zajedno

Ljubim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sutra putujem

Cujemo se kad se vratim pa da cekamo dve crte zajedno

Ljubim vas.

Srećan put, da sve prođe kako treba, javljaj nam sve! Mislimo na tebe!!!g13108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje....PRVO- malisa srećan put.....

ja nisam mogla da izdržim i jutros sam radila test... naravno samo jedna crtica.... ufff.... ne zanm kako se osećam ... nekako i znala sam... a opet se nadam da je još rano jer treba da dobijem u ponedeljak... nešto, nisam se puno iznenadila kada sam videla...očekivala sam jednu crtu....

ostaje mi sad da čekam ponedeljak i da vidim da li ću dobiti....

po mom ponašanju i kako se ja osećam, sigurno ću i dobiti jer ujedam.....imam sve simptome pms-a..... strašno sam nervozna ..

mogu reći i da sam tužna.... joooj ne znam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sutra putujem

Cujemo se kad se vratim pa da cekamo dve crte zajedno

Ljubim vas.

SRECAN VAM PUT!!!! Jedva cekam da se vratis i da pricas kako,sta,gde???? Javljaj se cim stignes...kisssss !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sutra putujem

Cujemo se kad se vratim pa da cekamo dve crte zajedno

Ljubim vas.

Draga javni šta je bilo.

A ja da javnem da sam dobila i baš sam teško podnela. Oko 12h idem kod DR da vidim šta dalje. Malo sam pala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje....PRVO- malisa srećan put.....

ja nisam mogla da izdržim i jutros sam radila test... naravno samo jedna crtica.... ufff.... ne zanm kako se osećam ... nekako i znala sam... a opet se nadam da je još rano jer treba da dobijem u ponedeljak... nešto, nisam se puno iznenadila kada sam videla...očekivala sam jednu crtu....

ostaje mi sad da čekam ponedeljak i da vidim da li ću dobiti....

po mom ponašanju i kako se ja osećam, sigurno ću i dobiti jer ujedam.....imam sve simptome pms-a..... strašno sam nervozna ..

mogu reći i da sam tužna.... joooj ne znam....

Draga, dok ne dobiješ nemoj da prestaneš da se nadaš.

Glavu gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga javni šta je bilo.

A ja da javnem da sam dobila i baš sam teško podnela. Oko 12h idem kod DR da vidim šta dalje. Malo sam pala :(

Nemoj da si tužna, biće bolje, možda već sledećeg meseca. Evo i ja sam dobila juče i jedva čekam da mi prođe, pa da se bacim u akciju. Ovo sunce i proleće mi nekako daju energiju i nadu da će sve biti u redu!t117008.gif

Javi šta ti je rekao dr. Ja ovog meseca pravim pauzu od doktora, malo da odmorim mozak od njih :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, dok ne dobiješ nemoj da prestaneš da se nadaš.

Glavu gore

hvala draga ha podršci.. ali nekako mislim da testić nije pogrešio, iako je još rano za njega... baš nešto nisam optimista...al ajde, čekamo ponedeljak pa Bože zdravlja... ako ne ovog onda sledećeg meseca.....

nešto se razmišljam kako negde da pobegnem sa dragim na par dana... možda bi to pomoglo...bar na produženi vikend.... uffff al bi to bilo lepooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.