Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Цветићу немој да се бринеш, сигурно ће све бити у реду, то за грчеве сам читала да се већина трудница жали да их боли као кад треба да добију а то је ваљда због тога што им се материца шири

Jeste, tačno je, to je kod mene bilo. Prosto sam se brinula da li će to izaći na dobro- srećom cela trudnoća je bila savršena. Pozdrav i čestitam svim novim trudnicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje postojece i buduce mame, da vam se pridruzim i ja u mom izcekivanju te toliko zeljne dve crtice ili plusica, ili mozda digitalnog odgovora PREGNANT ... :)

Moj dragi i ja smo na bebici poceli da radimo pre 3 meseca i jos uvek nista, ali ne gubim nadu i jedva cekam!

Nisam jos majka, trebalo je da budem ali se to nije slavno zavrsilo, da ne tuzim, samo jos vise zelim da dobijem moje bebano, jedino sto bi me ucinilo kompletnom i neizmerno srecnom!

Za sada ostaje samo cekanje i akcija :)^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Natashaaa welcome,verujem da ce ti uz nas na ovoj temi biti brze i lepse cekanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa,dobrodosla inadam se da se neces dugo yadryati na ovoj temi

Bebice m-grrrrrrrrrr Javljaj vec :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, hvala na dobrodoslici, i ja se nadam da cu sto pre da javim vesti i da srecna odskakucem iz ovog dela foruma na drugi... onaj lepsi :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje nova sam na forumu mada vas pratim vec neko vreme

Zelim da cestitam svim trudnicama a trudilicama da pozelim puno uspeha.

Elem pokusavam ponvo ostati trudna vec 13 meseci,a za prvo dete smo se trudili 3 godine,nadam se da necu morati opet toliko da cekam.Od proslog meseca pijem neke cajeve a muz je poceo piti peruansku macu. Od sledece nedelje krecu plodni dani tako da se nadam da ce ovaj put biti uspesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lucija 2 dobrodosla,i tebi zelim da ti sto brze prodje cekanje uz nas i da sto pre odes na prvo t. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebica m se jos nije javila,bas cudno :blink: Cveticu kako si ti,kako se osecas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedan bebac!

Cvetiću moj lepi, ČESTITAM TI OD SRCA!moms32.gif

Kao što su žene već rekle, čim ti se pojavila druga crtica uveče, to je to! Ponovi i ujutru, da budeš mirnija, ali ne brini, videćeš samo jaču drugu crticu!

Drage moje nemojte da mi budete tužne, i meni nekad dođu takvi momenti i ja imam takve snove, dođu mi suze kad gledam nešto vezano za bebe na tv-u, ali znam doći će moja bebica, samo je malo tvrdoglava...na mamu :P

A ovaj lepi dan sa dve bebice, samo je početak i najava proleća koje će biti prepuno naših plusića!!!

Ajmo, samo pozitivno!!!!

t117009.gif

Lenocka, Malisa, hvala vam puno od srca!!! Vucem vas za nosice i zelim da mi se brzo pridruzite!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Цветићу немој да се бринеш, сигурно ће све бити у реду, то за грчеве сам читала да се већина трудница жали да их боли као кад треба да добију а то је ваљда због тога што им се материца шири

Jekic, draga, hvala ti na podrsci, i ja se nadam da je to u pitanju. Evo, sada su se grcevi smanjili, bolje mi je sada. Ti, kada planiras da radis testic, blizi se vreme....je l'? Pozzic :)))) i javljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooooj trudnice moje presrecna sam zbog vas!!s0221.gif!cestitm od srcas0814.gif i zelim vam prelepu trudnocu,uzivajte puuuuuuno mazite svoje stomacice!!!!

a sad ono najvaznije povucite me za nos mooooooolim vassssss!!!!!!s0724.gif

Jeko, evo vucem te za nos, JAAAAAKOOOOO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebica m se jos nije javila,bas cudno :blink: Cveticu kako si ti,kako se osecas?

Evo da vam se javim...Suncekreticu, dobro sam, juce sam imala bolove u nogama i grceve u stomaku, bas kao kad treba da dobijem, i kicma me je malo bolela. Ja po nekoj racunici trebala sam danas da dobijem, ali sam test uradila dva dana ranije koji mi je pokazao trudnocu. Juce ujutru sam ponovila test kako bih se uverila i opet je pokazao dve crte, to je zapravo TO! :D :D Sad cekam da prodje vreme i idem na UZ da se uverim da je dobro sve. Presrecna sam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Cveticu,divno,to je jako lep osecaj :) Mora da si nestrpljiva da odes na prvi uz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci mene nema ovde nekoliko dana i vi sve odoste u trudnjace ;) ,e pa Cveticu i Bebice m cestitam vam na crticama i sad uzivajte sledecih 9 meseci su samo vasi ....budite sebicne :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice i cveticu cestitam od srca i uzivajte u trudnoci :)))) pa da vam se uskoro i mi ostale cekalice pridruzimo..a bogami lepo je krenuo ovaj mesec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao devojka cestitam na plusicima :-)

vidim da je ovaj mesec bas plodan...

jekic, nisi jedina koja je opterecena, veruj mi.... ja citam sve teme vezane za testove za utvrdjivanje trudnoce jer smo bas bas vredni u branju tresnjica i samo se u glavi racunam kad bih mogla raditi test.... po svemu sudeci jos je bas rano jer trebam dobiti 29.03...

i naravno da JA NISAM OPTERECENA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm meni 28. treba da (ne)dodje "ona"... Znaci malo vise od nedelju dana jos....

Jekic,moras da nadjes neki opasno zanimljiv hobi,makar koliko-toliko da skrenes misli od bebice...Meni pomaze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da se javim.

Cestitam devojkama koje su ugledale svoje plusice,uzivajte.

Meni se mens upravo zavrsava,inace bi dosad vec planirala radove,ali pocecu da radim pa me to okupira,tj pocela sam kao. E sad ne znam da li da nastavimo sa radovima (kako grozno zvuci) ili da napravimo pauzu? Bebu bi volela to sigurno,racunam ne ide nam vec 1,5 dana pa mozda nece ni sl 6 meseci,god? A opet bilo bi mi glupoo da radim mesec dana i dam otkaz.Nisam pametna.

Nadam se da ste me razumele sta sam htela reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje postojece i buduce mame, da vam se pridruzim i ja u mom izcekivanju te toliko zeljne dve crtice ili plusica, ili mozda digitalnog odgovora PREGNANT ... :)

Drage moje nova sam na forumu mada vas pratim vec neko vreme...

Natashaaa i Lucija 2 dobro nam došle...pa da se lepo družimo, uskoro i na lepšim temama! g20081.gif

Која треба сад брзо да ради тест, чини ми се да су Јека Бека, Ивана84 и Леночка сад прве за тест.

Od Lenočke vam nema ništa ovog meseca...pisala sam da po folikulometriji nije bilo ovulacije, tako da se uopšte ne nadam i neću da radim test. Treba da dobijem u sredu, četvrtak. Jeste mi bilo malo krivo u početku, ali sam se bar malo psihički odmorila ovog meseca, mislim od iščekivanja. Ali sam se zato "opremila" za sledeći mesec, kupila sam sve čajeve što nam je Citana preporučila, macinu travu, hajdučku travu i virak, a počela sam da uzimam i matični mleč u tabletama. Videćemo da li će to da upali, nadam se. Nisam tužna, nisam neraspoložena, znam da će biti kad treba, jesam malo nestrpljiva, ali opet, ja uvek kažem "ko zna zašto je to dobro" i smirim se malo...pa ja svima govorim "samo pozitivno", pa kakva bih ja bila, da i na sebi to ne primenjujem. Zato sam osmeh na lice drage moje! 6237.gif

Цуре сад гледам, ја сам све теме што се тиче затрудњивања окупирала, на три теме везане за затрудњивање су моји задњи постови, и после причам нисам оптерћена, мораћу мало да се макнем са форума

Nemoj da nam ideš Jekić...pa i ja se ponekad raspišem i kad pogledam da svuda stoji moj poslednji post, pomislim kako ćete da mislite da sam neka paćenica...ali šta ima veze, zato smo i ovde, da razmenjujemo mišljenja i da pišemo, zar ne?

jao devojka cestitam na plusicima :-)

vidim da je ovaj mesec bas plodan...

jekic, nisi jedina koja je opterecena, veruj mi.... ja citam sve teme vezane za testove za utvrdjivanje trudnoce jer smo bas bas vredni u branju tresnjica i samo se u glavi racunam kad bih mogla raditi test.... po svemu sudeci jos je bas rano jer trebam dobiti 29.03...

i naravno da JA NISAM OPTERECENA :D

Ajde, vrednice naša pa da nas obraduješ i ti tamo krajem meseca, držim palčeve! A i Ivana84 je tu negde, dan pre tebe, ajde da opet bude u jednom danu dve bebice, dva puta po dve crtice!!!h13046.gif

I ja da se javim.

Cestitam devojkama koje su ugledale svoje plusice,uzivajte.

Meni se mens upravo zavrsava,inace bi dosad vec planirala radove,ali pocecu da radim pa me to okupira,tj pocela sam kao. E sad ne znam da li da nastavimo sa radovima (kako grozno zvuci) ili da napravimo pauzu? Bebu bi volela to sigurno,racunam ne ide nam vec 1,5 dana pa mozda nece ni sl 6 meseci,god? A opet bilo bi mi glupoo da radim mesec dana i dam otkaz.Nisam pametna.

Nadam se da ste me razumele sta sam htela reci.

Natasa, samo nemoj tako negativno...to što do sad nije bilo, ništa ne znači, možda je baš sledeći mesec tvoj, ili onaj tamo...samo nemoj da se predaješ, biće sve u svoje vreme. Opustite, se, berite trešnjice kad hoćete, ti naravno prihvati posao, možda ti pomogne baš to da skreneš misli i onda, kad se najmanje nadaš-bum, stignu crtice! Sve će da se sredi i to sa poslom, ne brini, misli na sebe, pa i da ostaneš trudna, ako ti je trudnoća ok, možeš da radiš, a ako treba da odmaraš, uzećeš bolovanje, daćeš otkaz, kako god, tada će ti biti važno samo da tvoja beba bude dobro, a ne šta misli tvoj gazda ili šef. Sve će da legne na svoje mesto, videćeš. I ja sam u sličnoj situaciji, treba da krenem da spremam neku vrstu specijalizacije, pa razmišljam šta ako ostanem trudna, pa ako mi stres zbog učenja nešto iskomplikuje, pa posle kad položim to, taman treba da konkurišem za bolje mesto, a onda dođe beba, pa neće da me prime, jer bih odmah otišla na porodiljsko, bla, bla, bla...i onda sam odustala, biće kako bude, sve ide svojim tokom, to što se opterećujem ništa neće da promeni, ne može sve u životu da se isplanira.

Izvinite ja se opet raspisah, ali nema me 24 časa i vi svašta nešto ispričate, pa moram u sve da se uključim, šta da radim, takva sam. I ne zamenite na mojim smajlićima i gliterima, to je da nam malo poprave raspoloženje i ulepšaju ovu našu temu...

Showing-Some-Love-5.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма мени је посао такав зими имам доста слободног времена па само висим на форуму, а овде где сам дошла немам пријатеље па немам с ким и да причам, па сам због тога нон стоп овде, а и не бих напустила форум, него сам само мислила мало мање да пишем што ми очигледно не иде.

Леночка ја и ти смо најгоре од све деце :P

Знам да си ишла на фоликулометријии да ти овулација није тад била најбоља, али си тад рекла да се надаш упркос свему па сам мислила да ћеш због тога да радиш тест. Ма ако не буде биће следећи, што си ти рекла мало ти је тврдоглава беба на тебе.

А сад идем да се спремам, драги ме води на романтичну вечеру :rolleyes:

Šta da radimo, dve brbljive Jelene se našle :lol:

Ma po ultrazvuku, nije bilo ništa, tako da neću da trošim ni pare ni živce, odmaram ovaj mesec psihički, a sledećeg, napunjenih baterija, krećem u napad!m1303.gif

Ti uživaj večeras sa svojim dragim!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da se javim.

Cestitam devojkama koje su ugledale svoje plusice,uzivajte.

Meni se mens upravo zavrsava,inace bi dosad vec planirala radove,ali pocecu da radim pa me to okupira,tj pocela sam kao. E sad ne znam da li da nastavimo sa radovima (kako grozno zvuci) ili da napravimo pauzu? Bebu bi volela to sigurno,racunam ne ide nam vec 1,5 dana pa mozda nece ni sl 6 meseci,god? A opet bilo bi mi glupoo da radim mesec dana i dam otkaz.Nisam pametna.

Nadam se da ste me razumele sta sam htela reci.

Počni ti da radiš...nemoj misliti na trudnoću i desiće ti se. Heh veruj mi najlakše se zatrudni kad nemaš para i kad nemaš stan ili ako si baš počela da radiš pa je nezgodno da baš sad zatrudniš. Lako ćeš ti dati otkaz, a možda te prime i za stalno pa nećeš morati, ako zatrudniš. Bebe ne dolaze kad ti smisliš, već kad nam ih onaj od gore pošalje. Mi možemo da planiramo i želimo ali kada ćemo baš da zatrudnimo to ne zna niko sem onog gore. Tako da moj ti topli savet, živi svoj život, i ako zatrudniš onda rešavaj ostalo, ne ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam treca brbljiva jelena :lol: :lol: :lol: ....dodje mi da vam ispisem tri strane ali bojim se da vam ne budem previse nametljiva i dosadna!!!! :P :P :P

Ma nećeš, ne brini, slobodno olakšaj dušu, kad god hoćeš i osetiš potrebu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam za dobrodoslicu... divne ste! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebice i cveticu - čestitam ! Bogami ovde je krenulo daj bože samo da tako i dalje ide :rolleyes:

Novim članicama želim dobrodošlicu i da se što kraće ovde zadrže B)

angel-desi-glitters-72.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje meni su sada plodni dani ali nisam nešto vredna - pa neću imati ni čemu da se nadam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.