Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nadam se da nece doci i da te je to beba vec malo pogurkala ;)

Meni ni danas nije dosla znaci 2 dan zvanicno kasni, moram se strpeti jos malo pa da radim tes....malo mi se spava i glava me boli, a bolove nesto nemam, sem sto su mi zadnjih 4 dana grudi natecene i kao bude mi blaga muka ujutro i to samo dok pijem kafu...nadam se najboljem

I meni si isto sumnjiva, držim ti palčeve da budu dve crtice...radi test, pa javljaj! :wub:

Jeko Beko daj Bože da je to čemu se nadaš, pa da obraduješ dragog za rođendan!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je sumnjivo,u prvoj trudnoci nisam ni znala da li imam simptome ili nemam ali tzv 6 culo me je ubedilo da sam trudna, a sad toliko zelim te dve crtice da sam sebe zbunjujem...tes mogu raditi tek u ponedelak posto za vikend, tacnije sutra moram na neki put,a nebih vest da saopstavam preko telefona...a ko ce docekati ponedeljak....razumete me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da nece doci i da te je to beba vec malo pogurkala ;)

Meni ni danas nije dosla znaci 2 dan zvanicno kasni, moram se strpeti jos malo pa da radim tes....malo mi se spava i glava me boli, a bolove nesto nemam, sem sto su mi zadnjih 4 dana grudi natecene i kao bude mi blaga muka ujutro i to samo dok pijem kafu...nadam se najboljem

Sve su to draga moja simptomi za trudnocu, radi sutra test nemoj da nas drzis u neizvesnosti.

Drzim ti fige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko, ja ti zelim isto sto sam i sama mm poklonila 2008 za rodj - DVE CRTICE NA TESTU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo cure rekoh da cu se javiti,danas nisam radila test jer jedina dezurna apoteka u Subotici sinoc nije radila :angry: Ni danas nisam dobila,i evo oblacim se i pravac apoteka pa sutra se nadam lepim vestima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Ivana...odradi ti njega odmah...šta fali...i ja sam odradila test oko 16 časova! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan odmah,a ujutro potvdi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam,znam...I samu sebe drzim u neizvesnosti :rolleyes: Ali cu nekako sacekati do ujutru za svaki slucaj <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 ajde, ajde, jedva čekamo...nemoj da nas zaboraviš, javljaj čim uradiš, danas, sutra ujutru, kad god... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,bila sam nestrpljiva,uradih-i samo jedna kuzava,grozna linija :angry: Izgleda da je ovo vreme,,omelo rode da se vrateeeeeeeeeeeeeee <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Odmah u apoteku po macinu travu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Evo,bila sam nestrpljiva,uradih-i samo jedna kuzava,grozna linija :angry: Izgleda da je ovo vreme,,omelo rode da se vrateeeeeeeeeeeeeee <_<

mozda je jos rano pa ne pokazuje...ima jos nade :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,bila sam nestrpljiva,uradih-i samo jedna kuzava,grozna linija :angry: Izgleda da je ovo vreme,,omelo rode da se vrateeeeeeeeeeeeeee <_<

I meni je test tako rano pokazao jednu crticu a bila sam trudna. Drzim vam palceve svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Odmah u apoteku po macinu travu!

Jaoooooj sto mi ne rekoste da je ona ovoliko gorka t9409.gif

evo upravo pijem caj od macine trave :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooj sto mi ne rekoste da je ona ovoliko gorka t9409.gif

evo upravo pijem caj od macine trave :( :(

Samo ti pij...i treba da bude gorka...čula sam da postoje četiri vrste čaje koje zovu macina trava, ali samo taj gorak pomaže oko ovulacije, začeća i sl. Drugi naziv joj je Marulja ili Očajnica... i kažu da ne treba da se pije za vreme menstruacije i čim se posumnja na trudnoću da se prekine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke,

totalno sam nova ovde ali moram sa vama da podelim srecnu vest! Danas prvi put uradila test i pojavile se dve velike, deeebele crvene :)

Otplakala jednu partiju (od srece, razume se) i sad ceo dan na netu, da vidim sta mi je ciniti. Trebalo je da dobijem 17. pa ne znam da li je rano za cika Docu?!

Pozrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke,

totalno sam nova ovde ali moram sa vama da podelim srecnu vest! Danas prvi put uradila test i pojavile se dve velike, deeebele crvene :)

Otplakala jednu partiju (od srece, razume se) i sad ceo dan na netu, da vidim sta mi je ciniti. Trebalo je da dobijem 17. pa ne znam da li je rano za cika Docu?!

Pozrav svima!

Cestitam!!! :) i dobrodosla :)

Od 5. i 6. nedelje od poslednjeg ciklusa, dr. moze da vidi mesak na ultrazvuku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooooj sto mi ne rekoste da je ona ovoliko gorka t9409.gif

evo upravo pijem caj od macine trave :( :(

Sacekaj da se ohladi i slobodno sipaj meda...nista ne steti a ukus je prijatniji.Za par dana ces se navici i nece biti tako strasno,videces ;)

A mozes da kombinujes macinu travu (marulju) sa virkom(vrkuta).S tim sto se virak pije samo 2 solje dnevno i prijatnog je ukusa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam!!! :) i dobrodosla :)

Od 5. i 6. nedelje od poslednjeg ciklusa, dr. moze da vidi mesak na ultrazvuku :)

Hvala na cestitkama i dobrodoslici!

Sledece nedelje idem kod doce, valjda smo dovoljno porasli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke,

totalno sam nova ovde ali moram sa vama da podelim srecnu vest! Danas prvi put uradila test i pojavile se dve velike, deeebele crvene :)

Otplakala jednu partiju (od srece, razume se) i sad ceo dan na netu, da vidim sta mi je ciniti. Trebalo je da dobijem 17. pa ne znam da li je rano za cika Docu?!

Pozrav svima!

Jeeej čestitam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na cestitkama i dobrodoslici!

Sledece nedelje idem kod doce, valjda smo dovoljno porasli ;)

Ja bih ipak sacekala 8. nedelju,jer ako je losiji ultrazvuk dr nece videtinista ili ce ti reci da dodjes u 8-9. nedelji da bi cuo otkucaje srce.Nemoj da zuris ,nagledaces se dr ihahaj za ovih 9 meseci. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj da se ohladi i slobodno sipaj meda...nista ne steti a ukus je prijatniji.Za par dana ces se navici i nece biti tako strasno,videces ;)

A mozes da kombinujes macinu travu (marulju) sa virkom(vrkuta).S tim sto se virak pije samo 2 solje dnevno i prijatnog je ukusa :)

A reci mi koliko puta dnevno smem da pijem macinu travu i koliko dugo se pije??? :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t8308.gif

POKAZAO JE DVE CRTE........ZELIM VAM SVIMA DA MI SE USKORO PRIDRUZITE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t8308.gif

POKAZAO JE DVE CRTE........ZELIM VAM SVIMA DA MI SE USKORO PRIDRUZITE

Vec sam ti cestitala na jedno pet mesta.... :D pa ajde i ovde!CESTITAMOOOOO t8708.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.