Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

Ja sam imala sa Lukom kad sam ostala trudna laznu menstruaciju. Trebalo je da dobijem krajem aprila a dobila 2 maja, trajalo je 2-3 dana. Kad sam otisla kod dr, jer sledeci mesec nisam dobila, prijavim 2 maj kao poslednju men a on meni kaze e pa nije, beba je veca. Tako da mi je termin odredjen prema predhodnoj men i tako sam se i porodila. Drzim ti palceve. E i jos ovo, test mi je taj mesec pokazao jednu crticu, bas sam bila razocarana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ipak ode u novi krug.... :lol: :lol: :lol:

Test je bio u pravu.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ipak ode u novi krug.... :lol: :lol: :lol:

Test je bio u pravu.... :angry:

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ipak ode u novi krug.... :lol: :lol: :lol:

Test je bio u pravu.... :angry:

Bezveze, ali ništa strašno, idemo dalje...

I meni, kako se bliži "taj dan", sve se više čini, da ću da obrnem još jedan krug, ali kao što rekoh, ništa strašno, jer...m1271.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bezveze, ali ništa strašno, idemo dalje...

I meni, kako se bliži "taj dan", sve se više čini, da ću da obrnem još jedan krug, ali kao što rekoh, ništa strašno, jer...m1271.gif

da, da.... taman mi je sad prilika da Aki dobije seku/batu na svoj rođendan... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, da.... taman mi je sad prilika da Aki dobije seku/batu na svoj rođendan... :D :D :D

Eto! Sviđa mi se kad neko razmišlja tako, kad odmah nađe nešto pozitivno, u nečemu što nije baš pozitivno ;) I ja sebi tako stalno govorim "ko zna zašto je to dobro" (što je inače moja omiljena izreka i moto) kad dobijem, pa možda je tako bolje, biće sledeći mesec, pa će onda bebi biti rođendan tad i tad, pa bolje će mi biti zbog posla ili nečeg drugog...važno je da ne klonem duhom, što je najgore što može da se desi...a ovo, pa Bože moj, doći će, ali ne kad mi to hoćemo, već kad treba, mi samo treba da se trudimo i damo sve od sebe... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

quote name='Maki-D ' date='22.02.2011, 07:57' post='118583']

Test je bio u pravu.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto! Sviđa mi se kad neko razmišlja tako, kad odmah nađe nešto pozitivno, u nečemu što nije baš pozitivno ;) I ja sebi tako stalno govorim "ko zna zašto je to dobro" (što je inače moja omiljena izreka i moto) kad dobijem, pa možda je tako bolje, biće sledeći mesec, pa će onda bebi biti rođendan tad i tad, pa bolje će mi biti zbog posla ili nečeg drugog...važno je da ne klonem duhom, što je najgore što može da se desi...a ovo, pa Bože moj, doći će, ali ne kad mi to hoćemo, već kad treba, mi samo treba da se trudimo i damo sve od sebe... :wub:

:D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A bila sam ubeđena u suprotno... :(

Jbg... odemo dalje :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve smo mi iste nadamo se a plasimo se rezultata.Ni ja nisam drugacija 6 god se nadam cudu,rekli su mi da je nemoguce da imamo bebu zato sto su rezultati katastrofalni.t9411.gif

Ali nada poslednja umire.Resila sam da idem na VTO a jos uvek se nadam da ce se desiti i da necu otici.Plasim se rezultata zato sam i odlagala toliko.no sad HOCU BLIZANCEEEEEEEEEEt8622.gif

samo napred,raduj se i misli pozitivno..citala sam o jednoj zeni koja je 16 puta imala spontani u roku od 10 godina i na kraju je dobila prelepu devojcicu,zivu i zdravu..vazno je ono sto nam srce kaze...

p.s i ja bi volela blizanceeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto! Sviđa mi se kad neko razmišlja tako, kad odmah nađe nešto pozitivno, u nečemu što nije baš pozitivno ;) I ja sebi tako stalno govorim "ko zna zašto je to dobro" (što je inače moja omiljena izreka i moto) kad dobijem, pa možda je tako bolje, biće sledeći mesec, pa će onda bebi biti rođendan tad i tad, pa bolje će mi biti zbog posla ili nečeg drugog...važno je da ne klonem duhom, što je najgore što može da se desi...a ovo, pa Bože moj, doći će, ali ne kad mi to hoćemo, već kad treba, mi samo treba da se trudimo i damo sve od sebe... :wub:

Bas tako...uskoro se rode vracaju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

Ne bi da ti dajem neku laznu nadu ali moja sestra od tetke bila u takvoj situaciji dva meseca i na kraju kad je otisla kod lekara bila je trudna 9 nedelja...najbolje da odes kod lekara na UZ i da proveris,moze biti a i nemora..mozda je od nekog stresa ili ako si bila prehladjena moze da se odrazi tako na mens.,meni je bilo pre 3 meseca tako slicno..pozzi puno srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

Uradi test jer to mozda i nije bila menstruacija,mozda se prijatno iznenadis... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje , imam cudnu situaciju....posle duzeg perioda dodje vestica posle 30.dana(a inace je redovna vec posle 22.dana) i trajala je samo 2 dana(traje po 7) i sad nema nista. Imao je neke slicnu situaciju? :blink:

uradi test ili jos bolje idi na pregled,jer nikad se ne zna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мали весељаче пуно среће данас, сви навијамо за тебе :lol::D:lol:

Hvala jekic..evo da vam javim da mi je ODOBRENA VTO ,sledece nedelje idemo za Nis :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jekic..evo da vam javim da mi je ODOBRENA VTO ,sledece nedelje idemo za Nis :D :D :D

Jeeeee!!!! h13034.gif

Baš mi je drago!!! Pa da nas obaveštavaš o svemu blagovremeno, ja već počinjem da držim palčeve! I najiskrenije da ti kažem, baš si me obradovala h13072.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeee!!!! h13034.gif

Baš mi je drago!!! Pa da nas obaveštavaš o svemu blagovremeno, ja već počinjem da držim palčeve! I najiskrenije da ti kažem, baš si me obradovala h13072.gif

Ocu naravno...i bas sam se iznenadila bilo je jutros 7-8 zena....sve za VTO ne mogu da verujem da je neplodnost postala toliki problem :( :( :( i svakog utorka dolaze po toliko otprilike ....strasnom1523.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala jekic..evo da vam javim da mi je ODOBRENA VTO ,sledece nedelje idemo za Nis :D:D:D

drago mi je zbog tebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo napred,raduj se i misli pozitivno..citala sam o jednoj zeni koja je 16 puta imala spontani u roku od 10 godina i na kraju je dobila prelepu devojcicu,zivu i zdravu..vazno je ono sto nam srce kaze...

p.s i ja bi volela blizanceeee

Cekam sledece nedelje je dan kad treba da stigne vestica. k07118.gifNadam se da nece da dodje.Vredno smo radili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

браво мали весељаче, брзо ће да прође ова недеља, обавештавај нас како је прошло, навијамо све за Малишу и тебе :wub:

t4801.gif

Hvala sto mislite na nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos 5 dana do vestice!pocinjem da ludim!

:blink: :blink: :blink:

Ufff meni jos 2 dana ;) drzi mi fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ивана84 и јеко беко држимо фиге да буду плусићи, јели имате неки симптом, мене од овулуције сваки дан пресече доле као да ћу сваки пут да процурим, страх ме да нисам прехладила :unsure:

а да, данас ми је месец дана како сам на форуму и имам 100 порука, нисам ни приметила да сам се оволико расписала :blink:

Prosli mesec sam bila 100% ubedjena da je to to,poslednjih 5-6 dana pred menstruaciju grudi mi se naduvale i boleleee,krsta nisam mogla da pomerim,i onda 27.dan uvece sam osetila da cu dobiti sutradan i tako je i bilo. <_<

Ovaj mesec nista ne osecam,a bas sam se prehladila,trudim se da ne razmisljam o tome sta ce,kako i da li ce biti,i stvarno sam manje opterecena...Uhvatio me sindrom sredjivanja letnje baste,farbanje i slicno pa sam zaokupljena....

Drzim nam palceve,i svim cekalicama pa da se maknemo sa ove strane :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, evo i ja da se zvanično upišem na ovu temu, čitam sve redovno...i drago mi je da su neke nisu više čekalice....

i ja sam jedna čekalica.... B)

mm i ja smo dve godine pokušavali i ništa..... pa smo imali pauzicu od godinu dana... i evo sad opet hoćemo da "prionemo" na posao..... :rolleyes:

za dve godine pokušavanja toliko je suza proliveno.... i svi su mi govorili da je sve u glavi.... treba se opustiti... hm.... kad mi neko to kaže dođe mi da ga udavim... možda to i jeste istina ali.... boli kada vam to kaže neko ko kući ima bebu a vi to silno želite... meni je to zvučalo kao da mi neko kaže da nisam normalna. :angry: ...

pogotovo je teško kada je oko vas gomila trudnica što vaših drugarica, što drugarica vaših drugarica koje vi isto znate....recimo pre neki dan sam bila na rođendanu na kom jedino slavljenica i ja nemamo dete.... 5 mama i 1 trudnica... možete zamisliti kako sam se osećala.... nisam ljubomorna, verujte mi.... ali se uvek zapitam A KAD ĆU JA? HOĆU I JA!!!!

ali, da ostavim sad to za sobom....

nego... sad ponovo krećemo sa "poslićem"... nadam se da ćemo ubosti...

ovog meseca znam da nema ništa od II crtice, ali se nadam da će sledećeg meseca kada me prodje biti nešto....zato jedva čekam da dobijem....

mada idem kod teta doce čim me prođe pa ću je sve još dodatni ispitati.....

iskreno se nadam da se nećemo dugo družiti u ovoj temi...

ljubim vas....

Dobrodosla,i nadam se da ces se kratko zadrzati na ovoj temi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.