Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Znam,ali kad si nekome dao tolike pare ocekujes malo vecu posvecenost,ali dobro...idemo dalje,pa kako bude.Svakako cu ici kod drugog,pa da kontrolisem hormone i sve ostalo.

My heart bas mi je zao za vesticu :angry: a za doktoricu stvarno nemam komentar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сањам стално да гледам мој граф а оно све преко 37 С

:lol:

Ма нећу, не због тога него ми не прија алкохол, остарела сам

A onda ces za koju godinu jos vise da ostaris pa ces opet poceti da pijes :D

Ne lupas, sve mi je savrseno jasno - ja bih isto volela vise od jednog deteta, ali ako i drugo budem cekala kao i prvo ... uhhhh

Meni su ove tvoje vestice bas cudne i bas me interesuje sta ce dr da ti kaze. I ja imam takve snove ... sve, od trudnoce do porodjaja do vec rodjene bebice ... Uvek sam posle tih snova ske**na ... Najcudniji san mi je bio kada sam sanjala porodjaj, sve je bilo tako lako i bezbolno, bukvalno sam se porodila "usput" ...

I ja sam imala takav san, dan danas ga se secam, i obistinio se, bas sam imala lak porodjaj :rolleyes:;) Isto mi je ostao u secanju san, mnogo pre nego sto cu zatrudneti, kako dojim bebu a iz grudi mi umesto mleka izlaze neke bube i crvi :wacko: (izvinite ako sam vas zgadila) e i taj mi se obistinio, bas sam se namucila sa dojenjem, mleka maltene nisam ni imala :( Vazno je da su mi se snovi obistinili pa ce i vama tako, sigurna sam :rolleyes:

Nikada mi nije bilo zalije sto sam dala pare za privatnog lekara.

Zovem ja nju,i sve joj ispricam,za prosli mesec i za ovo sad,i ona meni ladno kaze da su to bili spontani i da se tu sad ne moze nista,i ako se krvarenje nastavi jos 5dana da dodjem,ako ne onda se cujemo sl.meseca ako mi bude kasnilo...a da sam otisla sa 3000 pregledala bi me od glave do pete,al ovako preko tel nema koristi pa me otkacila.

I idem sl.nedelje lepo,kod drzavnog lekara i necu vise da je placam. Bas me iznervirala...

Sad mi je krivo kad mi je potvrdila da su bili spontani..

ali idemo dalje,sta da radim..

Kakav neodgovoran dr :angry: Pa sta ako ti se sledeci mesec isto dogodi, treba na vreme da reagujes i eventualno uzmes ustrogestan ili neki drugi progesteron. A i da se iskontrolisu hormoni. Uf, sto me nerviraju takvi, tretiraju nas kao neobavestene glupandere kojima daju na kasicicu informacije i otezu preglede kako bi uzeli sto vise para, a ako ih nesto pitas, odmah ti se podsmevaju sto se informises i edukujes preko interneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart, bas mi je zao :(

Ja sam nocas sanjala da sam rodila bebu :( i non-stop sam je drzala u rukama i grlila i ljubila i samo gledala u nju da mi je slucajno ne uzmu ili da ne nestane negde. Kad sam se probudila nisam mogla da se opasuljim pola sata...

I ja cesto sanjam da imam bebu, jednom sam sanjala kako sam nasla bebu u jednom parku kraj kojeg cesto prolazim i sad uvek kad prolazim gledam...ja mislim da je to sve psiha.. sad mi je redovno muka pred menstr. pa pomislim da sam trudna... :D ...nisam verovala da je tako tesko zatrudneti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart zao mi je....

vidim da ste se raspisale o snovima..pa da i ja nesto napisem...

Ja sam isla tad u srednju skolu...i sanjam ti ja dijete,musko sa plavin ocima,i sad mu vidim lik..kako me vice mamice...dugo posle toga sam bila ubjedjena da ja zaista imam to dijete negdje...

a jednom sam sanjala da sam trudna,a i jesam bila samo sto to jos nisam znala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam odaaavno pocela da sanjam takve snove o trudnoci i o porodjaju i uvek je bilo nekako cudno i nerealno, a ovo nocas je bilo tako stvarno, ja kao odem na more (a zaista sam u periodu kad je trebalo da mi bude termin bila na moru) i tamo se porodim, ostalo sam vec pisala, a smesno mi sto sam u snu brinula kako cu sad otisla na more bez deteta a vracam se sa detetom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart,a vjerujes li ti da si imala spontani?Kako ona to moze znati bez pregleda..jal je i svako doktor...kako je tako glupa..mozda nije otislo,mozda ti je trebala dati neke tablete..ma glupa je skroz..eto ti nasih doktora..moja jedna drugarica je ostala trudna,ali nije htjela da zadrzi dijiete..tako se dogovorila sa muzem jer vec imaju 2 sina,a i finansije im malo stekaju..doktor je vidio na UZ jedan plod..i ona kaze da oce abortitati..i ode tako ona na abortus..dosla kuci,i vidi ne dobija menzes nikako naredni mjesec....i da bi nakon nekoliko dana dobila porodjajne bolove..ode u wc kad ima sta i vidit....ljeva iz nje..kad nesto copnu u wc solju..ona radoznala,uzme rukavice i izvadi...bio je to plod velicine bubrega...i sta ste skontali od ovoga?NOSILA BLIZANCE....doktor jedno izvadio,a ovo drugo nije vidio,ali ga je ostetio i ono prestalo rasti,fakticki bilo mrtvo u zeni...koliko su odgovorni,mogla zena dobiti sepsu i umrijeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj brate moj, tvoj san o crvima i bubama :ph34r:

jekić dušo, nisam još počela, da sam počela zvonilo bi na forumu za početak časa :D Ne mogu još, primarno mi je da sredim ovo sa injekcijama, a nikako da se uklopimo sa tom devojkom što može da nam pomogne. Sve ostalo ću lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart...jbg jbg jbg baš sam se ponadala. Ma čim ima biohemijskih, biće i ona prava! :rolleyes:

Bice,verujemo da ce biti.Imam jedno,zasto ne bih imala jos.

Zao mi je sto si imala takvo iskustvo sa dr. Neverovatno je koliko ih ima koji svoje pacijente, ljude, vide samo kao izvor novca <_< . Nikada svom detetu necu pricati da mora da bude doktor ili inzinjer ili bilo sta, osim onoga sto on/ona zaista bude voleo/la.

Kao sto kaze Kikiriki, cim je bilo ovih biohemijskih trudnoca, uskoro ce i ona prava ;)

Da,a dok sam bila trudna i svaki mesec joj davala pare mogla sam da je zovem u pola noci,za bilo sta,a sad..

My heart bas mi je zao za vesticu :angry: a za doktoricu stvarno nemam komentar!

vestica je stala,idemo novi krug,ali dr :angry:

Kakav neodgovoran dr :angry: Pa sta ako ti se sledeci mesec isto dogodi, treba na vreme da reagujes i eventualno uzmes ustrogestan ili neki drugi progesteron. A i da se iskontrolisu hormoni. Uf, sto me nerviraju takvi, tretiraju nas kao neobavestene glupandere kojima daju na kasicicu informacije i otezu preglede kako bi uzeli sto vise para, a ako ih nesto pitas, odmah ti se podsmevaju sto se informises i edukujes preko interneta.

Da,rekla mi je za sl.put cemo se cuti i videti sta cemo.ej,sl.put...pa,necu da bude sl.put zato sam te i zvala...al,sad je gotovo..idem kod drugog dr..da mi covek lepo iskontrolise hormone i sve sta jos treba,a ne da mi kaze imas policisticne jajnike i to ce se srediti trudnocom koja ce ko zna kad biti..

My heart zao mi je....

My heart,a vjerujes li ti da si imala spontani?Kako ona to moze znati bez pregleda..jal je i svako doktor...kako je tako glupa..mozda nije otislo,mozda ti je trebala dati neke tablete..ma glupa je skroz..eto ti nasih doktora..moja jedna drugarica je ostala trudna,ali nije htjela da zadrzi dijiete..tako se dogovorila sa muzem jer vec imaju 2 sina,a i finansije im malo stekaju..doktor je vidio na UZ jedan plod..i ona kaze da oce abortitati..i ode tako ona na abortus..dosla kuci,i vidi ne dobija menzes nikako naredni mjesec....i da bi nakon nekoliko dana dobila porodjajne bolove..ode u wc kad ima sta i vidit....ljeva iz nje..kad nesto copnu u wc solju..ona radoznala,uzme rukavice i izvadi...bio je to plod velicine bubrega...i sta ste skontali od ovoga?NOSILA BLIZANCE....doktor jedno izvadio,a ovo drugo nije vidio,ali ga je ostetio i ono prestalo rasti,fakticki bilo mrtvo u zeni...koliko su odgovorni,mogla zena dobiti sepsu i umrijeti...

Pa,alex prosli mesec sam odmah na to pomislila,ali sam posle mislila da je to bila samo obilnija M,da sam se prehladila..ali sad kad mi se to opet desilo(iako je bilo slabije nego prvi put) VERUJEM da je to bila nasa beba,koju je organizam zbog necega odbacio.Ali sad je gotovo,ja sam kriva jer nisam poslusala mm i na vreme reagovala prosli put i otisla u bolnicu istog tog trena.I sad kad razmisljam o odlasku kod dr doktora zamisljam situaciju kako me gleda na UZ i kaze mi pa vi ste jos uvek trudni...i odmah krenu suze..znam da je to tesko moguce,ali eto mastam..

A za tvoju drugaricu i tog dr..dok sam citala taj deo gde joj kaze da ima jedna beba,odmah sam pomislila zena je garant imala bliznace i zeznuli su je..e kad svako dobije diplomu..

sto je najgore ova moja dr ima dug radni staz,mojoj mami je vodila trudnocu samnom,zena radi 100god,i vazila je za dobru dr...sta joj sad bi,ne znam..

Joj brate moj, tvoj san o crvima i bubama

jekić dušo, nisam još počela, da sam počela zvonilo bi na forumu za početak časa :D Ne mogu još, primarno mi je da sredim ovo sa injekcijama, a nikako da se uklopimo sa tom devojkom što može da nam pomogne. Sve ostalo ću lako.

samo da resis te injekcije,i posle ce sve lako..jedva cekam da zvoni zvono za pocetak casa i da odmah predjes u trudnocu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam sve ovo i ne mogu da verujem koliko lekari mogu da budu neodgovorni... :angry:

My heart, nemoj da tugujes, gledaj na to kao na znak da se ipak nesto desava ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam sve ovo i ne mogu da verujem koliko lekari mogu da budu neodgovorni... :angry:

My heart, nemoj da tugujes, gledaj na to kao na znak da se ipak nesto desava ;)

Znam,ali malo me jede krivica jer sam mozda mogla to da sprecim da sma poslusala mm..proci ce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas vala, potpisujem.

Nadam se da cete se ti i ona sto pre uklopiti :D

Nisi ti ni za sta kriva, kako si trebala da ocekujes to sto ti se desilo? Da si to ocekivala onda bi verovatno svi mislili da nisi normalna sto si "tako negativna" i govorili bi ti da se opustis <_< ... Veruj da je moralo tako da bude, pogotovo ako je u pitanju biohemijska trudnoca, jer je tebi prerano da bude u pitanju spontani - a te dve stvari se razlikuju, i to mnogo. Kada dodje do biohemijske, odnosno da ti telo tako rano na samom pocetku trudnoce odbaci plod, to je znak da nesto nije bilo u redu, ne sa tobom u 99% slucajeva, vec sa plodom. Da si silila da zadrzis plod, ko zna kako bi se to zavrsilo. Sada znas sta ti se desilo, idi kod dr kome verujes i u koga imas pouzdanja, sve sto je do tebe proveri, pa napred u nove pobede ;) .

Inace, moguce je i da ti dr kaze da si trudna jos uvek, ne gubi tu nadu - tebi je jedva jedan dan "islo", i vec ti je prestalo. A to nije bio slucaj proslog meseca. Ovo ti pricam samo zato sto je nedavno Topaz objavila svoje dve crtice ovde - posle celog jednog dana OBILNE menstruacije!!! Tako da - obavezno kod dr prvom prilikom i da potvrdis da li ima ili nema trudnoce, pa onda sve ostalo.

Znam razliku,citala sam juce ceo dan.. :) videcemo koga cu sad nahvatati u bolnici,drugaricin dr kojeg ona jako hvali,dve trudnoce joj je vodio,radi tek 27.01. a toliko ne mogu da cekam da mi se ne bi desilo opet isto...znam da nisam mogla da uticem na to,ali krivo mi je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam razliku,citala sam juce ceo dan.. :) videcemo koga cu sad nahvatati u bolnici,drugaricin dr kojeg ona jako hvali,dve trudnoce joj je vodio,radi tek 27.01. a toliko ne mogu da cekam da mi se ne bi desilo opet isto...znam da nisam mogla da uticem na to,ali krivo mi je..

My love, da ponovim da nema potrebe da se osećaš krivom, da zna čovek gde će da padne seo bi. A i zato imamo lekare (ma kako neodgovorni ili odgovorni bili) da nas upute i pregledaju. Promenićeš dr i sve proveriti i bićeš bolje. hug.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ti uvek budes tu gde treba i kazes tasno ono sto treba c0405.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke.

Jekic, i ja sam juce imala uzasnu glavobolju, ali uvece me uhvatila, htela sam da umrem, popijem tabletu pa je povratim, pa hladni oblog na glavu, i na kraju me je mm masirao glavu pola sata pa sam nekako uspela da zaspim...grozno kako me bolela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe, što je tebi lepo tamo :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, jao, pa tamo je mnogo lepo :rolleyes:

Jekic, gde begas? :D

My heart, a jel krvarenje prestalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, koliko ću još dugo čekati na odgovor u "kućnim ljubimcima"? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, koliko ću još dugo čekati na odgovor u "kućnim ljubimcima"? :rolleyes:

I ja čekam... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, koliko ću još dugo čekati na odgovor u "kućnim ljubimcima"? :rolleyes:

I ja čekam... :rolleyes:

Odgovorila, sad sam tek videla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos cekalice :***

Da vas priupitam, je l' onaj spisak - datum kada planirate da radite testice ili sta vec? :)

U tom slucaju danas/sutra/prekostura bi trebale da se oglase Red_Butterfly - 28.12.,

Јекић-30.12, Dusica 2502 - 30.12.? Nisam puno listala unazad, pa nisam bas previse u toku...

My Hart :* pravac sa knjizicom kod drzavnog, jer od privatnika izgleda vajde nema :(

PRASIM SVE CEKALICE :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala sto mislis na nas :rolleyes:

To su datumi kad (ne)treba da dobijemo, testovi bi trebalo da budu posle toga, ali ima i nas nestrpljivih pa ih radimo i pre :rolleyes:

Red se samo zvanicno upisala ali jos uvek ne radi na bebi, resava problem koji ima sa matericom, Dusica je nesto nema, a za Jekic ne brini, javice se ona sa svojim testovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, mi pauzirali 4-5 dana sa tresnjicama, iz raznoraznih razloga, po BT ovulacija jos uvek nije bila, sad smo ih uredno obrali, i mogu mirne glave da idem da peglam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beach_off_of_the_Crown_Plaza_Hotel__Sala

Jaoo Maybe kako ti je lepo u komšiluku :lol: Tvoji vikendi su baš zabavni..Baš ti zavidim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, mi pauzirali 4-5 dana sa tresnjicama, iz raznoraznih razloga, po BT ovulacija jos uvek nije bila, sad smo ih uredno obrali, i mogu mirne glave da idem da peglam :D

Ja ti predlažem da legneš i noge u vis, peglaćeš sutra :lol:

Ja nešto osećam da ovo nije moj mesec što se tiče bebe :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ја тек сад видим, е ћоро Јекић :mellow:

Значи још мало па ћемо да уживамо у твојим пројекцијама. Једва чекам :D

Е овај месец од мене нема тестова, кренуло ми нешто ^_^

Sta ti bre krenulo? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.