Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala ti, pošto ja još nikoga nisam pitala od doktora ništa o tome, znači mi da čujem da si se ti raspitala...vidiš kakva sam budala, brinem i sekiram se, a još ništa ne mora da znači, mogu svaki čas da dobijem...to uopšte ne volim kod sebe, što previše brinem i pravim razne teorije u glavi "šta bi bilo, kad bi bilo"...

Toliki narkomani dobili zdravu decu...ljudi po logorima rađali decu od 3 kg...neće antibiotici ništa da ti urade...Samo daj bože da si trudnić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Lenočka,da se pridružim u pružanju podrške i da ti kažem da sam ja taj slučaj.

Ostala sam trudna baš kada nam je dr rekla da bi trebalo da se čuvamo.

Imala sam ureaplazmu i pila sam eritromicin (koji je ok u trudnoći) i hemomicin (koji ne bi smeo) i molila sam se da dobijem taj mesec...kad ono dobih ja svoje dve crtice...

Jako sam brinula,ali su i meni objasnili da nije toliko bitno šta piješ u vreme začeća.

Pa,zamisli samo koliko žena ne planira trudnoću,pa ni o čemu ne vodi računa.

I tako ja dobih svog Nikolicu kada sam se najmanje nadala. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala još jednom...ja samo trčakam u wc da vidim da li sam dobila, a mm je počeo da me zeza i peva mi "čekaj, čekaj me, čekaj i ja ću doći..." i da mi govori "dobiti ili ne dobiti, pitanje je sad?".... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaooooo Leno ja ovo tek sad vidim m0785.gif

Nisam u toku koliko ti kasni?

Ih kako bi bilo super da nam se pridruzis ...navijam i drzim palceve t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala još jednom...ja samo trčakam u wc da vidim da li sam dobila, a mm je počeo da me zeza i peva mi "čekaj, čekaj me, čekaj i ja ću doći..." i da mi govori "dobiti ili ne dobiti, pitanje je sad?".... :lol:

Hahaha,e baš sam ubola momenat kada ću da postavim onaj avatar za tebe... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaaaooooo Leno ja ovo tek sad vidim m0785.gif

Nisam u toku koliko ti kasni?

Ih kako bi bilo super da nam se pridruzis ...navijam i drzim palceve t4801.gif

Ma malo kasni, dan-dva...samo mi je frka što sam pila puno antibiotika zbog Ešerihije, pa ne znam šta više da mislim...ali verovatno neću još dugo ni da razmišljam, jer će da me preduhitri...

Hahaha,e baš sam ubola momenat kada ću da postavim onaj avatar za tebe... :lol:

Šalim se ja to malo, lepa je sličica, obično smo takvi, samo me sad malo zeza, ali i to je da bi me opustio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma malo kasni, dan-dva...samo mi je frka što sam pila puno antibiotika zbog Ešerihije, pa ne znam šta više da mislim...ali verovatno neću još dugo ni da razmišljam, jer će da me preduhitri...

Ma opusteno bre zene koje ni ne znaju da su trudne u pocetku piju svasta pa rode zdravu i pravu decu, nego sto ne bi uradila testic sabajle a a a a ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusteno bre zene koje ni ne znaju da su trudne u pocetku piju svasta pa rode zdravu i pravu decu, nego sto ne bi uradila testic sabajle a a a a ????

Postala sam alergična na testove <_< Sačekaću još koji dan, možda mi kasni zbog lekova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šalim se ja to malo, lepa je sličica, obično smo takvi, samo me sad malo zeza, ali i to je da bi me opustio...

Ma,znam da se šališ i htedoh da ti napišem da je bolje da te zeza da ti malo skrene misli,ali rekoh da ti ne stajem na muku.

Ma opusteno bre zene koje ni ne znaju da su trudne u pocetku piju svasta pa rode zdravu i pravu decu, nego sto ne bi uradila testic sabajle a a a a ????

t2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam alergična na testove <_< Sačekaću još koji dan, možda mi kasni zbog lekova...

Aha,nisam videla ovaj post. Onda ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam alergična na testove <_< Sačekaću još koji dan, možda mi kasni zbog lekova...

k1806.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postala sam alergična na testove <_< Sačekaću još koji dan, možda mi kasni zbog lekova...

Pazi kad sam to isto rekla! :lol: :lol: Uradis jedan, jer sve smo mi alergicne, pa ih opet radimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala još jednom...ja samo trčakam u wc da vidim da li sam dobila, a mm je počeo da me zeza i peva mi "čekaj, čekaj me, čekaj i ja ću doći..." i da mi govori "dobiti ili ne dobiti, pitanje je sad?".... :lol:

Jao,pa bas bih volela da jesi,imam neki osecaj za tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,pa bas bih volela da jesi,imam neki osecaj za tebe :wub:

:rolleyes: ija :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ne staj mi na muku :( Baš se grozno osećam što se molim da dobijem i da nisam trudna...

Leno, 100% sam sigurna da Bog cuva mrvice dok zena ne skapira da je trudna, sigurno bar prve dve nedelje.

Ето Леночка имаш разних потврда да ако се деси није штетно. Ево и јка пијем антибиотике али још увек радим на беби, добро од сутра престајем јер би ми требала овулација да буде ових дана, али чула да на почетку ништа скоро беби не смета, мислим те прве 1-2 недеље бебиног живота тешко да нешто смета, то сам чак и од доктора чула, наравно касније да смета али те прве- друге недеље ништа бебама не смета.

Уради један тест бићеш мирнија ;)

И то не кажем само што волим тестове, него ако има бебице за њу не ваља ни стрес.

I ja bih na tvom mestu jos juce uradila test :D

Jekic, a sto ti ne bi isto uradila jedan da vidis da li ti se one fantomske crtice pojavljuju? Ako bi ti se opet pojavile to bi moglo da znaci da imas neki problem (npr. ciste) a ako ih nema onda je verovatno da si ova prethodna 2-3 puta imala biohemijsku trudnocu. U svakom slucaju mozda bi ta informacija bila korisna za dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

Divno, Kiki!!! :wub: Neka je sa srecom! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

Jao,divno... cestitam ti.Uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam Kiki,a sada prasi ostale...kao sto ce i Lenocka da prasi za koji dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 cestitam...i polako nas sad prasi :lol:

Lenocka svi cekamo...bas bi bilo lepo, cini mi se da je te neko i sanjao da si trudna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

k07063.gif ČESTITAM :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 CESTITAMMMMM!!Evo nazdravljam jednom toplom cokoladomk07076.gif

Lenocka,radi taj testic nemoj da nas drzis u neizvesnostik07086.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

Divno!!! Sad uživaj!!! :D

Joj, žene šou ste!!! :lol: Kakvi bre testovi, u štrajku sam protiv njih! :lol:... ja ću svakog trena da dobijem...evo kako smo juče ceo dan pričale o tome, od sinoć je opet krenuo stomak da me bolucka, kao onaj osećaj samo što nije krenulo...tako da - čekam...

Ali divne ste, zabavne...dajete mi snagu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 CESTITAMMMMM!!Evo nazdravljam jednom toplom cokoladomk07076.gif

Lenocka,radi taj testic nemoj da nas drzis u neizvesnostik07086.gif

Mmmmm topla čokolada.... :P

Hvala vam drage moje,a prašiću prašiću,samo da skontam kako :lol:

I Lenočka radi testić molim teeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.