Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Violeta, da znas da cu da probam. Sutra pravac na kalenic pijacu, pa da zadenem travke oko uha :-)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta, da znas da cu da probam. Sutra pravac na kalenic pijacu, pa da zadenem travke oko uha :-)

:rolleyes:

Ja se nadam da ce uroditi plodom :)

I usput u apoteku i kremu od nevena,i mazi donji stomak i predeo oko jajnika :)

I kada zatrudnis onda prestani da pijes tu mesavinu caja :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam iz novog sada,i ovde su lekari jako ne ljubazni i ne azurni.katastrofa.a privatni su jako skupi i isto tako ne efikasni.a macinu travu sam pocela da pijem,kao i virak i piskavicu,pa cemo da vidimo iduci mesec hoce li uspeti.hvala vam svima

Na Institut za majku i dete mozes doci sa uputom bez obzira odakle si. Jedino sto se folikulometrija prati danima, pa bi bilo lakse da dodjes na par dana u BG a kad se sracunas koliko to kosta onda mozes i privatno da uradis u NS.

Violeta, da znas da cu da probam. Sutra pravac na kalenic pijacu, pa da zadenem travke oko uha :-)

:rolleyes:

Ne zaboravi i pivce i vince! Cini mi se da je to bilo delotvornije od cajeva! Znas ono kad slucajno zatrudne pa kazu bili smo pijani, nismo znali sta radimo t0370.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: pa da bolje onda u ns,inace pocela sam sa cajevima i grozni suuuu....nadam se da ce se isplatuiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, devojke! Samo da "podnesem izvestaj" ;) , 36dc i jos uvek nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, Jekic, zbrzgala sam sa onim u subotu, pa sad ne bih da zurim ponovo. Po novoj racunici danas je 16 dpo, a sutra moram kod doktora zbog brisa, pa se mislim da odradim jedan ujutru. Ili da sve to odlozim za petak, i odlazak kod doktora i test, do tada cu vec znati na cemu sam. Posle kiretaze mi je uglavnom dolazilo na tridesetak dana, pisala sam juce. Bas ne znam sta da radim...

Sta ima novo kod tebe? Nista ne pricas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ti je idealna prilika da isprobas sistem "svaki drugi dan" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, znala sam! Pa ipak si zena, a zene uvek znaju koji im je dc, to je bar najlakse da se izracuna ;)

Drzim palceve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy07, Jeckic, navijamo za vas :) :) :)

Maybe, ne znam vise sta da mislim. osluskujem svaku sitnicu, te me probada ovde, te onde. grudi me vise ne bole.

danas mi je 24dc, na 25 dan dobijam u 99% slucajeva.

na 28 dana dobijem jednom u sto godina.

danas me je u par navrata boluckao stomak dole kao kad treba da dobijem. to mi se prosli mesec prvi put desilo da me je boleo stomak 7 dana pred ciklus, kad mi se sve isporemetilo zbog te ciste ili cega vec. ne znam uopste da li dobro radim, tj da li gadjam dobre dane. osecam ja kao te ovulacije prvi put u zivotu-opet od pre 2 meseca, da me bole jajnici i stomak, i tada smo radili, ali mozda to nije dobro.

prosli put kad sam ostala trudna i kad sam radila betu, ustanovljeno je da je njena vrednost bila po trudnoci 4 nedelje sto znaci da sam ostala trudna tik pred menstruaciju.

ali ovih puta tada nismo bili vredni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko treba da ih kupim i kad ih koristim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha, to je za ceo mesec? ja sam mislila da se uzimaju na komad, razumela sam da neke clanice da tako rade. znaci i u to treba da ulozim? :) jaoooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad mi je jasnije, hvala ti :)

a kad mislis da je meni o, ako imam ciklus na 25 dana?

ovaj mesec sam osetila probadanje u jajniku 12ti dan ako racunam i dan kada sam dobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic, hvala ti puuuno na objasnjenju :)

ajde, probacemo i to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj žene,al ste se raspisale,ne mogu vas pohvatati,a samo par dana nisam svraćala na forum :blink:;) Prvo čestitam svim novim trudnicama, neka im trudnoća bude mirna i laka a porođaj brz i bez ikakvih problema...

A ja evo...ispratila i svoj i mužev rođendan, pa tako čekam i ne čekam vecu-mecu, pošto ni ne znam kad i na koliko dobijam...prethodna dva meseca bila redovno,a sad ako po tome gledam onda mi kasni 12-ti dan,al ko će ga znati,ne bih da se ponadam pa da se ispalim...mm neće da mi kupi test,a meni se i radi i ne radi... eto tako da vas obavestim. Držite se čekalice,dočekaćemo i mi naše bebce

e da,jel mi možete reći za onu betu,kako se to radi,kad itd.,nemam pojma o tome,pa ako neka od vas može ukratko da me posavetuje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da sam dobila

buaaaaaaaaaaaaaaa

Juce se samo tackica pojavila, a danas se pojavilo nekako braonasto. I to sam trebala tek za dva dana da dobijem. U 90% slucajeva dobijam bas na dan i obicno je obilno, nema nista braon, osim na kraju.

A bas, bas sam mislila da smo uboli ovaj put.

Kako se bwe to tako poremetio ciklus, nije mi jasno????!!!

Ostale cekalice navijam za vas, izgleda da od mene sada nema nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da sam dobila

buaaaaaaaaaaaaaaa

Juce se samo tackica pojavila, a danas se pojavilo nekako braonasto. I to sam trebala tek za dva dana da dobijem. U 90% slucajeva dobijam bas na dan i obicno je obilno, nema nista braon, osim na kraju.

A bas, bas sam mislila da smo uboli ovaj put.

Kako se bwe to tako poremetio ciklus, nije mi jasno????!!!

Ostale cekalice navijam za vas, izgleda da od mene sada nema nista

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кики87

Бету можеш да даш у приватној лабораторији, цене зависе од лаборатовије до лабораторије, крећу се од 700-1000 динара. Ја сам прошли месец у Београду била и дала сам само 700 динара, ма ништа није страшно, даш крв и резултати су у току дана, трудноћа је од 5 мл/л бета хцг.

Hvala Jekić,probaću da se strpim još koji dan,pa ću probati ili betu ili test,pa šta bude nek bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Луна Ми жао ми је, одболуј је некако, па у напад опет следећи месец, једном ћеш још стати на пут.

Hvala ti draga! Sada sam jos odlucnija, u to ime sam i stavila ovakav avatar.

(smrc, ali bas, bas sam se ponadala ovog meseca,eh)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lunami, ne bih da ti dajem laznu nadu ali ako M nije uobicajena, mozdaaaa :) ...???

videces kako ce biti u toku noci i sutra pa ces znati..

mene malo boluckaju i krsta, stomak me malo boli s vremena na vreme..ne nadam JOJ se nikako, ali ipak ocekujem. ne moram da ponavljam da mi se ovo nikad nije desilo :P , sve moze i ne mora da znaci, za sve postoji prvi put..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

up6-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje nisam jos dobila,test je negativan a meni ne dolazi vestica...desavalo se i ranije pa nista,cekacemo pa cemo videti...pozdravljam vas sve i zelim puno dobrih vesti

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika, bas mi je zao sto se nista ne desava

Woman :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam stigla iz apoteke,uzela dve kutije caja.Na kutiji pice CAJ OD NADZEMNOG DELA OCAJNICE MARRUBII HERBA. Jel to to?buni me sto pise da je za poboljsanje varenja i povecanje apetita.Josif Pancic. I nesto mi je jako jeftin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam stigla iz apoteke,uzela dve kutije caja.Na kutiji pice CAJ OD NADZEMNOG DELA OCAJNICE MARRUBII HERBA. Jel to to?buni me sto pise da je za poboljsanje varenja i povecanje apetita.Josif Pancic. I nesto mi je jako jeftin.

To je to...i nije taj čaj ni nešto skup...

Srećno...mnogima je pomoglo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam.Odlazem odlazak lekarima.I to cu probati,pa ako ne uspe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.