Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

14 dana od ovulacije danas

onda je o.k ucinilo mi se da je krace....o.k je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sad endometrijum 1,1 mm ili 1,1 cm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada nemoj taj tužnić :-(

Meni je čini mi se prošli mesec 24 dan ciklusa end bio 13 mm. S obzirom da sam dobila 30 dan,to bi bilo 12 dpo.Da to nije mnogo?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Icooooo:wub:

ma sigurna da je to ono pravo

znate li da za muskarce ne valja da piju lekove koji ugrevaju tipa brufen....unistava spermice

ovaj moj zbog bolova bas ih gutao pa sad nesto sumnjam u spermogram ali dobili smo uput za urologa pa cemo videti i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela bih samo da dodam komentar na moje iskustvo sa dr Majrom. Ona je tvrdila da je kod mene hormonski disbalans u pitanju I da bi mi to dokazala slala me je da radim hormone još I 13. I 21. dana ciklusa, jer ona ne veruje analizama na papiru. Znam puno žena kojima je pomogla, ali eto u mom slučaju je omašila vrstu problema koji baš i nema veze sa disbalansom hormona. Dr kod koje idem na akupunkturu je svojim dijagnostičkim metodama I detaljnim razgovorom zaključila da je problem u prokrvljenosti I cirkulaciji, što se zaista podudara sa poslednjim analizama. Eto, to je moje iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htela bih samo da dodam komentar na moje iskustvo sa dr Majrom. Ona je tvrdila da je kod mene hormonski disbalans u pitanju I da bi mi to dokazala slala me je da radim hormone još I 13. I 21. dana ciklusa, jer ona ne veruje analizama na papiru. Znam puno žena kojima je pomogla, ali eto u mom slučaju je omašila vrstu problema koji baš i nema veze sa disbalansom hormona. Dr kod koje idem na akupunkturu je svojim dijagnostičkim metodama I detaljnim razgovorom zaključila da je problem u prokrvljenosti I cirkulaciji, što se zaista podudara sa poslednjim analizama. Eto, to je moje iskustvo.

samo aspirin protekt ili cardiopirin od 75 ostalo je na vama

ja ga pijem ali zbog trombofilije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela piti aspirin od 100 mesec dana pre nego sto sam ostala trudna. Sad sa li je pomogao,pitanje je. Pijem ga i dalje.

U prosloj trudnoci sam ga isto pila skoro do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ado, nisi bas jasno napisala... Ako je 1.1cm onda je to odlican endometrijum ali ako je 1.1mm onda nema sanse da se nesto desi, tu ne moze nista da se usadi.

Jeco, pises da ti je baby rapid pokazao slabu crticu. Ponovi opet sutra sa istim testom. NAdamo se :rolleyes:

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako je endo tanak cak i da se oplodi jajna celija embri ne moze da se "zakaci",nadam se da tvoj dr zna sta radi i da je endo bio 11 mm

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno  je mislila 1,1 cm

E ali ta crtica sigurno nije validna jer se dosta kasnije pojavila verovatno od razlivanja urina 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno  je mislila 1,1 cm

E ali ta crtica sigurno nije validna jer se dosta kasnije pojavila verovatno od razlivanja urina

jeco znam cure kojima je bio test negativan ali posle susenja pola sata kasnije pojavila se bleda crtica....sad ta crtica ima 18 meseci :D

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeco znam cure kojima je bio test negativan ali posle susenja pola sata kasnije pojavila se bleda crtica....sad ta crtica ima 18 meseci :D

Meni možda proslo sar vremena i više tako da mnogo je to ..A sutradan negativan :-( 

Cini mi se da se nikad vise ne bi obradovala mensu nego sada. ..

samo da prođu ovi simptomi. .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

1,1 cm. Uradila sam testic danas, belo da belje ne moze da bude, biserno belo i posle sat vremena :D

Idem uvece kod doce da vidimo terapiju za ovaj mesec, idemo dalje..

 

EDIT: Hocu da uzmem neke vitamine za sebe, razmisljala sam da pored folne ubacim i neke tablete cink selen ili mozda spirulinu. Sta mislite? Kakva su vasa iskustva?

Izmenjeno od strane Ada29

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1,1 cm. Uradila sam testic danas, belo da belje ne moze da bude, biserno belo i posle sat vremena :D

Idem uvece kod doce da vidimo terapiju za ovaj mesec, idemo dalje..

 

EDIT: Hocu da uzmem neke vitamine za sebe, razmisljala sam da pored folne ubacim i neke tablete cink selen ili mozda spirulinu. Sta mislite? Kakva su vasa iskustva?

Ja pijem Natabiol oni u sebi sadrze puno vitamina i minerala...meni su super..potrazi na netu pa vidi..a muzu sam kupila neku veliku bocu vitamina al u njima ima i med propolis i onaj royal dzeli.tako nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

savetujem maticni mlec ali od proverenog proizvodjaca...nsj bolje da ga licno poznajes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

savetujem maticni mlec ali od proverenog proizvodjaca...nsj bolje da ga licno poznajes...

kupovala sam ja muzu to ali posto mu je bio dobar nalaz nisam mu vise kupovala, sad samo pije vitamine...i koristio je i piskavicu ona je predobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

piskavicu i moj koristi ali samo to, a ja samo folnu pa zato sam mislila da malo pojacam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maticni mlec je dobar i za zdrave osobe jaca imunitet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa devojke ja sam u dubiozi da u vecoj ne mogu biti. Ispila 20kapsula dovicina, sacekala 10 dana i sutra idem na kontrolni bris, nadam se negativnom rezultatu. Medjutim u medjuvremenu mi stigne nalaz papa IIIa. Ja dobijem fras. Nit znam sta je to niti da li je povezano sa infekcijom ureaplazme. U petak ce mi stici rezultati tih kont briseva pa u ponedeljak idem kod ginekologa sa svim papirima. Vadila sam krv biohemiju, krvnu sliku, hormone stitne i reproduktivne, to je sve u redu. Ako je neko imao slicna iskustva javite se. Ja ziva nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa devojke ja sam u dubiozi da u vecoj ne mogu biti. Ispila 20kapsula dovicina, sacekala 10 dana i sutra idem na kontrolni bris, nadam se negativnom rezultatu. Medjutim u medjuvremenu mi stigne nalaz papa IIIa. Ja dobijem fras. Nit znam sta je to niti da li je povezano sa infekcijom ureaplazme. U petak ce mi stici rezultati tih kont briseva pa u ponedeljak idem kod ginekologa sa svim papirima. Vadila sam krv biohemiju, krvnu sliku, hormone stitne i reproduktivne, to je sve u redu. Ako je neko imao slicna iskustva javite se. Ja ziva nisam.

mozda ti rade biopsiju...ali nisam sigurna

moja drugarica radila biopsiju i sve bilo o.k

bice dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa devojke ja sam u dubiozi da u vecoj ne mogu biti. Ispila 20kapsula dovicina, sacekala 10 dana i sutra idem na kontrolni bris, nadam se negativnom rezultatu. Medjutim u medjuvremenu mi stigne nalaz papa IIIa. Ja dobijem fras. Nit znam sta je to niti da li je povezano sa infekcijom ureaplazme. U petak ce mi stici rezultati tih kont briseva pa u ponedeljak idem kod ginekologa sa svim papirima. Vadila sam krv biohemiju, krvnu sliku, hormone stitne i reproduktivne, to je sve u redu. Ako je neko imao slicna iskustva javite se. Ja ziva nisam.

IIIa grupa se cesto javlja zbog infekcije i ne mora da bude nista strasno, ne brini.

tamaricasestra i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela piti aspirin od 100 mesec dana pre nego sto sam ostala trudna. Sad sa li je pomogao,pitanje je. Pijem ga i dalje.

U prosloj trudnoci sam ga isto pila skoro do kraja.

Da, i ja pijem aspirin od 100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Papa test treca grupa se treba posmatrati kao sumnjiv nalaz,jer je najčeše uzrokuje infekcija ali ujedno i ukazuje na moguće premaligne promene u ćelijama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa devojke ja sam u dubiozi da u vecoj ne mogu biti. Ispila 20kapsula dovicina, sacekala 10 dana i sutra idem na kontrolni bris, nadam se negativnom rezultatu. Medjutim u medjuvremenu mi stigne nalaz papa IIIa. Ja dobijem fras. Nit znam sta je to niti da li je povezano sa infekcijom ureaplazme. U petak ce mi stici rezultati tih kont briseva pa u ponedeljak idem kod ginekologa sa svim papirima. Vadila sam krv biohemiju, krvnu sliku, hormone stitne i reproduktivne, to je sve u redu. Ako je neko imao slicna iskustva javite se. Ja ziva nisam.

I ja sam pre par godina jednom imala pap III, sredilo se vaginaletama kantariona za par meseci, ne mora da bude ništa strašno, što kažu devojke verovatno neka infekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske bila sam sad kod ginekologa reko mi je da su mi rezultati super jajnici odlicni i da mozemo da pocnemo sa pravljenjem bebca.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.