Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cestitam :wub::wub::wub:

Zelim vam puno srece i skolsku trudnocu :baby:

Hvala punooo i svima vama samo lepih vesti...:) :* Mi smo skoro pri kraju 30ta nedelja malo smo se namucili i celu trudnocu moramo da se bockamo ali kako god bilo ne odustajte nikadaaaa! :*

Bubu 2, *andjelcic* i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je doktorka rekla posle mesec dana,ja sam zakazala 15 og decembra jer nema termin pre,a to je vise od mesec dana :( poludecu!!!

Ja stvarno ne znam dal moze na jos koji nacin da se dobije,verovatno moze...al misljenja su podeljena.

Ana 87,jel to znaci da su brisevi negativni? :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha Ljubo koji si lik :lol: 

Moracu ovo za pcos da izucim :) hvala Luni :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Ana 87,jel to znaci da su brisevi negativni? :*

Daaaa :D  negativno je sveee (mikro, ureo, hlamidija). Prvi put sam radila bris za njih pa mi nije bilo bas svejedno ali sve je ispalo ok na kraju ;) sad smo se bacili na popravljanje spermograma i onda bi trebalo da padne neki plusic uskoro, nadam se hehehe sto bi moj doktor reko "ima i sad tu dovoljno materijala za jednu bebu" :baby::D

Jeca 90, Bubu 2 i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iksa cestitke, bravo za tebe i bebca na borbi! Zelim ti lak porodjaj! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage moje zene,

Samo da se javim i puno vas pozdravim. Bez vas bi ceo put do zaceca bio mnogo tezi. Hvala vam na uvek dobrim savetima i podrsci. Ja cu i dalje da virkam i pratim sta ima novo i koja ce sledeca da se pridruzi. 

A mi smo juce bili na prvom uz i veliki smo 7 n i 5/7, srculence bubnja samo tako. ;)

Sve vas vucem za nosice i saljem punu kofu url]

 

 

Izmenjeno od strane Admin 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo, Zone! 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam lepotice moje sto ste mi odgovorilee i sto ste me bas utesile :) divne ste stvarno :) ma uzela sam ja na svoju ruku da ispijem jos dve kutije dovicina.. jel znate zenice moje da li ima neki alternativni lekic za ovo da ubrzamo stvar :D ja bih sto pre da krenem u akciju :D :D bila sam pre neki dan u kucu zdrave hrane i onaj prodavac mi je preporucio srebrnu vodu u spreju,ona je za infekciju u ustima,za infekcije na kozi,a i za genitalne infekcije..tako da cu je ja uzeti da isprobam da prskam,a nije skupa kosta oko 350 din nista me ne kosta da pokusam..a posto se pripremam za sledecu trudnocu krenula sam jos pre dve nedeje da pijem folnu kiselinu i pijem vitamincice centrum..a kupila sam i caj od virka pa ga pijem jednom dnevno kada se setim :) slobodno me pitajte sta zelite :*

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, super. Mazi stomak i uzivaj u svakom trenutku :wub:

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone :wub: sve najbolje u mesecima koji slede :baby:

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Ovaj mesec prvi put smo uz klomifen imali ciljan odnos. Ovulacija je bila, folikul pukao. Danas je 10 dan PO, ja mucena kupila baby rapid. Nisam mogla da izdrzim :angry::angry: naravno nista. Da li je to prerano, tamo stoji da vec 7 dana nakon zaceca, moze pokazati rezultat. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko gde mogu da nabavim Estrofen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoooo zone pa cestitam :D prelepe vesti :) od srca ti zelim prelepu i dosadnu trudnocu :) :*

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada odakle si? U NS znam koje su apoteke imale nekad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Subotica ali nema veze, ako ima narucila bih pa neka mi posalju jer kod nas u apotekama nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iris,Jojic. Nadji brojeve na netu ja sam uzimala kod njih. Ili predji Madjarsku granicu tamo ima, jer i ovi su nabavljali njihov.

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da sam ureaplazmu dobila na bazenu. Dva meseca sam svakodnevno išla na bazen, a mm, tadašnji d, nije imao urealazmu, za razliku od mene. I nisam imala ništa sa zgodnim spasiocem. :lol: 

Nego, mene  toliko probada sa desne strane da sam mislila da je slepo crevo. Izgleda ipak ovulacija. Mislim da ćemo je preskočiti ovog meseca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Sanja, pokusacu sutra da ih nazovem da vidim imaju li... 

Jos jedno pitanje, clomid i clomifen u cemu je razlika? Na jednom ima crveni trougao a na drugom nema, zasto? To nije isti lek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Sanja, pokusacu sutra da ih nazovem da vidim imaju li... 

Jos jedno pitanje, clomid i clomifen u cemu je razlika? Na jednom ima crveni trougao a na drugom nema, zasto? To nije isti lek?

Mislim da je u pitanju samo drugi proizvodjač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da sam ureaplazmu dobila na bazenu. Dva meseca sam svakodnevno išla na bazen, a mm, tadašnji d, nije imao urealazmu, za razliku od mene. I nisam imala ništa sa zgodnim spasiocem. :lol: 

Nego, mene  toliko probada sa desne strane da sam mislila da je slepo crevo. Izgleda ipak ovulacija. Mislim da ćemo je preskočiti ovog meseca..

:lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Ovaj mesec prvi put smo uz klomifen imali ciljan odnos. Ovulacija je bila, folikul pukao. Danas je 10 dan PO, ja mucena kupila baby rapid. Nisam mogla da izdrzim :angry::angry: naravno nista. Da li je to prerano, tamo stoji da vec 7 dana nakon zaceca, moze pokazati rezultat. Pozdrav

Ponovi test za koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.