Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Da bi se znalo ima li uopste sanse da se stanje promeni mora da se sazna uzrok azospermije. Ja najiskrenije verujem da se svako lose stanje da popraviti ako promenimo ono sto je dovelo do toga. Sigurno je da ce kroz vise pregleda i analiza proci kako bi se nasao uzrok a ja predlazem da obavezno ispita rezerve B12 jer manjak ovog vitamina onemogucava da se stvaraju spermatozoidi. Mozda bi mogao i da ide kod Majre, da cuje sta ona ima da kaze i o uzroku i o lecenju.

on je prvo iso o drzavnom trosku gde su mu dali dijagnozu azoospermije ali on je otiso i privatno danas opet stigo rezultat-azoospermija

vec godinu dana pije proksid i situacija je jos gora...neznam sta bi moglo biti uzrok ali pomenucu im ovo sto si mi napisala...hvala ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamarice, bilo bi dobro da i ti i tm uvedete neki probiotik dok pijete antibiotike.

aha, znam. Ali u svakom slucaju dok ne dobijem 19og, ne radimo nista. Pa ako dobijem, lekovi, vaginalete, probiotik i tantum rosa.

ivannnica i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure treba mi informacija o azoospermiji...moj rodjeni brat nema ni jedan spermic...ima li ikakve sanse da se to stanje promeni???

Kao sto ti je vec Ljuba rekla treba utvrditi uzrok. Ja znam jednog momka kojem tokom razvoja nije doslo do spustanja testisa i zbog toga nije ima aplolutno ni jedan spermatozoid. Homeopatski je uspeo da resi to. Da se razumemo brojnost nije velika ali i jedan je dovoljan;) Taj par ima sada trojke koje je dobio vestackom. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje jedno brzinsko, hitno pitanje: sazrevanje folikula je isto sto i pucanje folikula?

Lekar mi je napisao da se taj i taj lek uzima do sazrevanja folikula tj do pregnila, onda bi to trebao biti dan kada bi trebao da pukne folikul ne? tj dan pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, pa čestitam ti!!! Divno, stvarno lepa vest, a pogotovo što vam je i rodjendančić bio. Srećan vam i rodjendančić. :wub:

Najo sto ne mozes da primas PP? Pisala sam ti u Hormoni i trombofilije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada to je momenat do pred pucanje folikula. ;)

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala uciteljice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao sto ti je vec Ljuba rekla treba utvrditi uzrok. Ja znam jednog momka kojem tokom razvoja nije doslo do spustanja testisa i zbog toga nije ima aplolutno ni jedan spermatozoid. Homeopatski je uspeo da resi to. Da se razumemo brojnost nije velika ali i jedan je dovoljan;) Taj par ima sada trojke koje je dobio vestackom. ^_^

Super zavrsetak za tog momka :)

Kad nema ni jednog spermatozoida ja pretpostavljam da razlog teze moze da bude hormonski pa onda i one nase muckalice, piskavice ali ni preskupi Proksid i slicno ne daju neki efekat jer oni regulisu hormone. Pre sumnjam na neku fizicku anomaliju koja je sigurno resiva bar donekle. Sledece sto moze da bude je kao sto sam rekla nedostatak vitamina B12, on utice na razmnozavanje i stvaranje novih celija i kad ga fali kod muskaraca se prvo pokaze bas na nedostatku spermatozoida.

I trece sto mi pada na pamet, je izlozenost nekim otrovima ili zracenjima.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i snajki potvrdjena trombofilija bas se sve ovo okomilo...uzasno mi je od juce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nadam se i ja... Vreme mi je da zabebim :D inace cu da se ugojim 100 kg od ovih lekova :D :D

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske bila sam da mi snimaju stomak zbog creva posle operacije, dr mi rekla da imam neku cistu u desnom jajniku 25mm a posto trebam da dobijem sad za neki dan da li ta cista nestaje? Nisam je bas razumela jer me pitala jer trebas uskoro da dobijes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super,ivana :) ja nisam nikad radila betu nakon pozitivnog testa....čestitam na plusiću :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super,ivana :) ja nisam nikad radila betu nakon pozitivnog testa....čestitam na plusiću :baby:

hvala:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske bila sam da mi snimaju stomak zbog creva posle operacije, dr mi rekla da imam neku cistu u desnom jajniku 25mm a posto trebam da dobijem sad za neki dan da li ta cista nestaje? Nisam je bas razumela jer me pitala jer trebas uskoro da dobijes...

ako je vodena cista pucaju same i odlaze sa menstruacijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki, kao sto kazde Ninimimididi ako je vodena cista ona ce puci ali ako nije ona moze da nastavi da raste i treba je ispratiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana cestitke! :) ne moras betu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Ivana! Jel' to Ivana Sanjin "par" ili da čekamo još neki plusić uskoro da nas obraduje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Ivana! :baby:

Ajde sad da vidimo koja je sledeca! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Sanja, gledam ovaj tvoj novi tiker, kako je lep. :wub: Kad ideš na uz?

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.