Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Uzeh rezultate ks. Dr se odusevio, kaze da mi je ks savrsena, ne da nisam anemicna nego su mi svi parametri super. Nikad bolju ks licno nisam imala. Sto me vraca na pocetak. Sumnjam i na zube da me muce, posto mene zubi cudno bole, kad bole. Cekam da dobijem pa da odem da snimim. Kad smo kod toga, koliko je to snimanje stetno za eventualnu buducu trudnocu, moram li da cekam neko vreme nakon  

Postoje novi uredjaji za snimanje koji imaju jako mala zracenja. Moj zubar uopste nema prostoriju za snimanje vec sedi pored mene jer je zracenja gotovo da nema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoje novi uredjaji za snimanje koji imaju jako mala zracenja. Moj zubar uopste nema prostoriju za snimanje vec sedi pored mene jer je zracenja gotovo da nema. 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, ja sam snimala zub u trudnoci bez problema :)

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno? Nisam imala pojma... Sutra treba da dobijem, nemam nikakav simptom ni trudnoce ni pms-a. Da radim test ili da ne bacam pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, Bubu, ja sam u prvoj treudnoci tek u 7. nedelji saznala da sam trudna. Putovala sam autobusom za Berlin, tamo se za docek napila kao kreten, pila sutradan kafetin protiv glavobolje, pa imam zdravog i pravog decaka. Kasnije mi je kuma, koja je medicinski radnik, rekla da u prvim nedeljama nesto ili izazove krvarenje ili nema nikakvog uticaja, to je valjda priroda obezbedila te bebice dok se mi ne osvestimo i malo pripazimo na njih. :)

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti iz sveg srca zelim da si trudna.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako si trudna trebala bi da se pokaze bleda crtica. Mada mozda bolje da sacekas sutra ako su ti redovne pa ces znati da li da bacas pare ili ne ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu, drzim i ja fige da si trudna :)

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisu mi redovne uopste. Sutra mi je 30. dc, a dobijam na 30-40 dana... Ali sam nestrpljiva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Margaritta,ogledalce i virni "dolje":ako je ljubičasto,tamno,vrlo moguće + ;),a sutra popiški test....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada ja i pored ja dva meseca bila na Klomifenu samo i nisam nijedan folikul imala tako kazu a nisu nista hteli jace da mi daju da jajnici ne buknu vec poslali na VTO.Taj mesec kad sam pila drugi put klomifen ostala sam trudna iako folikula navodno nije bilo. S obzirom da je kod tebe bolja situacija jer ih ima bice to ok i uskoro crtica pozitivnih ;)

Ljubo navijam iz sve snage :wub: pa da dodjes trudna na tortu :D 

Joj daj Boze draga :)  Juce sam ti jos procitala poruku pa sam htela da ti napisem ne verujem da ce biti nesto ovog meseca od toga..

Ali danas je svanuo divan dan, bas sam fino raspolozena i kad pogledam sekret koji imam, cudan je, nikad nisam imala ovakav.. a niti me bilo sta boli, niti pecka, niti ima neprijatan miris ili bilo sta nekako postajem pozitivnija da se mozda nesto i desava :):) posto sam i stalno gladna :D  Ali.... sve TO NE MORA nista da znaci.. mozda su mi to opet lazni simptomi koje ja ko za inat uvek imam na izvoz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Margarita, super za ks :) a koliko dugo ti osecas tu malaksalost i imas povisenu temperaturu? Hoce to i od trudnoce ;)

 

Usput - moj test je beo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj daj Boze draga :)  Juce sam ti jos procitala poruku pa sam htela da ti napisem ne verujem da ce biti nesto ovog meseca od toga..

Ali danas je svanuo divan dan, bas sam fino raspolozena i kad pogledam sekret koji imam, cudan je, nikad nisam imala ovakav.. a niti me bilo sta boli, niti pecka, niti ima neprijatan miris ili bilo sta nekako postajem pozitivnija da se mozda nesto i desava :):) posto sam i stalno gladna :D  Ali.... sve TO NE MORA nista da znaci.. mozda su mi to opet lazni simptomi koje ja ko za inat uvek imam na izvoz :D

Samo pozitivno. Kakav ti je sekret? Kad treba da NE dobijes? 

Ljubo :( mozda je ipak rano za test :unsure: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz tako su i meni neredovne, to najvise mrzim. Lepo ti uradi ujutru i obraduj nas sve :wub:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka drzim fige i javi...... Uradi bhcg. Koliko ti je proslo od ovulacije......... Saljem ti malo moje bhcg..... Kissss:baby:

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragee moje imam pitanje.  Da li je normalno u 6toj nedelji da bude braonkasto na gacama. Inace leIm i mirujem danas sam otisla do crkve na 15min.da zapalim svecu posto je danas sahrana mojoj baki. Pa ja neidem. Ali u crkvu sam otisla. I čim sam sosla kuci posle wc-a braon. Jel to normalno. Hvalaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka drzim fige i javi...... Uradi bhcg. Koliko ti je proslo od ovulacije......... Saljem ti malo moje bhcg..... Kissss:baby:

ne pada mi na pamet :P tako nije zanimljivo, odmah znas d nisi T, gde je tu zabava :D

Ma ni ne znam kad je tacno bila O, pre nekih 10-11 dana najvise, a i bio je samo jedan x tako da su sanse miniminiminimalne

Sanja83 i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragee moje imam pitanje.  Da li je normalno u 6toj nedelji da bude braonkasto na gacama. Inace leIm i mirujem danas sam otisla do crkve na 15min.da zapalim svecu posto je danas sahrana mojoj baki. Pa ja neidem. Ali u crkvu sam otisla. I čim sam sosla kuci posle wc-a braon. Jel to normalno. Hvalaaaa

Ni jedno krvarenje u T nije normalno. Pretpostavljam da posto je vto u pitanju da svakako uzimas inekcije progesterona i utrogestan? Lezi, miruj i zovi dr da se posavetujes. I nemoj previse da brines, ako je to uopste moguce, krvarenja se desavaju cesto kao posledica hematoma koji je najstao prilikom usadjivanja ploda, ne mora da bude opasno ali svakako zahteva da se prati i strogo mirovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka jedan pravi je dovoljan :D 

Ja moju kalasturu ocekujem za vikend. U petak je tacno 2nedelje od O. Test naravno necu raditi :lol:

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazanera kao sto su ti vec rekli najbolje je da odes do dr. Ja sam imala taj braonkasti iscedak u pocetku trudnoce. Trajao je neke dve nedelje, ali su mi rekli da se to kod nekih zena desava. Ja sam zbog toga lezala u bolnici, primala terapije progesterona i pregnil inekcija. Sve se smirilo bez posledica. Znam da je tesko ali pokusaj da se opustis i ne brines. To moze vise da ti naskodi.

mazanera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ljubinka jedan pravi je dovoljan :D 

Ja moju kalasturu ocekujem za vikend. U petak je tacno 2nedelje od O. Test naravno necu raditi :lol:

Izmenjeno od strane Ljubinka
*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazanera, u mnogim blizanačkim trudnoćama bude nekog krvarenja na početku. Tvoja je blizanačka, zar ne?

Ja sam braonkasto imala u 15.nedelji. Pre toga sam mnogo plivala i seplela se na ulici i pala. U istom danu. Na pregledu dr nije video ništa neobično. Grlić je bio ok i uz je bio ok. I dalje je misterija otkud je bilo to braonkasto.

U svakom slučaju, javi se dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.