Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Uradi test znaces na cemu si,ni mi nismo nesto bili aktivni kao pazili se,pa mi zato cusno sto mi kasni bas se nisam nadala da kasni,mada mislim da me nece zaobici a volela bih,cudno mi je sto vec nedelju dana imam bas beli sekret nema ni mirisa ni nista,a kada trebam da dobijem bude providan bas pojacan,mada me buni sto me stomak boli a ja ne dobijam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jeco 90, Ljubo, hvala.^_^ 

Ako budem nestrpljiva trebace mi ;)

Izmenjeno od strane Bubu 2
Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa p. cestitam. Mazuljite se sto vise. :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usc, to je kad pises post od jedne recenice jedan sat

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je pouzdan taj test? Jel' košta mnogo? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja koliko sam pročitala na tom "flajeru" ,postoji 5 vrsta testova,jedan za rano otkrivanje trudnoće, jedan za određivanje nedelje trudnoće, treći test na hlamidiju, zatim test na helikobakteriju i peti valjda za urinarnu infekciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa - cestitam od sveg srca! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li da uzimam taj test ili standardni kad mi bude kasnilo, pošto smo imali akcijanja i pred kraj ciklusa, a nada umire poslednja. :D

Ljubinka, Hellen, Bubu 2 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure jel znate nesto o praznim folikulima:ojeste da nije tema al sam negde citala danas o tome<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ilina rano ti je bilo za betu iovako..ako ti izostane jos dan-dva ja bih to ponovila :)

Tzv belance se javlja bas pred ovulaciju a i u toku..doduse ne mora ni da se pojavi i ne znaci izostanak iste. Ja ga recimo nemam uopste bar ne taj knjiski primer.

Ljubinka, Ilina i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E hvala Helen, baš sam mislila da sam iskulirana :) Čekam još koji dan, testove nabavila. Mada ako je ovulacija bila tada kada je bilo belance, onda ništa od trudnoće, jer smo imali akcije samo dvaput i to u vreme kada sam ja mislila da je O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke da vam kazem da sam nasla kompletno sve briseve u Sim lab na Vracaru za 2000din. Ja cu ici verovatno sutra :)

Ima i u Krnjaci Sim lab sa istim popustima, kupite vaucer preko neta. Ima i za razne druge analize vauxera za Simlab, plus popust odredjenim danima za odredjene analize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ilina ja sam imala belance kad sam ostala trudna dok sam cekala ciklus, a garant mi tad nije bila o vec 2 ned ranije.

Mislim da si rano radila betu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ee, izgleda da nije bilo prerano. Sada sam uradila dva testa-trakica, oba negativna. A i koliko smo bili aktivni, bolje da sam otvorila temu "Muž me je poljubio iznad desnog oka u vreme plodnih dana. Da li sam trudna ili ne?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ilina ako imas manje ili oko 50 kg vrlo je verovatno da trakice neve pokazati pozitivan test jos neko vreme! :)

Elena ajde i ti jedan testic, nemoj nas tako drzati u neizvesnosti! 

Andjelce jel ste dobri? :*

Natasa divnog li mazenja... To porodiliste svima dodje kao nocna mora... Strasno!

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sovo, imam jedno 15 više hehe. Nema veze, drugi put će biti više crtica :) Ali tamo na proleće. Da ne budem u prvom trimestru u sezoni virusa :ph34r:.

A tako sam pospana, mislila sam da sam trudna. 

Namazana Sova voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ee, izgleda da nije bilo prerano. Sada sam uradila dva testa-trakica, oba negativna. A i koliko smo bili aktivni, bolje da sam otvorila temu "Muž me je poljubio iznad desnog oka u vreme plodnih dana. Da li sam trudna ili ne?"

:D

 

Ilina ako imas manje ili oko 50 kg vrlo je verovatno da trakice neve pokazati pozitivan test jos neko vreme! :)

Elena ajde i ti jedan testic, nemoj nas tako drzati u neizvesnosti! 

Andjelce jel ste dobri? :*

Natasa divnog li mazenja... To porodiliste svima dodje kao nocna mora... Strasno!

:*** 

Umom slucaju ispod 50kg ne pokazuje II :P dobro bio je jednom II al ta  trudnoca je kratko trajala pa ni ne racunam, u ove dve uspesne testovi beli :P hvala sto pitas, trudimo se da budemo dobro :*

Prasim vas sve bebi prasinicom da i sto pre ne znate sta cete pre od pelena i dojenja, pa onda jos jedan krug svega plus starije dete sa kojim cete usput da se igrate. :********

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila sam. Tačno mi je bila ovulacija tada kada sam imala tu sluz. Ludilo. Da znam za ubuduće.

sada mozes da prepoznas kada ti je

Ilina i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.