Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja necu da stavljam tetovazu :P iskreno ne zelim da sa opteretim bebom, ne mogu da dizem noge svaki put, merim temperaturu, idem kod gin. umorna sam :( :( sve se nadam da ce druga beba doci spontano :D ali sto vreme vise odmice sve vise sumljam :( jos malo pa cu staviti tet ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja necu da stavljam tetovazu :P iskreno ne zelim da sa opteretim bebom, ne mogu da dizem noge svaki put, merim temperaturu, idem kod gin. umorna sam :( :( sve se nadam da ce druga beba doci spontano :D ali sto vreme vise odmice sve vise sumljam :( jos malo pa cu staviti tet ;)

Ma to i ja kontam kad bude-bude, obavila sam pregled jer nisam se nakanila od porodjaja, pa sam sad mirna, sto kaze moj gin - vidimo se kad budes trudna! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavila sam i treci ultrazvuk :rolleyes: . Doktorica kaze da je folikul pukao i da se jajna celija oslobodila i da je sve o.k. Sada mi samo preostaje da cekam da NE dobijem :P (odprilike 29,30.09.)! Nadam se najboljem :wub: !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Yora ?

Maybe ?

Bimbi 30.09.

Ljubinka 7.10.

Jekic 11.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neću još da se tetoviram dok ne budem punopravna čekalica. Kad dobijem prvu vecu vešticu eto, tetoviram se i ja, jer džabe da kažem bilo šta kad još nisam ni dobila.

Kiki svaka cast za hrabrost!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Cestitam, uzivaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, bravo, konacno da se pokrene inicijativa za listu, koja se izgubila "u magli" Ja necu jos da se tetoviram, jer nisam cekalica, za sad, ali, naravno kad za to dodje vreme eto mene sa potpisom ;) i ponovnim ukljucenjem u bandu t4210.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka, bravo, konacno da se pokrene inicijativa za listu, koja se izgubila "u magli" Ja necu jos da se tetoviram, jer nisam cekalica, za sad, ali, naravno kad za to dodje vreme eto mene sa potpisom ;) i ponovnim ukljucenjem u bandu t4210.gif

Brate Suncokretu sve znam, pa ne mislis valjda da sam te slucajno izostavila sa liste. Jos sam se razmisljala da ti za premijeru dam 31.12. jer ti rece da cete da se bacite na posao pred kraj godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brate Suncokretu sve znam, pa ne mislis valjda da sam te slucajno izostavila sa liste. Jos sam se razmisljala da ti za premijeru dam 31.12. jer ti rece da cete da se bacite na posao pred kraj godine.

Brate Ljubinka :lol::lol: Za moj rodjendan premijera :D Otkud znam, trebalo bi krajem godine, to je neka moja procena, al' sve zavisi kakve cu jos analize morati da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, sta nas je oko 20.-tog...

A Lenocka se jos nije vratila?

Ja sam resila da ovaj mesec ne radim testove dok mi ne zakasni (ako mi zakasni uopste...), jao, ko ce da izdrzi... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ima li vesti od Sanje?

Sanja, jel si radila test ponovo ili betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki svaka cast za hrabrost!

Hvala :) tebi čestitam novog bebca u tibi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Yora ?

Maybe ?

Mian 29.09.

Bimbi 30.09.

Ljubinka 7.10.

Jekic 11.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

Ja se ubacila. Nemam puno vremena, ali vas citam i javljam kad mi stigne ona grozota...nadam se da cemo je ovako udruzene oterati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Yora ?

Maybe 23.9 :rolleyes:

Mian 29.09.

Bimbi 30.09.

Ljubinka 7.10.

Jekic 11.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

Evo i ja se upisala :) ... i sve vas pozdravljam, ovih dana sam na sve strane ...

Di si maybe :) na kojoj si strani sveta sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, devojke, ja od jutros imam strasnu mucninu, ne mogu ni kafu da popijem (a ja uvek mogu kafu da popijem!) ili je onaj kolac koji sam pojela juce bio pokvaren ili... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, devojke, ja od jutros imam strasnu mucninu, ne mogu ni kafu da popijem (a ja uvek mogu kafu da popijem!) ili je onaj kolac koji sam pojela juce bio pokvaren ili... :rolleyes:

>

Trudna si, trudna si :wub: !!!! Ajde zene javite se dali je jos nekoj muka :P ?! Meni nije nista :( , nemam nikakav simptom. Samo me je levi jajnik predhodna tri dana boluckao. Ljubac svima :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam dobila informaciju da po gradu hara neki opaki virus, i da su svi bolesni tako da vise necu da se radujem sto mi je muka... :angry::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učlanjujem se u vaše velikodušno udruženje, naravno ako me primate :) Počinjemo od danas sa "radovima". Trebalo bi sutra da dobijem, ali nije na odmet da svakako večeras počnemo :) Svim novopečenim trudnicama, čestitam, a čekalicama želim što više pozitivnih testova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao iskustva sa povecanim prolaktinom? Naime, na analazima referentna vrednost za prolaktin mi je malo povisena i iznosi 646. Da li to zahteva lecenje? Kod lekara idem tek za 10 dana (sredinom ciklusa) pa ako neko zna nesto vise o ovome, neka mi je javi. Hvala i pozz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao iskustva sa povecanim prolaktinom? Naime, na analazima referentna vrednost za prolaktin mi je malo povisena i iznosi 646. Da li to zahteva lecenje? Kod lekara idem tek za 10 dana (sredinom ciklusa) pa ako neko zna nesto vise o ovome, neka mi je javi. Hvala i pozz svima

Ja se javljam...Imala sam 603,pa je spao na 406.Najverovatnije ce ti dati tablete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vas redovno citam.....zelim vam svima da ta tabela iduci mesec ostane ne popunjena i da sve predjete u prvi tremestar.........ljubim vas sve.....p.s.sanja89 sta je sa tobom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je neko imao iskustva sa povecanim prolaktinom? Naime, na analazima referentna vrednost za prolaktin mi je malo povisena i iznosi 646. Da li to zahteva lecenje? Kod lekara idem tek za 10 dana (sredinom ciklusa) pa ako neko zna nesto vise o ovome, neka mi je javi. Hvala i pozz svima

Kod mene je u novembru prošle godine prolaktin bio 41.5, a referentne vrednosti na rezultatu su bile od 5.18-26.53, polovinom decembra sam upućena na praćenje prolaktina, naime određenog dana ciklusa su mi tri puta u toku jednog dana vadili krv, ujutru je bio 20.37, u podne je bio 23.72, popodne 23.81. Pošto mi je rezultat blizu gornje granice, doktorka je htela da mi uvede kao terapiju tabletice bromokriptin na svaki peti dan, ali nisam htela da ih uzimam (duga priča). Krajem decembra sam ostala trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Yora ?

Maybe 23.9 rolleyes.gif

Mian 29.09.

Bimbi 30.09.

Ljubinka 7.10.

Jekic 08.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

Red_Butterfly 18.09.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vas redovno citam.....zelim vam svima da ta tabela iduci mesec ostane ne popunjena i da sve predjete u prvi tremestar.........ljubim vas sve.....p.s.sanja89 sta je sa tobom?

Cekam jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nista. Ali pre mi jebilo "svasta", pa ipak nije znacilo nista.

Ko zna :unsure: ...

Po gradovima stalno nesto hara, ne obracaj paznju na to - raduj se! ;)

Ijuuu sta sam ja procitala :lol::lol::lol:

Učlanjujem se u vaše velikodušno udruženje, naravno ako me primate :) Počinjemo od danas sa "radovima". Trebalo bi sutra da dobijem, ali nije na odmet da svakako večeras počnemo :) Svim novopečenim trudnicama, čestitam, a čekalicama želim što više pozitivnih testova!

Primamo, primamo kako da ne! Dobrodosla i jos brze otisla u lepse teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.