Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Izlazi mi obavestenje da je Ljubin post poslednji, a kad udjem u temu poslednji je moj i posle toga vise nema postova. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom,ocito da postoji problem samo treba neko da

se zainteresuje za slucaj.Vecina dr misli ako imam dete da nema

potrebe da se trudim dalje,strasno.

Pocecu od trombofilije pa cu videti sta dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, mala dam citomegalovirus, ali to je nesto sto vecina nas ima, ne smeta za zacece, ali moze da bude problem ako se dobije u trudnoci. Nije lose da se odradi torch pre trudnoce, ali eto cisto da znas cega da se cuvas u trudnoci.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj Empi

Ja prethodnih 4 dana imam veliku brigu sa Mikom, kao iz tvog sanovnika! Dobio virus, pa t preko 40 koja ne spada, pa institut, pa nas vrate kuci kao "nista straso, to je virus", a t se odmah vraca, pa dz, pa uput za Tirsovu, pa nadju sum na srcu (koji je kao bezazlen, al' mora da se prati), pa sumnja na alergiju na brufen, i zakazani alergotestovi za 3 meseca... i sve se to poklopi sa tim da ga ti bas tad sajnas

Sto se tice mog stava "pusti ga da se snalazi sam", totalo sam ista kao u tvom snu Ljudi se cesto brinu da l' ce da padne, da se ne povredi, da se ne udari... ja sam naravno uvek tu negde pored njega da ga zadrzim ako krene da pada i da sprecim da se povredi, ali sam uvek u fazonu: neka se sam snalazi da silazi, kad se vec popeo, neka padne tamo gde je bezbedno da padne... fizijatar nam je kad je Mika bio mali rekao da moramo da naucimo dete da pada pre nego sto prohoda, jer je kvalitetno padanje za decu jako bitno da se ne bi polomila. Zato deca koja su stalno zasticena, pod nadzorom i u strahu roditelja cesce povredjena i sa prelomom od dece koja nesu, jer su ova naucila da padnu bezazleno. Ju, al' sam daleko otisla u ot

Sve u svemu, mm kaze da se plasi sta ce tek biti sa sledecom bebom, kaze da se plasi da kad budemo imali drugu bebu, odmah cu krenuti sa gimnastikom.

Uzgred, moja vestica je tu, vec osam dana, bez naznaka da ce da me napusti, obilna, imam osecaj da je sva krv iz mene istekla

Jooj baš mi je žao malog Mike :( što mu nije lako bilo. ALi ja se nadam da će biti okej. Baš se puno čeka taj alergo test.

Uco ljubim te! :wub:

Najoooooo! zelim ti da ti sto pre prodju nus pojave :wub:

Danas mi nije muka, ali ne odvajam se od wc šolje. ^_^ Ali dobro, bolje to nego da mi je muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom,ocito da postoji problem samo treba neko da

se zainteresuje za slucaj.Vecina dr misli ako imam dete da nema

potrebe da se trudim dalje,strasno.

Pocecu od trombofilije pa cu videti sta dalje.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sad nešto razmišljam, mm je pre 2-3 godine preležao ovčije boginje, a čula sam onu priču da kod muškaraca boginje mogu da izazovu sterilitet, šta mislite jel to tačno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom,ocito da postoji problem samo treba neko da

se zainteresuje za slucaj.Vecina dr misli ako imam dete da nema

potrebe da se trudim dalje,strasno.

Pocecu od trombofilije pa cu videti sta dalje.

Stvarno je tako, teško je naći lekara koji će se posvetiti slucaju ali samo teraj dalje,nema predavanja. ;)

Drž` se Najo ! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ne znam Sestice...valjda ce neko da zna da ti kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma moraću pod hitno da ga oteram da radi spermogram, radio je još pre nego što smo ovu našu malu smućkali, znači pre više od 6 godina... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sestice, obavezno tm nek uradi spermogram, to je prva analiza koju će ti traziti svaki ginekolog. Najo, znam da nije lako, ali prodje-teši se sa tim. Uco :P

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja trebam.sutra dobiti...nadam se da necu...nemam nikakvih posebnih simptoma da cu dobiti, malo.me.grudi bole, ustvari pocele su jos prije 7 dana al nista pretjerano...nadam se da.vjestica nece doci...ne ocekujem ni ovaj mjesec iznenadjenje, manje se nadam nego prije ali eto sve u svemu voljela bih da zakasni mens...ljubim vas sve

Ljubinka, macka maza i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black Diamond, drzim ti palceve iz sve snage! Moja je, na zalost, dosla veceras... par sati ranije... ali makar znam da se ne nadam.

Black Diamond voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black Diamond, drzim ti palceve iz sve snage! Moja je, na zalost, dosla veceras... par sati ranije... ali makar znam da se ne nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black Diamond, drzim ti palceve iz sve snage! Moja je, na zalost, dosla veceras... par sati ranije... ali makar znam da se ne nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black diamond, sva moja pozitivna energija i misli su uprti u tebe, iz sveg srca ti želim bebu...

Mene je PMS ozbiljno napao i gubim polako nadu da će ovog meseca biti nešto...

Black Diamond voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black diamond, sva moja pozitivna energija i misli su uprti u tebe, iz sveg srca ti želim bebu...

Mene je PMS ozbiljno napao i gubim polako nadu da će ovog meseca biti nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dame da li neka od vas ima iskustva sa VMA - GINEKOLOGIJOM?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pilce imam ja ali ne nesto mnogo. Tamo sam isla godinama na sestomesecne kontrole, tipa sistematskog pregleda. UZ, kolpo, papa i ponekad hormone.

Kod prof. Nenadovica. Zadovoljna sam za ovo sto sam radila. Ali to nije nesto mnogo.

Znam da su tada radili sa civilima samo sredom popodne, na zakazivanje.

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos sat vremena do Bogojavljanja :) ko je budan neka izadje i gleda u nebo, ako se nebo "otvori" neka pozeli zelju. Verujem da imamo sve po najmanje jednu veliku ;)

Nikada necu zaboraviti Bogojavljanje one godine prd bombardovanje. Tada jos nisam ni razmisljala o Bogu. Bila sam sa jos njih troje u jednoj planinskoj kucici na vrh Povlena gde nema ni struje ni vode, topimo cist sneg za vodu, palimo fenjere i smederevac, najlepsa idila ikada. Imamo samo jedan tranzistor na baterije i na njemu slusamo o Bogojavljanju i obicajima vezanim za njega (samo smo tu jednu stanicu hvatali). Kazu da izadjemo napolje u ponoc i da gledamo u nebo i cekamo da nam se Bog javi. Mi onako neverni tada izadjosmo, nebo je bilo oblacno, nista se nije videlo ni mesec ni zvezde; tako gledamo i odjednom se na jednom malom delu neba razidjose oblaci i kroz tu rupu prodjose zraci svetlosti od meseca i za 5 sekundi se nebo zatvori. Taj osecaj da nam se Bog javio nikada necu zaboraviti. Tada smo svo 4voro iz ekipe bili nekrsteni i u narednih godinu ipo nas troje se krstilo a i cetvrti nesto kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

II jako lepo vidljive Zene, u pravu ste- trudna sam, test pozitivan :wub: Ne znam kako da stavim slicicu.

Cestitam, da sve bude kako bi i trebalo, ono po skolski!!! :wub: :wub: :wub:

IgAnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam skontala da sam dobila menstruaciju 19.07. ,kao i 2009 god. kad mi je bio prvi dan poslednje menstruacije kada sam ostala trudna. Mozda mi se opet posreci, pa stigne pokloncic bati za peti rodjos.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :wub: Divne ste!

Pozvala sam da zakazem, kad ono , moja dr na odmoru (a vec bila 2 ned), menja je neka koja prima samo hitne slucajeve <_<

Pa ti jesi hitan slucaj! Moraju da te prime i obavezno da ides na uz, makar i privatno. Ja sve izbegavam da pravim paniku ali mora da se utvrdi da je trudnoca u materici, tj. da nije vanmatericna. Krvarenje (narocito vodeno) moze na vm da ukaze a imala si i spontani sto je isto indicija za vm. Ja se ceo dan obuzdavam da ovo napisem jer stvarno ne bih da te plasim ali kad si ovo napisala, da nece da te prime, ipak moram, za svaki slucaj.

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene, imam 2-3 testica sa 10 osjetljivoscu....znate da sam ovaj mjesec ovulaciju pratila i da je bila pozitivna 29tog...sve smo te dane pokrili...eh, zanima me ako trebam da dobijem 14tog, hoce li mi bilo sta pokazati ako ima trudnoca?

Moguce da ce ti pokazati...,uradi ujutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivsi, mozes da probas sa Femisan A kapima, mogu u kombinaciji sa Sioforom. Ako si nestrpljiva mozes i sa Klomifenom da probas jedan mesec, mada je bolje da se strpis jos mesec-dva, pusti Siofor da odradi svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.