Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ko pitao za Georginu???? Nisam se jos porodila :D Najo lepo se provedi i uzivaj na moru, , nadam se da ces se vratiti sa lepim vestima , a i da cu se ja poroditi dok se ne vratis :* :wub:

Ljubinka i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: georgina, definitivno ti vise ne odgovara korisnicko ime velnes, demantovala si samu sebe ;)
VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emp, i meni je bilo čudno zašto antibiotik, ali ona kao levi jajnik je pod upalom jer je dosta uvećan a i staće mi krvarenje. Nisam pametna,valjda zna znanje. A opet nije mi jasno,da li će od vibramicina da mi se smanji jajnik...

Verovatno je kao sto je Ljuba rekla.

Ni ja nisam pametna i da sam na tvom mestu isto bih postupila, pila bih ali sa dozom zbunjenosti. :P

Ma jajnik ce se sam srediti od morske divote! Uzivaj, ne razmisljaj i plivaj za sve dane u godini! Ljubim te!

pa mene ovo bas nesto i ne zanima ali cu procitati, da te ispostujem B)

Hahahahah Meni je vazda vazno bilo da me ispostuju! :D Ali ovo mi posebno imponuje jer kad zemunka ispostuje, onda je to to! :D

:lol: georgina, definitivno ti vise ne odgovara korisnicko ime velnes, demantovala si samu sebe ;)

Ziv ti ja, juce sam htela to da napisem da ono 'nestrpljivko' pada u vodu, definitivno!

:D

Pazi, ti imas fore jos dve nedelje dok ne upadnes u 'Georgina' grupu! :D

Ljubinka, svejedno, .Naja. i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno i ti cekas decaka , a znamo da su decaci vrlo lenji . hehhh sto kaze Empi videcemo te za 2 nedelje :P :lol: :P

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, ja mislim da svi mi znamo teorijski kako smrsati, nema tu neke filozofije (hrani se zdravo, 5 puta manji obroci, nemoj se prezderavati nikad i vezbaj) ali problem je biti i ostati tako disciplinovan :P

Ja uvek smrsam tek onda kad prestanem da razmisljam kako cu da smrsam..jer onda samo o hrani mislim, kad kujem neke planove i gluposti..ovako jedino sto sam izbacila iz ishrane potpuno jeste sve suhomesnato, namaze i kackavalje..i jedem ovsene pahuljice za dorucak umesto sendvica, a ostalo sve isto..samo jurcam mnogo..i nekako nemam vremena da razmisljam mnogo o hrani te sam pocela da mrsavim ( tek 2-3kg ali nadam se da ce biti i 12-13 :) )

Velnes, bolje ti je tako nego da te indukuju a porodjaj nije ni zapoceo, uzivaj :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, ja mislim da svi mi znamo teorijski kako smrsati, nema tu neke filozofije (hrani se zdravo, 5 puta manji obroci, nemoj se prezderavati nikad i vezbaj) ali problem je biti i ostati tako disciplinovan :P

Ja uvek smrsam tek onda kad prestanem da razmisljam kako cu da smrsam..jer onda samo o hrani mislim, kad kujem neke planove i gluposti..ovako jedino sto sam izbacila iz ishrane potpuno jeste sve suhomesnato, namaze i kackavalje..i jedem ovsene pahuljice za dorucak umesto sendvica, a ostalo sve isto..samo jurcam mnogo..i nekako nemam vremena da razmisljam mnogo o hrani te sam pocela da mrsavim ( tek 2-3kg ali nadam se da ce biti i 12-13 :) )

Velnes, bolje ti je tako nego da te indukuju a porodjaj nije ni zapoceo, uzivaj :))

Potpuno se slazem.

Samo bih dodala da nisu bas svi informisani, kao sto deluje nama vecini.

Moja drugarica je drzala sve moguce dijete i sve je probala i naravno, jedva je slabila po 2-3kg po dijeti i vracala sve duplo. Kada je drzala meso-dijetu, oslabila je skoro 10kg, ali su joj zato otkazali bubrezi, pojavio se kamen u zuci i izgubila je menstruaciju koju je jedva povratila posle 6 meseci. Naravno, sve je vratila i mislis da je ikada poslusala nesto sto joj se reklo?! Naravno da nije jer je najpametnija.

Meni se tekst dopao jer ako neko stvarno odluci da promeni nesto na zdrav nacin, mislim da mu moze prilicno pomoci jer je bas pozitivan i detaljan. :) (mrsavis dok ga citas koliko je dobar :D)

Zapravo, meni je ovo pomoglo da oslabim i vezbanje mi je stvarno postalo neizostavno.

A moram jos malo da udavim... Posto obozavam slatkise (ti si Vojvodjanka pa ces razumeti-moja mama je takodje Vojvodjanka, pa od mekih strudli i gomboca preko svih mogucih kolaca, tecko je bilo ne tamaniti ih :P) bas sam imala problem-a to je cista navika koje sam odavno svesna,ali sam bila lenja da priznam.

Sada, kad imam velikih problema sa trudnocom, malo sam se pukla u glavu i dooobro razmislila sta jedem, koliko i kako.

Pa sam tu svesnost htela da podelim sa vama zenskama.

A pravo da ti kazem, jedva cekam da imam jedno takvo kao ti pa da jurcam i mrsavim. :wub:

Ljubim ti lepi avatar. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem da gledam According to Jim. :D tralala serija ali smjesna i pozitivna.

Pomaze mi da se opustim. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno se slazem.

Samo bih dodala da nisu bas svi informisani, kao sto deluje nama vecini.

Moja drugarica je drzala sve moguce dijete i sve je probala i naravno, jedva je slabila po 2-3kg po dijeti i vracala sve duplo. Kada je drzala meso-dijetu, oslabila je skoro 10kg, ali su joj zato otkazali bubrezi, pojavio se kamen u zuci i izgubila je menstruaciju koju je jedva povratila posle 6 meseci. Naravno, sve je vratila i mislis da je ikada poslusala nesto sto joj se reklo?! Naravno da nije jer je najpametnija.

Meni se tekst dopao jer ako neko stvarno odluci da promeni nesto na zdrav nacin, mislim da mu moze prilicno pomoci jer je bas pozitivan i detaljan. :) (mrsavis dok ga citas koliko je dobar :D)

Zapravo, meni je ovo pomoglo da oslabim i vezbanje mi je stvarno postalo neizostavno.

A moram jos malo da udavim... Posto obozavam slatkise (ti si Vojvodjanka pa ces razumeti-moja mama je takodje Vojvodjanka, pa od mekih strudli i gomboca preko svih mogucih kolaca, tecko je bilo ne tamaniti ih :P) bas sam imala problem-a to je cista navika koje sam odavno svesna,ali sam bila lenja da priznam.

Sada, kad imam velikih problema sa trudnocom, malo sam se pukla u glavu i dooobro razmislila sta jedem, koliko i kako.

Pa sam tu svesnost htela da podelim sa vama zenskama.

A pravo da ti kazem, jedva cekam da imam jedno takvo kao ti pa da jurcam i mrsavim. :wub:

Ljubim ti lepi avatar. :wub:

:wub: :wub: :*

Ma mene iskreno mrzelo da citam onako dug tekst, al generalno znam vecinu toga onako u teoriji, samo je problem nekad sprovesti to u praksi i biti karakter :D

Ja ne mogu da zamislim da si ti ikad imala problem sa kilazom, onakva mrsavica bre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A protivnik sam bilo kakvih restriktivnih dijeta, nikad to ne bih koristila..sto kazes meso - dijeta, nisam cula nikad, ali vec znam da ne valja..umerenost je najvaznija :)

Ne bih mogla da brojim kalorije svaki dan pa da mi zivot zavisi od toga, nekako mi je strasno i da zamislim da tako zivim.

Aj da se ne mesam vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mene iskreno mrzelo da citam onako dug tekst, al generalno znam vecinu toga onako u teoriji, samo je problem nekad sprovesti to u praksi i biti karakter

Ja ne mogu da zamislim da si ti ikad imala problem sa kilazom, onakva mrsavica bre :)

Slazem se, jes' podugacak malo. :D

Nisam ja ni mislila da ce ga neko citati ko nije zapao u fazu da primeni sve to (zato sam i mislila da okacim link na odgovarajucoj temi, sto cu i uraditi nekad :D) ali Plusici su moj medijum, pa sve svoje misli blogiram ovdi. :P

A iskrena da budem i ja sam svasta nesto probala (od raznih dijeta i uverila se u njihov uspeh <_< ) i ono sto stvarno pomaze je-vezbanje! I bez vezbanja nista! Otprilike na svaka 4 meseca napravim dve nedelje/mesec dana pauzu jer je stvarno potrebna, tacno ti telo daje signale... Ali to isto telo se bas dobro oblikuje, sto me posebno raduje! Jer kad obucem nesto od pre 6-7 godina volim vazduh koji me okruzuje. :D

Posto sam posteno udavila ovim i izvinjavam se :P i da me cackalica ne bi tukla metlom kojom cisti dvoriste, ja se sada povlacim u svoj kucni biJoskop. A vas sve zene pozdravljam i ciljam. :wub:

I ne zaboravite da odrzavate testise hladnim! :D

simona1107 i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, ja mislim da svi mi znamo teorijski kako smrsati, nema tu neke filozofije (hrani se zdravo, 5 puta manji obroci, nemoj se prezderavati nikad i vezbaj) ali problem je biti i ostati tako disciplinovan :P

Ja uvek smrsam tek onda kad prestanem da razmisljam kako cu da smrsam..jer onda samo o hrani mislim, kad kujem neke planove i gluposti..ovako jedino sto sam izbacila iz ishrane potpuno jeste sve suhomesnato, namaze i kackavalje..i jedem ovsene pahuljice za dorucak umesto sendvica, a ostalo sve isto..samo jurcam mnogo..i nekako nemam vremena da razmisljam mnogo o hrani te sam pocela da mrsavim ( tek 2-3kg ali nadam se da ce biti i 12-13 :) )

Velnes, bolje ti je tako nego da te indukuju a porodjaj nije ni zapoceo, uzivaj :))

E i ja htedoh da napisem isto sto i Empi, svi znaju kako da smrsaju, ali kako smrsati a ostati zdrav? ;)

Nego, kako se ugojiti, a ostati zdrav?! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja htedoh da napisem isto sto i Empi, svi znaju kako da smrsaju, ali kako smrsati a ostati zdrav? ;)

Nego, kako se ugojiti, a ostati zdrav?! :(

Mozda je najbolje da se nastavim na ovaj citat, mada imam komentar i na 10tak prethodnih :D

Biti debeo nije zdravo tako da ,iz mog ugla, svako skidanje kila je bolje od zadrzavanja ili nabacivanja novih B) ali istina je da su mnoge brze dijete prilicno nezdrave ali i kontraproduktivne jer posle ne samo da se vrate kg nego se i nove nataloze jos lakse. Ozbiljno menjanje svojih losih navika, a svako zna koje su mu slabosti, i pridrzavanje veoma dug period, da ne kazem do kraja zivota je jedini spas. Ovo vazi i za ove srecnice, opet iz mog ugla :P , koje zele da se ugoje. Kad bi svako imao ritam u hranjenju i izboru namirnica ne bi bilo ni mrsavih ni debelih, samo savrsenih i opustenih :)

Meni je bas dobar taj tekst sto je Emp postavila, ima puno pa nisam jos sve stigla da iscitam. Ja moram da vam priznam da se nesto bas super osecam, cak sam danas to samoj sebi naglas rekla B) Tome je pre svega doprinelo to sto sam od sredine marta pa do sada smrsala 8-9 kg, potpuno bezbolno zahvaljujuci Glukofazu. Smanjio mi se apetit a kad sam skapirala da mogu da udjem u stvari u koje nisam nosila od pre trudnoce skoro da mi se nista vise ni ne jede i nema sanse da veceram. Po ceo dan pevam i smejem se kao da sam pijana, vec danima, nije to samo zbog toga sto sam malo smrsala jer mi je jos puno ostalo, pojma nemam sta me je uhvatilo ali se nadam da ce da potraje taj elan koji osecam. A danas sam neplanirano otisla u shoping i sramota me je od same sebe koliko sam para potrosila - kad sam dosla kuci odmah sam sve kese ubacila u plakar da ih ne gledam :unsure: to sve pripisujem svom tinejdzerskom raspolozenju, nisam kriva majkeVi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno i ti cekas decaka , a znamo da su decaci vrlo lenji . hehhh sto kaze Empi videcemo te za 2 nedelje :P :lol: :P

jao cuti :P

cim sam ovo napisala, pomislila sam da i ja mogu uskoro da budem georgina hihihi

to je izgleda titula koja se prenosi, 'ajde pozuri da mi predas duznost. :lol:

VelNes i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo dakle nisam jedina huh ... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka svaka čast na elanu i novoj lakoći- to se traži, zarazno je al pozitivno! Empy text je super, volela bih da praktikujem :) Ja bila na uz, sve je Ok. :) Pozdrav ženske, laku noć!

Ljubinka, BlueFairy i Empress volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh nesto pametno da kazem al' dok sam kliknula da pisem, zaboravih :S Toliko o mojoj pameti :lol:

Ljubo, i ja mislim da ste vi sa kojim kg viska srecnice, bar vas ne oduva kosava... (meni se desavalo :ph34r: ).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi, nisam bas skroz procitala tekst, citam ga u etapama :) Ne treba mi mrsavljenje, al' se sve nadam da cu iz njega izvuci i neki dobar savet za gojenje :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericice, imas formulicu pa nek ti seka nutricionista sastavi meni - oni bar znaju kolko kalorija sta ima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi, nisam bas skroz procitala tekst, citam ga u etapama :) Ne treba mi mrsavljenje, al' se sve nadam da cu iz njega izvuci i neki dobar savet za gojenje :ph34r:

Jedino da pocnes da jedes na nervnoj bazi , ja se divim ljudima koji kad imaju neki problem ne mogu da jedu , ja sve svboje probleme resavam otvorenim friziderom , lepo se naruckam i svi problemi su reseni , to ti je jedino resenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga, i meni su svi problemi manji i lakše rešivi kad sam sita. Loše mi je kad sam gladna, nervozna sam i pada mi koncentracija. Eh da mi je bar ona boxerska vreća- tu bih mogla istresti frustracije i trostruka korist- vezba i psihicki i fizicki nalet hormona sreće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericice, imas formulicu pa nek ti seka nutricionista sastavi meni - oni bar znaju kolko kalorija sta ima. :)

Od kad je pocela da "radi" u herbalife vise joj ne verujem :ph34r:

Ona za mene ima jedna jedini odgovor i savet, a to je SEJK! :angry: Bas sam ljuta sto mi je sestra toliko povodljiva da dozvoljava da njenu diplomu iskoriscava neko preko mreznog marketinga... :angry:

Uzgred, za mesec dana "rada" naravno jos uvek nije dobila platu niti uopste zna koliko "ce joj biti" plata, ali je zato grdne pare vec dala za uclanjenje, sejkove, tretmane... i razne gluposti. A mene je htela da vrbuje tamo da joj idem navodno na neko testiranje (na vagu koju i sama mogu da kupim) i da pritom slusam minimum 2h prezentaciju. E posle toga, ne hvala njenom jelovniku i svemu ostalom. Necu da mi herbalajf pravi jelovnik, vec nutricionista, a posto je ona svoju diplomu posvetila njima ja odoh kod nutricioniste u dom zdravlja...

Lepo sam je pitala, je l' mogu ja da dobijem uput da odem na pregled kod "nje na posao", ona kaze ne moze. E onda nista. Necu na prezentacije... gr... bas sam ljuta. :angry:

Jedino da pocnes da jedes na nervnoj bazi , ja se divim ljudima koji kad imaju neki problem ne mogu da jedu , ja sve svboje probleme resavam otvorenim friziderom , lepo se naruckam i svi problemi su reseni , to ti je jedino resenje

A ja bas naprotiv, kad sam nervozna ili imam neki problem gadim se na hranu... :ph34r: ne gutam bukvalno nista, ni hranu ni tecnost, aman nista, ako treba i danima, dok ne pocnem da padam... par puta mi se u srednjoj ili na faksu desilo da pred neki ozbiljan ispit zavrsim na infuziji :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je najbolje da se nastavim na ovaj citat, mada imam komentar i na 10tak prethodnih

Biti debeo nije zdravo tako da ,iz mog ugla, svako skidanje kila je bolje od zadrzavanja ili nabacivanja novih ali istina je da su mnoge brze dijete prilicno nezdrave ali i kontraproduktivne jer posle ne samo da se vrate kg nego se i nove nataloze jos lakse. Ozbiljno menjanje svojih losih navika, a svako zna koje su mu slabosti, i pridrzavanje veoma dug period, da ne kazem do kraja zivota je jedini spas. Ovo vazi i za ove srecnice, opet iz mog ugla , koje zele da se ugoje. Kad bi svako imao ritam u hranjenju i izboru namirnica ne bi bilo ni mrsavih ni debelih, samo savrsenih i opustenih

Meni je bas dobar taj tekst sto je Emp postavila, ima puno pa nisam jos sve stigla da iscitam. Ja moram da vam priznam da se nesto bas super osecam, cak sam danas to samoj sebi naglas rekla Tome je pre svega doprinelo to sto sam od sredine marta pa do sada smrsala 8-9 kg, potpuno bezbolno zahvaljujuci Glukofazu. Smanjio mi se apetit a kad sam skapirala da mogu da udjem u stvari u koje nisam nosila od pre trudnoce skoro da mi se nista vise ni ne jede i nema sanse da veceram. Po ceo dan pevam i smejem se kao da sam pijana, vec danima, nije to samo zbog toga sto sam malo smrsala jer mi je jos puno ostalo, pojma nemam sta me je uhvatilo ali se nadam da ce da potraje taj elan koji osecam. A danas sam neplanirano otisla u shoping i sramota me je od same sebe koliko sam para potrosila - kad sam dosla kuci odmah sam sve kese ubacila u plakar da ih ne gledam to sve pripisujem svom tinejdzerskom raspolozenju, nisam kriva majkeVi

To kako se ti osecas je najbolji osecaj na svetu! :D

Kad je covek srecan, pun elana i volje za sve i voli ceo osvet, neunistiv je!

Rekla sam ja da si ti Cat-woman! Bravo za kilograme!

Jedva cekam da te vidim u oktobru! :wub:

Ljubinka svaka čast na elanu i novoj lakoći- to se traži, zarazno je al pozitivno! Empy text je super, volela bih da praktikujem Ja bila na uz, sve je Ok. Pozdrav ženske, laku noć!

Bravo za UZ! :wub: I super sto sve lepo prolazi!

Ja zaboravila... je l se zna pol bebe?

Empi, nisam bas skroz procitala tekst, citam ga u etapama Ne treba mi mrsavljenje, al' se sve nadam da cu iz njega izvuci i neki dobar savet za gojenje

Da bi se ugojila, trebalo bi da pravis fatalne kombinacije, koje svi mi volimo. Kombinuj UH i proteine u velikim kolicinama. To znaci-jedi meso, hleb, krompir (istovremeno), pij cokoladno mleko i kombinuj ga sa nekim kolacicima (kao sto su vocni kuglofi, koh i tako to sto je malko zdravije, a hlebasto)

Ima super kombinacija za gojenje, pa ako se setim jos neke napisacu ti na pp.

Jedi jaja, hleb, sir, a posle dzem... u istom obroku.

Pravi vocne sejkove (banana, mango-kaloricnije voce) sa punomasnim jogurtom ili mlekom.

Jedino da pocnes da jedes na nervnoj bazi , ja se divim ljudima koji kad imaju neki problem ne mogu da jedu , ja sve svboje probleme resavam otvorenim friziderom , lepo se naruckam i svi problemi su reseni , to ti je jedino resenje

Ja kad sam nervozna ja isto jedem tako, a kad se posvadjam sa mm, onda ne mogu da jedem, jer me nervira ceo dan i sprci mi se zeludac. :D

VelNes draga, i meni su svi problemi manji i lakše rešivi kad sam sita. Loše mi je kad sam gladna, nervozna sam i pada mi koncentracija. Eh da mi je bar ona boxerska vreća- tu bih mogla istresti frustracije i trostruka korist- vezba i psihicki i fizicki nalet hormona sreće.

Ja kad sam gladna i kad se fino najedem zdravom hranom osecam se srecno. :P A kad nisam gladna i mislim da jesam, pa se najedem slatkisa, onda se osecam ko svinja i bas nerviram sebe. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To kako se ti osecas je najbolji osecaj na svetu! :D

Kad je covek srecan, pun elana i volje za sve i voli ceo osvet, neunistiv je!

Rekla sam ja da si ti Cat-woman! Bravo za kilograme!

Jedva cekam da te vidim u oktobru! :wub:

Bravo za UZ! :wub: I super sto sve lepo prolazi!

Ja zaboravila... je l se zna pol bebe?

Da bi se ugojila, trebalo bi da pravis fatalne kombinacije, koje svi mi volimo. Kombinuj UH i proteine u velikim kolicinama. To znaci-jedi meso, hleb, krompir (istovremeno), pij cokoladno mleko i kombinuj ga sa nekim kolacicima (kao sto su vocni kuglofi, koh i tako to sto je malko zdravije, a hlebasto)

Ima super kombinacija za gojenje, pa ako se setim jos neke napisacu ti na pp.

Jedi jaja, hleb, sir, a posle dzem... u istom obroku.

Pravi vocne sejkove (banana, mango-kaloricnije voce) sa punomasnim jogurtom ili mlekom.

Ja kad sam nervozna ja isto jedem tako, a kad se posvadjam sa mm, onda ne mogu da jedem, jer me nervira ceo dan i sprci mi se zeludac. :D

Ja kad sam gladna i kad se fino najedem zdravom hranom osecam se srecno. :P A kad nisam gladna i mislim da jesam, pa se najedem slatkisa, onda se osecam ko svinja i bas nerviram sebe. <_<

Ih kad bih mogla :D Pa ja pola od toga ne jedem :ph34r:

A moracu da pocnem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.