Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

georgina i dalje nabija staz trudnice, neca joj predvidja jos 6 dana, ja kazem da joj je dosta 3 :lol:

meni je opusteno na ovim vrucinama, klima radi i danju i nocu.

setnje su ili jutarnje ili kasne vecernje, u medjuvremenu kucica slobodica klimica :D

a jes' kad pogledam napisala sam vevericici kako ja nisam htela da je plasim a tvoj post, ljubo je zastrasujuc :lol:

bas sam losa, prebacih tebi loptu

Ljubinka, VelNes i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo evo čitam vas al od opijenosti sparinom mozak nije mogao da smisli sta pametno da doda, narocito ne na endometriozu pošto nisam upućena. OK sam, čekam uz sutra... VelNes je i juče kuckala na 3 trim. :)

Pozdrav svima :)

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je gore rekao da ima uputstvo za lek na grčkom, ako se ne varam veverica. Ako želi neka mi ga pošalje na pm da joj ga prevedem. Pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neko je gore rekao da ima uputstvo za lek na grčkom, ako se ne varam veverica. Ako želi neka mi ga pošalje na pm da joj ga prevedem. Pozz :)

ja sam rekla :) nisam ponela kutiju na posao ali kad dodjem kuci cu da ti posaljem. Bas me zanima sta su napisali za doziranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu cekaliceee! :)

niste me zaplasile i ne mislim da ne daj Boze imam endometriozu, samo volim da znam, zato sam vas i pitala. Bas mi je fuj sto ne moze da se vidi na uz.

Moja vesticara je stala sinoc, iz cista mira ;) to mi je malo cudno, da 12dana iiiide podosta i onda gotovo, par sati malo sukrvice i nista vise... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, i ja sam super, isto kao Svejedno, sedim u kuci pod klimom dok ne zahladi, a inace vise mi prijaju ove vrucine nego kad je hladno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao plusicke, kako izdrzavate ovu sparinu? Meni je danas gore nego juce, sva se znojim, neznam sta cu sa sobom, iako sam i ja u kuci pod klimom.

Danas je 30.jul a ja vec dva meseca pricam muzu da cu 30. da se porodim, al izgleda nista. Cekam red, prvo Velnes pa ja :)

Bacam prasinicu i ljubim vas puno :wub: :wub: :wub:

VelNes, simona1107 i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo trudnice nase, lep znak sto ste ovde :wub: vucite za noseve :)

plusicke, ajd mi rastumacite neste, sta znaci kad je papa test druga grupa, a sekret treca bez primesa? Je l to ok? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo trudnice nase, lep znak sto ste ovde :wub: vucite za noseve :)

plusicke, ajd mi rastumacite neste, sta znaci kad je papa test druga grupa, a sekret treca bez primesa? Je l to ok? :)

Jeste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaa :)

pitala me sestra, al mi nesto cudno to "sekret treci stepen bez primesa"... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao plusicke, kako izdrzavate ovu sparinu? Meni je danas gore nego juce, sva se znojim, neznam sta cu sa sobom, iako sam i ja u kuci pod klimom.

Danas je 30.jul a ja vec dva meseca pricam muzu da cu 30. da se porodim, al izgleda nista. Cekam red, prvo Velnes pa ja :)

Bacam prasinicu i ljubim vas puno :wub: :wub: :wub:

hahaha pa ja sam se porodila u februaru i tada sam umirala od vrucine tako da ne mogu ni da zamislim kako ti je :wub:

Ooo trudnice nase, lep znak sto ste ovde :wub: vucite za noseve :)

plusicke, ajd mi rastumacite neste, sta znaci kad je papa test druga grupa, a sekret treca bez primesa? Je l to ok? :)

ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan plusići. Veveričice, super što je veštica prestala. i sada lepo možeš da ideš na vaginalni ultrazvuk da vidiš kakvo je stanje.

Ja sam bila jutros kod dokterke,ponovo,bešika puna. I kao uvećan mi je levi jajnik, ne može da vidi da li je cista,šta li je, ali pošto sam na poslednjem ultrazvuku koji sam radila pre manje od mesec dana imala cistu na tom levom,pa predpostavlja da je to. Moguće da je reagovao od Klomifena,ne znam. Tako da mi je dala antibiotik da pijem, a ja sutra idem na more,bez veze. I ona reče da će stati veštica od antibiotika. Tako da je to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, a je l si ti primila pregnil? Znam da je anci pricala o tome, da se prima za pucanje folikula?

Koji ab pijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, a je l si ti primila pregnil? Znam da je anci pricala o tome, da se prima za pucanje folikula?

Koji ab pijes?

Nisam primila pregnil,zato što su mi svi folikuli stali sa rastom. Doktorka nije ni spominjala pregnil,verovatno zbog veličine folikula. A ova doktorka u dz mi dala Vibramycin. E sad mene malo brine zašto se jajnik uvećao.. na uz se vidi kao da je dostigao veličinu materice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam primila pregnil,zato što su mi svi folikuli stali sa rastom. Doktorka nije ni spominjala pregnil,verovatno zbog veličine folikula. A ova doktorka u dz mi dala Vibramycin. E sad mene malo brine zašto se jajnik uvećao.. na uz se vidi kao da je dostigao veličinu materice.

Naja, za sta je taj Vibramycin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja, za sta je taj Vibramycin?

Doktorka kaze da ce mi od njega prestati krvarenje. Danas mi je 13. dan da mi ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao plusicke i trudnjace u srednje i kasno poodmaklim trudnocama! :D jer ove sto su na pocetku, vise ne dolaze jer povraChaju po ceo dan, pa im ovom prilikom saljem poljupce, podjednako velike kao onima u prve tri grupe.

Elem, je'm brazilski orah, koji kosta ko Sv. Petra kajgana, ali sve zarad viseg cilja.

Krenula mi ludaja na poslu pa me ima malo redje, ali moram da se pohvalim kako napredujem u ignorisanju slatkisa, kokine kole i tako tih droga.

Dobar dan plusići. Veveričice, super što je veštica prestala. i sada lepo možeš da ideš na vaginalni ultrazvuk da vidiš kakvo je stanje.

Ja sam bila jutros kod dokterke,ponovo,bešika puna. I kao uvećan mi je levi jajnik, ne može da vidi da li je cista,šta li je, ali pošto sam na poslednjem ultrazvuku koji sam radila pre manje od mesec dana imala cistu na tom levom,pa predpostavlja da je to. Moguće da je reagovao od Klomifena,ne znam. Tako da mi je dala antibiotik da pijem, a ja sutra idem na more,bez veze. I ona reče da će stati veštica od antibiotika. Tako da je to to.

Najo, ja sam pila Vibramicin kad sam imala hlamidiju i to je priiiiiiiilicno jak antibiotik! Tacnije mm i ja samo ga pili zajedno sa probiotikom a ja i sa vaginaletama, jer je jedan od najjacih. Nemoj slucajno bez vaginaleta i probiotika, napravice ti sou. Inace se njime lece sve jake bakterijske upale i ne razumem sto ti je dala to?!

On se takodje daje za akne i sve teze oblike upale grla.

Procitaj malo uputstvo i vidi jel ce ti to pomoci. Znam da ne bi trebala na sunce jer moze da izazove iritaciju koze, a ja kad sam ga pila, konstantno mi je bilo muka! Meni inace nikada nije muka od lekova i vrlo retko imam gorusicu-hocu da kazem da mi je jak zeludac, ali Vibramicin me je dotukao nacisto.

Izvini sto sam se malo raspisala, ali za krvarenje i duzi ciklus, mislim da antibiotik nije resenje... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu sa vama da podelim nesto na sta sam nabasala jer mislim da je savrsen text za one koji hoce da oslabe i promene svoj nacin zivota, a pri tom nisu puno upuceni ni u vezbanje ni u dijete.

Ja sam za 10 godina probala sve moguce dijete i ono u sta sam sigurna je da sve sto je ovde napisano je 10000% tacno!

Zapravo ovo mi je i pomoglo da oslabim 15kg i vise.

Dijete od 7 dana i 6 kalorija su mi pomogle za prigodne situacije- krstenja, vencanja, rodjendani... Ali uvek se sve vracalo.

Mozda ce nekome da znaci, pa evo:

http://body.ba/fitness/mrsanje/najbolji-vodic-za-mrsanje/75

Alal vera onom ko se potrudio i napisao sve ovo!

Ljubinka i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emp, i meni je bilo čudno zašto antibiotik, ali ona kao levi jajnik je pod upalom jer je dosta uvećan a i staće mi krvarenje. Nisam pametna,valjda zna znanje. A opet nije mi jasno,da li će od vibramicina da mi se smanji jajnik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubac za sve :) :) :)

Najo meni su dali taj antibiotik da pijem posle spontanog pobacaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu sa vama da podelim nesto na sta sam nabasala jer mislim da je savrsen text za one koji hoce da oslabe i promene svoj nacin zivota, a pri tom nisu puno upuceni ni u vezbanje ni u dijete.

Ja sam za 10 godina probala sve moguce dijete i ono u sta sam sigurna je da sve sto je ovde napisano je 10000% tacno!

Zapravo ovo mi je i pomoglo da oslabim 15kg i vise.

Dijete od 7 dana i 6 kalorija su mi pomogle za prigodne situacije- krstenja, vencanja, rodjendani... Ali uvek se sve vracalo.

Mozda ce nekome da znaci, pa evo:

http://body.ba/fitne...c-za-mrsanje/75

Alal vera onom ko se potrudio i napisao sve ovo!

pa mene ovo bas nesto i ne zanima ali cu procitati, da te ispostujem B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Emp, i meni je bilo čudno zašto antibiotik, ali ona kao levi jajnik je pod upalom jer je dosta uvećan a i staće mi krvarenje. Nisam pametna,valjda zna znanje. A opet nije mi jasno,da li će od vibramicina da mi se smanji jajnik...

pa verovatno hoce jer je uvecan zbog infekcije ili upale a kad se to sredi i jajnik bi trebalo da se vrati u normalu.

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa verovatno hoce jer je uvecan zbog infekcije ili upale a kad se to sredi i jajnik bi trebalo da se vrati u normalu.

Ja se nadam da će biti tako. I gde to baš sada da me uhvati..

Ja sutra odoh na morence :D pa vas sve pozdravljam i kad se vratim baš bih volela da čujem neke lepe vesti.

E da, verujem da će se VelNes do tada poroditi :D ako već nije. Srećno, draga!

VelNes, Sackili i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo srecan put i da osuncas i pripremisj jajnike da rade kao satic <3!!!

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.