Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja mislim da je meni zivot lep samo zato sto se uvek sprdam na sve-toga ima koliko hoces, te mi zivot prodje u sprdnji!

,,Blago onom ko rano poludi, sav mu zivot prodje u veselju!"

:D :D :D A tek sam sad sebe nasla u ovoj pouci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Obe noge, tacnije prstici na obema nogama (ispravka). :D

Sad su bolje, tj., potpuno su ok. Nemam vise modrice i otoke i ponovo sam na stiklama (sto je od krucijalne vaznosti za ovo drustvo)

Ma to je smesna prica.

Bili smo na plazi i bazenu (bazen je pored plaze).

I moj dragi je hteo da se poigra sa mnom na pesku, kao da me obori, a ja glupaca mislila on gubi ravnotezu i da ne bi pao, ja zaorem pesak srednjim prstom! Zvezde sam videla, muka mi je pripalo od bola... Kad sam dosla sebi, oboje smo bili u fazonu- za*ebi ovo, ajmo u bazen... i kad smo bili u bazenu, ja ne znam kako, ali dok sam gnjurila odalamim ga u cevanicu domalim prstom na drugoj nozi i taj prst mi poplavi... I tako... Moram da naglasim da su se ove povrede desile u razmaku od 10 min!!!!

Doktor nije mogao da veruje! Na kraju sam mu rekla da redovno bijem muza, ali se danas posebno opirao!

A najnovije je- pre 4 dana sam zalepila cevanicu na auspuh, pa sad imam opekotinu i otpadanje koze... Trebalo bi da nadjem kantarionovo ulje da mazem.

Sve u svemu- nisam znala da sam bas toliko smotana! Ono sto jesam znala je da su mi se uvek desavale neke simptomaticne stvari koje se obicnim ljudima NE desavaju NIKAD, pa mi posle niko ne veruje!

Ali eto... to je prica!

Joooj Empi bre , ne znam da li da se smejem ili da ti kazem da mi je zao , ali ipak cu da se smejem ne tebi jer verujem da sve ovo boli trenutno do ludila nego cu se smejati kako si ti to nama lepo docarala :lol: ccc sa tobom uvek neke dogodovstine , samo mi nije jasno na koju foru si dotakla auspuh ??? :o Ja obicno imam problem sa kukom na autu , tu raspalim cevanicu , jednom cu je ostaviti na kukici :lol:

A za boldovano sam se valjala od smeha , stomak me je zaboleo mogu da zamislim facu doktora kad si mu ovo rekla , pogotovo u tom drustvu :D VRH!!

Empress voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice cestitam na novom poslu i moram da te prokunem sto bi rekle stare bake , Dabog da radila samo 1-2 meseca a posle otisla na trudnicko!!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Ljubo secam se kad si nam pricala o feti :D nadam se da je to taj simptom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj Empi bre , ne znam da li da se smejem ili da ti kazem da mi je zao , ali ipak cu da se smejem ne tebi jer verujem da sve ovo boli trenutno do ludila nego cu se smejati kako si ti to nama lepo docarala :lol: ccc sa tobom uvek neke dogodovstine , samo mi nije jasno na koju foru si dotakla auspuh ??? :o Ja obicno imam problem sa kukom na autu , tu raspalim cevanicu , jednom cu je ostaviti na kukici :lol:

A za boldovano sam se valjala od smeha , stomak me je zaboleo mogu da zamislim facu doktora kad si mu ovo rekla , pogotovo u tom drustvu :D VRH!!

I treba da se smejes jer jeste smesno! I ja sam se smejala.

Ali se uvece nisam vise smejala jer sam se onesvestila od bolova... pa sam se posle, kad sam dosla sebi, smejala jer sam pala u BEZsvest! :D Ma ja sam ti sou...

A auspuh sam dotakla tako sto sam otvorila gepek da izvucem 108 kesa (jer sam isla u kupovinu) i ako mi verujes nije jasno ni meni! :D

Na mojim kolima auspuh uopste ne viri van linije auta, sto povecava misteriju... A stala sam sa desne strane dupeta auta, lepo se zalepila odma' kako sam se nagnula da uhvatim kesu. I culo se shshshshshshshshshs :D Dobro, lazem, nije se culo, ali je bolelo ko da se culo! :D

Sad moram da mazem necim jer ce mi ostati bas veliki oziljak.

I tako...

Jao, tvoj tiker! Pa ostalo bre jos samo koji dan! Znaci od danas smo na iglicama! :P:wub:

Jupi!

simona1107 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I treba da se smejes jer jeste smesno! I ja sam se smejala.

Ali se uvece nisam vise smejala jer sam se onesvestila od bolova... pa sam se posle, kad sam dosla sebi, smejala jer sam pala u BEZsvest! :D Ma ja sam ti sou...

A auspuh sam dotakla tako sto sam otvorila gepek da izvucem 108 kesa (jer sam isla u kupovinu) i ako mi verujes nije jasno ni meni! :D

Na mojim kolima auspuh uopste ne viri van linije auta, sto povecava misteriju... A stala sam sa desne strane dupeta auta, lepo se zalepila odma' kako sam se nagnula da uhvatim kesu. I culo se shshshshshshshshshs :D Dobro, lazem, nije se culo, ali je bolelo ko da se culo! :D

Sad moram da mazem necim jer ce mi ostati bas veliki oziljak.

I tako...

Jao, tvoj tiker! Pa ostalo bre jos samo koji dan! Znaci od danas smo na iglicama! :P:wub:

Jupi!

Joj uzas kad nesto hoce onda hoce i nema druge , moras sto vise da mazes necim masnim , tipa pavlogal ili jekoderm ili nevenov melem , kantarion itd , to pomaze .

Ja sam na iglama vec 2 meseca , medjutim nista , nece gospodin napolje , njemu se izgleda bas svidelo kod mene a ja jedva cekam da se porodim i da se upoznamo . Cekamo :)

Joj jedva cekam bre da se ova agonija sa bakterijam i hormonima i svim glupostima vise zavrsi pa da uzivam gledajuci vase tikere kako broje trudnicke dane . Nadam se da cete vrlo uskoro preci u te teme drage moje devojke

sladja84, .Naja. i Empress volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj uzas kad nesto hoce onda hoce i nema druge , moras sto vise da mazes necim masnim , tipa pavlogal ili jekoderm ili nevenov melem , kantarion itd , to pomaze .

Ja sam na iglama vec 2 meseca , medjutim nista , nece gospodin napolje , njemu se izgleda bas svidelo kod mene a ja jedva cekam da se porodim i da se upoznamo . Cekamo :)

Joj jedva cekam bre da se ova agonija sa bakterijam i hormonima i svim glupostima vise zavrsi pa da uzivam gledajuci vase tikere kako broje trudnicke dane . Nadam se da cete vrlo uskoro preci u te teme drage moje devojke

Joj, mogu misliti koliko si srecna! I nestrpljiva! Ipak si ti veliki nestrpljivko! :wub::D

I mi jedva cekamo!!!!

pl6-556769.jpg

(ako nista drugo bar smo 10000% sigurne da hocemo bebu) :D

simona1107, neca79, .Naja. i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice cestitam na novom poslu i moram da te prokunem sto bi rekle stare bake , Dabog da radila samo 1-2 meseca a posle otisla na trudnicko!!!! :wub:

Hvalaa :wub:

Citacu vas i pisati posle, mrtva sam stigla iz grada :( Prvi radni dan :rolleyes:

sladja84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Veverice nek je sa srecom i uskoro da bude jedna mala bekana od srca ti zelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Covece, koliko ste ispisale, nisam stigla da iscitam sve... <_<

Ajde bre zene, pokrenite se malo, ne mogu stalno sama sa sobom da se dopisujem! :P

I dobro vam jutro! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veco, drago mi je da je prvi radni dan proso dobro, a umor je normalna stvar...

Tako je prvih godinu dana, posle je vec bolje! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzi me da pisem... sve me mrzi... ja sam medved koji je upao u san letnje noci...

sladja84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Plusićke,

Pratim vas redovno, ali se ne javljam (pokušavam da se opustim :)).

Posavetujte me šta nam je dalje činiti od analiza i pretraga.

Do sada uradili:

MM: spermogram ok, urinokultura ok.

Ja: kolpo, uz, dve folikulometrije(bude jedan vodeći folikul i ovulacija), vs, cervikalni, hlamidija negativno, miko/urea.negativno, hormoni (2.dc, 13.dc, 18.dc)- endokrinolog napisao u nalazu da je hormonski sve ok i da treba tražiti druge razloge.

Ne znam šta sada dalje. Da li mm treba da radi briseve na hlamidiju i mikoplazmu, ako to kod mene nije nađeno? On se razmišlja da opet da za spermogram u higijenskom zavodu (jer je radio kod privatnika..). Meni ginekologica preporučuje Klomifen. Nisam radila hsg. Ili još da se opuštam... :):(

Mnogo me raduje kad vidim da neka ugleda te dve crtice. Ne mogu da zamislim da ja to nekad ugledam. Pratim i Treći trimestar, pa se radujem kako se koja porodi. Fascinira me to kako se nedelje brzo nižu jedna za drugom.

Mnogo pozdrava od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzi me da pisem... sve me mrzi... ja sam medved koji je upao u san letnje noci...

:D To nije opravdanje!

Empi :wub:

Ljubo :ljub:

jutro plusicke! :)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Plusićke,

Pratim vas redovno, ali se ne javljam (pokušavam da se opustim :)).

Posavetujte me šta nam je dalje činiti od analiza i pretraga.

Do sada uradili:

MM: spermogram ok, urinokultura ok.

Ja: kolpo, uz, dve folikulometrije(bude jedan vodeći folikul i ovulacija), vs, cervikalni, hlamidija negativno, miko/urea.negativno, hormoni (2.dc, 13.dc, 18.dc)- endokrinolog napisao u nalazu da je hormonski sve ok i da treba tražiti druge razloge.

Ne znam šta sada dalje. Da li mm treba da radi briseve na hlamidiju i mikoplazmu, ako to kod mene nije nađeno? On se razmišlja da opet da za spermogram u higijenskom zavodu (jer je radio kod privatnika..). Meni ginekologica preporučuje Klomifen. Nisam radila hsg. Ili još da se opuštam... :):(

Mnogo me raduje kad vidim da neka ugleda te dve crtice. Ne mogu da zamislim da ja to nekad ugledam. Pratim i Treći trimestar, pa se radujem kako se koja porodi. Fascinira me to kako se nedelje brzo nižu jedna za drugom.

Mnogo pozdrava od mene

Draga Natasa, pridruzi nam se u druzenju, jer vidim da si opustena :D, a ovde je to vrlo vazno!

Svaka cast na analizama! Nemoj uzimati klomifen jer imas ovulacije! Ne razumem zasto ti ga je preporucila? :unsure:

Elem, uradi sve urodjene i stecene trombofilije:

Vreme krvarenja i koagulacije

Sedimentacija Er (citrat)

Protrombinsko vreme (citrat) INR

Brojanje trombocita

Aktivisano parcijalno tromboplastinsko vreme

Fibrinoliza

Protein C

Protein S

Rezistencija na aktivirani protein C

Antitrombin III

Lupus antikoagulans

Antikardiolipinska At IgM

Antikardiolipinska At IgG

Antifosfolipidna At IgM

Antifosfolipidna At IgG

Beta-2-glikoprotein IgM

Beta-2-glikoprotein IgG

Odredjivanje aCLA IgG klase

Odredjivanje aCLA IgM klase

MTHFR

Leiden V

Protrombin II

PAI

(a ovde imas sve http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=3835)

Ja mislim da si sve super odradila!

Zelim ti svu srecu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Natasa, pridruzi nam se u druzenju, jer vidim da si opustena :D, a ovde je to vrlo vazno!

Svaka cast na analizama! Nemoj uzimati klomifen jer imas ovulacije! Ne razumem zasto ti ga je preporucila? :unsure:

Elem, uradi sve urodjene i stecene trombofilije:

Vreme krvarenja i koagulacije

Sedimentacija Er (citrat)

Protrombinsko vreme (citrat) INR

Brojanje trombocita

Aktivisano parcijalno tromboplastinsko vreme

Fibrinoliza

Protein C

Protein S

Rezistencija na aktivirani protein C

Antitrombin III

Lupus antikoagulans

Antikardiolipinska At IgM

Antikardiolipinska At IgG

Antifosfolipidna At IgM

Antifosfolipidna At IgG

Beta-2-glikoprotein IgM

Beta-2-glikoprotein IgG

Odredjivanje aCLA IgG klase

Odredjivanje aCLA IgM klase

MTHFR

Leiden V

Protrombin II

PAI

(a ovde imas sve http://www.bebac.com...?showtopic=3835)

Ja mislim da si sve super odradila!

Zelim ti svu srecu! :wub:

E sad si je preplasila nacisto :lol:

Ne znam imaju li te trombofilije ikakve veze sa samim zacecem? Sa iznosenjem trudnoce imaju svakako ali mozda su preskupe da se rade a zena ima problem da uopste zacne. Mada, ako ih i uradi nece da skodi ;)

Natasa p. ne bi bilo lose da nam ovde napises vrednosti tvojih hormona i kad si koji dan vadila, kao i spermogram tm, nekad lekari kazu da je u redu a iz aviona se vidi da nije, imali smo takve slucajeve ovde <_< Da li je on uradio i spermokulturu? Ako nije obavezno da uradi jer nekad neka bakterija koja se za cas izleci pravi problem. Mislim da za sad tm ne mora da radi briseve na hlamidiju, miko i urea plazmu, ako su mu nalazi spermograma i spermokulture uredni, pri tom tvoji rezultati negativni (mada to ne znaci automatki da je i on) verovatnoca je ipak mala da ima te gamadi.

Ono sto bi pod obavezno trebalo da uradis je hsg jer vrlo moguce da imas fizicku prepreku (neprohodne jajovode) kad je sve ostalo u redu.

Vidis Emp kako kuckam u snu kad neces da prihvatis opravdanje t2220.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad si je preplasila nacisto :lol:

Ne znam imaju li te trombofilije ikakve veze sa samim zacecem? Sa iznosenjem trudnoce imaju svakako ali mozda su preskupe da se rade a zena ima problem da uopste zacne. Mada, ako ih i uradi nece da skodi ;)

Natasa p. ne bi bilo lose da nam ovde napises vrednosti tvojih hormona i kad si koji dan vadila, kao i spermogram tm, nekad lekari kazu da je u redu a iz aviona se vidi da nije, imali smo takve slucajeve ovde <_< Da li je on uradio i spermokulturu? Ako nije obavezno da uradi jer nekad neka bakterija koja se za cas izleci pravi problem. Mislim da za sad tm ne mora da radi briseve na hlamidiju, miko i urea plazmu, ako su mu nalazi spermograma i spermokulture uredni, pri tom tvoji rezultati negativni (mada to ne znaci automatki da je i on) verovatnoca je ipak mala da ima te gamadi.

Ono sto bi pod obavezno trebalo da uradis je hsg jer vrlo moguce da imas fizicku prepreku (neprohodne jajovode) kad je sve ostalo u redu.

Vidis Emp kako kuckam u snu kad neces da prihvatis opravdanje t2220.gif

Srce moje! :wub:

Sad mene mrzi da pisem, jer bezim s posla, zadnjih sat vremena sam kacila slike na smesnim slikama pa idi i smeJ se! :D

Ljub(a) ljub(a)! :D

A sa svime se slazem sto si napisala.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem malo da se smejem (koleginica ce misliti da sam luda kad se smejem u snu :D )

a skroz mi je jasno sto si napisala za trombofilije - ja to isto radim - svima redom govorim da rade analizu B12 ;) jer kamo srece da nam je to neko jos na pocetku savetovao ili uradio <_<

simona1107 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi :P:lol:

Joooj i mene mrzi da pisem,sva sam nesto usporena u poslednje vreme,nista mi se ne desava :rolleyes::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I treba da se smejes jer jeste smesno! I ja sam se smejala.

Ali se uvece nisam vise smejala jer sam se onesvestila od bolova... pa sam se posle, kad sam dosla sebi, smejala jer sam pala u BEZsvest! :D Ma ja sam ti sou...

A auspuh sam dotakla tako sto sam otvorila gepek da izvucem 108 kesa (jer sam isla u kupovinu) i ako mi verujes nije jasno ni meni! :D

Na mojim kolima auspuh uopste ne viri van linije auta, sto povecava misteriju... A stala sam sa desne strane dupeta auta, lepo se zalepila odma' kako sam se nagnula da uhvatim kesu. I culo se shshshshshshshshshs :D Dobro, lazem, nije se culo, ali je bolelo ko da se culo! :D

Sad moram da mazem necim jer ce mi ostati bas veliki oziljak.

I tako...

Jao, tvoj tiker! Pa ostalo bre jos samo koji dan! Znaci od danas smo na iglicama!

Jupi!

b0201.gif

Empi :P

Joooj i mene mrzi da pisem,sva sam nesto usporena u poslednje vreme,nista mi se ne desava :rolleyes::)

i sama sam takva,al volim da dodjem da procitam Empine dogodovstine...sita se ismejem,mada komotno mogu u njihov klup falicnih prstica ni moji nisu sjajni dodju nesto poput makaroncica,sramota otici da mi srede nokte rece zena ova cjeli zivot lupala prste,sad imam kolekciju 10 velicanstvenih :lol:

ja sam bila na moreTu,smocila sam guzu za sve ponaosob ili ti za svaku posebno,jer sam bila 10 dana nezamislivo za mm koga ne drzi mjesto,a i djeci dosadilo pa moja mladja kcerkica kaze i sta vam je i to more samo kupanje-suncanje,suncanje-kupanje :lol: i tako sad ponovo u krug nalaza,hormona,i ostalih peripetija da vise uhvatim i tog grma sto u zecu lezi.sto bi rekao nas specijalista dr Ljuba...dosta od mene s tim da sam se ulenjila da pisem....veliki Cilj :wub:

Empress, ljubi, Mackica i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao moje drage zenske :wub:

Samo da vam javim da jos nista novo nema, sve po starom ide :P

Bila kod cika Dr i kaze, da je grlic mekan, glavica skroz nalegla i da ne bi trebala da imam tezak porodjaj (daj Boze), samo jos da krene, ali ne jos :) moramo da cekamo rezultate briseva mm, koji zeli da prisustvuje porodjau, pa dok ne stignu rezultati moramo da cekamo sa prekrstenim nogama. :P

Ljubim vas sve puuuuuno i bacam prasinicu :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem malo da se smejem (koleginica ce misliti da sam luda kad se smejem u snu )

a skroz mi je jasno sto si napisala za trombofilije - ja to isto radim - svima redom govorim da rade analizu B12 jer kamo srece da nam je to neko jos na pocetku savetovao ili uradio

Hahahahah da ... na poslu je najgore kad te neko vidi da se smejes u SNU! :D

Ja nisam ispitivala B12, moracu sad u oktobru kad dodjem. Ali moraces da me podsetis!

b0201.gif

i sama sam takva,al volim da dodjem da procitam Empine dogodovstine...sita se ismejem,mada komotno mogu u njihov klup falicnih prstica ni moji nisu sjajni dodju nesto poput makaroncica,sramota otici da mi srede nokte rece zena ova cjeli zivot lupala prste,sad imam kolekciju 10 velicanstvenih

ja sam bila na moreTu,smocila sam guzu za sve ponaosob ili ti za svaku posebno,jer sam bila 10 dana nezamislivo za mm koga ne drzi mjesto,a i djeci dosadilo pa moja mladja kcerkica kaze i sta vam je i to more samo kupanje-suncanje,suncanje-kupanje i tako sad ponovo u krug nalaza,hormona,i ostalih peripetija da vise uhvatim i tog grma sto u zecu lezi.sto bi rekao nas specijalista dr Ljuba...dosta od mene s tim da sam se ulenjila da pisem....veliki Cilj

:D Jadne mi, sa bangavim prstima! :D

Bas mi je drago sto si uzivala na moru! :wub:

Nesto mi se sad javilo da cemo Ljuba, ti i ja u isto vreme da ostanemo trudne! A posle par dana sve ostale cekalice! :D

Mackica, simona1107 i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao moje drage zenske :wub:

Samo da vam javim da jos nista novo nema, sve po starom ide :P

Bila kod cika Dr i kaze, da je grlic mekan, glavica skroz nalegla i da ne bi trebala da imam tezak porodjaj (daj Boze), samo jos da krene, ali ne jos :) moramo da cekamo rezultate briseva mm, koji zeli da prisustvuje porodjau, pa dok ne stignu rezultati moramo da cekamo sa prekrstenim nogama. :P

Ljubim vas sve puuuuuno i bacam prasinicu :wub: :wub: :wub: :wub:

Divne vesti! :wub:

Bas sam srecna zbog tebe! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, brate moj, presla sam 4444. post! Da nisam trudna?! :o

:lol: Znam da nisam <_<

Nije bilo keksualnih odnosa. :ph34r:

"Nisam trudna, a nemam ni test da to i dokazem." :lol:

Ljubinka i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.