Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Devojke, samo da vam mahnemo :rolleyes: Bili smo juce na uz, sve je ok, imamo 315 grama i imamo pisu :D

Anchy :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesi li radeila neka nalalize? Kako si to izlecila?

Imala sam prepisanu dijetu,bez masne,ljute i zacinjene hrane.Dobila sam citav spisak namirnica koje smem i koje ne smem da jedem.Nisam radila nikakve posebne analize.

Anci,cestitam! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala LJubinka

Karaleic

zaboravila sam lozinku sad sam Pudlica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast na istrajnosti. Em ces da budes zdrava em ces da imas dobre noge ;)

Hvala, mogu ti reći da baš prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li rekoh da mi je sutra dan d? Ne nadam se bas jer mislim da ni o nisam mogla da potrefim ovog ciklusa, eto samo da spomenem. A od sledece gadure ponovo krecem sa bt, krisom od mm, cisto onako, zbog sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada mram priznati da se i mm i ja ipak onako krisom nadamo, iako smo se dogovorili da pricekamo do decembra, taman da i ja malo sredim svoje zdravlje. Al cinjenica da mi je mm ceprkao vec par puta ovog meseca po novcaniku (nafatala sam ga da mi zaviruje u kalendarcice i sabira dane) pitam se da li je on prvi muskarac koji prati plodne dane i to krisom od zene?! :P;)

Iwka, Ljubinka i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchyliiiiiiiiiiiiiiiiii divne vesti!!!! Cestitam ti pisulicu malu! :wub:

Daj neku slickicu da vidimo bepca... :wub:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07 Superiska mali decko divno ljubac veliki od mene za vas dvoje

Pozdrav za sve drage cekalice i ljubac naravno i za vas

Draga, dobro dosla medju plucicarke i sto pre nam zatrudnela!

Zao mi je zbog tvog gubitka jako... :( Ono sto vidim je da si pozitivac i videces kako ce sve biti sjajno...

Samo hrabro, mi plusicke smo zmajOvi!

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, alal vera za trcanje! Sto bi rekla Ljuba, posto ces imati dobre noge, ti ces morati da nam okacis sliku da vidimo kako je trcanje imalo dobar efekat! :D

Samo napred, izuzetno cenim volju i trud!

(ja nisam vezbala mesec i po dana, osecam se debelo i obeseno :D)

Ali evo, od sutra pocinjem opet! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi :wub:

Sa dijetama za mrsavljenje ili gojenje, vezbama i zdravim nacinom zivota uvek pocinjemo od sutra :P

Plusicke dobro jutro! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi :wub:

Sa dijetama za mrsavljenje ili gojenje, vezbama i zdravim nacinom zivota uvek pocinjemo od sutra :P

Plusicke dobro jutro! :wub:

Pa to ti kazem. :D

Na faxu sam uvek ucila od sutra, a dijete su glavne bile - od sutra. Od sutra je MALO sutra. :D

Dobro 'utro! :P

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to ti kazem. :D

Na faxu sam uvek ucila od sutra, a dijete su glavne bile - od sutra. Od sutra je MALO sutra. :D

Dobro 'utro! :P

I ja od od malo sutra definitivno i 100% prestajem da pijem kafu i jedem cokoladu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cackaliceeeeee :wub:

Jel ja? :unsure::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ja? :unsure::D

ti ti, nego ko? :D radspisi nam se malo... :D

kakvo li ti je dvoriste sad u sred leta... :D

eee rezultati gotovi!

Secer 5,1, b12 199...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tuzno Karaleic :( naravno da ne znas sta zelis pa sve je jos tako sveze, ustvari, sigurna sam da se od takvih tragedija covek (pardon, zena) nikad sasvim ni ne oporavi. Uvek ce ostati secanje i zal za tim bebama :( ali moramo prihvatiti Boziju volju sa punim poverenjem da je tako najbolje iako mi sami ne mozemo da dokucimo zasto.

A sto se tice tvoje brige da li ima sanse da si ponovo zatrudnela - ja stvarno mislim da je to ravno naucnoj fantastici jer su hormni u vreme trudnoce potpuno drugaciji nego inace i kad god da dodje do prekida organizmu je makar par dana potrebno da shvati sta se desilo pa da pocne da uspostavlja normalan hormonski status a kad to postigne potrebno mu je jos oko 14 dana da dostigne ovulaciju. Tako da mislim da 12 dana nikako nije dovoljno da se sve to odigra ali ako i jeste nekim cudom onda to prihvati kao najlepsu utehu :wub:

:wub: :wub: :wub::P:wub:

Nisam trudna. Taman sam uzela test da uradim sutra ali nije bilo potrebe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress hvalati draga jabih zelela da bude sto pre al do decembra nista muz mi je otisao da radi u Rusiju tek tada se vraca jedino ako se nevrati ranije sve zavisi kako ce proci oko isplata jer ima dosta prevara.Volim da vas citam i da se druzim svama super ste svi veliki poljubac od mene za sve :) :) :) :) :)

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, alal vera za trcanje! Sto bi rekla Ljuba, posto ces imati dobre noge, ti ces morati da nam okacis sliku da vidimo kako je trcanje imalo dobar efekat!

Samo napred, izuzetno cenim volju i trud!

(ja nisam vezbala mesec i po dana, osecam se debelo i obeseno )

Ali evo, od sutra pocinjem opet!

Ma tvoje se telo malo obradovalo odmoru jer ti si manijak pravi za vezbanje.

ti ti, nego ko? radspisi nam se malo...

kakvo li ti je dvoriste sad u sred leta...

eee rezultati gotovi!

Secer 5,1, b12 199...

Pa da! Zato cekalica ne pise :D od kako je doslo lepo vreme mora da stalno visi u dvoristu :P

Secer odlican a b12 ti je maltene na donjoj granici ako su ref. vrednosti 140-460. Ako su ti takve ref. vrednosti onda vec reskiras bebino zdravlje. Idealna vrednost je oko 400 <_<

Kakav ti je prethodni rezultat? I nemoj da se sekiras ovo je lako nadoknadivo :)

Nisam trudna. Taman sam uzela test da uradim sutra ali nije bilo potrebe. :)

Po smajliju bih rekla da ti je laknulo :) Oporavi se malo najvise psihicki ali i fizicki si se iscrpela i daj sebi vremena da pozelis novu trudnocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tvoje se telo malo obradovalo odmoru jer ti si manijak pravi za vezbanje.

Pa da! Zato cekalica ne pise :D od kako je doslo lepo vreme mora da stalno visi u dvoristu :P

Secer odlican a b12 ti je maltene na donjoj granici ako su ref. vrednosti 140-460. Ako su ti takve ref. vrednosti onda vec reskiras bebino zdravlje. Idealna vrednost je oko 400 <_<

Kakav ti je prethodni rezultat? I nemoj da se sekiras ovo je lako nadoknadivo :)

Po smajliju bih rekla da ti je laknulo :) Oporavi se malo najvise psihicki ali i fizicki si se iscrpela i daj sebi vremena da pozelis novu trudnocu.

Ako gledamo po tome koliko nam je cackalica ovde aktivna, sigurno joj basta blista :D Cackalice daj neku sliku baste :)

Eeeeeee moje povrce je totalno upropasceno od grada, preziveo paradajz i ceri paradajz, moram da ga sliknem kad budem uspela :) Od cerija smo se vec najeli, a i obican ce jos malo... :)

E, sto se tice rezultata, referentne za B12 su mi od 141 do cini mi se 481. Prethodni nalaz mi je bio oko 300, da ne kopam sad po fijoci po mraku da trazim, a sad je 199, a donja granica 141. Srozava se. A osecam da mi dr nista nece reci dok se ne sroza ispod 141...

Ranije sam pila B vitamin zbog odrzavanja usnog nerva, ali od kad je utvrdjeno pre nekih 5 meseci da je izumro nerv, vise mi ni dr funkcijske dijagnostike centra za ravnotezu ne prica nista o B vitaminu... :S

Sto je ovde ovako prazno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress hvalati draga jabih zelela da bude sto pre al do decembra nista muz mi je otisao da radi u Rusiju tek tada se vraca jedino ako se nevrati ranije sve zavisi kako ce proci oko isplata jer ima dosta prevara.Volim da vas citam i da se druzim svama super ste svi veliki poljubac od mene za sve

Plusici su lek za dusu i sve probleme!

Odvojenost je teska, ali veruj mi i jaaaako korisna! Pricam ti iz debelog iskustva.

Sad se opusti i uzivaj, prepusti i posveti sebi, znaci uzivancija...

I mi tebe ljubimo puuuno!

Ma tvoje se telo malo obradovalo odmoru jer ti si manijak pravi za vezbanje.

To si potpuno u pravu. Bas mi prija, jer mislim da sam bas preterala.

A ja brate ne znam sta ovaj Mumio radi, ali desavaju se neverovatne promene! Jedino sto sam malaksala vise nego inace, ali mislim da je to nuZ pojava. Lice mi je... pu pu pu... A i sike BAS bole, ko nekad u mladosti! :D

Ispila sam 4 table (120 tableta) i nastavljamo krupnim koracima.

(juce sam te zvala trebao mi je savet, ali snasla sam se, pa mi je drago sto te nisam iscimala, a posle sam bila sa drugaricom i njenim sinom sve vreme, nisam imala kad da ti se javnem)

Ljub ljub! :wub: (Skraceno od Ljuba!!! :D)

Ljubinka i Maleni_andjeo volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Veco, ala bi mi sad dobro dosao taj tvoj Chery. A i Chery brandy bi mi dobro dosao! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po smajliju bih rekla da ti je laknulo :) Oporavi se malo najvise psihicki ali i fizicki si se iscrpela i daj sebi vremena da pozelis novu trudnocu.

;Laknulo laknulo itekako. Jos mi se organizam nije oporavio. al necu dugo cekati samo par meseci. :) Tamo negde do zime. Taman posle ide Zagrejavanje ispod jorgana :)

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusici su lek za dusu i sve probleme!

Odvojenost je teska, ali veruj mi i jaaaako korisna! Pricam ti iz debelog iskustva.

Sad se opusti i uzivaj, prepusti i posveti sebi, znaci uzivancija...

I mi tebe ljubimo puuuno!

To si potpuno u pravu. Bas mi prija, jer mislim da sam bas preterala.

A ja brate ne znam sta ovaj Mumio radi, ali desavaju se neverovatne promene! Jedino sto sam malaksala vise nego inace, ali mislim da je to nuZ pojava. Lice mi je... pu pu pu... A i sike BAS bole, ko nekad u mladosti! :D

Ispila sam 4 table (120 tableta) i nastavljamo krupnim koracima.

(juce sam te zvala trebao mi je savet, ali snasla sam se, pa mi je drago sto te nisam iscimala, a posle sam bila sa drugaricom i njenim sinom sve vreme, nisam imala kad da ti se javnem)

Ljub ljub! :wub: (Skraceno od Ljuba!!! :D)

:wub: :wub: :wub: bas mi drago da vec osecas efekte mumia. A tek sad me zanima kakav ti je to savet trebao kad me zoves iz belog sveta (sad podsetih samu sebe na jednog mog drugara koji je pitao mamu, kad ga je ova prvi put izvela iz Zemuna u BG - mama, mama jel ovo beli svet :lol: )

Mislim da se osecas malaksalo bas zato sto si prestala sa treninzima a nisi sa nutelom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo dragi plusići, meni došla veštica 10 dana ranije, tek 25.dc. Zvala doktorku, jer je bio plan da mi prepiše neki drugi lek umesto Klomifena, ali ona nije danas ni sutra ni ovih dana tu. Baš sam se smorila... tako da ne znam kakav će biti ovaj ciklus, mada ne očekujem previše, čekam sledeću vešticu.

Ljubo, a reci mi (možda sam te i pitala, ne sećam se) u vezi sa Mumiom, je l treba da se konsultujem sa doktorkom ako želim da ga koristim? I je l možeš da mi pošalješ link, kako izgledaju te tablete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.