Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro drage moje, mi smo jutros malo poranili da obavimo neke kucne poslove, jer oko podneva nemamo vise snage nizasta :(.

Kako ste mi vi? Sta ima novo? Jel ima novih plusica?

Ljubim vas puno :wub: i bacam beby prasinicu :)

Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paloma, dobro nam došla :)

Dobar lep dan plusići, odlučila sam (pošto sam na odmoru) da svako jutro ustanem rano i trčim Šumicama, pošto tu i živim. Tako da sam jutros ustala rano i zajedno sa dragim istrčali se po šumi i mogu vam reći da se odlično osećam. I više ne merim bazalnu i ne razmišljam o svemu tome i stvarno se osećam bolje. Videćemo dokle ću tako, tj. da li ću moći da izdržim :lol: Grlim vas sve :wub:

tako je moja koleginica zatrudnela. Počela žena da trči i eto bebe.

Isto joj sve bilo okej ali neće. A u pitanju je druga beba. baš mi zvuči poznato, hahaha

Paloma dobrodošla

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro plusicke :) ja vikend lepi provela, na moto skupu i kupanju, nabacila boju malo i svima nudila muckalicu :D sad mi polako vec krecu plodni dani, muckamo uz muckalicu i odbrojavamo do godisnjeg... ostajemo ja i mm sami u kuci taman kad treba :D

Yora i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka na zalost moji blizanci su ziveli svega 10 min. Mnogo bolno.I sve se vodi kao obican porodjaj iako je u 5 mesecu trudnoce.Pitanje sam postavila jel mi se organizam u prvoj trudnoci odma vratio u normalu. Mogu ti reci da sam 24 dana krvarila,25. nista i 26 opet. Tad mi je ginekolog rekao da je to redovan ciklus. Ovo mi je bila treca trudnoca.Vise ne znam ni sta da zelim, posle ovog sto me zadesilo pre mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusickeee :wub:

Maleni Andjeo, kao sto ljubinka rece, ovo nije bas prava tema, ali odg cu ti ovde. Moj sin je imao takav problem, prvo je posumnjano na refluks, a onda smo radili alergo testove i otkrili alergiju na kravlje proteine i laktozu. To se utvrdilo analizom stolice.

Plusicke kako ste? VelNes, tvoj tiker odmice, kao juce da sam mu se radovala kad sam ga videla! :wub:

Iwkaaa kako si? Novi krug pocinje, i da je poslednji u iscekivanju, pa da predjemo od ovog kruga u malo duze iscekivanje koje traje 9 meseci!

Sta nam je sa Dragi?

Ljubo, jesam li preskocila, il ijos nema tvojih slika sa letovanja? Obozavam tvoje slike!

Ljubo, imam cudan osecaj da je moj B12 ipak los i danas sam ponovo vadila krv, ali analizu uzimamtek sutra jer smo dosli danas malo da budemo sa tatom... I bas me drma trema. Uradila sam i secer, pa cu sa svim zajedno kod endokrinologa, a dobila sam uput i za kardiologa i hematologa (?!). U julu imam u planu da razresim sva pitanja oko secera i B12...

Ljubim vas :wub:

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dulcinea, kad cekamo tvoj plusic?

Da vas pitam, koji su simptomi gastritisa, cira na zeludcu i slicnih zeludacnih problema? Mene ujutru bude uzasne mucnine, gadjenje na hranu i nenormalan bol u zeludcu posle redovne terapije... Sto vise vremena prolazi, sve mi je zeudac osetljiviji na lekove... :( posebno na betaserc koji pijem 3x2... I tako cesto pre podne ni ne doruckujem, odlazem dorucak do podne-popodne, ne bi li odlozila onaj tezak osecaj u zeludcu kao da sam kamen pojela a ne hranu.

Kafu vise ne pijem. Ako popijem to je jedna u 7-10dana, i ona mi presedne...

Razmisljam da trazim uput i za gastrologa, ili sam ipak samo hipohondar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dulcinea, kad cekamo tvoj plusic?

Da vas pitam, koji su simptomi gastritisa, cira na zeludcu i slicnih zeludacnih problema? Mene ujutru bude uzasne mucnine, gadjenje na hranu i nenormalan bol u zeludcu posle redovne terapije... Sto vise vremena prolazi, sve mi je zeudac osetljiviji na lekove... :( posebno na betaserc koji pijem 3x2... I tako cesto pre podne ni ne doruckujem, odlazem dorucak do podne-popodne, ne bi li odlozila onaj tezak osecaj u zeludcu kao da sam kamen pojela a ne hranu.

Kafu vise ne pijem. Ako popijem to je jedna u 7-10dana, i ona mi presedne...

Razmisljam da trazim uput i za gastrologa, ili sam ipak samo hipohondar?

Ja bih ti preporucila da trazis uput.I ja sam imala slicne probleme na fakultetu.

Sto se tice plusica,drzacu se stare metode-cekam (ne)izostanak,pa onda potvrdu.Trebalo bi da znam sigurno pocetkom avgusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih ti preporucila da trazis uput.I ja sam imala slicne probleme na fakultetu.

Sto se tice plusica,drzacu se stare metode-cekam (ne)izostanak,pa onda potvrdu.Trebalo bi da znam sigurno pocetkom avgusta.

A jesi li radeila neka nalalize? Kako si to izlecila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericica hvala puno znam da nije pitanje za ovu temu ja se izvinjavam znam da cete uvek pomoci i dati savet hvala vam od srca :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vevericica hvala puno znam da nije pitanje za ovu temu ja se izvinjavam znam da cete uvek pomoci i dati savet hvala vam od srca :) :) :) :) :)

Svakako neka provere da li beba ima problem sa refluksom, ako je tu sve ok, onda neka krenu dalje na analize. Od alergije na kravlje proteine najcesce se javlja kao simptom krv u stolici, a ne bljuckanje i povracanje, a od alergije na laktozu se javlja dijareja. Mada i povracanje moze biti simptom za sve to.

Ivka kome si nudila muckalicu? :D Zamisli kad sad svi u drustvu zajedno zabebite, pa tek sa trojkama, moracete da iznajmljujete grupno privatni vrtic :D

Gde si bila na moto skupu?

Je l' bio neko ove godine na exitu?

Maleni_andjeo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco kad ce kontrolni? :P U petak? :P

:P:lol: bio danas zakasnila si :D petak je dan za odmor :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da necu dobiti keca zato sto sam bila odsutna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro plusicke :D

bili samo nas samo dva para ostalo je bilo musko drustvo, na srecu ti satori se nisu sumnjivo mrdali :D, :D bila sam u Temerinu i razocarala se, ne idem vise... .

inace mozda ce zvucati bzvz i glupo, ali sem toga sto ti preporucujem da uzmes uput, jel pijes terapiju sa jogurtom? ne znam da li to moze sa tvojom terapijom, ali moja baba je imala slican problem, od terapije za secer i sve ostalo sto ona ima, jos plus to jako slab zeludac, nije htela kod doktora i pocela da pije sa jogurtom.... malo joj se to poboljsalo, ne zali se vise na tezak zeludac....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, meni je kampovanje po festivalima u muskom drustvu bilo vrhunsko uvek! Svi se brinu kako si, je l ti hladno, je l si gladna... :P

uh pa ne idu bas sa jogurtom neki lekovi. Bas ci da iscitam uputstvo, da vidim sta sme sta ne sme. Inace jogurt bas i ne volim, ali ako ce mi smanjiti ovo mucenje, ima da ga pijem non-stop :) razmisljam da pijem sve tabletice odvojeno, jednu po jednu, a ne da krknem punu saku lekova odjenom, manje ce da mi izbombarduje zeludac :) mada bi opet, trebala da ih pijem zajedno... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee, meni je kampovanje po festivalima u muskom drustvu bilo vrhunsko uvek! Svi se brinu kako si, je l ti hladno, je l si gladna... :P

uh pa ne idu bas sa jogurtom neki lekovi. Bas ci da iscitam uputstvo, da vidim sta sme sta ne sme. Inace jogurt bas i ne volim, ali ako ce mi smanjiti ovo mucenje, ima da ga pijem non-stop :) razmisljam da pijem sve tabletice odvojeno, jednu po jednu, a ne da krknem punu saku lekova odjenom, manje ce da mi izbombarduje zeludac :) mada bi opet, trebala da ih pijem zajedno... :|

proveri da li smeju da se piju sa jogurtom on je uvek dobar :D. bar tako kazu... vidis ja ga uopste ne mogu samo yogood sumsko voce, i nikad nisam probala taj recept... a da ih uzimas po jednu, ja ne bi mogla, zvuci mi samo kao produzavanje agonije.....

a sto se kampovanja tice uvek je super nama najbolje :D . samo sto smo mi odlucili da isprobamo novi auto kako se u njemu spava, i veruj mi necemo nikad vise :D. konkretno sam se razocarala u koncert riblje corbe, i u madjare, nista ih nisam razumela a ni oni mene... i ja spadam i manjine pa pricam i razumem sr.... dok se oni nisu ni potrudili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo da vam mahnemo :rolleyes: Bili smo juce na uz, sve je ok, imamo 315 grama i imamo pisu :D

Anchy cestitam! ljubim i tebe i malog sa pisom :D lep vam ostatak trudnoce! :D

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07 Superiska mali decko divno ljubac veliki od mene za vas dvoje :) :) :) :) :)

Pozdrav za sve drage cekalice i ljubac naravno i za vas :) :) :) :)

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka na zalost moji blizanci su ziveli svega 10 min. Mnogo bolno.I sve se vodi kao obican porodjaj iako je u 5 mesecu trudnoce.Pitanje sam postavila jel mi se organizam u prvoj trudnoci odma vratio u normalu. Mogu ti reci da sam 24 dana krvarila,25. nista i 26 opet. Tad mi je ginekolog rekao da je to redovan ciklus. Ovo mi je bila treca trudnoca.Vise ne znam ni sta da zelim, posle ovog sto me zadesilo pre mesec dana.

Bas tuzno Karaleic :( naravno da ne znas sta zelis pa sve je jos tako sveze, ustvari, sigurna sam da se od takvih tragedija covek (pardon, zena) nikad sasvim ni ne oporavi. Uvek ce ostati secanje i zal za tim bebama :( ali moramo prihvatiti Boziju volju sa punim poverenjem da je tako najbolje iako mi sami ne mozemo da dokucimo zasto.

A sto se tice tvoje brige da li ima sanse da si ponovo zatrudnela - ja stvarno mislim da je to ravno naucnoj fantastici jer su hormni u vreme trudnoce potpuno drugaciji nego inace i kad god da dodje do prekida organizmu je makar par dana potrebno da shvati sta se desilo pa da pocne da uspostavlja normalan hormonski status a kad to postigne potrebno mu je jos oko 14 dana da dostigne ovulaciju. Tako da mislim da 12 dana nikako nije dovoljno da se sve to odigra ali ako i jeste nekim cudom onda to prihvati kao najlepsu utehu :wub:

Devojke, samo da vam mahnemo Bili smo juce na uz, sve je ok, imamo 315 grama i imamo pisu

:wub: :wub: :wub: ZNALA SAM! ZNALA SAM! Sad imas dva srca ali imas i pisu :P mnogo sam srecna sto lepo napredujete :wub:

BlueFairy, Iwka i Yora volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, čestitam na dečkiću! :)

Ja samo da vas pozdravim iz prirode u kojoj ostavljam dušu :D (ok,ok, trčim) haha

*andjelcic*, Ljubinka i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, čestitam na dečkiću! :)

Ja samo da vas pozdravim iz prirode u kojoj ostavljam dušu :D (ok,ok, trčim) haha

Svaka cast na istrajnosti. Em ces da budes zdrava em ces da imas dobre noge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, pa to je super :wub: jos jedan deckic, izgleda da je ovo godina decaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo da vam mahnemo :rolleyes: Bili smo juce na uz, sve je ok, imamo 315 grama i imamo pisu :D

Diiiiwno seko :wub: avatar je :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.