Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

To ti je mućkalica od jedne naše plusićke koja je posle te mešavine umesila jedne male slatke trojkice koje za mesec dana pune godinu dana.

Tako, pazi da ne preteraš pa ubodeš četvorke

Šalim se. Nego me ta mućkalica podsetila na Jekić koja mi mnogo nedostaje

i meni nedostaju Jekic i Maybe....

i nase Sunce,ali ona ima opravdane izostanke....

hej cao! gdje ste drage moje :D

nema sanse da ovo sve procitam sta sam sve propustila molim da mi ukratko ispisete :rolleyes:

vidim ima novih clanica, zelim vam dobrodoslicu i da sto prije predjete u prvi.

meni ce za par dana biti puna godina kako sam na bebcu

ljubim vas sve redom puno, malo sam porcitala vidim da su nam trudnice sve u odlicnom stanju, sto mi je jako drago za vidjeti, da stomacici lijepo napredju

i spisak je sve kraci i kraci i to je odlicno :wub:

kod mene nema nista novo........... opustam se

Dragi :wub:

Takice :wub:

Kako nam je Tamarica i ostatak male druzine? :)

:wub:

dobro su....ne stizem od njih da vam se javim,ali znate vi vec da vas puno volim i da vas redovno pratim..... :wub:

poljubac svim plusickama.....

Yoro,Cekalice,Ljubo :wub:

Yora, Mackica, Ljubinka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona draga,srecan rodjendan i zelim ti da uskoro kacis slike svog stomacica u temi za trudnice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona sa zakašnjenjem srećan ti rođendan, znaš šta ti želim! :wub:

Dunja srećan rođiš! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunja Srecan rodjendanko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro,Cekalice,Ljubo :wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan rodjis Simoni i Dunji, sa malim zakasnjenjem. :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje :wub:

Dragi- poljupci i cmokovi najveci, Dragice nasa! E bas sam mislila na tebe i jedva cekala da se javis. Jesi li nabavila drugi auto? Ajde kuckacemo se nadam se i u trudnickim temama, jer ona fusnota obecava...

Mackice :wub: kako si? kako naprdeuje tibica? radis li jos uvjek ili uzivas na trudnickom bolovanju?

ja sam dobro, auto smo upravo juce kupili :rolleyes:

STA KAZEEES? NE CUJEM Pa gde si Dragi, kuco stara ka'ce petak

Sta se desava kod tebe i tvog jajovoda?

Ljubo :wub: ne kazem :P:lol:

e a znas koji je danas dana :lol:

a sto se tice mog jajovoda preostalog u katastrofa je stanju ali ja se sad opustam pa tako da ne brinim puno o njemu ;)

Dragiiiiiiiii

Uco :wub:

i meni nedostaju Jekic i Maybe....

i nase Sunce,ali ona ima opravdane izostanke....

Dragi

takice :wub: kako su tvoji andjeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simonici i Dunji zelim srecan rodjenda sa malim zakasnjenjem :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni nedostaju Jekic i Maybe....

i nase Sunce,ali ona ima opravdane izostanke....

Dragi :wub:

:wub:

dobro su....ne stizem od njih da vam se javim,ali znate vi vec da vas puno volim i da vas redovno pratim..... :wub:

poljubac svim plusickama.....

Yoro,Cekalice,Ljubo :wub:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simoni i Dunji želim sve najbolje za divan dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I od mene Simoni i Dunjici sve cestitke :wub:

Dragi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takice :wub: kako su tvoji andjeli

dobro su,mafijaju ^_^

ljubim...

Vevericice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona i Dunja :wub: :wub: obema vam zelim da ste super zdrave cice, da ste srecne i da vas muzevi slusaju, paze i maze. Simoni zelim odmah jednu bebicu a Dunji cim je opet pozeli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona i Dunja :wub: :wub: obema vam zelim da ste super zdrave cice, da ste srecne i da vas muzevi slusaju, paze i maze. Simoni zelim odmah jednu bebicu a Dunji cim je opet pozeli :)

pridruzujem se cestitkama i zeljama :):wub:

simona1107 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice... pozdrav... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vevericice* ... :) ja sam cekalica punih godinu dana... nece nas pa nece... sad smo polako krenuli kod ginekologa da bar eliminisemo neke stvarcice... koliko dugo ti radis na bebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paloma, dobro nam došla :)

Dobar lep dan plusići, odlučila sam (pošto sam na odmoru) da svako jutro ustanem rano i trčim Šumicama, pošto tu i živim. Tako da sam jutros ustala rano i zajedno sa dragim istrčali se po šumi i mogu vam reći da se odlično osećam. I više ne merim bazalnu i ne razmišljam o svemu tome i stvarno se osećam bolje. Videćemo dokle ću tako, tj. da li ću moći da izdržim :lol: Grlim vas sve :wub:

M@r@, svejedno, Yora i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala i tebi .Naja. :) Koliko ti dugo radis na bebici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paloma, dobro nam došla :)

Dobar lep dan plusići, odlučila sam (pošto sam na odmoru) da svako jutro ustanem rano i trčim Šumicama, pošto tu i živim. Tako da sam jutros ustala rano i zajedno sa dragim istrčali se po šumi i mogu vam reći da se odlično osećam. I više ne merim bazalnu i ne razmišljam o svemu tome i stvarno se osećam bolje. Videćemo dokle ću tako, tj. da li ću moći da izdržim :lol: Grlim vas sve :wub:

Je l se ti to opustas? :ph34r:

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala i tebi .Naja. :) Koliko ti dugo radis na bebici?

Nema na čemu, tu smo šta god da želiš da pitaš ili ako ti treba neka podrška, savet :) inače moj dragi i ja radimo na bebi nekih 6 meseci. Jeste li ti i tvoj dragi našli u čemu je problem? Ili i dalje tragate?

Veveričice draga, verovala ili ne, DA!! :o:P Ma ne mogu više da razmišljam o svemu ovome, naravno idemo na dalje analize i sve što treba i što kaže doktorka, ali stvarno sam bila napeta sve ovo vreme da moguće zbog toga moj cenjeni folikul neće da raste :angry: iako su hormoni sasvim u redu. Tako da mi ništa drugo ne preostaje nego da smirim sebe maksimalno i da radim na sebi, da se ponovo bavim sportom (to sam malo zaustavila sve zbog toga da se takozvana blastocista odnosno embrion lepo zakači ali ćorak...) i sagledala sam sve do sada ovih koliko meseci radimo da sam sebi sve više odmagala nego pomagala. Eto. A i dragi mi je lepo otvorio oči (pošto najviše sa njim provodim vremena) da postajem nešto što nisam, i to mi je veliki razlog za promenama koje moraju da se dešavaju.Uh.. olakšala sam dušu ovde :D

Iwka, Sackili i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa za sada nista konkretno... dragi je uradio spermogram... rezultati su ok... broj je odlican ali je pokretljivost malo manja, mada kad se sve preracuna, odnos je super... ja sam radila proslog meseca progesteron 21. dana ciklusa, imala ovulaciju... pa sam dobila, pa radila prolaktin, i tu je rezultat ok... pratili smo opet folikul... sinoc, 14dc je bio 23mm, endometrijum 8mm... mislim da mi je ovulacija danas jer bas imam bolan taj ceo period, a posebno momenat izbijanja jajne celije iz folikula... za nedelju dana opet progesteron pa cemo da vidimo sta cemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa za sada nista konkretno... dragi je uradio spermogram... rezultati su ok... broj je odlican ali je pokretljivost malo manja, mada kad se sve preracuna, odnos je super... ja sam radila proslog meseca progesteron 21. dana ciklusa, imala ovulaciju... pa sam dobila, pa radila prolaktin, i tu je rezultat ok... pratili smo opet folikul... sinoc, 14dc je bio 23mm, endometrijum 8mm... mislim da mi je ovulacija danas jer bas imam bolan taj ceo period, a posebno momenat izbijanja jajne celije iz folikula... za nedelju dana opet progesteron pa cemo da vidimo sta cemo dalje...

Iz ovoga što si napisala sve je ok. Sada samo da imate odnose pogotovo ako kažeš da ti je danas izgleda ovulacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma imamo ih stalno i tako vec godinu dana... pratila sam LH tracicama dosta dugo i uvek u pravo vreme imali odnose i eto... godinu dana nista... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje koje me jako muci. 17. juna sam imala prevremeni porodjaj u 5 mesecu blizanacke trudnoce. 29. Juna sam imala odnos sa muzem i nije izdrzao. da li moze da dodje do zaceca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.