Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Aj sad stvarno cao... Moram da vidim sta cu s nogom. :huh:

Ljub ljub ljub!

Obuj ultra mega moderne stikle i niko ti pored njih nece ni gledati u noge! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D

.... jer moj muz vise ne hrce! :D

Ti si moj idol!!!! :wub:

I ti si moj!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brateeeeeeeeeeeee..... <_<FT1P!

Aj, nek ti je sa srecom i zelim ti da je sve sterino i savrseno!

Ahahaha meni je ovo celi dan u glavi a sutra ocekujem da ce biti i na javi. Ceka me overavanje nekog uputa u socijalnom na salteru :wacko:

Suuuuuunce tiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Ovo je trebalo da zvuci sllatko... a ne perverzno!!!!

Izvinjavam se ! ^_^

:lol:

Pa na avataru ti je Hello kitty. Sta mu ona tacno dodje, nem pojma... valjda brend.

A za ovo drugo sto ne razumes, ne znam kako da ti objasnim, U svakom slucaju je manje lepo od tvog avatara!

I nocu bode u ledja! :lol:

Ahahahhaa :huh: jel to feder od duseka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh nesto da napisem, ali odlucih da se samo slozim sa Sanjom :D

Najo, ne secam se da li si rekla koju dozu si pila, ja nisam isla dalje od 2 dnevno, i svaki put sam odlicno reagovala, al eto nismo svi isti. Bice bolje sa necim jacim. Kakvi su ti bili LH i FSH?

Kad sam proveravala hormone, svi su bili super pa tako isto i LH i FSH. u temi Hormoni sam napisala rezultate hormona. Znači oni nisu ukazivali na očigledan problem koji imam. Što se tiče doze klomifena 2 dnevno od 50. Ali doktorka reče da će mi dati neke druge sl.ciklus, ne reče koje.

Jaoo Empi hahaha slatko me nasmeja pričom o pasulju i depilaciji :-D

Vevericice, :-( mnogo mi je žao koje si sve probleme imala, kroz šta si morala da prodjes, verujem da ti ni sada nije lako..samo ti znaš kako ti je i mnogo mi se svidja što i pored svega ti si tako pozitivna, duhovita. Svaka čast na tome, retko ko bi to uspeo. <3

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh nesto da napisem, ali odlucih da se samo slozim sa Sanjom :D

Najo, ne secam se da li si rekla koju dozu si pila, ja nisam isla dalje od 2 dnevno, i svaki put sam odlicno reagovala, al eto nismo svi isti. Bice bolje sa necim jacim. Kakvi su ti bili LH i FSH?

iskuca opet dva puta isti post...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje plusićke, temperatura je "ljosnula" tako da svakog časa očekujemo veštičaru. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Meniereov sindrom. Od kad je to se ne zna, a tek sa 14god mi je specijalista napisao tu dijagnozu na nalazu, iako sam imala pre toga vec 2 operacije zbog tog problema. U porodilistu su mi sa sondama kroz nos ugurali i piacianeus bakteriju, ona mi je napala unutrasnje uvo i pocela da pravi ciste, tako da sam vec kad sam izasla iz porodilista imala gnojenje iz uva i nisam vise imala koscice iz srednjeg uva (cekic nakovanj i uzengiju) i imala sam istopljenu bubnu opnu. Tada je sve pocelo. Imala sam do sada 3 operacije, ciste koje su mi se svaki put ponovo pojavljivale prosirile su se i na centar za ravnotezu i ostetile ga, sto je izazvalo i Meniereov sindrom, to je bolest centra za ravnotezu. To se leci lekovima dok ne dodje do odredjenog stadijuma, onda se vrsi operacija, kada ciste vec pocinju ozbiljno da ugrozavaju centar za ravnotezu i kada mi se zdravstveno stanje ozbiljno pogorsava i pored lekova. Trajno se ne moze izleciti, sa tim sam navikla da zivim kao sto ljudi zive sa astmom (doduse i nju imam, ali alergijsku a ne plucnu), dijabetesom, visokim pritiskom i sl. Posto mi je trenutno stanje jos od prosle trudnoce doslo do operacije, ali tako stoji i miruje, cak se za divno cudo povremeno i poboljsa, operacija se odlaze. A za to vreme je pitanje biti ili ne biti, tj raditi na bebi ili ne. Trudnoca i Meniereov sindrom, misljenja su podeljena, a o tome se ni na internetu ne moze bas puno toga pronaci. Od svojih lekara jako tesko mogu da izvucem sve informacije koje me zanimaju...

Ja sam u trudnoci imala terapiju koju i pre toga, ali u manjim dozama, hvala Bogu dete mi je zivo i zdravo. Mislim da se o ovom sindromu ni ne zna previse u Srbiji, jer su lekari poprilicno zbunjeni kad im se pojavim sa svojom dijagnozom i vecina lekara me prosledjuje dalje ili vraca mom lekaru ne znajuci sta ce sa mnom. Pored ovoga imam i vestacku bubnu opnu, timpanoplastiku, zato sto su mi ciste jos u porodilistu istopile moju, a posle toga i jednu prirodnu. Sad je pitanje koliko mi je ova treca bubna opna cela, ostecena jeste, ali neophodna mi je da bi mi cuvala dalje centar za ravnotezu koji vec sad nije u zavidnom stanju, tj realno je dosta ostecen. Sada trenuno idem na funkcijsku dijagnostiku centra za ravnotezu, timpanometriju i audiometriju i kod hirurga koji na kraju sve to prati. To su tri razlicita lekara, i ta tri razlicita lekara ne mogu da se dogovore da li da mi dozvole trudnocu ili da mi zakazu operaciju, stalno se neko od njih premislja i porice odluku drugih koliega, iako su svega u par ambulanti jedan pored drugo.

I tako cekajuci ja njihovu dozvolu za bebu, verovatno jos ne bih docekala ni za prvu.

Ali od cega? Ja sam totalno pobrkala nesto :)

I da jos dodam da sam jos pre 20godina izgubila sluh na tom uvu, a pre 5 meseci sam saznala da vise nema nade ni raznim aparatima i procesorima koji se ugradjuju i povezuju sa mozgom da vratim sluh na tom uvu, zato sto mi je doslo do tog stadijuma ostecenja da mi je nerv koji prenosi zvuk izumro. Zbog tih cisti takodje na svaka 3 meseca radim i tumormarker, jer tamo gde se nalazi toliko dugo cista postoji (NE DAJ BOZE) rizik od tumora, posebno posle truljenja nerva. Doktor mi predlaze da odredjeni deo toga uradi hiruski u ambulanti kroz usni kanal, da bismo operaciju odlozili jos malo, ali ja se toga toliko plasim jer je jako bolno i mislim da cu da izgubim svest od toga i zato sam odbila. Mislim da cu sledeci put pristati ali pre toga popiti nesto za smirenje da se na licu mesta ne bih predomislila.

A pored tog centra za ravnotezu koji mi je veliki problem od rodjenja imala sam jos gomilu raznih stvari koje na kraju svega toga dodju samo kao prolazna stvar. Kao sto su na primer 3 operacije ociju i lecila 90% slepila pre polaska u skolu, i operacija treceg krajnika koja je najbezazlenija na kraju. Astma, tako ponekad poremeceni hormoni, prevremena menstruacija (prvi put sam dobila sa 10god) i neke neobicne stvari sa secerom, ponekad se pitam da li sam u zacaranom krugu. A onda kazem sebi, to sam ja i pored svega srecna sam zato sto vodim normalan zivot kao i svi, i zato sto sve te moje nedostatke nikad niko nije primetio dok mu ja to nisam rekla. To je moj najveci uspeh, jer znaci da ja ustvari i jesam sasvim normalna osoba. :)

Ja se tebi divim, ali zaista! Što kaže Empress:"Ti si NAŠ idol"! Verujem da si posle svega toga očvrsnula i da su ti svi ostali problemi ništa naspram tog. Ipak je zdravlje na prvom mestu. Sve ostalo će nekako doći. Umesto da se osećamo sigurno kod lekara, oni naprave toliku "štetu" da je niko više ne može ispraviti. Užas! Najbitnije je da si ti to tako prihvatila i da živiš sa tim normalno. Ja te na neki način i razumem pošto sam i ja imala nekih zdravstvenih problema (koji još uvek traju) i jednostavno nisam jako dugo mogla da se pomirim sa tim da je to nešto što ne može da se sanira. Na kraju, kada sam prihvatila situaciju takvu kakva je, mnogo se bolje osećam. Naravno da mi je ponekad' dosta svega (svaki normalan čovek pukne s' vremena na vreme), ali i to prođe. Naravno, moj problem ne može uopšte da se poredi sa tvojim. Divim ti se što si se usudila da bez odobrenja lekara (a i ko njih uopšte sluša u današnje vreme) ostaneš u drugom stanju i izneseš trudnoću do kraja. Svaka ti čast, Veverice! Ti si dokaz da ništa nije nemoguće. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahhahaha kakva si ti carica!!!! :lol: :lol: Ja sam mislila da sam ja jedina caknuta! Nemoj nista da se sekiras, i ja sam tako padnuta sa Marsa svaki dan i bas mi je lepo! :ph34r:

Neka ti je sa srecom ta tvoja misteriozna terapija pa da urodi jednom bekulicom!

Čekaj samo da dobijem, pa ćeš da vidiš koliko sam ćaknuta. Tada skroz poblesavim od muke. :D Dobijem neki "blaaagi" napad histerije. :D

Hvala, hvala! I ja se nadam da će terapijica da urodi plodom sledeći mesec. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suuuuuunce tiiiiiiiiiiiiiii!!!! :lol: :lol: :lol:

Ovo je trebalo da zvuci sllatko... a ne perverzno!!!! :lol:

Izvinjavam se ! ^_^

:lol: :lol: :lol: I meni je ta druga reč ODMAH zapala u oči. Ili oko. Ili pod oko. Heeej! Kako se to kaže? :lol:

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Osh da ti kupim stikle? :P

Da mi je tih stikli ovih 5meseci koliko mm i ja ne zivimo zajedno... :S Evo vec razmisljam da ce ovaj ciklus da nam bude promasen sa Xovima, jer se vidjamo max 4x za vreme jednog ciklusa i tad retko kad sta uradimo pored deteta koje hoce da spava sa tatom :angry:

Veverice, dušo, kada ti je rođendan? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne rekoh za stikle... meni je mali :(

:lol: :lol: :lol: Jao devojke, pa ulepšale ste mi jutro! :lol: :lol: :lol: Dooobrooo jutrooo! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ mislila sam na broj! :D

Znam. To sam tek kasnije pročitala. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva procitah propusteno :) Prvi dan u kancelariji posle odmora i bar sam imala sta da radim :P Juce sam uradila test i corak ali to sam i ocekivala jer je izostao onaj nepogresivi osecaj koji samo trudnica moze da ima. Znaci ona kilava vestica je samo znak da nema vise snage da se bori sa mnom i da ce biti savladana s0627.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalicooo, vidim te :rolleyes: zelenis se :P ajde obraduj nas! Znam ja da ti malo pricas ali dobro pamtim kad su ti sta zakazali :D

*andjelcic* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalicooo, vidim te :rolleyes: zelenis se :P ajde obraduj nas! Znam ja da ti malo pricas ali dobro pamtim kad su ti sta zakazali :D

:D

Ceka se vestica pa u pobede, u koje zna se,ja ne verujem,al aj sto se mora nije tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vevericice svaka cast! zasluzila si sve najbolje u zivotu, stvarno tako jaku zenu ni ne znam kao ti. ti si svemoguca zena! i najjaca.... ima puno judi koji su preziveli svasta ali niko koga ja znam nije toliko jak izasao iz svega .... zelim da ti se sve ispuni, sve sto pozelis! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva procitah propusteno :) Prvi dan u kancelariji posle odmora i bar sam imala sta da radim :P Juce sam uradila test i corak ali to sam i ocekivala jer je izostao onaj nepogresivi osecaj koji samo trudnica moze da ima. Znaci ona kilava vestica je samo znak da nema vise snage da se bori sa mnom i da ce biti savladana s0627.gif

E ovo mi se svidŽa :D

Ja sam odlučila da opet ustanem i krenem dalje u borbu. Malo sam se pekmezila juče, bila tužna, ali sada sam kao nova. Shvatila sam da moram imati snaga da prodjem kroz ovo, verovatno je to moj najveći zadatak, za sada.

Kako ste mi vi danas plusići?

Yora, *andjelcic*, Iwka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

spremaju se spremaju nove akcije nove pobede... mogao bi novi ciklus sve da nas obraduje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas pravim onu muckalicu i zlatnu macu kupujem da nas nakljukam time samo tako :D

Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas pravim onu muckalicu i zlatnu macu kupujem da nas nakljukam time samo tako :D

hehe treba treba :D ja resila da pocnem sa drugom verzijom, med i cimet :D za pocetak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas pravim onu muckalicu i zlatnu macu kupujem da nas nakljukam time samo tako :D

To Sackili! :D I ja ću vala da je smućkam - dobila, ne dobila! :lol:

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To Sackili! :D I ja ću vala da je smućkam - dobila, ne dobila! :lol:

sad ste i mene zainteresovale :) kakva je to muckalica? ima li negde recept? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.