Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Devojke, svima dobar dan mada meni i nije dobar. Bila sam danas na drugoj folikulometriji (12.dc) i folikuli i nisu baš napredovali onako kako bi trebalo. Na desnom jajniku jedan od 8 drugi od 7. Na levom jedan 15x12, drugi od 10. za tri dana su na levom narasla samo za 2, oba, što je malo. Doktorka kaže da nisam baš dobro odreagovala na klomifen, kao daće mi sl.put neki drugi. Endometrijum je sa 6,2 porastao-udebljao se na 11,1 znači dobro su se pokazali pivo i brazilski orasi :D ali kao nije dobro što se endo toliko ubebljao jer dok folikuli porastu i puknu desi se da sazri endo što nije dobro. Doktorka mi je to baš lepo objasnila, pa evo sad ja vama objašnjavam šta može da se desi. Ponovo idem u ponedeljak, da vidimo šta se dešava, kaže možda se desi čudo i za vikend da imamo iksiće. Tako da eto, to je to. baš sam se smorila, ali ja se nadam čudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tara, evo sad napokon vidim da i ti nekoliko dana sklapas xanje. Nama je doca rekao da kad se radi na bebi radi se SVAKOG DANA, i mi smo radili svakog dana (skoro) 7 meseci, nekad i 2x dnevno... :D i tako napravismo malog mangupa, e sad, ako to bude bio jedini nacin da napravimo i drugog, nikad necemo uspeti, jer vise ne zivimo sami :(

kazu dovoljna je jedna kap, ja drzim palceve da su tebi sad i to bas ova 3 dana dovoljna i da ces uskoro ugledati svoje plusice, za koji dan!

Je l samo kao nit, malkice, ne bas krvavo? Pa vrlo moguce i da jeste implantacija, ako je proslo ~1mtak dana od odnosa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo glavu gore, za vikend cete smuckati bebuuu! :*

Hvala ti na hrabrenju :* biće kako mora biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja sretno u pon., da ipak sve dobro prođe :rolleyes:

Ja danas uzela brazilski orah :D ... jutros me vratiše za hormone, pita me je li prvi put vadiš, reko da, kaže dođi u pon., nije me ni upitala koji mi je dan ciklusa, ma ništa :wacko: tako da idem i ja u pon., a jutros sam jedva ustala, da sam znala da će me vratiti, ne bi ni išla :angry:

Što se tiče iksića, ja i mm nekada baš pretjeramo :lol: a bebe ni na vidiku :(

Tara da bude imp. i da nas ubrzo obraduješ sa plusićem :)

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja sretno u pon., da ipak sve dobro prođe :rolleyes:

Ja danas uzela brazilski orah :D ... jutros me vratiše za hormone, pita me je li prvi put vadiš, reko da, kaže dođi u pon., nije me ni upitala koji mi je dan ciklusa, ma ništa :wacko: tako da idem i ja u pon., a jutros sam jedva ustala, da sam znala da će me vratiti, ne bi ni išla :angry:

Što se tiče iksića, ja i mm nekada baš pretjeramo :lol: a bebe ni na vidiku :(

Tara da bude imp. i da nas ubrzo obraduješ sa plusićem :)

bice bice! :wub:

cudna je stvar sto dok smo pravili prvu bebu bili smo u fazonu da uvek i svuda mozemo, i to je trajalo mesecima... Sad nam cestooo dugo nije do toga i kad se vidimo, a vidjamo se jednom nedeljno. Jedno drugom nismo dosadili, to je sigurno, a sta nas to demoralise ne znam... :( da li je moguce da su nas stigli problemi i brige da smo postali zbog toga aseksualni ili sta ne znam... Al uato kad se desi, bombasticnije je mnogo vise nego onih nekaasnjih svakodnevnih nekoliko meseci (smajlikojisestidi)

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veverice, mi smo radili ovog meseca samo tri puta, jer mi muž nije bio tu :( . Inače, ovo je treći mesec kako pokušavamo, posle 12 godina od kada smo dobili prvo dete i to iz prvog puta (ja mislila tako će biti i sada :( ). U međuvremenu smo imali odnose sa kondomom, mislim sve ove godine. Inače u zadnja dva dana imam česte promene raspoloženja, poima nemam šta se dešava, sve vas ljubim. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi je 27-i dc.

Jeste,znaci vreme nakon O ti traje duze.Nista cekamo ondak.

Iwka :( za vecu

Vevericice :P

Simona umoci guzu u more za nas :D i grlim,lepo se provedite :wub:

Tara, moze biti da je implantacija ali sacekaj jos koji dan pa test ;)

Najo,nadam se da ce biti bolja situacija na sl. uz-u :rolleyes:

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doktorka Ana kaze na jesen histeroskopija. Do tad radim analize i skupljam sve sto mi treba za intervenciju od papira. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni i dalje kasni,7 dan. mada 100% nisam trudna,nista mi nije jasno u poslednjih 3 mjeseca od kad radimo na bebi,stalno mi kasni,

jedina razlika ovog puta je sto se uopste ne nadam,i nisam euforicna,

pozdrav za sve cekalice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tara, verujem da cete sad uspeti!

Uco, javljaj na vreme za kontrolni, da pobegnem sa casa :D

sta nam radi Dragi? Nadam se da je na godisnjem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahaha, najnoviji rani simptom trudnoce, smrad nogu :lol:

ne mogu da verujem!

proverite dobro koje simptome imate :)

vidim da su opet trudnice okupirale temu, hihi

to vam je dobar predznak, svuda trudnice :lol:

neco, ljubi, mene mm maltretira da se odvezemo do porodilista da izmerimo koliko nam vremena treba da stignemo i da vidimo tacno gde je ulaz, da ne lutamo kad prigusti :lol:

i svaki dan me zove sa posla i govori da veceras idemo da isprobamo, a ja se stalno izvlacim, kao ima vremena.

heheheh pa pazi i vreme je da utabate put blizi ti se termin :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni i dalje kasni,7 dan. mada 100% nisam trudna,nista mi nije jasno u poslednjih 3 mjeseca od kad radimo na bebi,stalno mi kasni,

jedina razlika ovog puta je sto se uopste ne nadam,i nisam euforicna,

pozdrav za sve cekalice :P

A jel si radila test?

Tara, verujem da cete sad uspeti!

Uco, javljaj na vreme za kontrolni, da pobegnem sa casa :D

sta nam radi Dragi? Nadam se da je na godisnjem... :)

Ti ces dva da radis :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drustvo !! Sedim i citam koliko je vesticara stiglo FUJ mrzim ih najstrasnije !!!

Samo cu reci po ko zna koji put i vise sam znam dosadna jer ponavljam kao svaba tralala , zene procitajte knjigu 50 nijansi , videcete kako ce vam se x-ci ucestati. Znam 3 devojke koje su ostale trudne dok su citale te knjige , jedna od njih sam ja. Dopustite mozgu da se uzivi u uloggu junakinje , Budite Ana Stil , verujte mi knjiga cini cuda , i toplo je svima preporucujem jer je bar sam ja tako ubedjena meni licno pomogla da zatrudnim .

Sve vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drustvo !! Sedim i citam koliko je vesticara stiglo FUJ mrzim ih najstrasnije !!!

Samo cu reci po ko zna koji put i vise sam znam dosadna jer ponavljam kao svaba tralala , zene procitajte knjigu 50 nijansi , videcete kako ce vam se x-ci ucestati. Znam 3 devojke koje su ostale trudne dok su citale te knjige , jedna od njih sam ja. Dopustite mozgu da se uzivi u uloggu junakinje , Budite Ana Stil , verujte mi knjiga cini cuda , i toplo je svima preporucujem jer je bar sam ja tako ubedjena meni licno pomogla da zatrudnim .

Sve vas :wub:

Po tvojoj preporuci sam i pocela da je citam, cak sam neke delove naglas da i dragi cuje :lol: , ali na zalost nisam imala vremena da je procitam do kraja, ali procitacu je. Svakako stivo stvarno opusta :P

A ti, draga, brojis sitno :) divnooo!

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusickeeee gde ste?

Mene su nase dve bivse plusicke, a sada drage dve trudnice vukle za nooos, Mara i Shveca! Obecala sam im da necu ni jednu izneveriti, od obe pelcer mora da uspe! :wub:

Mnogo sam srecna! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veco :wub:

Veštičare-gadure :angry:

A iskrena da budem meni se 50 nijansi i nije baš nešto dopala, volim malo bezobraznije da čitam ali ovo mi nije bilo inspirativno uopšte :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad sam skontala zašto je veverica rekla da ne voli da je zovu Veca :lol:

E stvarno sam paglu :lol:

M@r@ i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sad sam skontala zašto je veverica rekla da ne voli da je zovu Veca :lol:

E stvarno sam paglu :lol:

:lol:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veco :wub:

Veštičare-gadure :angry:

A iskrena da budem meni se 50 nijansi i nije baš nešto dopala, volim malo bezobraznije da čitam ali ovo mi nije bilo inspirativno uopšte :ph34r:

onda Maro za tebe Bekstvo iz Harema :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

onda Maro za tebe Bekstvo iz Harema :lol: :lol: :lol:

Pripovedač od Harolda Robinsa je knjiga koja me uvek zapali :D

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske moje,samo da vam javim da sam dobila juce,tako da opet nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusicke moje, mene toliko boli donji deo ledja da nisam mogla ni nokte na nogama da nalakiram. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zenske moje,samo da vam javim da sam dobila juce,tako da opet nista.

:( Mrzim vesticu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.