Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

JBT Čačkalicu vidim dole na dnu....zeleni se! :o

:D
simona1107 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u petrovcu kraj novog sada :) nadrndana nisam cesto, mada to sve zavisi od trenutne referade koju radim i nastupa stranke mogu vam reci :D gnjavite koliko god hocete, ne smeta, volim svoj posao (ponekad) :D a kod nas politika da stranci izadjemo maksimalno u susret znaci da u sto manje poseta obavi sve sto joj treba :Didem sad stvarno :D ljubim vas sve :D

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene. :) U prvoj trudnoci jedini simpotom koji sam imala je potreba za spavanjem. Ka dvec pomenu sladoled,mm i ja smo bili u NS pre nego sto sam saznala za trudnocu i gde god bih se okrenula,videla sam trudnice.Rekla sam mu da to mora da je neki znak.A inace i dugme na pantalonama mi je otpalo,ali to sam mislila da je od iznenada dobijenih kilograma. Posle par nedelja je potvrdjeno da su one novosadske trudnice bile predznak! :)

Ja danas ceo dan samo nalećem na trudnice. Gde god se okrenem, sve su sa stomakom do zuba. :D E Dulcinea, ponadaću se da je to neki predznak. :)

P.S. Ja sam inače iz NS-a. ;)

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubi sad citam kako si bila nervozna a sad u trudnoci se bas smirila, bas isto kao i ja! Pre trudnoce sam bila katastrofalna, kako sam saznala da sam trudna momentalno sam se opustila i olabavila zivce, bila sam med i mleko :P

e sad, kako sam najezena i nategnuta, pronalazim se u svom predtrudnom stanju :P

ljubi i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ, ja mislim da ako s folikuli pusteni logicno mi je da do trudnoce moze doci!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam juce gledala reviju hot donjeg vesa na Fashion TV i cak i tamo sa ogromnim stomakom :D koju god seriju ili film mm i ja da smo gledali;bila je neka trudnica ili beba u toj epizodi! a na ulici da ne pricam! cak i u jednom beer baru je skoro jedna djuskala pored mene mrsavica sa lubenicastim stomakom dakle nije debeljuca :D

ps ja sam danas povracala kad je mama unela ribu za rucak to mi se inace ne desava kao pms simptom sad sam gladna a strah me da pridjem frizideru

:/

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo opste je poznato da se trudnice pojavljuju tako kao predznak, meni su se isto pojavljivale ni od kuda, kaze mm, nekome beli misevi, a meni trudnice! :D i moje sestre kazu da su imale isti "simptom" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu i ja neku trudnicu da vidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sackili, meni su trudničke tegobe tipa muka, gasovi, gorušica, podrigivanje, grčevi želuca... u prvoj poceli sa oko nedelju dana kašnjenja a u drugoj par dana pre kašnjenja! :)

Poljubac svima i šaljem bebi prašinicu! **********************************×***

.Naja. i Iwka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miris ribe ne volim uopste,bilo da sam u prvom ili drugom stanju. Kuvan kupus takodje. :wacko: Ja sam non-stop gladna.Evo ni sad ne mogu da izdrzim,morala sam da uzmem zitarice i jogurt,kao to je lagano.Inace,u prvoj trudnoci sam se ugojila 20 kg. Ovog puta cu morati da vodim racuna.Mada,kako sam krenula....

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koleginica je horor a inace joj kasni vec 3 dana.. grrr... ja simptomima nisam verovala dok me nisu sastavili...... evo bas me smrdo spreci da odspavam danas a treba gosti da mi dodju uskoro.... :( bar je mm udravo odspavao 3 sata :D

ahahahaha, najnoviji rani simptom trudnoce, smrad nogu :lol:

ne mogu da verujem!

proverite dobro koje simptome imate :)

vidim da su opet trudnice okupirale temu, hihi

to vam je dobar predznak, svuda trudnice :lol:

neco, ljubi, mene mm maltretira da se odvezemo do porodilista da izmerimo koliko nam vremena treba da stignemo i da vidimo tacno gde je ulaz, da ne lutamo kad prigusti :lol:

i svaki dan me zove sa posla i govori da veceras idemo da isprobamo, a ja se stalno izvlacim, kao ima vremena.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebam da dobijem osmog tj. za 4 dana, ali ne znam koliko si uspela da ispratiš sve postove :) bila sam prošle nedelje kod ginekologa, jer me je levi jajnik boleo 6 dana, s' tim da se taj bol širio i na desni, pa mi je rekla da su mi izgleda pukle dve ciste i da sam imala 2 folikula. E sad', meni samo nije jasno da li sam ja uopšte i mogla da ostanem trudna ovaj mesec s' obzirom na te ciste?!

Sve mi ovde ispratimo :D

Pa bas ti dugo traje faza nakon O. Nista cekamo onda jos par dana pa da slavimo :)

A sto se tice cista sve je moguce,mada ih uopste ne volem <_<

na salteru i miliciji

:o khmmm evo da ti uciteljica da jednu peticu :lol:

:D

:P:lol:

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo opste je poznato da se trudnice pojavljuju tako kao predznak, meni su se isto pojavljivale ni od kuda, kaze mm, nekome beli misevi, a meni trudnice! :D i moje sestre kazu da su imale isti "simptom" :P

Meni kad su se trudnice pojavljivale ispred nosa kada setam, nikad nista se nije desavalo :( tako da kod mene ne pale ti znakovi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala uciteljice :) taman procitah pred spavanje :) ujutru nadam se radim testic ako ne bude promena nekih :)a da i treba videti koji su simptomi i da li slucajno ne uticu na tudje simptome :D:D:D:D:D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre Naja, razbila si moju teoriju iz cuga :D

znaci mogu i sad da se nadam da sam trudna (nemoguce) iako nema trudnica ;)

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kad su se trudnice pojavljivale ispred nosa kada setam, nikad nista se nije desavalo :( tako da kod mene ne pale ti znakovi <_<

ja nisam videla ni jednu trudnicu u zadnje vreme sem sestre od muzeve tetke :) ali na nju sam nekako navikla:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U bre Naja, razbila si moju teoriju iz cuga :D

znaci mogu i sad da se nadam da sam trudna (nemoguce) iako nema trudnica ;)

Cak sam jedno vreme stalno gde god da krenem vidjala Stokke kolica (koja mi se inace mnoogo svidjaju a dragi obecao da cemo ih uzeti :D ) kao da su me progonila i sve kao Ma to je to, nesto mi govori da ce sada da se desi...ali na zalost nije. Mozda sada hoce ko zna ^_^ u poslednje vreme nisam vidjala ta kolica po gradu. :lol:

Sackili i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce Najo hoce ima da ih zajedno guramo po parku!!!

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce Najo hoce ima da ih zajedno guramo po parku!!!

Heheh :wub: to bi bilo predivno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista od moje dve crtice :) a ni od babaroge :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista od moje dve crtice :) a ni od babaroge :))

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

jel moguce da je rano? mislim da ne bi trebalo da bude, mada cu ponoviti ponovo za par dana ako ne dobijem... ako je isto idem kod doce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ, ja mislim da ako s folikuli pusteni logicno mi je da do trudnoce moze doci!!! :)

Veruj mi, Veverice, meni danas više ništa nije logično tj. ništa me više ne bi iznenadilo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve mi ovde ispratimo :D

Pa bas ti dugo traje faza nakon O. Nista cekamo onda jos par dana pa da slavimo :)

A sto se tice cista sve je moguce,mada ih uopste ne volem <_<

:o khmmm evo da ti uciteljica da jednu peticu :lol:

:P:lol:

Možda i ja to nisam dobro izračunala - 11 dc mi je bila O. Jesam li onda pogrešila ili nisam? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.