Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E sad ti je glupo?!

Ajde ovako - molim da se međusobno dogovorite i rasčistite, pa me obavestite.

Moje i dalje ostaje da sam za da tema bude zaštićena - jer je čet 85% a 15% korisne info.

Baš sam se iznenadila, jer nije da nisam mislila kad sam vas pitala da ide u zaštićen deo.

Ja sam i dalje ZA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dan ili sta vec :) :) :)

krenuh da vas iscitam od juce popodne , stavih testic sa strane,

kad sad pogledah nazire se druga svetlo roza crtica neverujem svojim ocima

m0619.gifm0619.gif

m0619.gif srce lupa kao ludo m0619.gif

Stvarno??? Daj slicicu!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dan ili sta vec

krenuh da vas iscitam od juce popodne , stavih testic sa strane,

kad sad pogledah nazire se druga svetlo roza crtica neverujem svojim ocima

srce lupa kao ludo

m0619.gifm0619.gifm0619.gifm0619.gifm0619.gifm0619.gifm0619.gif

Bice beba, bice bebaa :))))))

Mare08 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto mislim... :)

Ee, i ja sam vas spijunirala kad je maybe bila maybe baby :D

Ja sam i dalje ZA!!!

Evo, i ja sam za :) Da nije bila javna tema, sigurno bih se mnogo ranije registrovala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto mislim... :)

Ee, i ja sam vas spijunirala kad je maybe bila maybe baby :D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma katastrofa!!!! Jos je mene mama terala da nosim duboke gace, da ne nazebem i cuvam jajnike! Mrzela sam te domacinke! Fuj! Nisu one bile mnogo duboke, ali sam ja 'tela neke onako, lepse...

I eto, em su me nervirale, em sam ih nosila pod prisilom, a jaja i dalje rade kako ona 'oce!

Ali kad se setim svoje reakcije kad sam prvi put videla tange! Joj, majko moja!

Ma bili smo klinci, bilo nam je extra!

Bravo, jao tange!!!!!!

Slažem se i ja sa Ljubom. Bolje ne ići kod doktora ako se u njega nema poverenja. Ali isto tako, da nije foruma, kako bi ona i rešila svoje dileme? Koga bi upitala i gde ima toliko čekalica na jednom mestu? Bila bi osuđena na jednog doktora i na jedno mišljenje, a ovako razmenjujemo iskustva i možda dođemo do nekih zaključaka. Meni su forumi puno pomogli, naravno i majstor google. Da nije toga, ne bih se ja sada spremala za VTO, već "opušteno" pravila bebu. Ne verujem više nikome!

Evo, sad mi se desilo da mi je ostao konac u pupku. Moraću da ganjam doktora da mi ga čupa. Ma j.... im mater svima! Moram tako da kažem!

Auuuuuuuuuuuuu strasno!!!!!!

NA zalost sve moramo same, a treba dosta da bazas da nadjes doooooobrog doktora. A forum mi je neprocenljiv!!!!!!

Luna, ljubavi, ja da mogu da sanjam koga hoću, bila bi' glavna droca u svojim snovima

:wub: :wub:

Bleso moja!!!!!

Znaci ipak moramo da cenzurisemo psovke, jel?

Bravo, vidis ja na to zabovarila. Ivancica je muuudro odcutala da smo je za to pitale, bitno da nam je turila link gde satro mozemo da podesimo boju pozadine :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vam se pohvalim, pocelo je rasciscavanje drugog sprata :D Da se sredi krov dok je jos lepo vreme, pa posle i sve ostalo. Jao, mnogo sam srecna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ,

stavila bih vam vrlo rado sliku , al nikako se ne snalazim da je prebacim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad ti je glupo?!

Ajde ovako - molim da se međusobno dogovorite i rasčistite, pa me obavestite.

Moje i dalje ostaje da sam za da tema bude zaštićena - jer je čet 85% a 15% korisne info.

Baš sam se iznenadila, jer nije da nisam mislila kad sam vas pitala da ide u zaštićen deo.

Naravno da mi je glupo, jer mi nije bila namera da napravim pometnju, već da cure pročitaju post u kojem se pominjem ja i taj dan kada sam zatrudnila...bilo mi je tužno, a opet i nekako drago...pa sam to podelila sa vama!

Većina cura se slaže da se tema zaštiti, ali ne vidim razlog da neko poželi pisati 100 postova, da bi došao ovde, a ne zna ni kako je ovde.

Ali dobro, neću se više oglašavati na ovu temu. Glupo je da sada širimo priču. Ako ustanovite vremenom da nam ne stižu nove članice, verovatno ćete smanjiti kriterijume za pristup temi i to je to.

Ljubinka i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaboravih da vam kazem da sam prekljuce popodne zaspala i sanjala da radim test a vestica (kao sto i jeste stvarna situacija) nije jos sasvim prosla i test ima crticu kao na toplomeru onaj zivin stub i tako se i penje, ali roze, i meni oooop i II velike crtice - crtetine. I tu se kod mene stvorile njih tri, kao sve sam vas zvala ali samo su dosle Anchy, Luna i cekalica i divimo se testu i crticama. Cim sam se probudila uradila sam test, za svaki slucaj, ali nista. Volela bih da ovaj san znaci da ce ove tri da ih uskoro vide, vas ostale ko sisa, lepo sam vas sve zvala

Pa ne znas ti da mi ovde izbegavamo baby rapid. Doduse, on kad pokaze tu nema sumnje u trudnocu, ali za njega je uglavnom potrebno bar 5 dana da kasni.

Secam se jednog slucaja kad je neka dosla kod frizera i trazila da je osisaju na gljivicu

Vrlo mi se Dja taj san!!!!

Gljivicu?????????????????

Dođe mi sad neka budala-kad moram reći, i pitam me KAKO TVOJA BEBA!???to mi je bila faca, nisam ništa odgovorila....

Šta ljudi sebi daju za pravo...cccccccccccccccc...

Srećom, imam ja moj "klomifen" inače bi prsla t0346.gif

KRETEN!!!!

Mnogo cudna ambalaza tog tvog klomifena!!!! Daj guc

Dobro jutro dan ili sta vec :) :) :)

krenuh da vas iscitam od juce popodne , stavih testic sa strane,

kad sad pogledah nazire se druga svetlo roza crtica neverujem svojim ocima

:blink: :blink: :blink::o :o :o

m0619.gifm0619.gif

m0619.gif srce lupa kao ludo m0619.gif

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Davaj sliku da parimo oci!!!!!

Moram da vam se pohvalim, pocelo je rasciscavanje drugog sprata Da se sredi krov dok je jos lepo vreme, pa posle i sve ostalo. Jao, mnogo sam srecna

Divno Anchy!!!!!! Divno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam neutralna po pitanju zaštićenosti teme, iskreno, bole me brige da l' će neko sa strane da pročita da li imam dlake po telu, kandže na nogama, bradavice k'o ringle, bubuljice po telu i sl... ovde pišem sve ono što me nije sramota, a ono što ne želim, to ni ne pišem.

Drugo, onaj ko se stvarno namerači da čita ovu temu pa posle da prepričava na drugim forumima taj će to i da uradi, registrovaće se, spucaće 100 postova na raznim temama i doći će ovde, biće nešto kao Slavka. Šta je 100 postova? Ja sam to nabucala u svoje vreme za par dana.

Tako da, šta god odlučite ja sam za, mada, ja se ionako ne pitam, kuj sam ja ovde :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, jao tange!!!!!!

Auuuuuuuuuuuuu strasno!!!!!!

NA zalost sve moramo same, a treba dosta da bazas da nadjes doooooobrog doktora. A forum mi je neprocenljiv!!!!!!

Bleso moja!!!!!

Bravo, vidis ja na to zabovarila. Ivancica je muuudro odcutala da smo je za to pitale, bitno da nam je turila link gde satro mozemo da podesimo boju pozadine :P

Ahahaha Tange su bile in kad sam ja bila pred kraj osnovne... sve su se ribe popalile da ih nose i onda su setale kao da im je nego kolac khm... i zalile se jedna drugoj da ih zuljaju tange. A zasto su ih nosile? Da se gace ne bi ocrtavale, secam seda je bila glavna fora da jedna drugima zagledaju guze, da se vidi da li se ocrtavaju gace, i onda kad nalete na neku kojoj se ocrtavaju (kao sto sam recimo ja) pitaju je kako je nije sramota ahahahah :) Ma ludnica je bila oko tangi, ja cak ni jedne nikad nisam imala :D

Moram da vam se pohvalim, pocelo je rasciscavanje drugog sprata :D Da se sredi krov dok je jos lepo vreme, pa posle i sve ostalo. Jao, mnogo sam srecna :wub:

Supeeeeeer :) Bas mi je drago sto si srecnaaaaaa :)))))

'OCUUUUUU SLIIIIIIKUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!! Nemoj da me teras da peeeeeevaaaaam! :wub:

ccccc :lol:

eto, javno priznajem da sam bila spijun, ali samo zato sto me je mnogo mrzelo da se registrujem, i ovako sam tad pratila jedno 4 foruma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare bre davaj sliku,nemoj da se pretvorim u Stevicu Sigala! :D

Mare08 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce Ljuba premijerno da je postavi :lol: :lol: :lol:

Samo nemam pojma hoce li se ista videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, čitala sam plusiće kao gost, a onda sam odlučila da se pridružim ekipi. :rolleyes:

Na ostalim temama mislim da ukupno nemam 10 postova...

Ja uvek znadem šta hoću! :D

Zato mislim da je previše 100 postova. Ok zaštititi temu od neregistrovanih članova, ali sa ovim kriterijumom se bojim da kada sve zatrudnimo, tema više neće ni postojati. Evo baš da vidimo kada će nam doći nove članice. A stare će daj Bože da zatrudne i sve manje budu aktivne.

Nije ovo jedina tema za cekalice.

Juce mi je bilo drago sto ce tema da se zastiti, ali kako vise razmisljam o tome, slazem se sa ovim sto si napisala.

Da nije bilo Plusica koje sam mogla da pratim kao gost jednostavno znam da se NIKADA ne bih registovala na ovaj forum. :( A to bi bilo pogubno po mene.

Lepo je sto smo zasticene, ali mislim da smo napravile gresku kada smo donele tu odluku.

Sta vam je sad?Lepo smo se konsultovale oko toga svi bili za,i sta je sad?Ja i da;je,mislim da nije greska sto smo u zasticenom delu,jer ponavljam ovo nije jedina tema gde mogu da kuckaju cekalice,a i sto tako se slazem s Ivancicom,a to sam rekla juce i Slavki,da ovo je vise chat,i mislim da ipak treba prvo malo da se upoznamo pa da delimo ono sto se ovde deli.

Pa ja se bas osecam glupo i krivo mi je sto je onako ispalo. Ja sam postavila link zbog sebe, jer je neka clanica na coolinarka forumu pomenula da je danas Tajci trudna, da je vadila betu itd. To mi je kao neka draga uspomena, na taj dan radosti i srece. E tek posle su devojke sa plusica videle i neke druge postove, koji su se ucinili kao ismevanje. Meni se to tako ne čini uopšte. Cure su po mom mišljenju u pozitivnom kontekstu pisale o nama. Isto kao kad se kaže - joj kako je opičen, lud...a misli se pozitivno lud.

Ja ne mogu da pohvatam šta se ovde piše, a kamoli neki sa strane. A posebno je nemoguće da nas neko iz privatnog života prepozna, ili da se desi bilo kakav holivudski scenario. Ne znam, kako hoćete. Meni je ovo glupo. Da se dopisujemo nas 15 u zaštićenoj sobi u koju niko ne može da proviri!

Tema nije prebacena Tajci zbog tebe,to je bila samo jos jedna kap u casi.I meni nije glupo,ko zeli na chat plusici,nek se malo potrudi,ima jos mnogo tema koje pripadaju podforumu priprema za trudnocu.

Dođe mi sad neka budala-kad moram reći, i pitam me KAKO TVOJA BEBA!??? :blink: :blink: :blink: to mi je bila faca, nisam ništa odgovorila....

Šta ljudi sebi daju za pravo...cccccccccccccccc... t0172.gif

Srećom, imam ja moj "klomifen" inače bi prsla t0346.gif

Svasta :blink:

Moram da vam se pohvalim, pocelo je rasciscavanje drugog sprata :D Da se sredi krov dok je jos lepo vreme, pa posle i sve ostalo. Jao, mnogo sam srecna :wub:

I ja sam mnogo srecna zbog tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro dan ili sta vec :)

krenuh da vas iscitam od juce popodne , stavih testic sa strane,

kad sad pogledah nazire se druga svetlo roza crtica neverujem svojim ocima

:blink::o

joj Maki bas sam se najezila, ono lijepo pozitivno jezenje.

tacno zanam kako ti je :wub: :wub: :wub:

saljem punoooooooooooooo kisica za vas dvoje ili toroje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce Ljuba premijerno da je postavi :lol: :lol: :lol:

Samo nemam pojma hoce li se ista videti

Vidis, Mare, ovde kad kazes da na testu imas dve crtice kao odgovor ne dobijes "cestitam" nego "daj sliku" :lol:
Empress i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne mogu da vas stignem iscitati :(

kad prije ovoliko ispisaste :D

ne mogu vise ni da radim a trebam danas da zavrsim most :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bolje i to nego "daj siku" :lol::P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sa za sve sto se vi dogovrite, sve mi odgovara :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LJubo :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo fotka Meretovog testica, u originalu bez obrade, probacu nesto da izvucem, ali bas je mutna

image0012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moram da vas pitam - da li je normalno da ziga jajnik na 20dc??? Mene ubi levi jajnik danas, kao kad je ovulacija ... Nemam pojma sta da mislim, nije me zigalo u uobicajeno vreme ... mozda mi O kasni, ali nikad nije toliko ... u stvari, ne bi bilo lose da je kasnila, posto smo propustili one uobicajene dane za O <_< ... ili da je bila dan dva ranije i to bi mi odgovaralo, ali bi ovo bilo kasno za IP ... ili nije kasno, 9-10 dana posle O?

Valjda se nisam prehladila ... uffff ...

Ako ti nešto znači, uvek me je tako žigalo u tom periodu kad sam ostajala trudna. Ja sam to vizuelizovala kao oplodjeno jajašce koje putuje do materice, pa samim tim, otud i taj osećaj žiganja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U svakom slucaju, kad kliknete na nju bice nesto veca. meni se cini da vidim crticu.

Sad cu malo da uvecam i izostrim i prebacim i u negativ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.