Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ма то је битно, могуће је да кад ставиш утрогестан да се можда мало огревбеш па је због тога. То се ставља доле јел да, ако ја нисам погрешила за лек.

Da,da 3x2, samo guram prste tamo gde ne treba ;)

gde si virus pokupila kad ne izlazis iz kuce? Nisi valjda sad u onakvom raspolozenju kao kad si imala onaj avatar sa dzinovskim ustima :lol: Relax, sve ce proci, imas cemu lepom da se nadas :wub:

t6219.gif

I ja se to pitam gde li sam ga nasla??Doneo mi ga neko :unsure:

Trazila sam taj avatar da ga opet postavim ....mozda cu njime oterati baksuza ( nadam se ne i vas ) :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da 3x2, samo guram prste tamo gde ne treba ;)

I ja se to pitam gde li sam ga nasla??Doneo mi ga neko :unsure:

Trazila sam taj avatar da ga opet postavim ....mozda cu njime oterati baksuza ( nadam se ne i vas ) :lol: :lol: :lol:

Ccc, joj ne pustaj bolesne u kucu, mislim ti to mozda ne mozes da znas, al' opet, kako i oni dolaze bolesni kod trudnice koja ima visokorizicnu trudnocu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navukla sam se na bebe...

Hocu jos jednu...Radila sam testic iako znam da je nerealno da sam vec tako brzo opet trudna, i bio je negativan :( smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne budi tako zlocesta... :(

i ja bih rado jos jednu,koja bi mi poremetila sve moje ciljeve i planove...al mi se toliko posmiga kad vidim koju trudnicu sa stomakom do zuba...tako su mi prelijepe... :wub:

и ми би опет да населимо стомачич

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod lekara,plod je na svom mestu,čak je i duplo veći nego pre 3 dana. Rekli su mi da dodjem za 8 dana da se proveri srce. To je sve što znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod lekara,plod je na svom mestu,čak je i duplo veći nego pre 3 dana. Rekli su mi da dodjem za 8 dana da se proveri srce. To je sve što znam.

Naravno da je duplo veci kad raste :wub: Sta su ti rekli za krvarenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da je duplo veci kad raste :wub: Sta su ti rekli za krvarenje?

Iskrena da budem,nisu mi ništa rekli. Samo su me pitali šta i kako i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena da budem,nisu mi ništa rekli. Samo su me pitali šta i kako i to je to

Pa jel znaju da krvaris malo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jel znaju da krvaris malo?

Da,znaju,rekla sam im.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla je :( Ni osetila je nisam. Ne gine mi folikulometrija ovaj mesec, da vidim sta se deseva i da li se uopste nesto desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla je :( Ni osetila je nisam. Ne gine mi folikulometrija ovaj mesec, da vidim sta se deseva i da li se uopste nesto desava.

Meni se još nije ni ustalila, odnosno bila je jednom valjda meca i to pre dva meseca. Tako da ja nemam ni reper po kojem bih mogla da se vodim. Rešila sam da svaki mesec radim test kad prašim mačku :D pa sve tako dok ne krene menstruacija ili dok ne vidim plusić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki :D daj zezas me :D ja sve mislim ti se juce onako salis...meni je dr.rekla iako je sve savrseno posle porodjaja da ne bi trebalo bar 1,5 god.sta znam...a, meca mi je redovna u dan, ali to je zato sto ja ne dojim....

bas sam citala svoje postove kad sam saznala da sam trudna tako sam se rasplakala sad neke pozitivne emocije me preplavile :D

Nas dve smo zajedno bile u cekalicama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još uvek ništa ne radimo aktivno, ali smo prestali da se čuvamo :)

Navukla sam se na bebe...

Hocu jos jednu...Radila sam testic iako znam da je nerealno da sam vec tako brzo opet trudna, i bio je negativan :( smrc

и ми би опет да населимо стомачич

Svaka cast Kiki :wub:

Zelim vam brz plusic :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da i sve sam to citala :wub: bebo nemoj ti da me izdas kiki i jacka pricaju o bebama mi cemo zajedno opet da se radujemo i trudnjacimo :)

Ako ces da me cekas bar godinu i po jos :), mada je meni dr rekao da sacekam i tri... Ja jos nisam ni dobila... Nijednom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ces da me cekas bar godinu i po jos :) , mada je meni dr rekao da sacekam i tri... Ja jos nisam ni dobila... Nijednom....

Moja drugarica je dobila tek posle 9-10meseci,ne znam tacno,ali znam da je dugo posle porodjaja nije imala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citam sve ovo,i ne mogu da verujem koliko nas ima da ne mozemo tek tako da zatrudnimo..dobro,ja se nisam nesto bas zdala u posao,ali ne pzaimo pa kad bude,ali ima bas dosta vas koje 'vredno'radite pa nista...i znam dosta njih koji ni ne mogu,i uopste mi nije jasno cega je to posledica...

U svakom slucaju zelim nam svima uskoro jedan +... i onda jedna po jedna

g20035.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla je :( Ni osetila je nisam. Ne gine mi folikulometrija ovaj mesec, da vidim sta se deseva i da li se uopste nesto desava.

i ja danas dobila a uopšte nisam imala siptome.

Eto i nas u drugi krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki :D daj zezas me :D ja sve mislim ti se juce onako salis...meni je dr.rekla iako je sve savrseno posle porodjaja da ne bi trebalo bar 1,5 god.sta znam...a, meca mi je redovna u dan, ali to je zato sto ja ne dojim....

bas sam citala svoje postove kad sam saznala da sam trudna tako sam se rasplakala sad neke pozitivne emocije me preplavile :D

I ja sam prošle godine u ovo doba sumnjala, i već odradila test. :D

Ma, ja želim dvoje klinaca i volela bih malu razliku. Zdravstveno mi za sad ništa ne fali. Kilažu sam dovela skoro do normale, a i ne verujem da ću da zatrudnim baš tako lako s obzirom da dojim. Tako da sad krenemo, pa kad bude, bude.

Svaka cast Kiki :wub:

Zelim vam brz plusic :wub:

Кикирики свака ти част што си се тако брзо одлучила на бебицу, ето ја ти желим што пре плусић.

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje čekalice, javljam se sa dve crtice :))))))))))))))))))))))))))))

Ja sam odlučila pre dve nedelje da sačekam sa trudnoćom zbog državnog ispita, pomirila se sa tim, teškog srca.Udubila se u posao. Čak smo mm i ja imali poslednji put zaštićen odnos... kad veštica kasni dan, kasni dva, tri, četiri, pet i test izbaci II

Nema kraja mojoj sreći, hoće srce da mi pukne.

Samo neka Bog da ovaj put zdravog i živog bebca...

Želim vam svima trudnoću, svima, svima od prve do poslednje, neizmernu sreću i što manje sekiracije... Sve vas volim...

AKO TE JE BOG STAVIO U NEŠTO, ON ĆE TE I PROVESTI KROZ TO...

Draga sugrađanko,čestitam!!! Eto još jedna potvrda one izreke-kad se najmanje nadaš... ;) Želim ti od srca da imaš lepu i laku trudnoću bez ikakvih problema,pa da nas polako sve povučeš za sobom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas obavestim da mi je i zvanično potvdjena trudnoća!!! Jako sam srećna ali još nisam svesna!!! :P

Čestitam! Želim ti lepu i laku trudnoću bez problema bilo koje vrste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam bas potonula...

radila sam danas betu, i nema nista...

kasljem kao magarac vec 10-tak dana, prvo sam mislila da je prehlada, al' sad mi se cini da je neka alergija izgleda. kako antihistaminici ne smeju da se piju u trudnoci, resila sam da uradim betu...

a nadala sam se...

grudi me bole od prosle nedelje, iako ne bi trebalo da dobijem bar jos jedno 10 - 12 dana, al' nadala sam se, jer bi po sekretu rekla da mi je jos prosle nedelje bila ovulacija ( i maybe baby je tako pokazao, btw).

kako bi eventualna trudnoca bila stara 5 do 7 dana, da li beta moze da je registruje?

ponovo sam se uvatila za slamku - mojoj dobroj drugarici beta uopste nije pokazala trudnocu, i ja opet ne znam sta da radim da li da pijem lek, ili jos da cekam?

:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanice bananice, nikako nemoj ništa da piješ od lekova jer BHCG zna i te kako da prevari. Najbolje pokazuje je od 10 dana trudnoće ali najtačnije od 14 dana i sama sam se uverila u to.

Bolje se baci na čajeve i priridnu medicinu još koji dan. Srećno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla je vestica :angry: kad je ispratim idemo u drugi krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam bas potonula...

radila sam danas betu, i nema nista...

kasljem kao magarac vec 10-tak dana, prvo sam mislila da je prehlada, al' sad mi se cini da je neka alergija izgleda. kako antihistaminici ne smeju da se piju u trudnoci, resila sam da uradim betu...

a nadala sam se...

grudi me bole od prosle nedelje, iako ne bi trebalo da dobijem bar jos jedno 10 - 12 dana, al' nadala sam se, jer bi po sekretu rekla da mi je jos prosle nedelje bila ovulacija ( i maybe baby je tako pokazao, btw).

kako bi eventualna trudnoca bila stara 5 do 7 dana, da li beta moze da je registruje?

ponovo sam se uvatila za slamku - mojoj dobroj drugarici beta uopste nije pokazala trudnocu, i ja opet ne znam sta da radim da li da pijem lek, ili jos da cekam?

:(:(:(

A kolika ti je beta? Ja sam isto radila betu par dana posle zaceca i rezultat mi je bio 4,6 i bila sam bas zbunjena jer je tek iznad 5 trudnoca a kad god sam ranije radila rezultati su bili 0,nesto. Tek posle 10-ak dana sam uradila i test i odmah je pokazao II. Ako ti je iznad 1 postoji sansa da se nesto desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav i ovde..tek sam se registrovala i malo bih da se druzim sa vama ako moze :rolleyes:

ovo je 5. mesec kako radimo na bebi... radila sam preglede tj papa test i briseve na bakterije i to mi je bilo u redu. moj momak nije isao na pretrage jel smo mislili da nema potrebe jos. ne znam koliko je obicno vremenski potrebno da se ugledaju te dve crtice, ali pretpostavljam da to varira od osobe do osobe. pocinjem da se plasim jel sam slusala sve savete, pratila plodne dane i imalei odnose i za vreme neplodnih ali jos nista.. nisam opterecena da konstantno mislim o tome i da me to mozda koci ali opet....

danas mi je 23. dan ciklusa.. boluckaju grudi,i krsta, mulja se po stomaku, zedna sam konstantno i nervoza je prisutna.. sve mi lici na pms ali.. ne zna se

eto malo sam se predstavila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.