Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

ČEKALICE MOJE, ŽELIM DA VAM OVA MOJA PRAŠINA SVIMA DONESE BEBE...

wpj-dust.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas obavestim da mi je i zvanično potvdjena trudnoća!!! Jako sam srećna ali još nisam svesna!!! :P

Cestitam od srca,uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јел има нечег новог, код мене ништа.

Kod mene nece biti nista do nekog 1-2.septembra,tad cemo znati ima li uspeha u branju tresnjica ili ne...do tad mogu samo da uzivam u berbi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па добро није ти лоше за сад, само ти уживај, па можда и набрете II

Pa,nije mi lose...valjda ce biti nesto,pa da i ja sebi dam najlepsi poklon za rodjendan,ako sad ostanem trudna porodicu se oko mog rodjendana. Bio bi to savrsen poklon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Што је пусто на форуму...

Svi se razbezali na odmore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi se razbezali na odmore...

Ili na Dunav! Do sada smo bili na Lidu, uzivancija! Meni je sutra dan D ali bas nista ne ocekujem. Mala je verovatnoca za II jer smo SAMO 1 imali berbu ovog meseca. Tako se potrefilo. Dobro i juce smo ali nema sanse da se ovulacija rastegla do 28. dana. Ali sansa uvek postoji, nema veze koliko puta, vazno je da se ubode taj jedan plodni dan. Savu smo napravili kada smo samo 2 puta u tom mesecu i to, secam se, 13. dan ciklusa osetim prvi i poslednji put u zivotu, kao da mi je nesto pucnulo u stomaku, bas kao da se jaje razbija. I taj dan nesto nismo imali vremena ili sta vec, pa obrasmo tresnjice sutradan i to vise od 24h posle tog pucanja, i jos jednom sutradan i eto bebe. A ovulacije su mi uvek po folikulometriji bile oko 20. dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam ostala trudna u danima tj. večerima kada mi nisu bili ni plodni dani ni ovulacija. Imala sam LH tračice i Maybe baby i kako ni jedno ni drugo nije pokazivalo da su to ti dani, mi se pustili, uživeli i nismo pazili.

I eto, sad smo trudni :)

Izludeću od nestrpljenja, sutra je prvi UZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemerim nista...kad bude bice...htela sam da kupim te lh trakice,ali posle kontam ni ne zuri mi se..mozda i ja posle par meseci pocnem da merim i kupujem...ko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje čekalice, javljam se sa dve crtice :))))))))))))))))))))))))))))

Ja sam odlučila pre dve nedelje da sačekam sa trudnoćom zbog državnog ispita, pomirila se sa tim, teškog srca.Udubila se u posao. Čak smo mm i ja imali poslednji put zaštićen odnos... kad veštica kasni dan, kasni dva, tri, četiri, pet i test izbaci II

Nema kraja mojoj sreći, hoće srce da mi pukne.

Samo neka Bog da ovaj put zdravog i živog bebca...

Divno :wub: Zelim ti neizmernu srecu, ticker ti je divan, a i ono sto pise ispod njega :wub:

Samo da vas obavestim da mi je i zvanično potvdjena trudnoća!!! Jako sam srećna ali još nisam svesna!!! :P

Eto vidis, samo relax, i cuvaj to maleno u stomaku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет где си ти, има ли нечег новог код тебе.

Ma sad za vikend sam imala neko krvarenje. Danas idem kod doktora da vidim sta je. Čovek ne može biti srećan ni dva dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет где си ти, има ли нечег новог код тебе.

Tu sam jekic :) Videla sam se sa jednim hematologom sad za vikend, zakazace mi kod nacelnika hematologije, pa cu mu odneti ove moje analize i videti sta on ima da kaze na sve ovo, bas me zanima njegovo misljenje, da li su mozda ovi sad pogresili oko terapije, da li mozda treba jos nesto uz ove injekcije i tako to...ne znam vise ni sama, nisam pametna.... Inace ispratila sam prvu vesticu posle kiretaze, planiram da zakazem kod gin. jedan pregled, da mi uzme briseve jer kako sam izasla iz Fronta tako je pocelo dole sve da me svrbi, izgleda da sam pokupila neku bakteriju tamo :angry: Uradicu jos hormone i neke parazite iz krvi, listerija, toxo.... mada nju sam radila prosle godine, nisam je imala, ali nikad se ne zna, ponovicu je. I tako, nadam se da cu uskoro opet moci da se pridruzim cekalicama, da odbrojavamo ponovo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sad za vikend sam imala neko krvarenje. Danas idem kod doktora da vidim sta je. Čovek ne može biti srećan ni dva dana.

Javi nam se kad se vratis, kakvo ti je bilo to krvarenje? Jesi imala bolove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi nam se kad se vratis, kakvo ti je bilo to krvarenje? Jesi imala bolove?

Nije me ništa bolelo. Sad skoro da i nemam krvarenje. Stavila sam bila uložak ali mi je svaki uložak bio prazan,vidim krvarenje samo kad piskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me ništa bolelo. Sad skoro da i nemam krvarenje. Stavila sam bila uložak ali mi je svaki uložak bio prazan,vidim krvarenje samo kad piskim.

To moze da ti bude implantacija, vezivanje ploda u matericu, ili ti je puk'o neki kapilarcic, pogotovo ako malo vuce na rozikasto, u svakom slucaju dr. ce ti reci, drzim fige da je sve ok, javi nam se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To moze da ti bude implantacija, vezivanje ploda u matericu, ili ti je puk'o neki kapilarcic, pogotovo ako malo vuce na rozikasto, u svakom slucaju dr. ce ti reci, drzim fige da je sve ok, javi nam se ;)

Naravno! Hvala! javljam se čim se vratim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет па то је супер за начелника хематологије, ако је неко стручан то је сигурно он. Ма верујем али стварно, да ће следећа трудноћа сигурно да буде како треба, ако је неко заслужо то си онда ти да имаш једну малу бебицу. И ја планирам код доктора, као што сам већ неколко пута рекла, да не испада да сам заборавна, и то мењам овог старог и тренутно се распитујем за новог доктора, само чекам да видим шта смо у радили на мору, и у једном и у другом случају ја идем код доктора.

Hvala jekic t4807.gif bilo bi i vreme, 3 trudnoce, 0 dece <_< Ali haj'mo da razmisljamo da ce do kraja godine sve cekalice biti u prvom i drugom semestru ;)t0810.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sad za vikend sam imala neko krvarenje. Danas idem kod doktora da vidim sta je. Čovek ne može biti srećan ni dva dana.

Sara-d nemoj da brigas,tako sam se i ja prepala pa evo do dana danasnjeg curkam pomalo,ima vec 10 dana mozda i vise kod nekih zena je to normalna pojava, javljaj sta ti je dr. rekao :)

Hvala jekic t4807.gif bilo bi i vreme, 3 trudnoce, 0 dece <_<Ali haj'mo da razmisljamo da ce do kraja godine sve cekalice biti u prvom i drugom semestru ;)t0810.gif

E to se trazi.....ajde cekam vas pozurite malo :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде и ја се то надам, прво ти па ми за тобом :wub:

Ne, ne jekic, prvo vi pa ja, jer ja pre oktobra/novembra ne pocinjem, znaci ja vas prvo ispracam pa onda idem za vama velikom brzinom t89002.gif

Sara-d nemoj da brigas,tako sam se i ja prepala pa evo do dana danasnjeg curkam pomalo,ima vec 10 dana mozda i vise kod nekih zena je to normalna pojava, javljaj sta ti je dr. rekao :)

E to se trazi.....ajde cekam vas pozurite malo :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хехе добар ти је овај смајли :lol:

Па добро ако баш морам :lol:

Naravno da moras, to je naredjenje, inace t0160.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kako drugacije da pruzim podrsku,mozda ovo upali :rolleyes:babydust.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman duso moja, kako si mi ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8b8-images.jpg

Evo i od mene malo prasenja!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman duso moja, kako si mi ti?

Nikako, kao da me poplava izbacila !!!!

Nasao me neki glupi virus, plus sto stalno curkam tamo dole i nervozna sam zbog svega toga ....t1943.gif

Kazi mi ti nesto lepo, oraspolozi me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Воман а шта ти драга рекао доктор за то, јел неки капиларчић.

Nista se ne vidi,nema nikakvih hematoma niti nepravilnosti,napomenuo je da mi je mozda utrogestan ostetio sluzokozu pa zbog toga krvarim, zvala sam i u Bg. rekli su mi da nastavim da ga stavljam samo ne znam do kad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako, kao da me poplava izbacila !!!!

Nasao me neki glupi virus, plus sto stalno curkam tamo dole i nervozna sam zbog svega toga ....t1943.gif

Kazi mi ti nesto lepo, oraspolozi me...

"lepo" Eto rekla sam :lol::lol: Salim se, nemoj da si nervozna, mislim, razumljivo je sto jesi, moras da mirujes, to zna psihicki da "ubije", curka ti to dole, verovatno malo i strepis zbog toga, gde si virus pokupila kad ne izlazis iz kuce? Razmisljaj da ce to sve jos malo proci, cim udjes u treci s. bice sve lakse, kad se bebica ucvrsti :) Pokusaj malo da se oraspolozis, bebica oseca tvoju nervozu, nemoj da je traumiras pre vremena :lol: Nisi valjda sad u onakvom raspolozenju kao kad si imala onaj avatar sa dzinovskim ustima :lol: Relax, sve ce proci, imas cemu lepom da se nadas :wub:

t6219.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.