Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sanja zao mi ja ali ne daj se ~!!!!

jeko beko tako treba!!!!!!

woman cestitam!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tooooooooooooooo woman uspela si da razvucem osmeh

tooooooooooooooooooo

sve cestitke

neka ti to bude najdosadnije trudnoca ikad zabelezena ....

@Woman - nek je sa srećom.

Sanjice,

baš mi je žao.. :(

Nemam reči... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijacice moje eve me...opste rasulo u nasem zdravstvenom centru izvinite sto ste cekale ali isplatilo se t3708.gift3708.gift3708.gif195 k1805.gif

Woman sve najlepse ti zelim da uzivas u trudnoci,i svojim bebicama!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeee kolika betaaaa!!! Jos sam juce videla lepe vesti ali su mi se ukocili prsti drzeci fige pa nisam mogla da kuckam :lol: :lol: Kakva radost i za tebe i za Malisu. Jedva cekam vas prvi UZ da vas prebroje :lol:

I nema odlazenja sa plusica! Sad ste avanzovale u prasilice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam nova ovde. U iscekivanju dve crtice sam vec 5 meseci i nista :( malo sam vise opterecena bebom, to je istina, a i ciklus je znao da mi bude neredovan..pa se sredi ..pa opet preskoci neki mesec i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam nova ovde. U iscekivanju dve crtice sam vec 5 meseci i nista :( malo sam vise opterecena bebom, to je istina, a i ciklus je znao da mi bude neredovan..pa se sredi ..pa opet preskoci neki mesec i sl...

Добродошла међу чекалице. Надам се да ћеш се убрзо преселити на другу тему са трудницама ;) Стрпљење,стрпљење и само стрпљење, и пуно љубави па ћеш и ти дочекати своју бебу. Свако добро ти желим

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

WOMAN CESTITAM TI OD SRCA I ZELIM TI DIVNU, LAKU TRUDNOCU I ZDRAVU BEBICU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojki nie so mm resivme da ne se zamarame so pravenje bebe nekoe vreme ama vcera ne izdrzavme i pak go iskoristivme predposledniot den od plodnite denovi sto znaci mozno e da ostanam trudna i daj boze ne treba da dobijam na 21.07 abe kade e spisokot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman cestitam od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam nova ovde. U iscekivanju dve crtice sam vec 5 meseci i nista :( malo sam vise opterecena bebom, to je istina, a i ciklus je znao da mi bude neredovan..pa se sredi ..pa opet preskoci neki mesec i sl...

Polako draga, ako nebude do jeseni ti polako kreni u pretrage, možda je neka sitnica.

Koje si godište i odakle si?

I želim ti da što pre odeš sa ove teme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dust3.jpg

cek da vas oprasim malo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he, hvala Woman :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, Bromazepan nije štetan, posebno što su ti dali samo četvrtinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Nova sam na forumu. Pokusavam da ostanem trudna vec aaaaaaaaa.... 13 meseci i nista jos uvek :( ..... Sve je o.k. i sa mnom i sa mm, ali bebe nema pa nema. Malo je reci da sam opterecena... Help!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene, čekalice moje....Jekić stigla Lenočka, hvala što misliš na mene :D Nadam se da će tvoja sestrica biti dobro, a to za bromazepan, mislim da nije strašno, malo si uzela, a i znam da su mojoj mami bili prepisali da ga uzima tokom cele trudnoće sa trećim detetom, jer je pila jake lekove za održavanje...mada ga ona nije pila, pa je dobila aritmiju, ali važno da sigurno nije štetan čim ga prepisuju trudnicama...Ja sam imala gužvu, bila kuća puna gostiju, rođaci iz Beograda, Makedonije, Francuske...posle me zezao malo internet i zato me nije bilo...kod mene je i dalje sve po starom, učim, i dalje je na pauzi onaj lepi "posao", čekamo neke rezltate mm-a, biće u utorak, pa ćemo da vidimo posle toga šta dalje...

Jeko beko, drago mi je da si videla svoju mrvicu na uz :rolleyes:

Jelo Jelo uradi kako ti odgovara, odmori malo od svega, ali kad god poželiš svrati, tu smo za tebe ;)

Sanja83, žao mi je, biće bolje sledeći put, samo polako!

Za Woman, znam, ČESTITAM JOJ I OVDE, ali ja nisam mogla da izdržim, znala sam kad treba da budu rezultati, pa sam joj poslala sms, da mi javi, pošto mi nije radio internet i mnogo me je obradovala! :rolleyes:

Trudnice naše nove mnogo su vam lepi tikeri, baš me raduju, uživajte drage, i svratite ponekad da nas oprašite, pa da i mi uskoro zamenimo naše "tetovaže" u ove lepše! :D

Novim čekalicama želim dobrodošlicu i da što pre ugledaju svoje dve crtice!!!

g20037.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Значи није опасно, ма ја сам била превише потрсена и у том тернутку нисам размишљала кад ми дали лек, сад се кајем али касно,

Бимби добродошла, надам се да ћеш што пре отићи са теме, а за оптерећеност знам како ти је, немам лек за то.

Hvala puno na dobrodoslici! Nadam se da cemo sve sto pre otici sa ove teme :D ! Ljubac svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jекић ne sekiraj se i da jesi trudna taj lek ne utice ...

znam jednu trudnicu koja je pila kroz trudnocu taj lek ... i rodila je zdravu pravu bebicu

samo bez negativnih misli ... mazi tibicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jекић ne sekiraj se i da jesi trudna taj lek ne utice ...

znam jednu trudnicu koja je pila kroz trudnocu taj lek ... i rodila je zdravu pravu bebicu

samo bez negativnih misli ... mazi tibicu :)

Kako si ti? Je li sve u redu? Mislim, koliko može da bude :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Woman, znam, ČESTITAM JOJ I OVDE, ali ja nisam mogla da izdržim, znala sam kad treba da budu rezultati, pa sam joj poslala sms, da mi javi, pošto mi nije radio internet i mnogo me je obradovala! :rolleyes:

Trudnice naše nove mnogo su vam lepi tikeri, baš me raduju, uživajte drage, i svratite ponekad da nas oprašite, pa da i mi uskoro zamenimo naše "tetovaže" u ove lepše! :D

Lenocka ovde nije isto kada tebe nema....pojavljuj se malo cesce da te prasim....ajde pa da se vidimo i da te vucem za nosic :P :P

Evo ti malo subotnje prasine.....

zej-images.jpg

zej-images.jpgzej-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada je bolje ... povremeno me stigne tuga, isplacem se ....

Ne mogu da se zalim, uvek moze gore ...

Cekam da dobijem, a u medjuvremenu radujem se kada neko drugi ugleda II crtice ...

To bas deluje pozitivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Nova sam na forumu. Pokusavam da ostanem trudna vec aaaaaaaaa.... 13 meseci i nista jos uvek :( ..... Sve je o.k. i sa mnom i sa mm, ali bebe nema pa nema. Malo je reci da sam opterecena... Help!!!!!!!!!

Dobrodošla i da što pre odeš sa ove teme u one trudničke

Sada je bolje ... povremeno me stigne tuga, isplacem se ....

Ne mogu da se zalim, uvek moze gore ...

Cekam da dobijem, a u medjuvremenu radujem se kada neko drugi ugleda II crtice ...

To bas deluje pozitivno :)

Draga, :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedan negativan test...al idemo dalje... još nije pravo vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,dobrodoslica novim cekalicama i da brzo zbrisu sa ove teme......

Jekic bice sa sestricom sve u redu,desava se to deci....ali bude sve dobro,a z alek ne brini uopste....prvo trudnica kako se pojavi u bolnici dobija bensedin,ja kada sma lezala pitala sam da ga ne pijem,ali mi dr rece da je to ipak bolnica,mi trudne najbolje je preventive radi po pola da pijemo,tako da ne smeta sigurno....a pri tom prve dve nedelje plod i nije vezan za zenu,tako da u tim prvim danima nista nije strasno...tako da ja ti zelim bebicu :rolleyes:

Lenocka super da si se javila,kako se kod vas odvijaju stvari?

Mi smo dobili rezultate,meni je papa savrsen,na uz je dr videla mali miom,ali u strukturi materice,kaze da je potpuno nebitan,i da je dobro sto je u strukturi,rece i d aje dobro sto je na zadnjem zidu jer nece ometati sl carski,ne znam kada cemo stici uopste dotle,ali eto njoj je to bilo bitno....sve ostalo je super.....mm radio spermokulturu super je rezultat,spermogram je kazu isto dobar,sve je u granicama normale......pokretljivih 70%,a broj ide od 20,0-250,0,a on ima 40,0....u lab kazu to je u redu,ja se bas ne razumem u to nista,pa ako neko zna da li je to u redu neka mi napise.....sve vas pozdravljam i zelim vam brzo dve crtice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje evo i mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje evo i mene...

Kako si? Kako napreduje trudnoća?Jel sve u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.