Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

MAli andjele,cestitam od srca :wub: Ovaj jun se bas raspistoljio :D :D

Ivana84 čestitam ti od srca, želi ti predivnu trudnoću i još srećnije rođenje bebana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mali andjele bas se radujem zbog tebe i cestitam ti od srca!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Društvo, i mi se nadamo tim crticama!

Nije nam prvi put, ali sam uvek nestrpljiva. Još je rano za test, pa se nadam da će dani przo proći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

moracu da se konsultujem sa lekarima kako cu dalje....nije u redu ali iydrzacu valjda

Kao prvo čestitam a kao drugo od srca držim fige da sve bude uredu i da što pre zagrliš svog bebana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su grudi ogromne i bole mnooooogooo.....

a sto mi se spavaaaaaa......pa celi dan sam prespavala...u trenutku me tava kriza uhvati da moram da zatvorim oci na dva min ili cu da se srusim i odspavam malo i odmah mi je lakse....pa se probudim i posle pola sata ista prica...inace cekam 30-ti !

a sto mi je muka to da vam ne pricam...osetim ja glad jedem i posle desetinu min. katastrofa!

e sad sve ovo moze da znaci nesto a i ne mora samo sam morala ovo sa nekim da podelim da mi bude lakse! :P:rolleyes:

Ovo mi je jako poznato. Imala sam period od recimo dve-tri nedelje na početku trudnoće, bukvalno mi je padala glava na sve strane :rolleyes: Spavala sam po 13-14 sati dnevno bez problema i čitavog tog perioda se sećam kroz maglu, upravo zbog te pospanosti :rolleyes: Svi mišići su me boleli i osećala sam se kao neki puž koji se odvuče do posla, čak i tamo drema, vrati se kući i odpuže do kreveta i ne mrda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko cekamo zajedno 30. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo vam fige....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Suncokret.... Pitala sam se zasto nema tvog tickera, dok se nisam vratila par stranica... Zao mi je, i zelim ti puuuunoooo srece da uskoro ponovo zabebis, i ovaj put bude sve kako treba! :wub:

Hvala ti draga Borjana, uskoro, tamo s' jeseni idemo ponovo u action ako Bog da ;)t4803.gif

Suncokretu mili... Saljem ti veeeliki poljubac i topli zagrljaj t4843.gif

Hvala draga moja Kasandre t4836.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele NE MOGU DA TI OPISEM KOLIKO MI JE DRAGO,prosto nisam verovala kad sam procitala pa sam se vracala jos par puta,kao kad sam ja prvi put ostala trudna pa sam pola sata gledala u test...BAS MI JE DRAGO,NE MOZES DA ZAMISLIS,BAS SAM SE OBRADOVALA...

A sad se povlacim posto sam pocela da ponavljam iste reci,a i na glas da ih izgovaram.Samo jos jednom

BAS MI JE DRAGO,i ovog puta ce sve biti u redu,javlja mi se..

A sta se desilo sam nasom listom cekanja,da li bi neko mogao da je obnovi.

I da CESTITKE I UZIVANCIJU U TRUDNOCI svim buducim mamama :lol: ,a nama cekalicama da ne cekamo jos dugo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se desava sa MALISHOM,MAYBE,imali neko informacije... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni su grudi ogromne i bole mnooooogooo.....

a sto mi se spavaaaaaa......pa celi dan sam prespavala...u trenutku me tava kriza uhvati da moram da zatvorim oci na dva min ili cu da se srusim i odspavam malo i odmah mi je lakse....pa se probudim i posle pola sata ista prica...inace cekam 30-ti !

a sto mi je muka to da vam ne pricam...osetim ja glad jedem i posle desetinu min. katastrofa!

e sad sve ovo moze da znaci nesto a i ne mora samo sam morala ovo sa nekim da podelim da mi bude lakse! :P:rolleyes:

i meni je ovako bilo sa magdalenom!!!!! volela sam kafu da popijem posle jela a u tom prvom mesecu nisam mogla ni da je pomirisem posle jela. grudi nadosle i bole!!!!

ma ti si gotova TO JE TO!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam šta ste pisale o bolnim grudima i upravo to je ono što sad osećam.

Boli, boli jako! U prethodnim trudnoćama toga nije bilo, pa se pitam jel to znak? Volela bih da jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste cekalice moje? Ja sam jutros dobila,prosli mesec kasnilo 5 dana ovaj mesec stiglo 5 dana ranije. Muz je vadio nalaze , prekosutra idemo po njih,nadam se da je se situacija promenila na bolje. Zadnji put je radio spgr. pre 5 god. i mislim da je imao oko 200.000 zivih,videcemo kakvo je sad stanje,i sta cemo za dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mali andjeo Ti cestitam od srce imaj lesna bremenost.

Jeka beka jas koga ostanav trudna ne cekav da kasni i pravev test uste prvata den i dvete crtki bea mnoogu ocigledni, drzam sreka i ti da si gi vidis tvoite dve crtki za nekoja den pozdrav za site ve baknuvam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste cekalice moje? Ja sam jutros dobila,prosli mesec kasnilo 5 dana ovaj mesec stiglo 5 dana ranije. Muz je vadio nalaze , prekosutra idemo po njih,nadam se da je se situacija promenila na bolje. Zadnji put je radio spgr. pre 5 god. i mislim da je imao oko 200.000 zivih,videcemo kakvo je sad stanje,i sta cemo za dalje.

A inseminacija, možda nije loše sa time da probate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste cekalice moje? Ja sam jutros dobila,prosli mesec kasnilo 5 dana ovaj mesec stiglo 5 dana ranije. Muz je vadio nalaze , prekosutra idemo po njih,nadam se da je se situacija promenila na bolje. Zadnji put je radio spgr. pre 5 god. i mislim da je imao oko 200.000 zivih,videcemo kakvo je sad stanje,i sta cemo za dalje.

i meni jutros stigla :angry: , isto poranila oko 5-6 dana, bas me iznenadila jer nikakve simptome nisam imala..a bas sam mislila jer sam bila na pregledu i bila ovulacija sa obe strane..eto nece pa nece..

moram poceti opet macin caj da pijem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEste da sam trudna ali pratim ovu vasu temu stalno.

Obradujem se svali put kada neko javi da je ugledao dve crtice i rastuzim kada javite za vesticu.

Samo se oustite i nemojte praviti bebu vec vodite ljubav...i videcete bice dve crtice

Kada se prati ovulacija,ceka(ne ceka) vestica,plodni dani ovo ono sve je to opterecujuce,zato samo opusteno :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A inseminacija, možda nije loše sa time da probate

Kad odemo po rezultate pricacemo sa nasim doktorem,videcemo sta ce nam on preporuciti.Nama je nekim cudom jednom uspelo prirodno,ali posto se cuda ne desavaju stalno,ubedila sam muza(jedva) da se ponovo prekontrolise,jer necu vise da gubim vreme,ako vec nekako moze da nam se pomogne onda nema vise sta da cekamo.Znacemo za 2 dana kakvo je stanje.Javicu se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad odemo po rezultate pricacemo sa nasim doktorem,videcemo sta ce nam on preporuciti.Nama je nekim cudom jednom uspelo prirodno,ali posto se cuda ne desavaju stalno,ubedila sam muza(jedva) da se ponovo prekontrolise,jer necu vise da gubim vreme,ako vec nekako moze da nam se pomogne onda nema vise sta da cekamo.Znacemo za 2 dana kakvo je stanje.Javicu se

Pozdravi mi Sidney b0303.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdravi mi Sidney b0303.gif

Hocu Suncokret,samo za tebe

xoxoxo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene!

samo da se javim!nacekanju sam jos dva dana!ali sve mi se cini kao da cu svakog casa da dobijem!uffff....jos samo dva dana...kad bi mogla nekako da skrenem misli! <_<

To moze da bude dobar znak, opusti se, to je samo dva dana, pusti muziku, pevaj, peglaj, setaj sa muzicem i brzo ce proci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel mogu da pustim muziku i da pevam bez peglanja???? :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: Mozes :lol: Ne znam ni sto mi peglanje palo na pamet k07032.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste ribe.......stigo Zdravko Colic !!!!!! :lol: :lol:

Cekalice moje kako ste mi falile ....ali sad sam tu...ne mogu puno da kuckam moram da lezim....ljubim vas sve i

HVALA VAM NA PODRSCI KOJU MI PRUZATE,PUNO MI ZNACI!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne pominjite peglanje bar neko vreme,da zaboravim ovo moje maratonsko od sinoc.....ja cekam da dobijem 29.-30.,u petak uzimam rezultate pape,a u utorak idem na uz.....valjda mi nece okasniti da bi mogla uz da radim.....nemam nikakve simptome,malo me grudi boluckaju i tp je to,tako da mislim ni ovaj mesec nista,sledeci pravimo pauzu,isplanirali smo more....i necu da se mislim hoce li ili nece,pa da iskomplikujem nesto,mozda nam to i treba,malo glavu da odmorimo.....Ajde navijam da jun jos neku obraduje :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.