Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ali ako vidiš da je meca neka tunjava i da kraće traje, uradi još jedan testić. I drži se!

Slazem se sa Kiki, obrati paznju kakva je vestica, na kolicinu i vreme trajanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Прсла сам сад, чућемо се касније

Jekic bez nerviranja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево девојке ја добилаt2348.gif

Него нисам хзтела да вам кажем да не направим пометњу ко прошли пут јутрос шта сам нашла, јуче сам урадила тест и после 5 минута ништа није било и ја га ставим у фиоку у купатило, одмах сам изашла из стана и отишла у госте, код рођаке сам и спавала, јутрос се враћам и да га бацим оно друга розе црта, ја се обрадовала али рекох да ћутим док се не потврди, јер ипак је цео дан тест, можда ништа не значи, и сад одем у купатило и погледам кренула проклетиња t2348.gif

joj draga znam da ti je tesko, ali glavu gore.... nadam se da je to meca preko trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, žao mi je...ali stvarno...biće bolje, mora da bude, dosta je bilo ovako... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić draga m0624.gif, ma doći će to sve na svoje...nemoj tugovati. Proći će i ovaj ciklus...kažem ja opet, nije april neki mjesec...maj je najljepši mjesec za neki početak...

Nemoj jekić da opet treskam Zvončicu, naljutiće se...

Dođi sebi...i budi nam opet vesela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма не знам што је најгоре да ли уопште важи тест после 1 дана, и кад се та линија појав ила, ја сам јуче чекала можда максимум 10 минута и ње није било, е сад кад се она појавила не знам, да ли уопште је било мрвице или опет се хватам за сламку и да ли ово све после једног дана уопште важи

Jekić test nakon pola sata više ne važi... idemo dalje, maj je lep mesec, idemo u nove radne pobede!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма не знам што је најгоре да ли уопште важи тест после 1 дана, и кад се та линија појав ила, ја сам јуче чекала можда максимум 10 минута и ње није било, е сад кад се она појавила не знам, да ли уопште је било мрвице или опет се хватам за сламку и да ли ово све после једног дана уопште важи

Nemoj uopšte o tome da razmišljaš i da se pitaš šta je bilo i da li je bilo, samo će ti biti gore...jednostavno kreni dalje, biće bolje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ок хвала вам девојке, онда вероватно није ништа било, ето рекла сам да нећу да радим те тестове али шта ћу кад не могу да издржим

Znam kako ti je, ja sam jedva izdržala...juče ujutru sam rešila bila da ga odradim, kupila sam, i celu noć sam sanjala kako sam ga uradila, pa prvo u jednom snu bude pozitivan i ja se radujem, pa u drugom negativan i tako sve u krug...a snovi su bili tako stvarni, celu noć sam se mučila...i ujutru ustanem, uzmem test i odem do wc-a, kad imam šta da vidim - dobila! Ali bolje i tako, ako već nisam bila trudna, bolje što i nisam stigla da uradim test...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,idemo dalje :) Znam kako ti je, koliko puta sam osetila to na svojoj kozi,i verovatno i ostale cekalice...ali desice se kada ne budes obracala veliku paznju...Tako je meni bilo sa prvom trudnocom... :) Puno te volim,ne opterecuj se mnogo.Znas kako kazu,posle kise dodje sunce!Tako ce i beba :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево девојке ја добилаt2348.gif

Него нисам хзтела да вам кажем да не направим пометњу ко прошли пут јутрос шта сам нашла, јуче сам урадила тест и после 5 минута ништа није било и ја га ставим у фиоку у купатило, одмах сам изашла из стана и отишла у госте, код рођаке сам и спавала, јутрос се враћам и да га бацим оно друга розе црта, ја се обрадовала али рекох да ћутим док се не потврди, јер ипак је цео дан тест, можда ништа не значи, и сад одем у купатило и погледам кренула проклетиња t2348.gif

Прсла сам сад, чућемо се касније

Joj, mila draga moja. Polako, nemoj toliko da se nerviraš.

Danas, a od sutra glavu gore. Ide nama mesec maj pa će nam osvanuti plusići ko kiša. Ovaj april je katastrofa.

Zato se ja na listu neću sad upisati već posle praznika :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ма ја сама себи правим, сумљиво ми било што ми се појавио онај розе секрет онолико рано, оно јесте мени сваки месец пред менструацију се појави, али ето ја сама себи кажем можда је ово имплатацијско крвављење и јуче урадим тест, оно ништа, ја га оставим да га бацим касније и одем, јутрос да га бацим оно лепа розе линија мало тања од контролне али видљива, ја се порадовала, али пошто је тест био јуче урађен а прошли месец сам направила фрку а на крај ништа рекох ајде да ћутим па кад вадим бету тад ћу да вам кажем, и одем у вц кад оно на тоалет папиру чиоста крв, и онда нисам изджала да вам не кажем, јер сам била скроз утучена...

t4621.gif b0303.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh jekic bas mi je krivo...uopste svaka od nas ovde zna sta znaci razocarenje iz meseca u mesec,ne znam sta drugo da napisem sto vec cekalice nisu....glavu gore,sigurna sam da svaku od nas ceka bebac samo treba pozitivno razmisljati....meni kako prodje vesticara nastupi super period,lepo raspolozena,nasmejana...sve dok ne prodje ovulacija,e onda iz minuta u minut osluskujem svoje telo,trudim se da primetim i najmanje promene i cvrc.....iako je vec otrcano ali ubedjena sam da je tacno da iz glave sve polazi,prva trudnoca mi se desila odmah,ali ni taj prvi mesec nisam razmisljala da li sma ili nisam trudna....kako stvarno ne znam,jer sada pored svih obaveza oko deteta ne uspevam da ne mislim stalno na to....vidim da je i kod svih vas slicna situacija...nadam se da ce ovaj maj biti uspesniji mnoooogoooo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos malo i maj pocinje, nadam se da ce mo imati vise srece...kako bi bilo lepo da sve ostanemo trudne..ja gde god setam nekako uvek vidim trudnice i male bebe, ili mi to trenutno samo upada u oci... :) jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic moja,ima jedna poslovica koja kaze:TAMO GDE NIJEDAN KLJUC NE OTVARA,OTVARA STRPLJIVOST...

Uh zao mi je sto ti je prokletinja dosla,djavo da je nosi vise... Glupavi april.

JA sam danas podigla rezultate,svi su dobri jedino je ureaplazma pod +,i smorila sam se kao tucak,kod doktorice idem tek 4.05. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic moja,ima jedna poslovica koja kaze:TAMO GDE NIJEDAN KLJUC NE OTVARA,OTVARA STRPLJIVOST...

Uh zao mi je sto ti je prokletinja dosla,djavo da je nosi vise... Glupavi april.

JA sam danas podigla rezultate,svi su dobri jedino je ureaplazma pod +,i smorila sam se kao tucak,kod doktorice idem tek 4.05. :(

Sredićeš ti to, ne brini se, važno da si otkrila, sad samo sačekaj da ti dr prepiše terapiju, pridržavaj se i sve će biti u redu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Procackala sam ja na internetu sve o tome,i pise da taj stepen lekari smatraju malom kolicinom pa je ne tretiraju,nego samo prate stanje,ali opet jako sam skepticna povodom toga i jedva cekam sredu da odem kod doktorke..Pise ispod nalaza koji lekovi se smeju uzimati,ali ja nista necu na svoju ruku,sacekacu sredut0104.gif

VAljda ce maj mesec bidi plodniji,ja se nadam da cete posipati prasinu,vreme je vise...Ja ovaj mesec definitivno pauziram povodom bebiceb0403.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe baby...da si sad mogla da vidis ovaj osmeh bilo bi ti sve jasnok05163.gif

Uf stvarno ne bih volela da sam u njegovom telu.....ali njegovo telo.....hi hi od sutra i ja guram kamenk05201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se javim i ja...

jutros sam dobila, tacno 28mi dan...

i bas bas sam tuzna....ceo dan mi je tuzan...

bas sam se bila ponadala kad ono......

joj vise hocu i ja bebu, hocu i ja da budem trudna, i razmazena trudnica.....

tuzna sam.............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sam danas propustila???? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

МАЈКЕ МИ ИМА ДА ПОЛУДИМ, ДОКЛЕ ВИШЕ

Jekic nemoj da se nerviras,znam kako se osecas,nije lako ali moras biti pozitvna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa hvala,slatko je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vi cekalice koje ste dobile vesticaru DA VAS NISAM VIDELA SLEDECEG MESECA OVDE!!!

Jel to jasno????

Berite te tresnje malo bolje, dolazi maj pa se moze raditi i na grani, i na njivi,u avionu,kamionu....dok pada kisa ili grad ...berite tresnje......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2931.gif my bando :D Kako smo danaske?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se javim i ja...

jutros sam dobila, tacno 28mi dan...

i bas bas sam tuzna....ceo dan mi je tuzan...

bas sam se bila ponadala kad ono......

joj vise hocu i ja bebu, hocu i ja da budem trudna, i razmazena trudnica.....

tuzna sam.............................

Verujem da si tuzna, vidis kakav nam je April baksuzan, rode nam se uspavale ovog meseca, sve smo u istom sosu, ALI, ide Maj lepsi i bolji, nadamo se plodniji :D

Sta sam danas propustila???? :mellow:

Nista lepo, Aprilska agonija se nastavlja, vestica nas i dalje terorise k07018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro moje dame :wub:

Bibi libi,vidis da nas ovaj april sve gazi :angry: Vestica se nesto gadno zainatila,al jace smo mi od nje,sad navijamo za majp09043.gif,nekako mi taj maj pozitivno zvucit2712.gif

I jedna nasa stara srpska poslovica kaze"VREME DONESE SVE KO GA DOCEKATI UME!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.