Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ivana stavi macinu sliku, ali aj stavi da vidim i kucu, tj.tele, obozavam pse, pogotovo velike :)

Stavila sam u rubliku gde su kucni ljubimci par slicica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stavila sam u rubliku gde su kucni ljubimci par slicica :rolleyes:

Odoh da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da javnem da sam dobila i da me je veštica mučila baš dobro

Do doktora nisam ni stigla. Dobila na Veliki petak. I baš sam bila nervozna

ih znam kako je...bas mi je zao..bas ovaj April nekako...

idemo dalje moramo i to sa osmehom :D sve protiv vestice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci 89 cestitam ti od srca!!!Neka ti bude lepa i laka trudnoca! :D Sta sam vam rekla,jedna mora da bude ovog meseca i hvala Bogu eto :DNama ostalima bice nam valjda srecniji maj,najlepsi mesec za rode!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima od srca.Evo danas sam bila kod doktora i poitrdila je trudnocu....KAze da sam u 7 nedelji,za mesec dana kontrola pa cemo tada znati vise.Vama ostalima zelim uskoro dve crtice i nemojte se predavati,samo se opustitie i svve ce dodji na svoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Di ste cekaliceee? Srecni vam uskrsnji praznici! Moram da priznam da vec par dana virkam samo da vidim ima li kakvih novosti, ali ne stizem da se druzim i kuckam.

Lenocka, znam kako ti je, nadam se da ces se ovog puta obradovati. I ja cesto imam dilemu uraditi test, pa se razocarati ili sacekati vesticu. Ali, ako zanemarimo bacene pare, ipak mi lakse padne 1 crtica jer kad je vidim, uvek pomislim da sam to i ocekivala, a kad vidim onu prokletinju - to mi je vece razocaranje. Jos ako kasni par dana sve umisljam da mi je muka (a ni u jednoj trudnoci nisam imala mucniine) i stalno trckaram u wc. Ovako presecem agoniju.

Hvala svima od srca.Evo danas sam bila kod doktora i poitrdila je trudnocu....KAze da sam u 7 nedelji,za mesec dana kontrola pa cemo tada znati vise.Vama ostalima zelim uskoro dve crtice i nemojte se predavati,samo se opustitie i svve ce dodji na svoje...

Anci cestitam! Uzivaj u trudnoci i mazi stomacic! Vidim da si se juce registrovala pa zakljucujem da si citala ovu temu bez da komentarises, ali da si ipak svoju srecu zelela da podelis sa nama. Nadam se da ces i dalje da nas pratis i prasis bebecom prasinicom.

Yoro.... bezvezeee.... ali... maj je mesec za tresnjiceeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAO STO SAM VAM I OBECALA....res-Pictur.jpg

huj-Pictur.jpg

inace se ovaj manastir nalazi u sred sume, pesacila sam 6-7 km ali je vredelo, monahinje su nas posluzile prelepim kolacima i uskrsnjim jajima i prvi put sam pila sok od bagrema, bas sam se relaksirala i pomolila za sve nas ....a sad odoh da spavkam ..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2931.gif moje dame, ja zaboravila juce da se odjavim i sad ispade da sam celu noc bila na forumu, neko ce pomisliti da nisam normalna m1818.gif

lenocka, pepeljugo moja, cekam te danas sa vestima t4106.gif b0501.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veseljace, bas lepo od tebe, nadamo se delovanju molitvi t0560.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nažalost, stigla veštičara i kod meneb0425.gif Ovaj mesec stvarno nije bio mesec čekalica...Probudim se ja ujutru i imam šta da vidim...b0422.gif Iako sam to očekivala ne mogu da kažem da se nisam razočarala i da mi nije bilo teško...a ja još kupim test juče popodne i rekoh da ga uradim ujutru, pa šta bude...ali tačno sam znala da će da me preduhitri...pa i bolje što je tako, kad već nema trudnoće, da ne radim test za džabe i da mi se opet smeje ona jedna crta...Osetila sam tamo 21. ili 22. dana ciklusa bol u jajnicima, tako mi uvek bude kad je ovulacija, ali kao nadala sam se da nije to, da je ona već prošla, jer tada mm nije bio tu već nedelju dana...znala sam da je to i da ću onda dobiti za 14 dana, što je tačno danas, zato i nisam htela da radim test ranije...a još i ovo oko praznika, kako sam stalno negde išla ili nešto radila, nisam pila čajeve, pa me sad mnogo, ali baš mnogo boli stomak, baš imam grčeve, jedva sam došla na posao, a videću da li uopšte mogu da izdržim da ostanem do kraja radnog vremena...jedino pozitivno je da nije bilo ovog puta onog odvratnog braon sekreta nekoliko dana pre menstruacije i da je najverovatnije bilo ovulacije, čim sam je opet osetila istog dana ciklusa kao i ranije i čim sam dobila 14 dana od tad, a i pošto mi je ovako bolna menstruacija, kažu da i to pokazuje da je bilo ovulacije...ništa, idemo dalje, samo opet ovog meseca mm ide na put, oko 4. maja, pa ne znam kolike će nam opet biti šanse sledećeg meseca...

Hvala vam što ste bile uz mene...idemo dalje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joo lenocka moja t2107.gif

Nemam nista pametno da ti kazem, sem ono klasicno, novi krug, nova nada i da ti posaljem g13140.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joo lenocka moja t2107.gif

Nemam nista pametno da ti kazem, sem ono klasicno, novi krug, nova nada i da ti posaljem g13140.gif

Hvala ti draga...ma znam, sve smo u istom sosu...jutros, ja sam prva ustala i videla ovo, mm kad se probudio i video me, odmah je znao i pita me šta je, kad sam mu rekla da sam opet dobila, samo me je zagrlio i rekao "nema veze, biće drugi put", a kad sam mu ja rekla da ne znam još koliko ću da imam snage za sve ovo, samo me je poljubio i rekao "biće, samo polako, opušteno"...znači mi što je uz mene, znam da i on želi bebu isto kao i ja i da se nada i sve, ali mislim da mi žene to nekako teže doživljavamo, jer se sve to dešava u našem telu, mi stalno osluškujemo da li ima simptoma ovulacije, pa trudnoće, mi više pričamo o tome i sl. Da pretugujem danas, a još i što me baš boli stomak...od sutra sam opet ona stara - u nove pobede! Jeste da ubija u pojam sve ovo i ponekad se pitam još koliko snage ću da imam, ali doći će i naša sreća, doći ćemo i sve mi na red, moramo da se nadamo, drugačije ne možemo...

Maliveseljače, divne su slike...hvala ti što si se pomolila za sve nas... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0103.gif ovo je stvarno katastrofa od meseca, pa zasto bre ovako?? Nista lepo da se cuje t29114.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка драга баш ми је жао, ово није наш месецt2105.gif

Надала сам, се да ћеш макар ти да нас обрадујеш, али видиш вештичара те предухитрила...

Изгледа ми да ни од мене нема вајде овај месц, сад сам била у вц, појавио ми се онај розе секрет, то ми обично најављује менструацију за 1-2 дана, па изгледа ми да ће да ми овај месец подрани за 3-4 дана.

МРЗИМ АПРИЛ

Da, da...izgleda da je ovaj mesec za nas stvarno bio April-li-li-li...ali ne samo 1. aprila, već ceo mesec... <_<

A kad je NEočekuješ? Zapostavile smo onaj spisak, pa sam se malo pogubila, ko-kad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0103.gif ovo je stvarno katastrofa od meseca, pa zasto bre ovako?? Nista lepo da se cuje t29114.gif

Sva sreća uskoro prolazi...ja se nadam da će maj da nam bude bolji, to je moj omiljeni mesec, sve se prolepša, procveta, buja...nadam se da ćemo i mi čekalice tako...

Леночка, слободно дај себи један дан кад си малодушна, то ти треба мало да те опусти...

Данас си добила и нормално је да си тужна и раочарана, ниједна од нас не може да буде 24 сата позитивна...

Још једном жао ми јеb0419.gif

Hvala ti još jednom...pa ne mogu protiv sebe i svojih osećanja...ali naravno neću da dozvolim da negativna osećanja preovladaju...jedan dan je dovoljan, kao što kažeš, i posle moram da se borim i pomognem sama sebi...biće bolje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga...ma znam, sve smo u istom sosu...jutros, ja sam prva ustala i videla ovo, mm kad se probudio i video me, odmah je znao i pita me šta je, kad sam mu rekla da sam opet dobila, samo me je zagrlio i rekao "nema veze, biće drugi put", a kad sam mu ja rekla da ne znam još koliko ću da imam snage za sve ovo, samo me je poljubio i rekao "biće, samo polako, opušteno"...znači mi što je uz mene, znam da i on želi bebu isto kao i ja i da se nada i sve, ali mislim da mi žene to nekako teže doživljavamo, jer se sve to dešava u našem telu, mi stalno osluškujemo da li ima simptoma ovulacije, pa trudnoće, mi više pričamo o tome i sl. Da pretugujem danas, a još i što me baš boli stomak...od sutra sam opet ona stara - u nove pobede! Jeste da ubija u pojam sve ovo i ponekad se pitam još koliko snage ću da imam, ali doći će i naša sreća, doći ćemo i sve mi na red, moramo da se nadamo, drugačije ne možemo...

Mm je ovog meseca kad sam dobila prokletu dosadnjakovicku patio vise nego ja, on je toliko bio utucen da je to strasno, odmah je krenuo"mozda sad i ne mozemo da napravimo bebu, mozda su ti ostetili matericu s' obzirom na dve kiretaze...." Evo, i sad kad treba ponovo da mi pocnu plodni dani on mi kaze"pa kako nismo uspeli?" Za njega je nezamislivo da postoji ovulacija, da se seksamo u vreme iste, a da ne napravimo bebu....Ne smem ni da pomislim kako bi se osecao da nam ni ovog meseca ne uspe...samo da ne dodje do frustracije koja vodi u nedogled <_< A ja opet s'druge strane drugacije razmisljam, "nije uspelo iz nekog razloga i to je to, vodim se onom, ko zna zasto je to dobro" Mada, sve vise pocinjem da mislim da se meni nesto drugo desilo....Dva dana posle ovulacije grudi su pocele da me boluckaju i peckaju, sto je karakteristicno za trudnocu, jer se meni to nikada ne desava sem u trudnoci, obicno pocnu da bole par dana pre vesticare, temperatura povisena od ovulacije....ja prilicno sigurna da sam zatrudnela, par dana pre vestice dozivim izuzetno jak stres, smrtni slucaj, sahrana... da ne duzim, nije ovo tema za to... E sad, da li je tu nesto postojalo na sta je taj tragican dogadjaj uticao, ili je sve to sa temperaturom i grudima bila samo slucajnost nikad necu saznati.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da obnovimo spisak...još samo Mališa da nam javi šta je bilo, na spisku je napisala 22. April, i da se upišu Ivana84 i Yora...

*Bibi_libi - Maj 1

*Nina ns - Maj 1

*Јекић - Мај 2

*Lucija 2 - Maj 2

*Ljubinka - Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*Jeka Beka - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je ovog meseca kad sam dobila prokletu dosadnjakovicku patio vise nego ja, on je toliko bio utucen da je to strasno, odmah je krenuo"mozda sad i ne mozemo da napravimo bebu, mozda su ti ostetili matericu s' obzirom na dve kiretaze...." Evo, i sad kad treba ponovo da mi pocnu plodni dani on mi kaze"pa kako nismo uspeli?" Za njega je nezamislivo da postoji ovulacija, da se seksamo u vreme iste, a da ne napravimo bebu....Ne smem ni da pomislim kako bi se osecao da nam ni ovog meseca ne uspe...samo da ne dodje do frustracije koja vodi u nedogled <_< A ja opet s'druge strane drugacije razmisljam, "nije uspelo iz nekog razloga i to je to, vodim se onom, ko zna zasto je to dobro" Mada, sve vise pocinjem da mislim da se meni nesto drugo desilo....Dva dana posle ovulacije grudi su pocele da me boluckaju i peckaju, sto je karakteristicno za trudnocu, jer se meni to nikada ne desava sem u trudnoci, obicno pocnu da bole par dana pre vesticare, temperatura povisena od ovulacije....ja prilicno sigurna da sam zatrudnela, par dana pre vestice dozivim izuzetno jak stres, smrtni slucaj, sahrana... da ne duzim, nije ovo tema za to... E sad, da li je tu nesto postojalo na sta je taj tragican dogadjaj uticao, ili je sve to sa temperaturom i grudima bila samo slucajnost nikad necu saznati.... <_<

Ma da, vidim i ja da je mm teško, ali on u sebi dosta drži osećanja, mislim da se malo i pravi jak zbog mene...dok se nismo iskontrolisali, on je stalno ponavljao da je problem kod njega, da je sigurno neplodan i sl. Vidim i ja da se on ponada kad mu kažem da još nisam dobila, vidim mu u očima i ako mi veruješ, naravno prvo ću se ja obradovati kad saznam da sam, daj Bože, ostala trudna, ali jedva čekam trenutak kad ću njemu da saopštim i da ga obradujem, to stalno zamišljam :rolleyes: ...a što se ovog drugog tiče, u pravu si, nikad nećeš znati, sve su samo pretpostavke, a bolje i da ne razmišljaš o tome, ništa dobro ti neće doneti...treba samo napred da gledamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

И ја стално замишљам како ћу да му саопштим да сам трудна...

Сунцокрет, неоптерећуј се тиме шта је било, можда буде овај месец, ви сте можда имали изузетну срећу прва два пута да убодете одмах, можда сте сад били стегнути и уплашени, а непријатељ број 1 зачећа је стрес и психа.

Ma naravno, nego eto, palo mi i to na pamet, necu da razbijam glavu sa onim sto je moglo da bude i obrnuto, pruza mi se nova sansa ovog meseca :)

Jutro moje drage i mile sta da se radi naisao takav period al nemojte da klonete duhom jednostavno los mesec al to nije razlog da vi meni nebudete vesele zivot ide dalje i sve ce polako doci na svoje t4836.gif

t2924.gif my bejbe, kako si mi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my bejbe dobro sam hvala bogu jos malo aaaaa jedva cekam sve mi teze i teze ...a ti milo moje kako si ???

Dobro sam, klasika, sad ce mi plodni dani pa tamo 14-og da opet razvijamo film :) Verujem da ti je tesko, Pavle je sve veci, jos je i hiperaktivan, mogu da zamislim kako ti je t2914.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da obnovimo spisak...još samo Mališa da nam javi šta je bilo, na spisku je napisala 22. April, i da se upišu Ivana84 i Yora...

*Bibi_libi - Maj 1

*Nina ns - Maj 1

*Јекић - Мај 2

*Lucija 2 - Maj 2

*Ljubinka - Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*Jeka Beka - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- MAj 20.

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo dodadoh se i ja... Jekic,Lenocka,zao mi je,nijednoj od nas da se posreci ovaj mesec pa ovaj april je bas baksuzan,pi.... :angry: Ali sta cemo,u novi krug,nema odustajanja....

Ja sam moju macu danas vratila nazad,Astra je razvalila vrata od boksa i docepala macu :( Malo sepa nije joj stigla nista strasno uraditi,reagovali smo na vreme ali opet...Ne zelim da se to ponovi.Evo kupih raznog cveca iidem malo da se relaksiram od onog prizora ufffff...

Ja danas ispracam vesticu,dabogda se ne vratila ove godine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Bibi_libi - Maj 1

*Nina ns - Maj 1

*Јекић - Мај 2

*Lucija 2 - Maj 2

*Ljubinka - Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*Jeka Beka - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- Maj 20

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

Znači još Yora da se upiše i Mališa da javi šta je bilo...Joj, ja sam opet na dnu liste, ima da se načekam... <_< Nego, Bibi libi i Nina su nam sledeće, tamo oko nedelje...čekamo sad njih... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo dodadoh se i ja... Jekic,Lenocka,zao mi je,nijednoj od nas da se posreci ovaj mesec pa ovaj april je bas baksuzan,pi.... :angry: Ali sta cemo,u novi krug,nema odustajanja....

Ja sam moju macu danas vratila nazad,Astra je razvalila vrata od boksa i docepala macu :( Malo sepa nije joj stigla nista strasno uraditi,reagovali smo na vreme ali opet...Ne zelim da se to ponovi.Evo kupih raznog cveca iidem malo da se relaksiram od onog prizora ufffff...

Ja danas ispracam vesticu,dabogda se ne vratila ove godine :D

Baš bezveze neki mesec... <_<

Žao mi je što si morala da je vratiš, ali bolje ipak tako, ako je bezbednije za nju...Isprati ti vešticu i to na dug put, pa da kreneš sa berbom... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke :D Uf sve mi neka trema nalazim se u TOP 10 :):lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.