Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

treci dan RADIMO na drugoj bebi.. nadam se da ce nam se posreciti uskoro. sa Lukom sam vec drugi dan skontala i osetila promene- grudi su mi odreagovale i to vece mi bilo muka i dva puta sam povracala. zezao me drug da je od pite sto je njegova zena spremala... kad ono : bebac Luka !!!

puno srece novim clanovima i buducim majkama. ja vec imam dete ali sam jednako uzbudjena kao da pravimo prvo :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treci dan RADIMO na drugoj bebi.. nadam se da ce nam se posreciti uskoro. sa Lukom sam vec drugi dan skontala i osetila promene- grudi su mi odreagovale i to vece mi bilo muka i dva puta sam povracala. zezao me drug da je od pite sto je njegova zena spremala... kad ono : bebac Luka !!!

puno srece novim clanovima i buducim majkama. ja vec imam dete ali sam jednako uzbudjena kao da pravimo prvo :lol:

Zelim ti dve crtice..i slatko iscekivanje :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Eto, koristila sam i trakice da utvrdimo ovulaciju, iskoristila 8 trakica, koje nista nisu pokazale :unsure: , ali ja sam se ipak nadala....

Bez obzira na trakice, mi bili vredni svaki drugi dan, kao ajde, sad ce da upali, kad opet corak! Juce stigla vestica, vrag je odneo :angry: !

Pa, ja sam odlucila, kad vestica ode, ja idem kod lekara, mozno stvarno postoji neki problem, pa ako postoji da mi to resimo <_< .

Ajde, zene, vi koje ste iskusnije po tom pitanju, sta je prva stvar koju dr odredi da se radi, cemu da se nadam?

Milkyway, jesi li ti narucila one trakice, ako jesi, da li ti je pokazalo ovulaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Eto, koristila sam i trakice da utvrdimo ovulaciju, iskoristila 8 trakica, koje nista nisu pokazale :unsure: , ali ja sam se ipak nadala....

Bez obzira na trakice, mi bili vredni svaki drugi dan, kao ajde, sad ce da upali, kad opet corak! Juce stigla vestica, vrag je odneo :angry: !

Pa, ja sam odlucila, kad vestica ode, ja idem kod lekara, mozno stvarno postoji neki problem, pa ako postoji da mi to resimo <_< .

Ajde, zene, vi koje ste iskusnije po tom pitanju, sta je prva stvar koju dr odredi da se radi, cemu da se nadam?

Milkyway, jesi li ti narucila one trakice, ako jesi, da li ti je pokazalo ovulaciju?

Puno ti zavisi i od doktora... Npr. ja sam radila masu nekih testova- papa, pa na neke zarazne bolesti (ne znam ni kako se zovu), razne briseve...

Ako su svi brisevi u redu, vjerovatno ce savjetovati da i tvoj suprug ode na pregled...

Iskreno se nadam da je sve u redu.... Ne znam koliko se dugo trudite, ali samo budite istrajni i OPUSTENI, i stvari ce se same srediti... t2009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno ti zavisi i od doktora... Npr. ja sam radila masu nekih testova- papa, pa na neke zarazne bolesti (ne znam ni kako se zovu), razne briseve...

Ako su svi brisevi u redu, vjerovatno ce savjetovati da i tvoj suprug ode na pregled...

Iskreno se nadam da je sve u redu.... Ne znam koliko se dugo trudite, ali samo budite istrajni i OPUSTENI, i stvari ce se same srediti... t2009.gif

Pa, trudimo se vec godinu dana, uglavnom je to svaki drugi, treci dan, stvarno se trudim da budem opustena, da ne mislim puno na to ali ne vredi, psiha je cudo!

Sto se tice testova, papa test sam radila u oktobru, i bio je perfektan, tako je dr rekao, medutim, posto smo pokusavali tek 3-4 meseca, rekao je da nema potrebe da radimo neke druge analize, tek ako nista ne uradimo za par meseci, da dodem opet. Eto, par meseci je proslo, medutim, posto ja radim u 3 smene, tesko mi je da potrefim njegovu smenu, pa taman mogu da odem ja dobijem, i tako u krug. Eto sad je od ponedeljka na godisnjem, pa sam mislila da odem u susednu nam Indjiju (inace, ja sam iz Stare Pazove, ako vam to nesto znaci), pa da vidim sta ce mi tamo reci.

A gde si radila te analize, odnosno testove, u nekoj drzavnoj ustanovi ili privatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

caoss drage moje imam jedno pitanje za vas...kasni mi 4 dana juce sam uradila test i tamo gdje bi trebala biti druga crtica pokazale su se kao nekoliko tackica naziralo se nesto, i naravno nisam ni danas imala mira poslala sam muza u apoteku u apoteku kupio clear blue uradila sam ga i pokazao je negativan rezultat...rekla sam muzu da ga baci, a on ga je ostavio na masini kad sam nakon sat vremena otisla u wc slucajno sam pogledala na test i jasno je pokazao drugu crticu tj.plusic...iz smeca izrovila kutiju i procitala opise da nakon 10 min svaka promjena na testu je zanemarljiva....pa hocu da vas pitam jel iko ima neka iskustva sa slicnim situacijama??? aaaaa nadam se:)

Draga, šta se dešava???

Javi, baš me zanima.Držim fige da je u pitanju trudnoća

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće da je more krivo. Ali ja ipak verujem da su dve II na testu krive za tvoje stanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, svaki put provirim ovde da vidim da li ima radosnih vesti i sada sa nestrpljenjem očekujem da nam Milica i saopšti....Milice uz tebe sam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, trudimo se vec godinu dana, uglavnom je to svaki drugi, treci dan, stvarno se trudim da budem opustena, da ne mislim puno na to ali ne vredi, psiha je cudo!

Sto se tice testova, papa test sam radila u oktobru, i bio je perfektan, tako je dr rekao, medutim, posto smo pokusavali tek 3-4 meseca, rekao je da nema potrebe da radimo neke druge analize, tek ako nista ne uradimo za par meseci, da dodem opet. Eto, par meseci je proslo, medutim, posto ja radim u 3 smene, tesko mi je da potrefim njegovu smenu, pa taman mogu da odem ja dobijem, i tako u krug. Eto sad je od ponedeljka na godisnjem, pa sam mislila da odem u susednu nam Indjiju (inace, ja sam iz Stare Pazove, ako vam to nesto znaci), pa da vidim sta ce mi tamo reci.

A gde si radila te analize, odnosno testove, u nekoj drzavnoj ustanovi ili privatno?

Ja sam iz Bosne, ovde sam sve testove radila u drzavnoj bolnici. Privatno sam otisla na jedan pregled, ali detaljan, jer sam htjela da cujem jos necije misljenje.

Znam o cemu pricas kada spominjes psihu, i meni je bilo bas tesko da se opustim...

Nadam se da si do sada vec isla na pregled, i da je sve ok, obavjestavaj nas.

milice... bas mi je zao sto je opet "ona" stigla prije crtica... zelim ti da sledeci mjesec budu samo crtice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE, JUTROS U 7:23 SAM NAJZAD UGLEDALA TE CAROBNE DVE CRTICE!!!

I nasoj sreci nema kraja!!!!

I to tacni u trenutku kad mi nije ni palo na pamet da sam ja zaista trudna.... Ipak je Egipat i medeni mesec odradio svoje

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ljubim vas sve i da mi se sto pre pridruzite i ugledate te dve crtice!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam da se javi Beba Dimić sa lepim vestima

Draga, trudna sammmmmmmm!!!!!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Bebo!!!

I ja ovde svratim da vidim ima li novih trudnica.

Nadam se da ću se i ja uskoro odlučiti da vam se pridružim!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM BEBOOOOO!!!! :D :D :D Mnogo sam se obradovala zbog tebe!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM BEBOOOOO!!!! :D :D :D Mnogo sam se obradovala zbog tebe!!! :D :D :D

Hvala puno!!! Bas sam srecna!!!

Toliko dugo cekane crtice :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cestitam i ja!

Bas lepoooooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo Bebo cesttam ti na te dvije crtice,jako mi je drago zbog tebe.

Pisala sam vam da sam radila test i da je bio negativan,nisam se sa tim opterecivala a inisam ni dobijala i ponovo sam uradila prosle sedmice i pozitivan je i ja sam trudna,moj sin ce dobiti drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Bebo Dimic i Veronika...prelepe vesti! Cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo veronika! Cestitam od srca! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos bebica!!! Svaka cast! t2012.gif t2012.gif

Cestitam srecnim roditeljima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE, JUTROS U 7:23 SAM NAJZAD UGLEDALA TE CAROBNE DVE CRTICE!!!

I nasoj sreci nema kraja!!!!

I to tacni u trenutku kad mi nije ni palo na pamet da sam ja zaista trudna.... Ipak je Egipat i medeni mesec odradio svoje

:lol::lol::lol::lol:

Ljubim vas sve i da mi se sto pre pridruzite i ugledate te dve crtice!!!!

cestitam!!!!!!

t45105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo Bebo cesttam ti na te dvije crtice,jako mi je drago zbog tebe.

Pisala sam vam da sam radila test i da je bio negativan,nisam se sa tim opterecivala a inisam ni dobijala i ponovo sam uradila prosle sedmice i pozitivan je i ja sam trudna,moj sin ce dobiti drustvo.

jupi :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t45109.gif

Divno...srećno vam želim i uživajte....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Bebo Dimic i Veronika! Svaku srecu vam zelim! Cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, trudna sammmmmmmm!!!!!!!! :lol:

Draga, sad sam videla divnu vest. Rasplakala sam se od sreće.

Uživaj u trudnoći, jer to ti je divno doba koji prethodi još divnijem

periodu sa bebom.

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MOJE, JUTROS U 7:23 SAM NAJZAD UGLEDALA TE CAROBNE DVE CRTICE!!!

I nasoj sreci nema kraja!!!!

I to tacni u trenutku kad mi nije ni palo na pamet da sam ja zaista trudna.... Ipak je Egipat i medeni mesec odradio svoje

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ljubim vas sve i da mi se sto pre pridruzite i ugledate te dve crtice!!!!

Bravo za medeni mesec i Egipat.

A bravo i za Bebu što je povukla nogu. Veronika se već javila sa dve crtice a nadam se da ću skoro i ja ugledati te dve crtice

t8503.gif

t8520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.