Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Joj, ništa ne znam :unsure: ...danas mi je 32. dan ciklusa, ali rekla sam vam da sam prethodna dva meseca pila Cikloproginovu i tad dobijala na 28 dana tačno, zbog tih pilula, a kako mi je ovo prvi ciklus od kad sam prestala, nisam sigurna kad mogu da očekujem onu...ja obično dobijem 30. dana, najkasnije do 35. dana...ali jednom mi je kasnilo 2 nedelje, dobila sam 45. dana, tad sam se baš bila ponadala i ništa...dr mi je tad rekla da mi je zato toliko i zakasnilo, psiha je čudo, nekako sam ubededila telo da ne treba da dobijem i čim mi je ona rekla da nema ništa na uz, dobila sam...zato ovaj put ne smem ništa da kažem, čekam da prođe 35. dan, ako dotle ne dođe, videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка држим фиге драга да не дође, овде се направила гужва, ајде буди друг ослободи место некој другој чекалици а ти пређи у први триместарb0206.gif

Слушај можда су ови чајеви помогли да се појави једно мало чудо.

Ja bih bila najsrećnija kad bi bilo tako...a onda da i vi, sve do jedne, pođete za mnom, pa da se družimo u Prvom trimestru...ali videćemo, ne smem o tome ni da razmišljaš, trudim se da se ni ne nadam, da se ne bih posle razočarala još više, ali ipak, nada je uvek tu...

A ovo za Ivanu84, i meni je krivo...vidiš ona je rekla da je uvek dobijala na vreme, 28. dan, a od kad su počeli da rade na bebi, prvo joj je jednom zakasnilo, a sad poranilo par dana...kao što sam već rekla, sve je to zbog psihe i naše prevelike želje...

Šta mi ti radiš? U kojoj si fazi ciklusa, jesu počeli plodni dani, beru li se trešnjice? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma razumem te potpuno, mislim da je kod svih nas čekalica isto, trudimo se da se ne nadamo i ne mislimo puno o tome, da nam ne bi posle bilo teže, ali opet ta želja je jača od nas, koliko je god mi gurali u stranu, ona je opet tu negde, neda nam mira...čekaćemo mi-ko čeka, taj dočeka...samo moramo da budemo pozitivne, kako sam ja jednom rekla-možda jednom taj naš pozitivizam pređe na test, pa i on postane pozitivan! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je bilo sa bebicom?

Imala je gnojnu anginu i upalu oba uva,bilo je grozno.Ali sad nam je bolje pa cemo sve ruzno zaboraviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala je gnojnu anginu i upalu oba uva,bilo je grozno.Ali sad nam je bolje pa cemo sve ruzno zaboraviti!

Drago mi je da ste sad bolje... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ništa posebno...Yora, Ivana84 i ja, smo pri kraju ciklusa, ali ne smemo da radimo testove, čekamo da prođu praznici, strah nas od jedne crte...ove nedelje niko nije prijavio dve crtice :( ...ostale čekalice beru trešnjice...pogledaj spisak i videćeš kod koga je kad projekcija... :lol:

Kako je tvoja beba? Nadam se da je sada sve u redu... :)

Nadam se da ce biti uskoro dve crtice i kod vas kao i kod ostalih cekalica,ukljucujuci i mene! :rolleyes: Poceli su mi plodni dani pa cu sad da se bacim na mm. Bebica je sad bolje pa mozemo bez problema malo da se posvetimo sebi. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje i da vam ovde pozelim srecan Uskrsi da sto pre vidite dve crte na testu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje i da vam ovde pozelim srecan Uskrsi da sto pre vidite dve crte na testu

I ja tebi želim isto... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, čitam vas neko vrijeme, pa odlučih da se pridružim! :rolleyes:

Jedna sam od onih koje nekoliko mjeseci čekaju plusićeeee! Mislim da ću ovaj mjesec uspjeti! Do sad sam to shvatala olako, a sad sam se pravo uozbiljila i radim na tome da nam dođe roda! :P Puno vas sve pozdravljam, javiću se još koji put i reći novosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice, svratih danas na ovaj praznik da vam pozelim II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice, svratih danas na ovaj praznik da vam pozelim II

I ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, уф баш сам се уморила, ево скувала сам кафицу да је попијем па да средим судове, дан ми је био прелеп, породица на окупу, само хвали једна бебица. Надам се да сте се и ви лепо провеле.

Nadam se da si se lepo provela,a i sve cekalice :rolleyes: Evo mi smo malopre stigli iz Zrenjanina,i kao sta kazes sve je tako savrseno samo ono malo fali da sreca bude kompletna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan uskrs i svima po 2 ...........zelim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice moje,kako ste mi,nadam se da ste lepo proslavile jucerasnj dan.

Yora,Lenocka ima li novine kod vas,hocemo li se radovati,mislim da je krajnje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika dobrodošla i da nam što pre javiš lepe vesti!!!

g20079.gif

Hvala svima na lepim željama i ja isto želilm svim čekalicama i onima koje će to uskoro postati! :D

I mi smo se juče lepo proveli, u prirodi, čist vazduh, roštilj, malo sport...sve u svemu lepo je bilo...

Kod mene nema još ništa, danas mi je 34. dan ciklusa...poslednja 3-4 dana me nije boleo stomak, a od jutros opet onaj osećaj kao da ću da dobijem, ne bol, nego neka napetost...ako preguram danas i sutra, videću da uzmem test i proverim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce smo se lepo proveli, isto u prirodi uzivali,vozili bicikla, stvarno prelep dan..nase komsije sa malom decom pa samo trcali za njima celo vreme.. a danas evo radim,za sada je mirno..kuc..kuc

Lenocka znaci kod tebe bi moglo da bude??? :D

Kika dobro nam dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka znaci kod tebe bi moglo da bude??? :D

Može da bude...ali ne mora da znači! :lol: :lol: :lol: Ali bukvalno je tako...videćemo kako se razvija situacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka znaci kod tebe bi moglo da bude??? :D

Može da bude...ali ne mora da znači! :lol: :lol: :lol: Ali bukvalno je tako...videćemo kako se razvija situacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka drzim ti fige i ajde OBRADUJ NAS i javi sto pre lepe vesti. Cekamo sa nestrpljenjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika dobrodošla i da nam što pre javiš lepe vesti!!!

g20079.gif

Hvala svima na lepim željama i ja isto želilm svim čekalicama i onima koje će to uskoro postati! :D

I mi smo se juče lepo proveli, u prirodi, čist vazduh, roštilj, malo sport...sve u svemu lepo je bilo...

Kod mene nema još ništa, danas mi je 34. dan ciklusa...poslednja 3-4 dana me nije boleo stomak, a od jutros opet onaj osećaj kao da ću da dobijem, ne bol, nego neka napetost...ako preguram danas i sutra, videću da uzmem test i proverim...

Daj boze da su dve crtice! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана84 како си ти, кад требаш опет код доктора да идеш.

Ej draga,ma ja sam dobro,danas sam dobila malo mace pa mi je sad glavna preokupacia,posto je maleno stalno hoce da je sa nekim,pa ce danas spavati sa nama u sobi,ima mm da me izbaci zajedno sa njim napoljeh13070.gifKod doktora idem u petak,nista pre toga,rezultati ce biti gotovi tek u sredut1928.gif

Lenocka i cekalice koje ocekaju dve crtice sada,dje ste?Ne drzite nas u neizvesnostit2408.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice, svratih danas na ovaj praznik da vam pozelim II

Srećno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka drzim ti fige i ajde OBRADUJ NAS i javi sto pre lepe vesti. Cekamo sa nestrpljenjem

Daj boze da su dve crtice! :)

Hvala vam devojke...i ja se nadam, ali ne smem previše ni da se nadam...videćemo... :unsure:

Ej draga,ma ja sam dobro,danas sam dobila malo mace pa mi je sad glavna preokupacia,posto je maleno stalno hoce da je sa nekim,pa ce danas spavati sa nama u sobi,ima mm da me izbaci zajedno sa njim napoljeh13070.gifKod doktora idem u petak,nista pre toga,rezultati ce biti gotovi tek u sredut1928.gif

Lenocka i cekalice koje ocekaju dve crtice sada,dje ste?Ne drzite nas u neizvesnostit2408.gif

Joj, mala maca, baš slatko! :rolleyes:

Ja nemam šta da javim, pa zato nisam ni pisala...nema ni veštice, ni dve crtice, još nisam radila test...status quo i dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan svima....Moram da vam kazem da sam ja ove godine dobila najlepsi poklon za uskrs i ujedno rodjendan a to su...dve crtice na testu :rolleyes: posle duzeg vremena ostvarila nam se zelja da dobijemo jedbog majusnog andjela.Ovih dana treba da idem doktoru da potvrdi nadam se lepe vreati pa javljam detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ja to cujem????? :) :) Nema me jedan dan i moja Lenocka vec pustila film aaaaaaa pa nece da moze.....odma` sabajle po test :lol: :lol: :lol:

Drzim ti fige,idem sutra u manastir Sv. Stefan upalicu svecu za sve vas cekalice moje i pomolicu se za zdravlje svih vas.....verujte i cudo ce se dogoditi !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.