Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Uco lep ti je avatar! :D:D:D

:wub: ma malo. To se moja mala Sneška! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco avatar je prejak

Dobro jutro devojke! Ne znam ni odakle da počnem, al ajd...u meni ima dve mene, jedna strpljiva i jedna nestrpljiva, ova nestrpljiva stalno hoće nešto pre reda, ali je ova strpljiva večito vuče za ruku i primorava je da se smiri. Međutim, juče je ova nestrpljiva uspela da pobegne do apoteke i kupi čak dva testića. Posle svega što sam rekla (a to je da neću raditi testiće) ipak nisam izdržala, juče popodne sam uradila jedan i taj pokazuje vrlo svetlu, gotovo nevidljivu liniju(pokušala sam da slikam, ali kad slikam onda se apsoltno ništa ne vidi - donela sam ga koleginici na verifikaciju i ona vidi tu drugu sveeeetlu), a drugi sam radila jutros i bio je negativan....pošto nisam imala mira i pošto mi je već svakako popustila koncentracija, otišla sam do laboratorije da uradim betu. Laborantkinja me je pitala da li uopše želim da radim betu, jer postoji bojazan da iako ima trudnoće, beta bude negativna jer je isuviše rano, a ja sam joj rekla da ne mogu više mirno da spavam i neka ona izvadi sad, pa ću ja doći ponovo ako bude trebalo. Tako da čekam rezultate, zvaće me kad budu završili, rekla je da će to najverovatnije biti oko 14h, ali ako ne bude hitnih slučajeva onda će uraditi i ranije. Uh.

drzimo fige i nestrpljivo cekamo 14h....

m0145.gif

a vi kako te?

Jekalina bre,pa ti si lepotinja! :rolleyes: ima i deca da ti budu lepa. :)

Ne znam koje si godište al deluješ bas bas mlado. :)

p&p

sad bas gledam,kako je ovde zivo,slusamo jedne druge,caskamo,zezamo se,placemo,smejemo se...a eno,tamo ,u I tromesecju,nigde zive duse :blink:

tamo nikad nema nikog....

Necoooo pereco, ja tebe zaboravi, treba me močugooom ;)

Si dobjo? :-*

i mene:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, juce vise nisam ni dolazila na Bebac, sto od posla sto od mm... ali stvarno nemam reci da opisem koliko mi je zao... Taj niz razocarenja je stvarno gadan, i ne znam kako da definisem to vrzino kolo? Znam da u svom slucaju obicno kazem- Aman, dokle ces vise da me zaje*avas?! I to je sve sto mogu...

Tu smo, zajedno smo, borimo se... Nema nam druge. I moram da ti kazem, tvoj mm je lepsi od mm ! Napravicete vi tu bebicu, obecavam ti to! Kao sto sam obecala Suncetu, i evo sad mazi ricicu, svaki dan!!!

Idemo u nove pobede!!!

B) nema veze, zato si ti lepsa od mene ;)

Dobro jutro devojke! Ne znam ni odakle da počnem, al ajd...u meni ima dve mene, jedna strpljiva i jedna nestrpljiva, ova nestrpljiva stalno hoće nešto pre reda, ali je ova strpljiva večito vuče za ruku i primorava je da se smiri. Međutim, juče je ova nestrpljiva uspela da pobegne do apoteke i kupi čak dva testića. Posle svega što sam rekla (a to je da neću raditi testiće) ipak nisam izdržala, juče popodne sam uradila jedan i taj pokazuje vrlo svetlu, gotovo nevidljivu liniju(pokušala sam da slikam, ali kad slikam onda se apsoltno ništa ne vidi - donela sam ga koleginici na verifikaciju i ona vidi tu drugu sveeeetlu), a drugi sam radila jutros i bio je negativan....pošto nisam imala mira i pošto mi je već svakako popustila koncentracija, otišla sam do laboratorije da uradim betu. Laborantkinja me je pitala da li uopše želim da radim betu, jer postoji bojazan da iako ima trudnoće, beta bude negativna jer je isuviše rano, a ja sam joj rekla da ne mogu više mirno da spavam i neka ona izvadi sad, pa ću ja doći ponovo ako bude trebalo. Tako da čekam rezultate, zvaće me kad budu završili, rekla je da će to najverovatnije biti oko 14h, ali ako ne bude hitnih slučajeva onda će uraditi i ranije. Uh.

Ako si, bar ces znati na cemu si. Meni nema nista gore nego da samu sebe ubedim u trudnocu i sad kao da sam izgubila bebu. A da sam mogla da znam da nema nicega bar bih isla u Aqua Park, ovako nisam htela sto zbog bazena i infekcija a najvise sto ne bih mogla da odolim onim ekstremnim toboganima a bas ne ide da skakucem i tumbam se a mozda sam trudna.

Jedva cekam rezultate i navijam da napokon odes sa ove teme, dugo si ovde, vreme je ;)

Ova tvoja deca su ista ko Ljubina!!!

Taj program ubacuje iste oci svima!

Ali ti si lepa kao andjeo!!! Deca ce ti biti prelepa, ne sekiraj se!

:lol: Pogotovo ovo ruznije! Ma samo nek ti bebac bude kao ovaj moj pravi, zdrav i dobar a ne sumnjam da ce biti i najlepsi na svetu, isto kao moj :P

stara slika,ali jesam bas mladolika...Imam 26 godina,ali kad me neko prvi put vidi,kaze da izgledam kao da imam 17-18 a dragi ima 30

bas ste u lepim godinama za bebu. Mladim i zrelim u isto vreme.

Joj ne znam, neke u tamno plavo-beloj kutiji, britanske, brzo sam ih radila da mm ne vidi i odmah ih uvila u papir i bacila. Ušla sam u apoteku i tražila neki najjeftiniji test, a da nije baby rapid i dali su mi ovaj koji je bio 255. Mislila sam da ima i jeftinijih, ali ovde nije bilo.

Pa koji ti je pokazao crticu, taj sto si bacila ili ovaj drugi? Mozda si ga rano bacila, trk da rovaris po djubretu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako si Takice? :)

dobro,malo i dalje tuzno zbog jucerasnjih losih vesti ovde na plusicima....pocela sam sve jako da primam k srcu,pa mi bude jako tesko kad bilo ko dobije.....

ali procice....

kako si ti?jel slusaju decica?

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i mene:(

:-****

Možda mi motka stvarno pomogne da se konačno razbudim ;)

Kako tiii?

Jel bre žene kad ćemo na večernju kafuuu? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoro,Ljubo :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:-****

Možda mi motka stvarno pomogne da se konačno razbudim ;)

Kako tiii?

Jel bre žene kad ćemo na večernju kafuuu? :rolleyes:

ma ne bi ja tebe motkom....

ocu i ja sa vama na kafu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne bi ja tebe motkom....

ocu i ja sa vama na kafu :(

Da imamo čaroban štap kako bi samo uživale u kafiii... Trebala bi nam kafana sa spojenim stolovim da sve stanemo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto ste u bolnici? :unsure:

milan je 5 noci imao T 40, a danju preko 39. Vukli smo se po hitnoj, dzovima, dezurnim bolnicama... Svi su ga vracali kuci jer su mu analize sve ok. Na kraju sam morala da nadjem vezu da nas prime na institut (na institut ne primaju bez uputa za bolnicu iz dz, a pedijatri nece da nam daju uput). Na kraju je moja mama nasla vezu da nas doktor primi i pregleda preko veze, do tada je Milan poceo da piski krv... I onda sam dozivela onu cuvenu recenicu: gde ste bili do sad?! Na prijemu nam je bio CRP preko 100, a normalan je do 5... I sad imamo razne analize, ali predpostavka je da ima pesak u bubrezima, pa je krenuo da izbacuje pesak, tu se navukla neka upala...

Ludnica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco avatar je prejak

drzimo fige i nestrpljivo cekamo 14h....

a vi kako te?

p&p

tamo nikad nema nikog....

i mene

Hvala dušo :)

nema veze, zato si ti lepsa od mene

Ako si, bar ces znati na cemu si. Meni nema nista gore nego da samu sebe ubedim u trudnocu i sad kao da sam izgubila bebu. A da sam mogla da znam da nema nicega bar bih isla u Aqua Park, ovako nisam htela sto zbog bazena i infekcija a najvise sto ne bih mogla da odolim onim ekstremnim toboganima a bas ne ide da skakucem i tumbam se a mozda sam trudna.

Jedva cekam rezultate i navijam da napokon odes sa ove teme, dugo si ovde, vreme je

Pogotovo ovo ruznije! Ma samo nek ti bebac bude kao ovaj moj pravi, zdrav i dobar a ne sumnjam da ce biti i najlepsi na svetu, isto kao moj

bas ste u lepim godinama za bebu. Mladim i zrelim u isto vreme.

Pa koji ti je pokazao crticu, taj sto si bacila ili ovaj drugi? Mozda si ga rano bacila, trk da rovaris po djubretu

Pa Ljubo i ti i Empress ste prave lepotinje. :wub:

Mogu misliti kako ti je,al ti si jaka i pozitivna žena i prebrodices ti to. Ljubim te

dobro,malo i dalje tuzno zbog jucerasnjih losih vesti ovde na plusicima....pocela sam sve jako da primam k srcu,pa mi bude jako tesko kad bilo ko dobije.....

ali procice....

kako si ti?jel slusaju decica

Ja fenomenalno dok klinci spavaju a ja mogu da se kuckam sa vama. :rolleyes:

Samo nemoj ti nama previse da se nerviras,mazi tibu i odmaraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milan je 5 noci imao T 40, a danju preko 39. Vukli smo se po hitnoj, dzovima, dezurnim bolnicama... Svi su ga vracali kuci jer su mu analize sve ok. Na kraju sam morala da nadjem vezu da nas prime na institut (na institut ne primaju bez uputa za bolnicu iz dz, a pedijatri nece da nam daju uput). Na kraju je moja mama nasla vezu da nas doktor primi i pregleda preko veze, do tada je Milan poceo da piski krv... I onda sam dozivela onu cuvenu recenicu: gde ste bili do sad?! Na prijemu nam je bio CRP preko 100, a normalan je do 5... I sad imamo razne analize, ali predpostavka je da ima pesak u bubrezima, pa je krenuo da izbacuje pesak, tu se navukla neka upala...

Ludnica :(

joj dusa mala... :( bice to ok,bitno je da je sad pod nadzorom lekara....

Ljubi ga puno za nas.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda mi motka stvarno pomogne da se konačno razbudim

Kako tiii?

Jel bre žene kad ćemo na večernju kafuuu?

Mozda u petak ili za vikend padne kafica. :rolleyes:

Da imamo čaroban štap kako bi samo uživale u kafiii... Trebala bi nam kafana sa spojenim stolovim da sve stanemo

Karirani stonjaci i muzika na uvce. :lol:

milan je 5 noci imao T 40, a danju preko 39. Vukli smo se po hitnoj, dzovima, dezurnim bolnicama... Svi su ga vracali kuci jer su mu analize sve ok. Na kraju sam morala da nadjem vezu da nas prime na institut (na institut ne primaju bez uputa za bolnicu iz dz, a pedijatri nece da nam daju uput). Na kraju je moja mama nasla vezu da nas doktor primi i pregleda preko veze, do tada je Milan poceo da piski krv... I onda sam dozivela onu cuvenu recenicu: gde ste bili do sad?! Na prijemu nam je bio CRP preko 100, a normalan je do 5... I sad imamo razne analize, ali predpostavka je da ima pesak u bubrezima, pa je krenuo da izbacuje pesak, tu se navukla neka upala...

Ludnica

A joj Boze. Pa odakle mu pesak,mali je? :o :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda u petak ili za vikend padne kafica. :rolleyes:

Karirani stonjaci i muzika na uvce. :lol:

Yea :)

Ahahha - crveno karirani ili plavo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo zene!!!

Reeed radila si betuuu!! drzim fige da bude visokaa!!

Ivancice :wub: :wub:

Uco divan ti je avatar!!

Andjelcicu sto ste u bolnici?? :unsure:

Danas trebam da dobijem <_< nema za sad nikakvih naznaka,al duuug je dan..mozda ce i zakasniti malo nece biti prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milan je 5 noci imao T 40, a danju preko 39. Vukli smo se po hitnoj, dzovima, dezurnim bolnicama... Svi su ga vracali kuci jer su mu analize sve ok. Na kraju sam morala da nadjem vezu da nas prime na institut (na institut ne primaju bez uputa za bolnicu iz dz, a pedijatri nece da nam daju uput). Na kraju je moja mama nasla vezu da nas doktor primi i pregleda preko veze, do tada je Milan poceo da piski krv... I onda sam dozivela onu cuvenu recenicu: gde ste bili do sad?! Na prijemu nam je bio CRP preko 100, a normalan je do 5... I sad imamo razne analize, ali predpostavka je da ima pesak u bubrezima, pa je krenuo da izbacuje pesak, tu se navukla neka upala...

Ludnica :(

joooj mukica mala :( a zdravstvo katastrofa!!!!!!!!! i za decu treba veza!!! uzasss!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ovo je telepatija :D

bravo za plusice! :D:D:D

joooj nisu plusici vec keksici iksici..a od njih nastace plusici tako da hvala sto prizivas :lol: ljuuuubiiim :****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, evo kafice

kafa-sipam.jpg

E,samo da vam kazem da (u mom slucaju) nije tacno da trudnice jedu ko mecava!evo,mucim se sa jednom virslom <_<

Hahaha vid nju, ne reci dva put to :lol: , cekaj da predjes u drugo tromesecje..u pocetku retko koja jede mnogo, uglavnom su tu i mucnine. Ja sam na silu jela prva tri meseca, sve mi se gadilo od hrane..

Red, drzim ti fige za dobru betu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy pošalji mi brzo u inbox tvoj br mob. Idem sa mm na put za 15 min i neću moći da vam javim rezultate... :mellow:

Ili bilo koja druga devojka koja je voljna da javi ostalima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke, evo kafice

kafa-sipam.jpg

Hahaha vid nju, ne reci dva put to :lol: , cekaj da predjes u drugo tromesecje..u pocetku retko koja jede mnogo, uglavnom su tu i mucnine. Ja sam na silu jela prva tri meseca, sve mi se gadilo od hrane..

Red, drzim ti fige za dobru betu :))

boze kako predivan prizor, vec osecam miris kafe... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Neco. Čujemo se :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, žao mi je za Miku, nadam se da ćete što pre zaboraviti to ružno iskustvo.

Ljubi ga od tetka Zore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene sto mi se nista ne radi,a haos mi je po kuci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja83 pa gde si ti zeno,samo si nestala odjednom :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene sto mi se nista ne radi,a haos mi je po kuci :(

Isto,ustala sam bas nekako umorna,sve me boli samo bih lezala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.