Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Filipa, hvala za prašinicu...samo vi posipajte, možda se nešto i prihvati nekoj...

Znaš kako ja idem u wc: uđem i onda poooolako, kao usporeni snimak, spuštam gaćice, pa onda isto polako, spuštam pogled da vidim ima li nešto :wacko: a onda kad vidim da još nema, uzdahnem i brzo nastavim... :lol: šou, šta da ti kažem, smešna sam sama sebi, tragi-komika... <_< Ne mogu da se skoncentrišem ni na šta, baš me nervira...

Sto mi je to poznat scenario :huh:

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla :lol:t1818.gif

Sad pazim da ne izvalim opet nešto, mada nikad se ne zna...

Bas si upish b0230.gif

Maybe baby super fora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla :lol:t1818.gif

Sad pazim da ne izvalim opet nešto, mada nikad se ne zna...

b0214.gif

I sta ti je majke ti on odgovorio???? :lol: :lol: :lol:

jaoooo ulepsa mi dan xaxaxxaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se vi smejte, a kako je meni bilo :unsure: šalim se, drago mi je da sam vas nasmejalab0206.gif

Pa šta je mogao da mi odgovori, pogledao me je začuđeno, pa kad je shvatio šta sam u stvari rekla, počeli smo da se smejemo, tu je bila još jedna koleginica...izvadila sam se kako smo pre toga pričali o "ženskim stvarima", ovulacija, menstruacija i sl., pa sam zato to rekla...zezali su me ceo dan "kad će ovulacija?" :lol: ..ali nema veze, stvarno je bilo smešno... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

15 dan mi je od ovulacije. Nema mi koleginica pa nemogu u vece. Čekam neki poziv. Joj sat vremena nisam proveravala stanje. Joj muke

Jel da kokamo kokice za ujutru t1931.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сетила сам се сад да је Ивана84 код нове докторке, ваљда ће да нам јави неке добре вести.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сетила сам се сад да је Ивана84 код нове докторке, ваљда ће да нам јави неке добре вести.

Jekic,rezultati su tek posle praznika,a imam malo pojacan sekret pa mi je dala vaginalete Polygynax... 5.05.mi je zakazala laparaskopiju da se i to proveri(ukoliko dobijem u nedelju jel't1929.gifNocas se mm vratio iz Nemacket4504.gif,ali zbog vaginaleta nema tresnjica 6 danat2416.gif

A zašto laparoskopiju? :unsure: Koliko znam to se radi, ako se sumnja na neke priraslice, miome ili da su zapušeni jajovodi...jesi radila HSG, snimanje jajovoda? Laparaskopija je super, jer se odmah pri pregledu radi i intervencija, ali ipak prvo treba da ima razloga, ipak se seče...moja koleginica jedna je to radila, a jedna komšinica se sprema, ali prvo da uradi HSG su joj rekli...i njoj su rekli da se radi oko 8 dana ciklusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,i ja imam taj osecaj,iako je jos rano za njut2416.gif..Ja bih jako volela da nas obradujes sa jednom pluscinom pa da nas prasis da ti se pridruzimom1211.gifBas se slatko nasmejah ovoj tvojoj izjavi sa poslam1211.gif

Jeko Beko,drago mi je da si ponovo sa nama,nedostajala si namk05158.gif

P.s.zao mi je sto ovako isprekidano pisem al mekompijuter nesto zeza danas <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zašto laparoskopiju? :unsure: Koliko znam to se radi, ako se sumnja na neke priraslice, miome ili da su zapušeni jajovodi...jesi radila HSG, snimanje jajovoda? Laparaskopija je super, jer se odmah pri pregledu radi i intervencija, ali ipak prvo treba da ima razloga, ipak se seče...moja koleginica jedna je to radila, a jedna komšinica se sprema, ali prvo da uradi HSG su joj rekli...i njoj su rekli da se radi oko 8 dana ciklusa...

RAdila sam i sve je u redu,ali ona eto meni to zakaze i hoce da proveri,jajovodi i jajnici,ciste,miomi sve je u najboljem redu..k0518.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,i ja imam taj osecaj,iako je jos rano za njut2416.gif..Ja bih jako volela da nas obradujes sa jednom pluscinom pa da nas prasis da ti se pridruzimom1211.gifBas se slatko nasmejah ovoj tvojoj izjavi sa poslam1211.gif

A tek ja što bih volela, ih!!!k05118.gif Držim i tebi, a i svim čekalicama da bude taj plus ili dve crte, već jednom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

RAdila sam i sve je u redu,ali ona eto meni to zakaze i hoce da proveri,jajovodi i jajnici,ciste,miomi sve je u najboljem redu..k0518.gif

Pa zašto onda da te seckaju? Mislim nije to ništa strašno, dva mala reza nisko na stomaku, sa obe strane, ali ako je sve u redu...mada neke stvari i ne mogu da se vide preko uz i pregleda...

Gde ćeš da radiš? Je li ti objasnila proceduru, ostaješ li u bolnici i koliko i sl.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije,zakazala mi je u kod nje u ordinaciji,i to je to... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije,zakazala mi je u kod nje u ordinaciji,i to je to... :blink:

Ni meni nije jasno cemu to seckanje ako je sve u redu? Jel to privatno radis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni nije jasno cemu to seckanje ako je sve u redu? Jel to privatno radis?

Ne ne,ne radim privatno,negu u dispanzeru za zene..Mada sledece nedelje kad joj budem nosila razultate briseva,malo cu se tacnije informisati,tad je i rekla da cemo pricati o tome i analizirati...Ni ja bas ne vih volela da me secka ako ne morat2625.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije,zakazala mi je u kod nje u ordinaciji,i to je to... :blink:

Kako? :unsure: Sad sam pročitala da se to radi u opštoj anesteziji...a može i da se rez pravi u predelu pupka...moja koleginica je nekoliko dana ostala u bolnici...raspitaj se ti malo oko toga, bar pročitaj po netu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ћао, мрзи ме да цитирам све данас, видим да сте оптерећене како га ја зовем "синдромом чистих гаћица"или може и ово"дали је моје бело, заиста бело"

Ја добила отказ, мада нисам се изненадила, задња скоро 2 месеца, нисам ни ишла на посао, рекли ми да не треба, само је сад званично...

Пробала сам технику алигатор позе, боле ме леђа од ње, али надам се нечему.

E Jekić, žao mi je zbog posla...nadam se da će uskoro biti nešto...mada je bolje da se zakači jedan mali bebac, pa ćeš posle da razmišljaš o poslu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako? :unsure: Sad sam pročitala da se to radi u opštoj anesteziji...a može i da se rez pravi u predelu pupka...moja koleginica je nekoliko dana ostala u bolnici...raspitaj se ti malo oko toga, bar pročitaj po netu...

Da da,ja sam gledala i na YT snimke toga i nimalo nije lepo...t2619.gif

Jekic,zao mi je zbog posla,ali ja cu ti reci ono sto moja mama meni kaze:"Ko zna zasto je to dobro" :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne ne,ne radim privatno,negu u dispanzeru za zene..Mada sledece nedelje kad joj budem nosila razultate briseva,malo cu se tacnije informisati,tad je i rekla da cemo pricati o tome i analizirati...Ni ja bas ne vih volela da me secka ako ne morat2625.gif

Ma raspitaj se ti malo bolje o tome,zasto bre da te secka ako nema potrebe? Bice da je toj dr.malo dosadno,nema sta da radi pa ajde da te secne <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ћао, мрзи ме да цитирам све данас, видим да сте оптерећене како га ја зовем "синдромом чистих гаћица"или може и ово"дали је моје бело, заиста бело"

Ја добила отказ, мада нисам се изненадила, задња скоро 2 месеца, нисам ни ишла на посао, рекли ми да не треба, само је сад званично...

Пробала сам технику алигатор позе, боле ме леђа од ње, али надам се нечему.

Eh,otkaz,jako cesta pojava u poslednje vreme <_<

:lol::lol: (smeh je za aligator poze) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se totalno slazem sa tim,i tako ce i da bude...Prvo da vidim rezultate u sredu pa onda cu u petak da popricam sa njom o svemu... Hvala vam na podrsci t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e jbg...ma ovo vreme je strasno...otkaz je u danasnje vreme normalna stvar!

a sto se tice tehnike aligator noge podigni i nasloni n zid tako ti je najbolje nadam se da tad nece da te bole ledja!

Jao kad vidim ovaj tvoj avatar dodje mi da izljubim monitor, koliko je samo sladak :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени су оба слатка, а од Јеке Беке као да има листове купуса на главиb0246.gif

I meni su isto slatki...kao i sve bebe uostalom... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel da kokamo kokice za ujutru t1931.gif

Joj Ljubo, ma neću da radim test. Čekam da mi kasni 5 dana pa kod doktora kako mi je rekao. Nemam snage da uradim test. Šta ako mi se pojavi samo jedna crtica. Ovako mi je lakše. Tako ako me veštica ne iznenadi ja se javljam u utorak kad se vratim iz Fronta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni su isto slatki...kao i sve bebe uostalom... :rolleyes:

Da,bebice su k'o seceri :wub: :wub: Juce sam bila kod jedne :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,bebice su k'o seceri :wub: :wub: Juce sam bila kod jedne :wub:

A ja kod dve ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja kod dve ;):lol:

g13005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.