Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Anchyyy jel ima nesto novo???Ponovila test?

P.s ajde kad se budes igrala na fb posalji deder one energijice malo za Safari i moje majmunče :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchyyy jel ima nesto novo???Ponovila test?

P.s ajde kad se budes igrala na fb posalji deder one energijice malo za Safari i moje majmunče :lol: :lol: :lol:

Nisam, zavrsila sam sa testovima...

:lol: Hocu, do kog nivoa si stigla? Ja 49 ne mogu da predjem nikako <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.Nisam, zavrsila sam sa testovima...

2.Hocu, do kog nivoa si stigla? Ja 49 ne mogu da predjem nikako

Daaaaaaaaaaj nemoj mene da farbas :P :P Imam osecaj da si kao na iglama i da ces uraditi jedan test za svaki slucaj da ne bi potegla nesto tesko ili tako nesto :rolleyes:

ja stigla do 26 i tu stala,nece da mi ocita igricu :blink: sve sam azurirala i opet corak <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaaaaaaaaj nemoj mene da farbas :P :P Imam osecaj da si kao na iglama i da ces uraditi jedan test za svaki slucaj da ne bi potegla nesto tesko ili tako nesto :rolleyes:

ja stigla do 26 i tu stala,nece da mi ocita igricu :blink: sve sam azurirala i opet corak <_<

Mislim da sam na tvom mestu ja bih uradila pak jedan :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaaaaaaaaj nemoj mene da farbas :P :P Imam osecaj da si kao na iglama i da ces uraditi jedan test za svaki slucaj da ne bi potegla nesto tesko ili tako nesto :rolleyes:

ja stigla do 26 i tu stala,nece da mi ocita igricu :blink: sve sam azurirala i opet corak <_<

Nemam test, ozbiljno. A ja se svakog meseca od O ponasam ko da sam trudna, ne dizem nista tesko, ne pijem lekove :lol: Za svaki slucaj.

Ne znam sto ti koci :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jbg, ništa nije savršeno... :lol:

:lol: :lol: :lol: Možda si i pisala al nemoj da se sekiraš, znaš da će Cekalica da ga sredi-monitor na stočić, tastaturu ispred tebe na krevet... :lol: :lol: :lol:

t1940.gifJel ti znas da ja toljagam i trudnice?

Fraxi mi daje mm, kad ne stigne na vreme onda ga zabijem sama sebi. Izgleda da smo sredili za injekcije, odneli smo svu potrebnu dokumentaciju lekarki opšte prakse i već mi je prepisala 7 kom. Kaže da su u fazi rešavanja tog problema i da im načelnica još uvek nije sama sa sobpm kako to da reši, ona pravi problem. Ali, nadam se da neće biti problema, imam sve što je potrebno od papira, a ako budu bezobrazni onda će izadju na televizor, na Beogradsku hroniku :D

I treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,meni sad krenulo malo braon sa sekretom a imam jos dve tablete do kraja ove kutije. Nesto mi to rano,tek za jedno 4 dana treba da dodje veštica.A sta da joj radim i ako dodje al za jedno merec i po dana vala neće! :D Ima da je oteram ne zvala se ja Lorimer a i ne zovem se tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,meni sad krenulo malo braon sa sekretom a imam jos dve tablete do kraja ove kutije. Nesto mi to rano,tek za jedno 4 dana treba da dodje veštica.A sta da joj radim i ako dodje al za jedno merec i po dana vala neće! :D Ima da je oteram ne zvala se ja Lorimer a i ne zovem se tako :D

:lol: :lol: Kad je neko lud onda je lud pa mos ga ...... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke,meni sad krenulo malo braon sa sekretom a imam jos dve tablete do kraja ove kutije. Nesto mi to rano,tek za jedno 4 dana treba da dodje veštica.A sta da joj radim i ako dodje al za jedno merec i po dana vala neće! :D Ima da je oteram ne zvala se ja Lorimer a i ne zovem se tako :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekaliceeee! :wub: kako si mi danas?

Nemam vise net na kompu,istekao,tako da cu od sad samo sa telefona da vam kuckam,a sporo da poludiš... <_< internet mi nije toliko spor koliko je sam telefon jer sam instalirala neki novi software i zabagovao mi telefon. A ne mogu da vratim na stari. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Kad je neko lud onda je lud pa mos ga ...... :lol:

Imamo ludaka na temi? :o Ko,ko,ko? :D

A za ove tri tačkice na kraju bilo bi lepo ali nikako da se dotatim s mm,ili radimo ili spavamo a sad ce jos i vešticara da dodje i onda opet nita... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekaliceeee! :wub: kako si mi danas?

Nemam vise net na kompu,istekao,tako da cu od sad samo sa telefona da vam kuckam,a sporo da poludiš... <_< internet mi nije toliko spor koliko je sam telefon jer sam instalirala neki novi software i zabagovao mi telefon. A ne mogu da vratim na stari. <_<

Kako sam,pa.................. gladna sam ko vuk

Koji si internet koristila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo ludaka na temi? :o Ko,ko,ko? :D

A za ove tri tačkice na kraju bilo bi lepo ali nikako da se dotatim s mm,ili radimo ili spavamo a sad ce jos i vešticara da dodje i onda opet nita... :(

Ako te neko razume onda sam to ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zasto se vise ne kuckas s nama? :(

A sta je sa onom drugom Sanjom i testicima,jel se javljala nekom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam test, ozbiljno. A ja se svakog meseca od O ponasam ko da sam trudna, ne dizem nista tesko, ne pijem lekove :lol: Za svaki slucaj.

Ne znam sto ti koci :huh:

jooooj joooj kako kaze srculence moje maleno sto sad pocelo da brblja da ponavlja ko papagalj :lol: ako nemas test daj adresu ja ti saljem imam jedan a meni vala netreba

eto zene stigla kuci sa kontrole,zavirila malo u frigo da ga rasteretim da mu hrana ne tezi toliko pa sela da vam javim da je sve ok,bebica se suta pa smo se nasmijali malo,kazem ja dokiju da vec dve nedelje osecam bebu i da par 3-4dana je bas malo vise aktivna i taman on stavlja onaj gel meni na stomak ja kazem njemu eto beba se pomera stavi ono cudo meni na stomak kad eto bebice suta li ga suta smeh je puko nema sta kaze rano si osetilla,pa sam rekla da i sa prvom bebom je bilo ista situacija hehhe za tri nedelje idem na kontrolu pa radim tripl test,pojma nemam sta je to al cu saznati

ljubac za sve vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam,pa.................. gladna sam ko vuk

Koji si internet koristila?

Ruckaj ti nama...ako jedeš lubenice ima da dodjem do tebe,crkoh za njima,jela bih ih za sve obroke i nista drugo ne tražim :D

Ako te neko razume onda sam to ja :lol:

:( Ma ima danas da ga napadnem pa makar mi to bilo poslednje. :)

Sanja zasto se vise ne kuckas s nama? :(

A sta je sa onom drugom Sanjom i testicima,jel se javljala nekom?

P&P ne javlja nam se Sanja83 da javi sta je bilo,a mi ovde :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanela se lubenicama pa zaboravih,Vip-ov net sam koristila,bio je odličan ali neeema. Mm ukino a i bolje,nista od učenja ne bude kad dodje ispit.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj joooj kako kaze srculence moje maleno sto sad pocelo da brblja da ponavlja ko papagalj :lol: ako nemas test daj adresu ja ti saljem imam jedan a meni vala netreba

eto zene stigla kuci sa kontrole,zavirila malo u frigo da ga rasteretim da mu hrana ne tezi toliko pa sela da vam javim da je sve ok,bebica se suta pa smo se nasmijali malo,kazem ja dokiju da vec dve nedelje osecam bebu i da par 3-4dana je bas malo vise aktivna i taman on stavlja onaj gel meni na stomak ja kazem njemu eto beba se pomera stavi ono cudo meni na stomak kad eto bebice suta li ga suta smeh je puko nema sta kaze rano si osetilla,pa sam rekla da i sa prvom bebom je bilo ista situacija hehhe za tri nedelje idem na kontrolu pa radim tripl test,pojma nemam sta je to al cu saznati

ljubac za sve vas

E bas mi drago za srculence malo živahno. Ljubim te i mazi puno tibu. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo detliciiii!

Evo mene napokon sa kompa... cuvam setrino dvoje dece i moje jedno (ne znam kako sam prezivela) i posto sam ih sad sve postrojila na spavanje, uvalila sam se sestri i zetu na komp... "dezuram da se ne probude" :P

Ispisale ste,,, uh, toliko da ne znam da li je pametno da citam sve redom (jer bih inace citala dok se klinci ne probude :P ) ali hajd' da i ja napisem koju...

Simona, mozda ipak pored belog testa bude bebe, i moji su testovi bili beliiiiiiiiii! :)

Anchy je l' danas ili sutra cekamo rezultate bete? :D

uciteljice, gde ti je nestao onaj sljasteci tiker? Ili samo kod mene izlazi ljubicastim slovima?

Jos 30danaaaaaaaaa :))) a kao da je juce bilo 36 kad sam prvi put obratila paznju na tvoj potpis (tj pitala cemu to sluzi) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ruckaj ti nama...ako jedeš lubenice ima da dodjem do tebe,crkoh za njima,jela bih ih za sve obroke i nista drugo ne tražim :D

:( Ma ima danas da ga napadnem pa makar mi to bilo poslednje. :)

Nema vise lubenice skupe su mi,evo sad 'gulim' neke smrznute breskve koje sam iskopala iz zamrzivaca,od prosle godine,ne da su leeeeeepeeeeeeet9403.gif

Bice keksa,bice keksa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj joooj kako kaze srculence moje maleno sto sad pocelo da brblja da ponavlja ko papagalj :lol: ako nemas test daj adresu ja ti saljem imam jedan a meni vala netreba

eto zene stigla kuci sa kontrole,zavirila malo u frigo da ga rasteretim da mu hrana ne tezi toliko pa sela da vam javim da je sve ok,bebica se suta pa smo se nasmijali malo,kazem ja dokiju da vec dve nedelje osecam bebu i da par 3-4dana je bas malo vise aktivna i taman on stavlja onaj gel meni na stomak ja kazem njemu eto beba se pomera stavi ono cudo meni na stomak kad eto bebice suta li ga suta smeh je puko nema sta kaze rano si osetilla,pa sam rekla da i sa prvom bebom je bilo ista situacija hehhe za tri nedelje idem na kontrolu pa radim tripl test,pojma nemam sta je to al cu saznati

ljubac za sve vas

Istopila sam se dok sam citala! <3 <3 <3

Srcaaaaaaaaaaaaaaa mala! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj joooj kako kaze srculence moje maleno sto sad pocelo da brblja da ponavlja ko papagalj :lol: ako nemas test daj adresu ja ti saljem imam jedan a meni vala netreba

eto zene stigla kuci sa kontrole,zavirila malo u frigo da ga rasteretim da mu hrana ne tezi toliko pa sela da vam javim da je sve ok,bebica se suta pa smo se nasmijali malo,kazem ja dokiju da vec dve nedelje osecam bebu i da par 3-4dana je bas malo vise aktivna i taman on stavlja onaj gel meni na stomak ja kazem njemu eto beba se pomera stavi ono cudo meni na stomak kad eto bebice suta li ga suta smeh je puko nema sta kaze rano si osetilla,pa sam rekla da i sa prvom bebom je bilo ista situacija hehhe za tri nedelje idem na kontrolu pa radim tripl test,pojma nemam sta je to al cu saznati

ljubac za sve vas

Ljubac za obe/oboje.Bas si rano osetila bebu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo detliciiii!

Evo mene napokon sa kompa... cuvam setrino dvoje dece i moje jedno (ne znam kako sam prezivela) i posto sam ih sad sve postrojila na spavanje, uvalila sam se sestri i zetu na komp... "dezuram da se ne probude" :P

Ispisale ste,,, uh, toliko da ne znam da li je pametno da citam sve redom (jer bih inace citala dok se klinci ne probude :P ) ali hajd' da i ja napisem koju...

Simona, mozda ipak pored belog testa bude bebe, i moji su testovi bili beliiiiiiiiii! :)

Anchy je l' danas ili sutra cekamo rezultate bete? :D

uciteljice, gde ti je nestao onaj sljasteci tiker? Ili samo kod mene izlazi ljubicastim slovima?

Jos 30danaaaaaaaaa :))) a kao da je juce bilo 36 kad sam prvi put obratila paznju na tvoj potpis (tj pitala cemu to sluzi) :D

Uco da vadim toljagu? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco da vadim toljagu? B)

Ju ju sto toljagu?

Da ne planirate da me bijete, a ja nisam procitala iz prethodnih postova... :lol:

Da na vreme zbrisem... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1940.gifJel ti znas da ja toljagam i trudnice?

Neeeeeeeeeeeeeeeee :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.