Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

istripowale ste me za temperaturu i sad je merim, nisam se " cuwala" al imah mecu 26 maeta:D al ako bude sta jawljam narawno B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

istripowale ste me za temperaturu i sad je merim, nisam se " cuwala" al imah mecu 26 maeta:D al ako bude sta jawljam narawno B)

Naravno da javljas,budi s' nama ovde da ti brze prodje vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos 6 dana do NEdolaska vesticare,'fata me trema t3617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke evo i ja da vam se pridruzim :) Mislila sam da cu proslog meseca ugledati plusice ali nista... Ali zato kad me ova vestica sada napusti krecem u nove pobede hehehehe :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakva trema nemoj da sibu vadim i za tebe kao za jeku beku tucu te samo hrabrooo t4614.gif

Nije mi svejedno,da znas,ovo je prvi pokusaj da smo pravili bebu posle drugog spontanog,posle godinu dana,a uzimajuci u obzir da smo i prethodna dva puta uspeli iz prve,nije iskljuceno da necemo i sad s'obzirom da su siske pocele vec da me bole dva dana posle ovulacije.Mirise mi da je to to,mada videcemo,ne mora da znaci.A sve to govori da cu eto ako je trudnoca u pitanju za nedelju dana biti vec u bolnici,pregledi,injekcije...pocinje strepnja...Ma ne bi to nista bio problem da nisam dozivela to sto sam dozivela dva puta,nije mi svejedno,postoji i strah od novog neuspeha,svega ima t3605.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo cure... :)

Evo i mene ovde....

Mi se trudimo deset meseci i jos uvek nista... Trebala sam dobiti 4-og i jos nisam dobila, radila sam juce test (popodne) i bila je jedna crtica... :(

Zdravo devojke evo i ja da vam se pridruzim :) Mislila sam da cu proslog meseca ugledati plusice ali nista... Ali zato kad me ova vestica sada napusti krecem u nove pobede hehehehe :lol: :lol:

g20082.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam ljubavi al moras da verujes da ce ovog puta da bude sve kako treba jer moras se nadati i tebi ce biti bolje .... zato sam ja tu hehhehhehehee

Nema mi druge nego da verujem da ce ovaj put biti sve u redu,pa sta mi Bog da,i treba da si tu,sa tvojom pozitivnom energijom,ne odlazi od nas gde god bile,"plusici",prvo,drugo,trece" Zvonka t5101.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi svejedno,da znas,ovo je prvi pokusaj da smo pravili bebu posle drugog spontanog,posle godinu dana,a uzimajuci u obzir da smo i prethodna dva puta uspeli iz prve,nije iskljuceno da necemo i sad s'obzirom da su siske pocele vec da me bole dva dana posle ovulacije.Mirise mi da je to to,mada videcemo,ne mora da znaci.A sve to govori da cu eto ako je trudnoca u pitanju za nedelju dana biti vec u bolnici,pregledi,injekcije...pocinje strepnja...Ma ne bi to nista bio problem da nisam dozivela to sto sam dozivela dva puta,nije mi svejedno,postoji i strah od novog neuspeha,svega ima t3605.gif

Polako draga, moja komšinica je posle prve bebe, koju je jedva donela na svet i dva spontana rodila drugo dete da nije imala ni jedan jedini problem. Kao i moja drugarica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :)

Suncokretu drzim ti fige da bude sve onako kako treba i ako si trudna da na svet doneses zdravu, lepu i pametnu bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kasni mi tri dana,juce sam uradila test i negativan je.Ne verujem da mogu da se nadam da je test pogresio,zato iscekujem menstr.

Cao,i ja cekam dve crtice vec 7 meseci,pratili smo ovulaciju kod doktora sve je kao u redu ali crtice dve nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi svejedno,da znas,ovo je prvi pokusaj da smo pravili bebu posle drugog spontanog,posle godinu dana,a uzimajuci u obzir da smo i prethodna dva puta uspeli iz prve,nije iskljuceno da necemo i sad s'obzirom da su siske pocele vec da me bole dva dana posle ovulacije.Mirise mi da je to to,mada videcemo,ne mora da znaci.A sve to govori da cu eto ako je trudnoca u pitanju za nedelju dana biti vec u bolnici,pregledi,injekcije...pocinje strepnja...Ma ne bi to nista bio problem da nisam dozivela to sto sam dozivela dva puta,nije mi svejedno,postoji i strah od novog neuspeha,svega ima t3605.gif

Drzim ti fige da je bebica tu.Verujem da se plasis ali moras da razmisljas pozitivno i da budes jaka! Mi smo tu da ti pomaognemo da lakse prebrodis sve to i da na svet doneses slatku malu bebicu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako draga, moja komšinica je posle prve bebe, koju je jedva donela na svet i dva spontana rodila drugo dete da nije imala ni jedan jedini problem. Kao i moja drugarica.

Hvala na dobrodoslici :)

Suncokretu drzim ti fige da bude sve onako kako treba i ako si trudna da na svet doneses zdravu, lepu i pametnu bebicu :)

Drzim ti fige da je bebica tu.Verujem da se plasis ali moras da razmisljas pozitivno i da budes jaka! Mi smo tu da ti pomaognemo da lakse prebrodis sve to i da na svet doneses slatku malu bebicu! :rolleyes:

Hvala vam zenske,aj da se nadamo najboljem t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao,i ja cekam dve crtice vec 7 meseci,pratili smo ovulaciju kod doktora sve je kao u redu ali crtice dve nema :(

g20089.gif

Da li si radila jos neke analize da vidite zasto nece beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde mi je lenocka?b0418.gifm1501.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici... ;)

Ova moja vestica jos ne stize, planiram da sutra kupim jos jedan test i uradim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi svejedno,da znas,ovo je prvi pokusaj da smo pravili bebu posle drugog spontanog,posle godinu dana,a uzimajuci u obzir da smo i prethodna dva puta uspeli iz prve,nije iskljuceno da necemo i sad s'obzirom da su siske pocele vec da me bole dva dana posle ovulacije.Mirise mi da je to to,mada videcemo,ne mora da znaci.A sve to govori da cu eto ako je trudnoca u pitanju za nedelju dana biti vec u bolnici,pregledi,injekcije...pocinje strepnja...Ma ne bi to nista bio problem da nisam dozivela to sto sam dozivela dva puta,nije mi svejedno,postoji i strah od novog neuspeha,svega ima t3605.gif

Treca sreca leb.gif

Opet ja gnjavim sa svojim iskustvima, ali meni je bas tako bilo. Posle dve izgubljene sam se plasila sta ce sad da me snadje, ali cim sam zatrudnela sam imala neku pozitivnu energiju i od pocetka sam bila opustena i osecala da je sve u redu.

Tako ces i ti, videces. Samo ti nama lepo zatrudni a za ostalo ce Bog da se pobrine. smiley-angelic010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treca sreca leb.gif

Opet ja gnjavim sa svojim iskustvima, ali meni je bas tako bilo. Posle dve izgubljene sam se plasila sta ce sad da me snadje, ali cim sam zatrudnela sam imala neku pozitivnu energiju i od pocetka sam bila opustena i osecala da je sve u redu.

Tako ces i ti, videces. Samo ti nama lepo zatrudni a za ostalo ce Bog da se pobrine. smiley-angelic010.gif

Ma gde davis,taman posla.Znaci ti si mi "koleginica" na zalost iz te oblasti,eh,onda znas kako mi je <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema je hehhehe da vas oprasim imam danas 2 roditeljska odo u tri do 7 me nema pa da vas zaprasim g33001.gif

t2802.gif davaj,davaj davaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde mi je lenocka?b0418.gifm1501.gif

Dobro pitanje

svim novim curama želim dobrodošlicu i da se što manje zadrže na ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2802.gif davaj,davaj davaj

Heheheheh prepisujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e jesi nezasita :) ako si takva i u tresnjicama blago tm evo evo evo g33001.gif g33005.gif g33004.gif

Sto se tice tresnjica samo u ovakvoj situaciji t1594.gif :lol:

Ma prasinice nikad dosta,evo 13-og cu ti reci dal' mi treba vise,a do tada davaj,samo davaj t2825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo ja kad vidim ime ljubinka ja se odma setim one scene iz mi nismo andjeli "LJUBINKA SINE TATA IDE U RAD " plizzz nemoj mi uzeti za zlo plizz plizzz t4836.gif

Za kaznu da me poprasis Just_Cuz_19.gif

Ma gde da se ljutim - i meni to maltene dodje kao uzrecica. A i ne zovem se Ljubinka ali mi se mnogo svidja to ime pa ga cesto koristim kao nick. bf9.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze neko da mi ponovi za cajeve? Koje da nabavim i kako (koliko) se piju? coffeebath.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel moze neko da mi ponovi za cajeve? Koje da nabavim i kako (koliko) se piju? coffeebath.gif

Ja mogu da ti kazem za virak koji sam ja pila,imas ga na pijacama kod onih travara,imas ga i u prodavnici lekovitog bilja.Odlican je caj,sprecava menstrualne bolove i kazu da pomaze kod ovulacije,pije se dva puta dnevno,za vreme menstruacije kazu da ne valja,mada neko pije,ne znam sta da ti kazem povodom toga.Eto,VIRAK, VRKUTA ili GOSPIN PLAST,da se ne zbunis ako ti ponude ova dva druga naziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBILA SAM!!!

:( :( :(

EEE NAZDRAVLJE ;) ;) ;) I molim te bez tih tuznica kakvo je to lice, lepa devojka treba da bude nasmejana evo i meni krenuo neki braon sekret sto je najava za V ,daj mi rucicu i zajedno cemo proci kroz period zvani Menstrualni ciklus (DABOGDA CRKO)t4608.gif

Ajde jeko beko idemo nas dve u nove pobede b0108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.