Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ćao devojke! Do sada sam bila pasivni član, ali sam u isčekivanju druge crtice odlučila da vam se pridružim sa mojim ludilom od nestrpljenja :)

Dobro dosla! I sto pre otisla u trudnicke teme! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke :)! Nadam se da smo već smućkali...treba to i dočekati :/ Interesuje me vaše mišljenje: koliko meseci je po vašem mišljenju "normalno" da se začne? Meni je ginekolog rekao 2-3 meseca, mi smo kontali 3-4, pa ako slučajno ne bude ništa, da krenemo sa ozbiljnijim pretragama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako stvarno bude tako, ima sve da idete kod njega! :D

pod obavezno, samo ti nama zabebi

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke! Do sada sam bila pasivni član, ali sam u isčekivanju druge crtice odlučila da vam se pridružim sa mojim ludilom od nestrpljenja :)

dobrodošla i što pre zatrudnela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa je l' mogu da ga kupim bez recepta? I šta da uzmem - Glukofaz ili Siofor? Mislim, ako može da se uzme bez recepta onda sigurno ne škodi.

Sve je to isto, samo je drugi proizvodjac. Aj sacekaj jos necije misljenje, mada po Ljubinom postu, cini mi se da i ona misli da mozes da ga uzmes. A sta sve moze da se uzme bez recepta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, lepe vesti! Radila sam test DVE CRTICE :wub:

Cestitam,da ti.je dosadna i lagana trudnoca :)

Coca Ns- CESTITAM!!!!!!!! Ajde neka je sa srecom! Dolazi kod nas na Prvi trimestar! :) :) :) :)

Drage plusicke, radila sam double. Uz je super a rezultati krvi su stigli jutros, deluju mi ok ali konsultovacu se i sa dr veceras kad pogleda. Tako da sam SRECNA!!!!

Srecno sa muckalicom, nisam nikad probala al deluje ukusno i zdravo!

Poljupci svima.

Super Mackice,jedna briga manje :)

Ćao devojke! Do sada sam bila pasivni član, ali sam u isčekivanju druge crtice odlučila da vam se pridružim sa mojim ludilom od nestrpljenja :)

Dobro nam ti.dosla i sto pre otisla u trudnice ;)

A sto se tice zaceca nema pravila,nekom uspe iz prve,nekom iz treceg puta a nekom vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je to isto, samo je drugi proizvodjac. Aj sacekaj jos necije misljenje, mada po Ljubinom postu, cini mi se da i ona misli da mozes da ga uzmes. A sta sve moze da se uzme bez recepta...

Uf ja bih tako uzela na svoju ruku da ne cekam vise ali me nekako strah. :unsure: da mi ne zeza posle doktorka zbog toga,otkud zanam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej cao! gdje ste drage moje :D

nema sanse da ovo sve procitam sta sam sve propustila molim da mi ukratko ispisete :rolleyes:

vidim ima novih clanica, zelim vam dobrodoslicu i da sto prije predjete u prvi.

meni ce za par dana biti puna godina kako sam na bebcu :)

ljubim vas sve redom puno, malo sam porcitala vidim da su nam trudnice sve u odlicnom stanju, sto mi je jako drago za vidjeti, da stomacici lijepo napredju :wub:

i spisak je sve kraci i kraci i to je odlicno :wub:

kod mene nema nista novo........... opustam se :lol:

M@r@, Yora, BlueFairy i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve je to isto, samo je drugi proizvodjac. Aj sacekaj jos necije misljenje, mada po Ljubinom postu, cini mi se da i ona misli da mozes da ga uzmes. A sta sve moze da se uzme bez recepta...

Uf ja bih tako uzela na svoju ruku da ne cekam vise ali me nekako strah. :unsure: da mi ne zeza posle doktorka zbog toga,otkud zanam...

Znate sta, ja cu lepo sacekati da mi se dr.-ka vrati sa godisnjeg, pa cu joj traziti da mi da da pijem nesto od toga (i ovako moram da idem da joj odnesem neke rezultate), pa cu se taman malo i raspitati oko toga kako i sta, pa tebi, Uciteljice, samo prosledim terapiju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V ana, dobrodosla i sto pre nam otisla medju trudnice! Meni su rekli da je "normalno" da se beba ceka 12 meseci a tek onda da se ide na pretrage. Razumem tvoje nestrpljenje i neopustanje jer i mene krase slicne osobine. Saveti- zdrav nacin zivota, dodatni vitamini nego do sada, proveri cervikalni i vaginalni bris kao i PAPA pod obavezno, keksanje na svaki dan kada ti je belance tj. ovulacija, ne govori muzu kada je vreme za bebu da se ne zablokira od treme, ne dizi tesko i ne prezderavaj se slatkog *ovo mi je licno najteze palo :) ( posto je to kao "trend" postalo da nam secer skodi vise nego sto smo svesne).

Dragi- poljupci i cmokovi najveci, Dragice nasa! :wub: :wub: :wub: E bas sam mislila na tebe i jedva cekala da se javis. Jesi li nabavila drugi auto? Ajde kuckacemo se nadam se i u trudnickim temama, jer ona fusnota obecava... :wub:

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate sta, ja cu lepo sacekati da mi se dr.-ka vrati sa godisnjeg, pa cu joj traziti da mi da da pijem nesto od toga (i ovako moram da idem da joj odnesem neke rezultate), pa cu se taman malo i raspitati oko toga kako i sta, pa tebi, Uciteljice, samo prosledim terapiju. :)

Eeeee, pa znas kako, i meni je to neki dr. prepisao, i Sanji i Ljubi i jos nekim clanicama, pa ako ti neces da uzimas terapiju koju su prepisali drugima nemoj onda ni da je prosledjujes. Ispala sam i ja glupa sto savetujem uzimanje leka na svoju ruku, svakako to vise necu da radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee, pa znas kako, i meni je to neki dr. prepisao, i Sanji i Ljubi i jos nekim clanicama, pa ako ti neces da uzimas terapiju koju su prepisali drugima nemoj onda ni da je prosledjujes. Ispala sam i ja glupa sto savetujem uzimanje leka na svoju ruku, svakako to vise necu da radim.

Anchy07, pogresno si me razumela. Naravno da hocu da uzimam tu terapiju i cak sta vise, vise verujem vama nego doktorima. Sto se mene tice, ja bih to danas pocela da pijem, ali vidim da je Uciteljica napisala da ne bi da uzima na svoju ruku da je dr. kasnije ne bi zezao zbog toga, pa sam se ja samo malo nasalila na to. Nisam mislila nikoga da uvredim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07, pogresno si me razumela. Naravno da hocu da uzimam tu terapiju i cak sta vise, vise verujem vama nego doktorima. Sto se mene tice, ja bih to danas pocela da pijem, ali vidim da je Uciteljica napisala da ne bi da uzima na svoju ruku da je dr. kasnije ne bi zezao zbog toga, pa sam se ja samo malo nasalila na to. Nisam mislila nikoga da uvredim...

Ma ok je, shvatam sta si htela da kazes, i ne treba da uzimas nista na svoju ruku, izvinjavam se, moja greska. Sacekaj ti svog doktora pa vidi sa njim, ipak je tako bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ, upravo sam uzela uputstvo za Siofor da procitam, i kaze da napomenete lekaru ako se spremate za neko sminanje koje podrazumeva ubrizgavanje kontrasta u vas organizam, tako da izgleda da je tebi terapija odlozena zbog HSG. Ipak (neki) lekari znaju bolje od nas ;)

*TJ* i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V_Ana mi smo smuckali za 7 meseci, nismo isli na ispitivanja nismo imali terapiju, znaci prirodno za 7 meseci.ne znaci da ako ne uspe odmah postoji neki problem, ali ja sam zelela da ipak sve isproveravam radi svog mira, ali dr mi je rekao da ako nista ne bude godinu dana krecemo sa analizama. Sad za drugu brbucekamo 13 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke! Do sada sam bila pasivni član, ali sam u isčekivanju druge crtice odlučila da vam se pridružim sa mojim ludilom od nestrpljenja :)

Dobrodosla :) nadam se da ces brzo da nam zbrises u lepse teme

Uf ja bih tako uzela na svoju ruku da ne cekam vise ali me nekako strah. da mi ne zeza posle doktorka zbog toga,otkud zanam...

Mene bas cudi da sa tvojim nalazima jos ti nije prepisala G. Ali ko zna koji su joj tacno planovi, mozda i tebi sledi hsg, to je sad standardna procedura kad se udje u ispitivanje plodnosti.

Iskreno i ja htedoh da savetujem opusteno koriscenje Glukofaza na svoju ruku ali za divno cudo lekari su ovaj put u pravu :D

kod mene nema nista novo........... opustam se :lol:

STA KAZEEES? NE CUJEM :P Pa gde si Dragi, kuco stara :) ka'ce petak :D

Sta se desava kod tebe i tvog jajovoda?

BlueFairy i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo najgora sam od sve dece :ph34r: pa ne cestitah novopecenoj trudnjaci

Coko svaka cast, ugledala si II a od sad neka ide sve redom kako treba i da za 9 meseci uzivas sa svojom bebicom :wub:

*TJ* i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragiiiiiiiii :wub:

Ljubo pisala sam,ja idem na histeroskopiju pa cu verovatno posle toga dobiti Glukofaz da pijem :) znam da je taj lek u planu jer je doktorka rekla samo cekam amin :D .

Anchy cmok cmok seko

uskoro ces mi biti seka i po Glukozu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragiiiiiiiii :wub:

Ljubo pisala sam,ja idem na histeroskopiju pa cu verovatno posle toga dobiti Glukofaz da pijem :) znam da je taj lek u planu jer je doktorka rekla samo cekam amin :D .

Anchy cmok cmok seko

uskoro ces mi biti seka i po Glukozu :lol:

procitala sam za histeroskopiju ali verujem da je to samo pocetak. U Frontu su veoma ekspeditivni i nece se ona samo na tome zadrzati, sto je i dobro, muka mi je kad urade jednu stvar pa ako je to ok onda zakljuce da je i sve ostalo.

Ja se iskreno nadam da vas dve necete biti seke i po Glukofazu nego i po stomacima :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ, upravo sam uzela uputstvo za Siofor da procitam, i kaze da napomenete lekaru ako se spremate za neko sminanje koje podrazumeva ubrizgavanje kontrasta u vas organizam, tako da izgleda da je tebi terapija odlozena zbog HSG. Ipak (neki) lekari znaju bolje od nas ;)

Anchy, još će i biti nešto od naših lekara. ;) Ali bez obzira što pogode nešto jednom u 100 godina i dalje nemam potpuno poverenje u njih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, još će i biti nešto od naših lekara. ;) Ali bez obzira što pogode nešto jednom u 100 godina i dalje nemam potpuno poverenje u njih. :)

Nazalost, imale smo ovde prilike da slusamo svakakve gluposti od strane lekara, pa smo malo nepoverljive, mene licno je jedan zaje*avao godinu dana, ali na srecu ima i onih koji znaju svoj posao. Izvini jos jednom, bila sam bas gruba.
Yora voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

STA KAZEEES? NE CUJEM :P Pa gde si Dragi, kuco stara :) ka'ce petak :D

Sta se desava kod tebe i tvog jajovoda?

Jel znate šta ja radim u ponedeljak?

Pa čekam petak!!!!

Hahaha

ovo sam našla na netu i odmah sam se setila mojih drugarica po petku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro plusicke :) kako ste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro dobra fora za petak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.