Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jaw rodjo ja vec grizem nokte :wub:

Ma ja se ne nadam previše, možda samo malo....i ne znam šta ću osetiti kad vidim test-olakšanje ili tugu :smajlikojibidaseXadaneuđe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

skoknula sam do apoteke i uradila onaj najjeftini i vidi sta mi je pokazao, moram dodati da sam bila maximalno opustena dok sam ga radila!!!

hahaha.jpg samo mi nije jasno sta to pise!? :D

:huh: hm sta bi to moglo da znači :lol: nisu ti jeftini toliko pouzdani. :lol:

Bolje ti uradi betu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se ne nadam previše, možda samo malo....i ne znam šta ću osetiti kad vidim test-olakšanje ili tugu :smajlikojibidaseXadaneuđe:

Kako bude nek bude. Ljubim te rodjo :wub:

Dobar ti taj smajli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bude nek bude. Ljubim te rodjo :wub:

Dobar ti taj smajli :lol:

Ljubim i ja tebe rođo! :wub:

A da znaš kako sam se smejala kad sam smislila smajli, ovaj mi je najomiljeniji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se opustila onda 100% jeste :lol:

Ahahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja se ne nadam previše, možda samo malo....i ne znam šta ću osetiti kad vidim test-olakšanje ili tugu :smajlikojibidaseXadaneuđe:

drzim fige da bude kako treba da bude!!!

:huh: hm sta bi to moglo da znači :lol: nisu ti jeftini toliko pouzdani. :lol:

Bolje ti uradi betu :lol:

hmmm ipak mislim da je prerano za betu :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zbog trenutne finansijske situacije mm je redukova spisak na sledeći način:

-umesto da kupimo toalet papir, salvete i ubruse kupićemo samo ubruse pošto savijanjem na različite načine možemo da dobijemo i salvetu i toalet papir

-umesto tečnog sapuna, sapuna, gela za tuširanje i tečnosti za suđe kupićemo samo tečni sapun koji će služiti za sve moguće i nemoguće svrhe

-umesto špageta i rezanaca za supu kupićemo samo špagete pa kad mi treba za supu skratiću ih na potrebnu dužinu

-meso nam ne treba uopšte jer komšija ima kera viška

-čarape(hulahopke) nam nikako ne trebaju jer on ne može da ih nosi a i imamo čarapa toliko da bi nam stonoga pozavidela a imala bi i rezervne

Divno je što njemu mogu uvek da se smejem i što mi nije rekao da umesto kesa za zamrzivač, kesa za pečenje i kesa za smeće mogu da koristim samo jednu vrstu...koju god :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citala sam vas i moram da dodam sledece: devojke koje se javljaju i to napisu zaista nemaju lose namere. I sama sam sa prvim ostala iz prve ... i mislila sam da je to lako ...

No potvrdilo se da uopste nije tako .... i da onaj koji nije u toj kozi ne moze znati kako je cekati i sta znaci opustiti se posle duzeg vremena pokusavanja.

I sama sam delila savet Opusti se ..

I sama se JEZIM na savet opusti se .. docice to samo ...

Da oce doslo bi ...

Dobro jutro :)

sanjas i idemo dalje volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Slavka!

Pa gde si ti?!

Ma meni je to isto kao kad sediš kući ispred tv-a i gledaš maraton i kažeš "ma šta je to, oni tamo malo trče"...

Ljubinka, B.mama i *Sanja* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeste, dok nisi u tudjoj kozi ne mozes znati koliko to boli. I koliko zapravo rec opusti se negativno utice na cekalicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja, ne postizem da vas procitam i da pisem :)

Sutra ocekujem vesticu, stim da ovaj mesec nismo nesto bili aktivni te ne nadam se previse .. Mada bih lagala ako kazem da se uopste ne nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lep ti je avatar, sviđa mi se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,to mi treba :) Tj ne treba meni treba svima nama koje ocekuju drugu crticu vec jako dugo ...

M@r@ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,to mi treba :) Tj ne treba meni treba svima nama koje ocekuju drugu crticu vec jako dugo ...

Žao mi je što ne kuckaš malo više sa nama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i htedoh da dodam da onaj ko nije imao spontani ne moze znati koliko nervoze donosi beo test, i koliko straha donose 2 crtice :)

Pa samo ovo danas sto se iskuckale citala sam uz jutarnju kafu :)

sladja84 i sanjas volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

skoknula sam do apoteke i uradila onaj najjeftini i vidi sta mi je pokazao, moram dodati da sam bila maximalno opustena dok sam ga radila!!!

hahaha.jpg samo mi nije jasno sta to pise!? :D

Pise da si pre jedno dve tri nedelje bila jako opustena :lol:
My heart, BlueFairy i valentina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slavka vid vako:aj da razumem te sto banu tako i nisu ni svesne sta su lupile,al kako da razumem zenu koja kaze da pravila dete tri godine i nama kaze opustite se :wacko:

simona1107 i My heart volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga ja!!! Bila sam kod dr opste prakse, bas smo se lepo ispricale :D Bas je cool, bez obzira sto nema veze sa ginekologijom itekako se razume, dala mi je upute za neke stvarcice koje mogu da se odrade kod nas, nalaz urina, kks sa gvozdjem i jos nekim zajebancijama, CRP, sedimentaciju, vreme krvarenja i koagulacije, ima jos ponesto ali ne mogu da procitam <_< Za trombofilije mi je rekla da je rano za proveru, za one silne IgG i IgM mi je rekla da takodje nema potrebe, a od virusa da mogu da proverim u privatnoj nekoj laboratoriji Toxoplazmu, CMV i Coxsacie, drugo ne mora. I tako, jos u ponedeljak cu da odem to da obavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga ja!!! Bila sam kod dr opste prakse, bas smo se lepo ispricale :D Bas je cool, bez obzira sto nema veze sa ginekologijom itekako se razume, dala mi je upute za neke stvarcice koje mogu da se odrade kod nas, nalaz urina, kks sa gvozdjem i jos nekim zajebancijama, CRP, sedimentaciju, vreme krvarenja i koagulacije, ima jos ponesto ali ne mogu da procitam <_< Za trombofilije mi je rekla da je rano za proveru, za one silne IgG i IgM mi je rekla da takodje nema potrebe, a od virusa da mogu da proverim u privatnoj nekoj laboratoriji Toxoplazmu, CMV i Coxsacie, drugo ne mora. I tako, jos u ponedeljak cu da odem to da obavim.

Nije mi jasno zasto svi dr govore da nema potrebe proveravati te trombofilije?Super sto mozes to svasta nesto da uradis tu kod tebe za dzabe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi jasno zasto svi dr govore da nema potrebe proveravati te trombofilije?Super sto mozes to svasta nesto da uradis tu kod tebe za dzabe

Verovatno zato sto je jako retko... Mada eto, i ono sto je kod mene izazvalo spontani se desava jednom u hiljadu slucajeva, pa je zadesilo bas mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno zato sto je jako retko... Mada eto, i ono sto je kod mene izazvalo spontani se desava jednom u hiljadu slucajeva, pa je zadesilo bas mene.

:wacko: Ja da imam kes odradila bih sve i boli me bas uvo sto kazu da ne treba <_< Pa jbt kako ne treba posle toliko vremena????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wacko: Ja da imam kes odradila bih sve i boli me bas uvo sto kazu da ne treba <_< Pa jbt kako ne treba posle toliko vremena????????

Pa treba dosta kesa da se to odradi sve odjednom, krenucu sa necim, pa cemo dalje jedno po jedno, ja spisak nisam bacila ;) Ne znam da li nesto moze da se vidi iz vremena koagulacije i krvarenja, da ako nesto drugo nije u redu (mislim na trombofilije npr) onda i tu nesto ne bude u redu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa treba dosta kesa da se to odradi sve odjednom, krenucu sa necim, pa cemo dalje jedno po jedno, ja spisak nisam bacila ;) Ne znam da li nesto moze da se vidi iz vremena koagulacije i krvarenja, da ako nesto drugo nije u redu (mislim na trombofilije npr) onda i tu nesto ne bude u redu?

Moze da se vidi ali i ne mora.Moze da bude sve u redu na ti nalazima a da opet ima nekakav paja ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze da se vidi ali i ne mora.Moze da bude sve u redu na ti nalazima a da opet ima nekakav paja ili tako nesto

<_< Mrzim Paju <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<_< Mrzim Paju <_<

Ma ne Paju samo nego sve te gluposti koji mogu tako podmuklo da zaje*avaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.