Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro Mame 2013!

Lep dan vam želim! :)

Učo, stigo si, juče te nije bilo 'vako rano?

Ja već moram da begam, ali jos samo danas, pa sam 3 dana slobodna...juuupiiiiii!

CILJ za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro Joco i mame 2013 :D

Sve vas ciljam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro Mame 2013!

Lep dan vam želim! :)

Učo, stigo si, juče te nije bilo 'vako rano?

Ja već moram da begam, ali jos samo danas, pa sam 3 dana slobodna...juuupiiiiii!

CILJ za sve!

Nesam stigo juce,imala sam milion stvari da uradim pre nego sto sam krenula na posao :rolleyes:

Jupi za 3 slobodna dana.

I ja dadas do 2 radim :rolleyes: pa vikend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si VelNes generacijo moja? Kako si? Jel te jos nerviraju?

Ciljam te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo i ja da se javim.. Posle silnih pregleda ustanovilo se da imam blizanacku trudnocu:) a s druge strane i trombofiliju...lekar mi je dijagnastikovao naslednu tronbofiliju na osnovu deficita proteina s koji mi iznosi 60%. ostali rezultati su ok.

Plasim se da mi je dr olako to dijagnostikovao jer sam analize radila u 6 nedelji trudnoce, a citala sam da protein s se prirodno snizava u trudnoci. Inace dobila sam i antikoagulacionu terapiju fragmin 0.4.

Kakve su vasa iskustva i znanja o ovome? Suncokret hellp, kakvo je tvoje misljenje i kako tebi ide sa trudnocom i terapijom?

Nikad srecnija i jos vise preplasenija, m.

Ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao žene moje mile, čitam koliko god mogu.

Sunce ima prelepu tibu, pravu zgodnu modernu trudničku.

Jagodice, potajno se nadam i radujem da je ipak bebica u pitanju mmm što bih volela

Simonice draga, nemoj da se kidaš i nerviraš molim te, probaj da nekako izoluješ njeno ponašanje i reči i da ne dozvoliš sebi da te to toliko vređa. šaljem ti veliki poljubac

Neco, jako jako mi je žao zbog M. Nemoj da odustaješ, sad će brzo ona da prodje, pa juriš u nove radne pobede.

Jekalina mila, trebalo bi ipak da odeš, barem po meni, kod lekara, da vidiš šta će da ti kaže. Jel ti se javila na kraju dr iz Euromedika?

Šta mi radi Ljuba, kako je? Čekalice, ti standarno, duhovita i zanimljiva i prisutna.

Učo, kupili ste novi frižider, taman po ovoj vrućini :lol: klad smo već kod toga, podsetilo me je na jednu scenu, u kafiću nam crkle obe klime, gosti sede u jednom delu lokala, napolju +50 c. Konobarica i ja stale ispred frizidera, otvorile vrata, ona usla u jedan ja u drugi i stojimo tako. Toliko smo se ismejale...

Ivančica standardno vredna, Hellen nadam se da si dobro.

Izvinite ako sam nekoga zaboravila, ovi zadnji dani su mi bili jako teški, mnogo odluka bitnih, pregleda, cimanja. Dr mi je uveo i progesteron inekcije na 3 dana, ali niko u BG neće da da. Zvala sam i Euromedik i još neke neće niko. Na kraju sam našla da dr Ristić hoće, pa sam išla kod njihovog ginekologa da pitam za nalog i tek onda je pristala. Na svoju ruku sam odlučila da neću uzimati palitrex, utrogestan stavljam vaginalno 2x dnevno ujutru i uveče, mirujem. Pa šta mi dragi Bog da, ja se stvarno trudim da mrvici obezbedim sve da se pravilno i lepo razvija, a ona neka se izbori da ostane jako prikačena uz mamu.

MM KONAČNO stiže u subotu, ne mogu da dočekam, od kako sam trudna nije 2 dana bio tu, sve brige nosim sama na svojim plećima, sve strahove dileme, odluke i osećam da pucam i jedva čekam da mi dođe jer mi je velika podrška. Uradila sam vaginalni i onaj drugi bris, ujutru idem da dam krv i urin na analizu, A u ponedeljak konačno da izaberem venčanicu.

Ljubim vas sve do neba, nemojte da se nervirate, čuvajte zdravlje, ovih dana shvatam da je samo to bitno..

:wub: :wub: :wub:

Ljubim te puno, odmaraj koloko god možeš :-* :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0145.gifmame 2013

Majo cestitam i zelim ti lepu i laku trudnocu.Javice ti se Sunce,vec za pomoc,mi ostali smo duduci za to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece drage moje cekalice! :*

Nisam stigla sve da vas iscitam, ali ukratko sam preletela...

Maki moj ti je savet da sto pre sa deckom rascistis neke stvari oko svekrve. Ja to nisam uradila u startu i sad se gorko kajem i imam nenormalne probleme sa istom. Ne znam kad cu izaci na kraj sa njom i sa svim tim problemima, a postoje dva resenja: prvo je da se razvedem (sto je je l' te najlaksi nacin) i drugi je da se naoruzam strpljenjem i da se borim. Resila sam da ideju o drugoj bebi ostavim po strani dok se ne rese trenutni problemi, dokle je to doslo... ne kazem da bi ti dosla u istu situaciju, ali i kod mene je tako sve pocelo sto je mm vodio svoju majku da vidi tepih i ostale stvari pre kupovine umesto da je vodio mene. Malo se u startu menjaju uloge, i gubi se osecaj ko ce tu kome sta da bude i ko ce sa kim da zivi. Kod nas se ispostavilo da nam svekrva svima glumi majku, i jos ja ispadam najveci problem sto ne prihvatam to sto ona mene "gleda kao svoje dete". Ne moze da me gleda kao svoje dete jer ja to nisam. Oduzih ga...

Use i u svoje kljuse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pušim, od juče popodne dve pakle...i baš me briga, lakše mi je! :rolleyes:

Ti ožežila :D Ako si zapalila, što bi se morila... A do NG ima vremena da smanjiš, pa samo uz kafu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pečem lebac mužu,kod kuce je na bolovanju zbog onog ujeda pčele,jedva staje na mogu,pa moram ovako,me moze do radnje. :)

:lol:

Rodjo,dve pakle cigara :( pa mnogo je...

Ajo show s tim frižiderima :lol: ciljam te tako trudnu :rolleyes:

Divno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad da i svima požečim dobar jutra :):wub:

Ljubam vas, danas izlazim ranije sa posla, pa moram da prionem na posao... Jedva isčitah sve - vidim da se sinoć aktivirala toljaga :D al samo u najavu :D

Jeste mi dobjo danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, evo i ja da se javim.. Posle silnih pregleda ustanovilo se da imam blizanacku trudnocu:) a s druge strane i trombofiliju...lekar mi je dijagnastikovao naslednu tronbofiliju na osnovu deficita proteina s koji mi iznosi 60%. ostali rezultati su ok.

Plasim se da mi je dr olako to dijagnostikovao jer sam analize radila u 6 nedelji trudnoce, a citala sam da protein s se prirodno snizava u trudnoci. Inace dobila sam i antikoagulacionu terapiju fragmin 0.4.

Kakve su vasa iskustva i znanja o ovome? Suncokret hellp, kakvo je tvoje misljenje i kako tebi ide sa trudnocom i terapijom?

Nikad srecnija i jos vise preplasenija, m.

Ljubim vas sve

Cestitam draga na blizanackoj trudnoci! :wub: koja si nedelja?

Ja se ne razumem u te trombofilije,tu je Sunce od najveće pomoći. ;)

Bice to sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad da i svima požečim dobar jutra :):wub:

Ljubam vas, danas izlazim ranije sa posla, pa moram da prionem na posao... Jedva isčitah sve - vidim da se sinoć aktivirala toljaga :D al samo u najavu :D

Jeste mi dobjo danas?

Sve vise kineza ovdI

:P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad da i svima požečim dobar jutra :):wub:

Ljubam vas, danas izlazim ranije sa posla, pa moram da prionem na posao... Jedva isčitah sve - vidim da se sinoć aktivirala toljaga :D al samo u najavu :D

Jeste mi dobjo danas?

Odlično,samo kad znam da dolazi vikend. :D

A ti draga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vise kineza ovdI

:P :P :P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje mame 2013.

Ti ožežila :D Ako si zapalila, što bi se morila... A do NG ima vremena da smanjiš, pa samo uz kafu ;)

Sad još trebam da počnem da pijem kafu? :unsure:

Majo čestitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje mame 2013.

Sad još trebam da počnem da pijem kafu? :unsure:

Majo čestitam.

:lol: :lol: Izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Izgleda

:lol:

Ja ću malo u skitnju, dolaze seka i mali Vuki po mene pa idemo u neki šoping. A noćas sam opet tek oko 4 zaspala :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlično,samo kad znam da dolazi vikend. :D

A ti draga?

Dobro je, imam gužvaju na poslu, pa kad se zauflam ko vršalica radim :D Još malo pa ću i ja na odmor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje mame 2013.

Sad još trebam da počnem da pijem kafu? :unsure:

Jao, jes - o kakva sam bruka - zaborvila da ne piješ kafu <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaliceeee, daj bre dođi malo do grada - da pijemo kafuuuuu :):) Ne mog' više da čekaaam... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro cekalice i mame 2012 i 2013...kako ste danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, jes - o kakva sam bruka - zaborvila da ne piješ kafu <_<

Nema veze, ipak te volEm ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Ja ću malo u skitnju, dolaze seka i mali Vuki po mene pa idemo u neki šoping. A noćas sam opet tek oko 4 zaspala :blink:

Ajd sad u soping i mozak na pasu ;)

Jao, jes - o kakva sam bruka - zaborvila da ne piješ kafu <_<

Si si :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze, ipak te volEm ;)

:wub::wub::wub: I ja teb' :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.