Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Djuro divan si!!!!!

:wub:

Veliki cmok za tebe draga. :)

:wub:

Ljubinka, sve sam pročitala i nemam reči... :(

Luna, Učiteljice, Simoona, Simče, Jekalina, Red, Jagoda, Cekalice (svaki put napišem čačkalice :P), Maki, Velnes, Sanje sve vas grlim jakoooo, i cojkam... Ne stižem svima da odgovorim, ako sam nekog zaboravila nek vadi motku ;)

Od srca vam želim dašto pre zabebite pa da ne stižete na forum ;)... :rolleyes:zaljubljena-zvoncica.jpg

:wub:

Simona jel to gosti stizu danas?

ne bas danas al za koji dan ce :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

generacijooooooooooooooo mojaaaaa

:):wub:

Ljubo grlim te da što pre prođe tuga

draga moja

hvala bogu da je prošlo

možeš samo malo da budeš negativna, ljubim da što pre prođe

jedva čekam 2 sata

Yora je dobro a za gužvu na poslu mi ne pričaj pola ljudi otišlo na odmor a mi radi za sve njih. Ali doćiće i taj septembar pa i Yora na odmor

Kako si ti i Stefi

:wub:

E,samo da vam kazem da (u mom slucaju) nije tacno da trudnice jedu ko mecava!evo,mucim se sa jednom virslom

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,samo da vam kazem da (u mom slucaju) nije tacno da trudnice jedu ko mecava!evo,mucim se sa jednom virslom <_<

da je meni da budem trudan da se i ja malo pomucim :P ovako jedem ko blesava,meni trudnoca dovede kilazu u red,na pocetku smrsam zbog mucnina,posle se malo ugojim ali to se skine lako kad dojis bebu a ovo je zlo kad sam uvjek gladna a nisam trudna i to se samo lepi i to na stomak vec je pocelo da kipi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vam posaljem puno poljubaca.... Moram da idem neka frka na poslu, citam vas kasnije.... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da je meni da budem trudan da se i ja malo pomucim :P ovako jedem ko blesava,meni trudnoca dovede kilazu u red,na pocetku smrsam zbog mucnina,posle se malo ugojim ali to se skine lako kad dojis bebu a ovo je zlo kad sam uvjek gladna a nisam trudna i to se samo lepi i to na stomak vec je pocelo da kipi :P

ja se ceo zivot mucim sa slaufima na stomaku :lol: meni jos uvek nije muka,ne osecam nista :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad bas gledam,kako je ovde zivo,slusamo jedne druge,caskamo,zezamo se,placemo,smejemo se...a eno,tamo ,u I tromesecju,nigde zive duse :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

urasla mi dlaka na sisi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vam posaljem puno poljubaca.... Moram da idem neka frka na poslu, citam vas kasnije....

Cmok pa se javi kad budes mogla. ;)

ja se ceo zivot mucim sa slaufima na stomaku :lol: meni jos uvek nije muka,ne osecam nista :huh:

Samo polako,bice bice,al malo kasnije,a nekom ni ne bude muka tokom cele trudnoce. Moja namak zato muku mucila mesecima,stalno joj bilo muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cmok pa se javi kad budes mogla. ;)

Samo polako,bice bice,al malo kasnije,a nekom ni ne bude muka tokom cele trudnoce. Moja namak zato muku mucila mesecima,stalno joj bilo muka.

i moja kuma..od kako je saznala da je trudna imala je mucnine i povracala,cak i u toku porodjaja... al eto,svako drugacije..mene samo brine sto me sike uopste ne bole vise :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad bas gledam,kako je ovde zivo,slusamo jedne druge,caskamo,zezamo se,placemo,smejemo se...a eno,tamo ,u I tromesecju,nigde zive duse

Pa to zato sto sve trudnjace dodju ostanu kod nas :lol: al zato kad sve zabebimo i nagrnemo u prvi bice veselo tamo ;)

urasla mi dlaka na sisi

:o:lol: saniraj to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

urasla mi dlaka na sisi

hehehehe lujko...citam i ne verujem...ma nista strasno, pazljivo procackaj ako nije duboko i obavezno dezinfikuj...budi pazljiva tu je tanka i osetljiva koza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobro, tu sam, ali slabo pisem, nesto nemam sta da kazem...

A ti?

Kad se saberem i oduzmem dobro je... Ništa mi ne pada teško, ni vrućinčina ni haos, al kad uđem u bus u kome je 50C posle posla - e to mi je umor i napor za dva dana odmaranja u kući :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ce da procackam,nije mi prvi put :lol: nego me nervira <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehehe lujko...citam i ne verujem...ma nista strasno, pazljivo procackaj ako nije duboko i obavezno dezinfikuj...budi pazljiva tu je tanka i osetljiva koza...

Necoooo pereco, ja tebe zaboravi, treba me močugooom ;):D

Si dobjo? :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad bas gledam,kako je ovde zivo,slusamo jedne druge,caskamo,zezamo se,placemo,smejemo se...a eno,tamo ,u I tromesecju,nigde zive duse :blink:

Ma one se lade sad i ne pale komp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odoh da se kupam,pa da turim jedan utrogestan,opet me boli stomak <_<

dolazim kasnije da vidim kad nasa draga stigne sa lepim vestima za betu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma one se lade sad i ne pale komp ;)

lenje trudnjacice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moja kuma..od kako je saznala da je trudna imala je mucnine i povracala,cak i u toku porodjaja... al eto,svako drugacije..mene samo brine sto me sike uopste ne bole vise :unsure:

Tokom porodjaja,oh Boze! :o

Ma nista se ti ne brini za sike,ce da bole,ne mogu bas uvek. Jel ces jos koji put da radis betu pre nego sto odeš na pregled kod ginekologa ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odoh da se kupam,pa da turim jedan utrogestan,opet me boli stomak

dolazim kasnije da vidim kad nasa draga stigne sa lepim vestima za betu

Ajd ajd pa se kuckamo kasnije generacijo moja! :)

lenje trudnjacice

A ti si naša najvrednija trudnica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necoooo pereco, ja tebe zaboravi, treba me močugooom ;):D

Si dobjo? :-*

dobjo dobjo, prolazi vestica, brojim dane do O....ali iksici padaju hihihi mozda za svaki slucaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobjo dobjo, prolazi vestica, brojim dane do O....ali iksici padaju hihihi mozda za svaki slucaj :lol:

Samo nek padaju ne da škodi! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro cekalice!

Napokon sam uspela da vam otvorim temu sa moba, zabada mi tema sad i sa moba :(

Mika i ja smo vec treci dan na institutu za majku i dete, sad smo superiska samo je pitanje koliko ce nam trajati terapija i jos koliko cemo ostati ovde. Sto duze to bolje, napokon se neko smilovao da mi obrati paznju na dete. I na svu tu muku dosla mi vestica...

Ljubo bas sam navijala za tebe :( cekamo sledeci mesec!

Neco, sta se kod tebe desava?

Anci, kako si?

Ja sam resila da kad izadjemo iz ovog zatvora (danima nisam izasla na ovo sunce...) odem kod svog hirurga da vidimo sta je sa ovim mojim uvom i mogu li ja da zgotovim jos jednu bebu pre moje operacije posto mi je stanje nepromenjeno :D mika mi se toliko igra ovde sa decom i raduje im se, jedva cekam da mu rodim brata ili sestru! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro cekalice!

Napokon sam uspela da vam otvorim temu sa moba, zabada mi tema sad i sa moba :(

Mika i ja smo vec treci dan na institutu za majku i dete, sad smo superiska samo je pitanje koliko ce nam trajati terapija i jos koliko cemo ostati ovde. Sto duze to bolje, napokon se neko smilovao da mi obrati paznju na dete. I na svu tu muku dosla mi vestica...

Ljubo bas sam navijala za tebe :( cekamo sledeci mesec!

Neco, sta se kod tebe desava?

Anci, kako si?

Ja sam resila da kad izadjemo iz ovog zatvora (danima nisam izasla na ovo sunce...) odem kod svog hirurga da vidimo sta je sa ovim mojim uvom i mogu li ja da zgotovim jos jednu bebu pre moje operacije posto mi je stanje nepromenjeno :D mika mi se toliko igra ovde sa decom i raduje im se, jedva cekam da mu rodim brata ili sestru! :D

A sto ste u bolnici? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ovo je telepatija :D

bravo za plusice! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.