Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

He he he,kako slatka maca. :lol: Vala valjda uzeti jednog takvog asistenta.:)

a pa hvala ti ija se nadam najboljim rezultatima...otici cu sutra do cika doce da uradim betu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a pa hvala ti ija se nadam najboljim rezultatima...otici cu sutra do cika doce da uradim betu :)

Drzimo fige onda da beta bude pozitivna i sto veća. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam posaljem malo pasinice i da posaljem

JEDNU VELIKU CESTITKU JEKIC I NJENIM TRIMA BEBAMA! VEROVALA SAM U VAS CETVORO OD KAD SAM PROCITALA PRVI POST! :wub: :wub: :wub:

I svim cekalicama veliki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijana dobo nam dosla...neznam sta ce ti reci ostale jaranice,ali ja ti nebi preporucila da sutra radis betu....jer sutra je tek 2.a ti trebas da dobijes 8.Neznam da nije rano?Ja nikad nisam vadila betu...ali imaju ove nase,pa neka ti one kazu svoje misljenje.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .Jer ovulaciju si imala tek 23...znaci proslo je svega samo 8 dana...Ja bi sacekala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dijana dobo nam dosla...neznam sta ce ti reci ostale jaranice,ali ja ti nebi preporucila da sutra radis betu....jer sutra je tek 2.a ti trebas da dobijes 8.Neznam da nije rano?Ja nikad nisam vadila betu...ali imaju ove nase,pa neka ti one kazu svoje misljenje.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .Jer ovulaciju si imala tek 23...znaci proslo je svega samo 8 dana...Ja bi sacekala...

hvala ti ali ja sam tako uzbudjena da ne mogu da cekam...inace beta pokazuje,ako je pozitivna,posle 4og dana :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo fige onda da beta bude pozitivna i sto veća. :)

jojjjjjjjjjj :* hvala :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ti kazem ja se nerazumijem u betu...i kad bi je htjela izvadit nemam pojma na koju bi stranu i gdje bi...ja samo ove testice radim...obicne..plocice,ili trakicu ako mi koja uvali slucajno..ja kazem plocicu ona meni trakicu...

Meni sutra stize tetka u crvenom kaputu....ili da ne bi odgodila do prekosutra...

Nego cure muckate li vi ???Casni je post da znate..nesmije se nista radti... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da zovem se Dijana :) Ne merim temeperaturu jer imam Maybe baby, Lepo mi pokazuje plodne i neplodne dane i Ovulaciju. mada imala sam Ovulaciju 23 a danas sam merila temp. i pokazivala mi je 37,2 (ali se cesto menjala iz sata usat) sta sad to znaci :(

Ima poseba procedura za merenje BT. A sto se mene licno tice ja sam Maybe Baby bacila u korpu. Moze da ti pokaze i kada nesto pojedes sto daje laznu sliku. Dzaba da ne jedes i pijes min 2h on nije dobar, bar je takvo moje iskustvo. Osim toga mm je uze i probao i 4 dana uzastopno je njemu pokazivala O!!!!!! Vise polazem na ziganje jajnika nago na to. Jednog meseca mi je svaki drugi dan pokazivala O??? :angry:

P.S.trebalo bi da imate ovakvog asistenta,vidite kako pazljivo posmatramo test LuneMi :D

Predivan ti je asistent bwe. Sta kaze za taj moj test????

Samo da vam posaljem malo pasinice i da posaljem

JEDNU VELIKU CESTITKU JEKIC I NJENIM TRIMA BEBAMA! VEROVALA SAM U VAS CETVORO OD KAD SAM PROCITALA PRVI POST! :wub: :wub: :wub:

I svim cekalicama veliki :wub:

Cmokete i hvala za prasinicu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman sam mislila da ce da me warning zaobidje kad ono ..... ne moze da se udje na predzadnju stranu u lunarnoj ovulaciji!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima poseba procedura za merenje BT. A sto se mene licno tice ja sam Maybe Baby bacila u korpu. Moze da ti pokaze i kada nesto pojedes sto daje laznu sliku. Dzaba da ne jedes i pijes min 2h on nije dobar, bar je takvo moje iskustvo. Osim toga mm je uze i probao i 4 dana uzastopno je njemu pokazivala O!!!!!! Vise polazem na ziganje jajnika nago na to. Jednog meseca mi je svaki drugi dan pokazivala O??? :angry:

ma ok,verujem ti ali je meni do sada jako lepo sluzio...hvala u svakom slucaju.. :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

95-197087.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, ovo je super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

. Osim toga mm je uze i probao i 4 dana uzastopno je njemu pokazivala O!!!!!!

:blink: :blink: :blink: e svasta cemo doziveti :lol: a mozda je stvarno imao O :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vas malo nasmijati....jedva cekam sutra,da vidim jos jedan pozitivan test od Maybe... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: :blink: :blink: e svasta cemo doziveti :lol: a mozda je stvarno imao O :lol: :lol:

Nije jedini. Citala sam svasta o Maybe Baby. Mislim dozivljaje nekih cekalica i vristala od smeha, pa onda smo i mi probali i eto mm ima O!!! Hihihi

Posle toga smo ga elegantno uklonili.

Folikulometrija, lh tracice i BT su mnogo bolji pokazatelji. Naravno FM je the best!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vas malo nasmijati....jedva cekam sutra,da vidim jos jedan pozitivan test od Maybe... :lol: :lol:

TO bi bilo predivvno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vas malo nasmijati....jedva cekam sutra,da vidim jos jedan pozitivan test od Maybe... :lol: :lol:

a jel joj bio danas pozitivan?? nikako ne mogu da se vratim da procitam...ovde ima neki virus :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije jedini. Citala sam svasta o Maybe Baby. Mislim dozivljaje nekih cekalica i vristala od smeha, pa onda smo i mi probali i eto mm ima O!!! Hihihi

Posle toga smo ga elegantno uklonili.

Folikulometrija, lh tracice i BT su mnogo bolji pokazatelji. Naravno FM je the best!

e svasta :lol: i meni je BT najmerodavnija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jel joj bio danas pozitivan?? nikako ne mogu da se vratim da procitam...ovde ima neki virus :blink: :blink:

Smrc, nije, valjda ce sutra neko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jel joj bio danas pozitivan?? nikako ne mogu da se vratim da procitam...ovde ima neki virus :blink: :blink:

Jeste da....bio je i bice i sutra....i kod mene se pominje neki malver..ja sami idem nastavi dalje...i udjem.....jer vas moram procitati... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvinjavam se, ja sam procitala da li je jos nekom bio pozitivan test, pa sam tako i odgovorila. IZVINJAVAM se!

Maybe je bio i danas pozitivan test :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste da....bio je i bice i sutra....i kod mene se pominje neki malver..ja sami idem nastavi dalje...i udjem.....jer vas moram procitati... :P

ooo pa super..ma ne verujem da su testovi falsh...vise mi se cini da je labolatorija falsh :lol: mislim da je ne moguce da toliko puta da pozitivan rezultat a da nema niceg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto nije blize da joj ja dadnem jedan....sto se nemoze poslati preko PP....Ima li jos kandidata za raditi test sutra?Obozavam traziti drugu crticu... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

jaojjjjjjjjjjjjjj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.