Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Znaci blizi ti se kraj, super :D.

Na koju temu ces raditi diplomski?

Sad pred kraj je najteze <_<

Nije to klasican diplomski, vec ispit koji nam se racuna kao diplomski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pristojnu ili nepristojnu? :P:lol:

Svaka ideja je dobrodosla. Ja sam otvorenih shvatanja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. Koji predmeti su u pitanju? Znam da smo koleginice, pa me interesuje ;).

Pa ostao mi je jezik iz 4. godine, semantika, americka knjizevnost, angloamericka i Sekspir (diplomski), sve same knkizevnosti, a ja ih bas i ne volim... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ti si open minded kada dodje do praznog kreveta, aaa? Hihihi, ju sto sam danas perverzno raspolozena ... eeee, da mi nije vestice, svasta bih sada sprovela u akciju, mrzim je, glupaca jedna odvratna :angry::rolleyes:

Ako, ako, cuvaj te ideje, pa za par dana da ih sprovedes u delo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja ih obozavam, daj mi knjigu samo ne gramatiku ... Koga briga kako se koje vreme zove, bitno je iskoristiti ga pravilno :rolleyes:

Ali su za prazan krevet :P ... I dalje sam malo <_< na mm zbog propustenog meseca ...

Ja sam recimo volela lingvistiku, morfologiju, sintaxu, pa i sa jezicima sam prosla lagano, samo sa cetvorkom imam problem jer su i profesor i asistenti malo zamajani. Al knjizevnost nikako.

Nema veze, ako su za prazan krevet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni juče stigla veštičara... :( i baš sam bila nervozna,ali danas mi je već bolje.

Znam ja da imam već dete i da ne čekam dugo,ali svaki put kad dobijem,setim se da nije trebalo tako da bude i da sam izgubila bebu...ali,istina je da nam se Bog smeje dok pravimo planove. :rolleyes:

Znam kako ti je, ja sam trebala da se porodim u februaru, još malo <_< Sa trećim detetom :lol:t1822.gif (crni humor)

Meni se najvise dopada prva, mislim da ce tebi odlicno stajati ;)

I meni se prva najviše svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет мени је тако жао због тебе али си ти веома јака жена која је све то издржала, још колико мораш да чекаш да па кренеш у акцију.

Joj, ne znam više ni ja <_< Ja sam malo blesava osoba, sad mi je dunulo da tražim posao, a trudnoća da čeka još malo. Nekako mi iskreno više mrsko da zavisim od mm, ništa lepše nego kad imaš svoje pare u novčaniku. Nemam pojma, uhvatili me neki pundravci m1703.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu, ali nemam sta da kazem :huh:

:lol:

Pa ostao mi je jezik iz 4. godine, semantika, americka knjizevnost, angloamericka i Sekspir (diplomski), sve same knkizevnosti, a ja ih bas i ne volim...

Hajde Anchy mi ćemo to zajedničkim snagama, onako u jednoj ruci knjiga a u grugoj beba :rolleyes:

Девојке јел ја овулирам, ако јесте онда ми је рано мало 11дц

Prepadoh se kad sam videla crtice. Nije rano, meni je 12dc, samo ti oberi trešnjice danas :rolleyes:

Ево неких које ми се свиђају

pgm-131038.jpg

t7z-greek-.jpg

Meni se ove dve najviše sviđaju.. I ja sam imala isti problem sa kosom, retka je pa nisam znala šta da radim, pa sam napravila nešto slično ovako samo je moja bila dole skupljena i izgledalo je kao da imam tri puta više kose :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, meni se svidja ona predzadnja :D

Nije ti rano za ovulaciju, sto meni nije ovulacija 12 dc... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма шта знам, битно је наравно да ти будеш срећна и задовољна, све има своје, нема лепше него кад не зависиш од никог, али нема непше него и кад имаш децу. Можда да кренеш да тражиш па како буде, лако ћеш отказ да даш несекирај се :lol:

Baš tako, valjda mi se sve više sk****lo pa mi mozak malo prolupao, ništa neće biti čudno da me već za par dana pusti ovaj osećaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ne znam više ni ja <_< Ja sam malo blesava osoba, sad mi je dunulo da tražim posao, a trudnoća da čeka još malo. Nekako mi iskreno više mrsko da zavisim od mm, ništa lepše nego kad imaš svoje pare u novčaniku. Nemam pojma, uhvatili me neki pundravci m1703.gif

Ja te potpuno razumem što se ovoga tiče..I meni je više muka, ceo život učim nikad svoj dinar mada dobro ja sam sama sebi kriva što nisam sve na vreme završila <_<

А најжешћа сам и ја, пшојављују ми се цртице па сам се и ја препала рекох ма рано је, прошли месец сам 15 дц овулирала, Боже ова моја овулација само шета.

Ма мораћу и ја нешто тако, да испадне да имам нешто од косе, да је увијем и скупим иначе ми је коса никаква, танка.

Mogu da te zamislim, tako bih i ja verovatno :lol: Samo da nađeš ok frizerku, kako stvore kosu čudo jedno, ja sam baš dugo lupala glavu šta ću od kose..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Опет гутам слова :angry::lol::P

Ма идем код друге фризерке, не идем код ове моје она лепо шиша али нема појма за фризуре. А сад за ову сам добила препоруке па шта буде, имаћу једну пробну па ћу да се сликам кад је направим и показаћу вам. Видећу можда ми и она да неки предлог.

Obavezno proba za sve, i za šminku i za frizuru, naročito za šminku da ne bi posle bilo iznenađenja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Шминку сам резервисала, као нека најбоља бла,бла, бла идем у фебруару на неки третман за лице и одмах после два дана проба. Видећу шта ће да ми направи...

Znači bliži se i taj dan :wub: Ima da vam bude divno, kad shvatiš da je konačno došao i sva tenzija nestane, bar je meni tako bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А надам се, ја сам мислила има да буде прелепо спремање венчања а за сад само нешто наопако, по сто пута идемо за једну исту ствар, али добро вероватно је тако код свих <_<

Nisam sigurna dal' je uopšte moguće da bude prelepo.. Mi smo na kraju svi međusobno počeli da se svađamo <_< Užas. Kako taj dan dođe sve se to zaboravi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Nisi ti blesava, draga, samo umorna od razocarenja. To je sasvim normalno. Mozda i bolje da se bacis na potragu posla - ali nemoj zbog toga da odlazes mogucu trudnocu.

Biće da je to adekvatno objašnjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj :wub:

K'o deca su, uspavljuju se uz uspavanku :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: da ih pojedeš :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ne znam više ni ja <_< Ja sam malo blesava osoba, sad mi je dunulo da tražim posao, a trudnoća da čeka još malo. Nekako mi iskreno više mrsko da zavisim od mm, ništa lepše nego kad imaš svoje pare u novčaniku. Nemam pojma, uhvatili me neki pundravci m1703.gif

Trazi posao! Ja cim sam se bacila na trazenje posla i pocela da odustajem od bebe, betaHCG skocio... mozda trazenje posla utice na betu :P

Ima li neke nove sveze mame, a ja nisam u toku?

Saljem vam puno prasinice pa da vam zakmeci do kraja ove godine svima sa ove teme :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš tako, valjda mi se sve više sk****lo pa mi mozak malo prolupao, ništa neće biti čudno da me već za par dana pusti ovaj osećaj...

A sta si po zanimanju? jesi li radila ranije?

А надам се, ја сам мислила има да буде прелепо спремање венчања а за сад само нешто наопако, по сто пута идемо за једну исту ствар, али добро вероватно је тако код свих <_<

Pa to mora tako. Za sve sto smo kupovali, isli smo po tri puta najmanje, jednom da vidimo cene, drugi put da vidimo kakav je izbor i treci put da kupimo. Na kraju smo se i posvadjali u zlatari kad smo kupovali burme <_<

A sto se tice frizure i sminke nijedno nisam probala, isla sam kod moje frizerke i moje kozmeticarke koje me sredjuju vec 10 godina, dobro me poznaju, znaju sta volim, i bila sam skroz zadovoljna. Posle su mi obe rekle da su bas imale frku kako ce to da prodje, ocekiale su da cu da gundjam i da izvoljevam nesto, a bas sam bila fina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazi posao! Ja cim sam se bacila na trazenje posla i pocela da odustajem od bebe, betaHCG skocio... mozda trazenje posla utice na betu :P

Ima li neke nove sveze mame, a ja nisam u toku?

Saljem vam puno prasinice pa da vam zakmeci do kraja ove godine svima sa ove teme :***

Ne znaš andjelčiću moju priču, nemam ja problem sa zatrudnjivanjem, (barem do sad) već kako da zadržim trudnoću, odlaze mi bebe u 7-8 -oj nedelji, imala sam 3 spontana pobačaja. U planu nam je i četvrti pokušaj ali o tom potom....

A sta si po zanimanju? jesi li radila ranije?

Ma kako nisam, radim od 18-te godine, sad sam na pauzi već godinu i po, već mi se smučilo, hoću da radim i imam svoju platu. A hoću i bebu, hoću opet da pokušam, al' sve mi se nešto zbrčkalo u glavi. Što kaže maybe, valjda sam više umorna od razočarenja pa mi se pomuti um, proći će, nije mi prvi put da ne znam šta hoću... Da je sad sve završeno oko te nove trudnoće, sve analize obavljene, nadjen normalan ginekolog, rešen problem oko injekcija... verovatno bih rekla mm "Sl. plodni dani krećemo u akciju" al' ovako, kad pomislim šta me sve još čeka :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kako nisam, radim od 18-te godine, sad sam na pauzi već godinu i po, već mi se smučilo, hoću da radim i imam svoju platu. A hoću i bebu, hoću opet da pokušam, al' sve mi se nešto zbrčkalo u glavi. Što kaže maybe, valjda sam više umorna od razočarenja pa mi se pomuti um, proći će, nije mi prvi put da ne znam šta hoću... Da je sad sve završeno oko te nove trudnoće, sve analize obavljene, nadjen normalan ginekolog, rešen problem oko injekcija... verovatno bih rekla mm "Sl. plodni dani krećemo u akciju" al' ovako, kad pomislim šta me sve još čeka :wacko:

Nisi nam se pohvalila da si sredila to oko injekcija.

Ne znam sta da ti kazem, to te ceka pa te ceka, kad budes psihicki spremna... znas vec kako to ide :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, sve ove frizure su lepe, bitno da imas proverenu frizerku, ja sam banula kod neke posto sam morala u 7 ujutru da radim frizuru, i ispala mi je ok, ali opet ne bas kako sam zamisljala...

Sad kad se setim da smo propustili "tresnjice" tu dva meseca pred svadbu jer sam racunala, kako li cu da pijem i da djuskam na svadbi ako zatrudnim i pocnu one mucnine..a na kraju nisam nista alkoholno pila osim case sampanjca - samo sam igrala sve vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vas pozdravim i da vas pitam. Da li je neka od vas imala povisenu temp. pred vesticu? Meni se to nikada ranije nije dogadjalo.. Vec par dana, kako merim, a mozda i ranije imam temp 36,8 pa 37,2 a nocu padne na 36,5. Treba da dobijem sutra/prekosutra. Rdaila sam baby rapid danas i nista tj nema druge crtice. Do duse, radila sam ga oko 19h,jer nisam mogla da docekam jutro. Inace grudi me jako bole,ali donji stomak ni malo. Hvala!

Samo sto ja uopse nisam bolesna.. Nemam ni jedan simptom gripe sem temperature..

Ja sam imala sad 37.1 konstantno,dok nije sitgla,i bila sam sva kao bolesna,spavalo mi se i imala sma one napade toplote i hladnoce,a onda sam dobila i otiso sve u majcinu,a verujem da sam bila trudna,jer je test bio +,videle su devojke,ali... :( nisam bitna ja,vec ti...uradi ti betu ili test opet,pa nam javljaj,ja se nadam da je to ono sto bi trebalo da bude...cekam da javis.

Nego,zene,ja sam mnogo citala ovih pra dana vezanoza hormone,i svuda sam procitala da stres i nerviranje jako lose uticu na hormone.Probacu da nadjem taj tekst,sad vec ne znam gde sam to citala da je bas lepo objasnjeno,pa vam postavljam link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znaš andjelčiću moju priču, nemam ja problem sa zatrudnjivanjem, (barem do sad) već kako da zadržim trudnoću, odlaze mi bebe u 7-8 -oj nedelji, imala sam 3 spontana pobačaja. U planu nam je i četvrti pokušaj ali o tom potom....

Ma kako nisam, radim od 18-te godine, sad sam na pauzi već godinu i po, već mi se smučilo, hoću da radim i imam svoju platu. A hoću i bebu, hoću opet da pokušam, al' sve mi se nešto zbrčkalo u glavi. Što kaže maybe, valjda sam više umorna od razočarenja pa mi se pomuti um, proći će, nije mi prvi put da ne znam šta hoću... Da je sad sve završeno oko te nove trudnoće, sve analize obavljene, nadjen normalan ginekolog, rešen problem oko injekcija... verovatno bih rekla mm "Sl. plodni dani krećemo u akciju" al' ovako, kad pomislim šta me sve još čeka :wacko:

Jaoj citala sam u ranijim postovima i bas mislim da si jaka zena! Ja kad procitam kroz sta si ti sve prosla, prosto me je sramota sto sam onoliku famu pravila oko svoje trudnoce i porodjaja... prva trudnoca, prvi porodjaj, prva beba, a ja sam se zalila zato sto sam nekoliko puta lezala na patologiji trudnoce... :(

Jaka si i znam da ces roditi bebu, prosto je zasluzujes! love21.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.