Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

malopre sam uradila jos jedan test!

i on je pozitivan!

i to nije sa prvom jutarnjom!

ja jos uvek ne mogu da verujem!

joj bleso bas sam srecna jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

ko da sam ja !!!

u stvari za sve vas sam jaaaaaaaakoooo srecna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malopre sam uradila jos jedan test!

i on je pozitivan!

i to nije sa prvom jutarnjom!

ja jos uvek ne mogu da verujem!

Cestitam ti Jeko, ode i ti sa ove teme...uzivaj u trudnoci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko kako je prosao susret s muzicem kad je dosao nocas?

Cestitam ti jos hiljadu puta i zelim ti sve najlepse od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, sada i zvanicno da ti cestitam na mrvici! :wub:

A "najzvanicnije" cu ti cestitati kada ti dr potvrdi trudnocu i odredi termin. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEKO BEKO, MILA NAŠA, ČESTITAM TI OD SRCA!!! Mnogo sam se obradovala kad mi je danas Suncokret javila! Ja sam se bacila na učenje, nisam dolazila ovde nekoliko dana, rekla sam joj da ti čestitam od mene, a i sad sam došla najviše da ti lično čestitam, jer mi je stvarno drago zbog tebe. Znam da si se mnogo nervirala i teško sve podnosila, mnogo mi je bilo žao, veruj mi nekoliko puta sam poželela da zatrudniš što pre, pomislila sam "ne moram ja još, samo neka ona što pre dobije svoju mrvicu, mnogo joj je teško"....Uživaj sad, proslavi sa svojim dragim, pa nam javi kako je prošlo kod doktora...t4801.gif

Ja sam malo ispala iz tokova, ne znam šta se sve dešava po forumu, čujem se samo sa Suncokret i Woman preko poruka, znam da Woman leškari, čuva svoje mrvice, čeka da radi betu(jedva čekam da nam javi, držim palčeve za najlepše vesti) Mališi raste beta, što je super...vidim imamo i nove čekalice, želim im dobrodošlicu i da što pre ugledaju svoje dve crtice, pošto vidim da je ovo leto sve lepše i lepše, samo se nižu pozitivni testići!!! h13001.gif

Mi smo "radove" stopirali, još uvek ona upala kod mm-a, pa sam htela da vas pitam, da li neka zna, mm je zaboravio prošli put da pita doktora, da li mora da se koristi zaštita kod nebakterijske upale prostate? Ja mislim da ne mora, pošto je na svim nalazima mm-a pisalo da nema bakterija, gljivica i ostalo, ali on i dalje insistira, strah ga da se kod mene nešto ne iskomplikuje....Inače, mislim da upravo ovuliram, bila sam skroz zaboravila i kad sam dobila, ali juče su počeli jajnici da me bole, danas jače, pa sam pogledala u kalendar gde zapisujem i uklapa se tačno, tako da mi je baš bezveze što i ovaj ciklus propuštamo, ali šta da se radi... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko od srca ti cestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko jos jednom ti cestitam na ovoj nagradi koju si dobila posle toliko muka,evo mrtva umorna sam svratila da vidim samo da li si potvrdila i jos jednom si me obradovala,kao da sam ja ostala trudna toliko se radujem.Nadam se da ce ti se i Lenocka uskoro pridruziti,a pored nje i sve ostale cekalice.Ja sam konacno pronasla neki mir, i necu se vise opterecivati plodnim danima i ovulacijom,jer ce nova trudnoca doci kad joj bude vreme.Umesto toga posveticu se vise ljudima i stvarima koje sam na neki nacin zanemarivala zbog svoje takoreci opsesije za drugim detetom.U petak putujemo na more,tako da vas vec sad sve pozdravljam i ljubim,i nadam se da ce biti jos ovako lepih vesti kad sledeci put svratim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZDRAVO ZENSKI EVE KAJ MAJKA MI NA GOSTI SUM SE UKL SAMO DA VIDAM STO IMA I STO KE VIDAM ME IZRADUVA JEKA BEKA

TI CESTITAM OD SRCE DA IMAS LESNA BREMENOST I NA SVET DA DONESES PREKRASNO BEBENCE TE BAKNUVAM ISTO GI POZDRAVUVAM I SITE CEKALICI I MU POSAKUVAM STO POBRZO DA PRESTANAT DA BIDAT CEKALICI DA STANAT TRUDNICI .

NIE OVOJ MESEC NE RABOTIME NA BEBE POZDRAVCE VE SAKAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko jos jednom ti cestitam na ovoj nagradi koju si dobila posle toliko muka,evo mrtva umorna sam svratila da vidim samo da li si potvrdila i jos jednom si me obradovala,kao da sam ja ostala trudna toliko se radujem.Nadam se da ce ti se i Lenocka uskoro pridruziti,a pored nje i sve ostale cekalice.Ja sam konacno pronasla neki mir, i necu se vise opterecivati plodnim danima i ovulacijom,jer ce nova trudnoca doci kad joj bude vreme.Umesto toga posveticu se vise ljudima i stvarima koje sam na neki nacin zanemarivala zbog svoje takoreci opsesije za drugim detetom.U petak putujemo na more,tako da vas vec sad sve pozdravljam i ljubim,i nadam se da ce biti jos ovako lepih vesti kad sledeci put svratim

Drago mi je da si pronašla svoj mir i u pravu si beba će doći kad joj je vreme, ja pokušavam isto te stvari da raščistim sama sa sobom, možda ova prinudna pauza kod nas na tom planu, upravo i doprinese tome, da malo zaboravim na računanje, plodne dane i sl., pa posle i bude bolje. Lepo se provedite na moru, odmorite, uživajte...SREĆAN PUT!!!t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imala bih jedno pitanje.

Na ovoj sam temi jer i ja čekam svoje plusiće, a dani su tako dugi, ma sve duži. Imam već iskustva sa simptomima trudnoće i znam kako to ide, od tri trudnoće do sada imam jednu devojčicu. Bogu hvala živu, zdravu i pametnu. Ali smo poželeli da dobije batu ili seku i što se više trudimo, ono samo problemi, jedan za drugim. Poslednja trudnoća se završila i pre nego što sam stigla da joj se obradujem. Nekako sam skupila hrabrosti da pokušam ponovo.

Možda je i uspelo. Bole me grudi, posebno bradavice, osećam kiselinu u večernjim satima, a posebno od kad pijem Mama Vit. On mi ne stvara probleme kad nisam trudna, znam jer ga pijem poslednjih mesec dana i nije bilo problema. Ali kada sam trudna, onda ludim od napada kiseline, e i to je počelo preksinoć.

Danas malo više i češće piškim, ali ono što mi je novina u svemu i što mi je nepoznato je retka stolica, po nekoliko puta dnevno.

Pa sam htela da pitam, jel to može da bude neki simptom ili sam se jednostavno prehladila?

Ponekad pomislim da sam sebi sve ovo uvrtela u glavu, jer sam to puno puta prošla. Mislim da sam sačuvala zdrav razum i da me ipak osećaj ne vara, uf.

Malo sam se raspisala, oprostite. Sv vas puno pozdravljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, ti promeni ovo HOĆU BEBU u ČEKAM BEBU, mislim da je došlo vreme :)

Hvala za odgovor, baš imam tremu, kao da mi je prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mnogo se plasim!

danas je dan mog NEdobijanja! :mellow::unsure::ph34r:

samo da prodje ovaj dan!

najsrecnija bi bila kad bi ga prespavala!

Relax, sve je to u glavi, neces dobiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko duso,opusti se-nece doci shvati !!!! :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko ajde denes na doktor da ja potvrdis bremenosta pa da nemas sumja pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mnogo se plasim!

danas je dan mog NEdobijanja! :mellow::unsure::ph34r:

samo da prodje ovaj dan!

najsrecnija bi bila kad bi ga prespavala!

Jeko beko, svaka čast, znaala sam da si trudna,mmmmmm, dobar mi je bio osećaj

Sad lepo se opusti i misli samo na svoje dete... Uživaj što više možeš u tako divnom daru od Boga...Ja ti šaljem puuuuuuuuuno poljubaca i zagrljaja jer te ne znam a u meni si izazvala neverovatnu sreću...Ljubim te puuuuuuuno...nek ti je bebac živ i zdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mnogo se plasim!

danas je dan mog NEdobijanja! :mellow::unsure::ph34r:

samo da prodje ovaj dan!

najsrecnija bi bila kad bi ga prespavala!

sad ce doci princ da ti objasni da je vestica daaaaaaaleeeeeeeekooooo :D i da sad vas dve, posto ja mislim da ce ta tackica biti jedna lepa devojcica :P , uzivate da se cuvate i porastete veeeeeeliiiiiiiike~!!!!!!!! ;)

kad ides kod cika doktora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam da idem u ponedeljak ali mislim da ne mogu da izdrzim do tad!mozda odem vec sutra!

boli me stomak :(

kao da cu svakog momenta da dobijem! :unsure:

I MENI JE BILO TAKO...

Zato i nisam odmah uradila test, već posle 2-3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam da idem u ponedeljak ali mislim da ne mogu da izdrzim do tad!mozda odem vec sutra!

boli me stomak :(

kao da cu svakog momenta da dobijem! :unsure:

nisam sigurna ali mislim da je i mene boleo stomak.

idi ti vec sutra kod lekara.nece da skodi. cisto da budes mirnija.

ako ti uz ne pokaze trudnocu nemoj da se razocaras -- mozda je rano!

moja drugarica je otisla da vidi zasto joj kasni , doktorka nije nista videla na uz i dala joj tablete da ubrza dobijanje menzisa. srecom da ih nije popila jer kad je otisla posle par dana mala mrvica je bila u tibi.

tako nemoj se nervirati bice onako kako treba da bude pa sta bude.!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko vidim teeeeeee :)

mene i danas boli stomak kao da cu da dobijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, ako si trudna pune četri nedelje, beta HCG pokazuje 1000 %. Sigurno nije rano. Ja sam ga u jednoj trudnoći radila 14. dana i odmah je pokazao povišen nivo hormona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko meni su na klinici rekli da betu odradim 14. ili 15. dana i ja zato cekam da mi prodje vreme...budi strpljiva duso draga :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ovako zadnju mens.sam imala 2.06 a dobijala sam uvek na 28 dana.to znaci da jedanas tacno 28 dana a to je 4 nedelje.u ponedeljak je 4 nedelje i 4 dana! :D

joooj tek sad neznam sta da radim!??? :mellow::huh:

neznam...videcu sa mm kad dodje sa svirke!da cujem i njegovo misljenje!

mada znam vec sad njegov odgovor!STRPI SE NE BRZAJ! <_<

Jeko proslo je 4 nedelje od zadnje vestice,ali od ovulacije oko 2 nedelje....beta ce sigurno pokazati trudnocu,meni je kasnilo 2-3 dana,pri tom testovi su mi bili negativni,ali vestice nije bilo,samo na 28.dan malo rozikasto i stalo je....onda sam uradila betu,i naravno pokazala je trudnocu,posle par dana sam otisla kod dr-a,na uz-u se nista nije videlo,tek posle 7 dana sam opet otisla na uz,i tu je bila tackica....tako da za betu nije rano sigurno,a beta je tu kako bi inace bili pozitivni testovi :rolleyes: ,ali na uz-u bi moglo da se ne vidi jos uvek......verujem da ce biti sve u redu,samo polako :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko mozes opusteno danas da uradis Betu, cim ti se pojavila druga crta na testu nema razloga da ti ista ne bude dovoljno visoka, tj. nema teorije da ti ne pokaze trudnocu iz krvi. Ja sam prvi put uradila Betu u trecoj nedelji jer verovatno znas da sam morala sto ranije da se javim u bolnicu zbog onog mog problema i Beta mi je bila 40, a pre toga crta na testu jeeedva vidljiva. Na uz ti se verovatno nista nece videti sem zutog tela jer je jako rano, ali nije na odmet da odes cisto da popricas sa gin.oko eventualnih vitamincica i da se dogovorite za dalju saradnju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ovako zadnju mens.sam imala 2.06 a dobijala sam uvek na 28 dana.to znaci da jedanas tacno 28 dana a to je 4 nedelje.u ponedeljak je 4 nedelje i 4 dana! :D

joooj tek sad neznam sta da radim!??? :mellow::huh:

neznam...videcu sa mm kad dodje sa svirke!da cujem i njegovo misljenje!

mada znam vec sad njegov odgovor!STRPI SE NE BRZAJ! <_<

Jeko, zašto bi davala pare za betu, strpi se da ti bude tačno pet nedelja od zm ( to će ti biti u sredu/četvrtak) pa lepo kod doktora, sa 5 nedelja će se videti na UZ da postoji trudnoća. Pa će te ponovo zakazati za dve/dve ipo nedelje na kontrolu da se definitivno potvrdi trudnoća, odnosno tad će srculence da kuca...

A ti za to vreme misli pozitivno, nemoj da sumnjaš u trudnoću, zabavi se i skreni misli, videćeš kako će ti proleteti vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko, zašto bi davala pare za betu, strpi se da ti bude tačno pet nedelja od zm ( to će ti biti u sredu/četvrtak) pa lepo kod doktora, sa 5 nedelja će se videti na UZ da postoji trudnoća. Pa će te ponovo zakazati za dve/dve ipo nedelje na kontrolu da se definitivno potvrdi trudnoća, odnosno tad će srculence da kuca...

A ti za to vreme misli pozitivno, nemoj da sumnjaš u trudnoću, zabavi se i skreni misli, videćeš kako će ti proleteti vreme :)

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.