Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Maliveseljak i Mališa drago mi je da je sve super prošlo, da ste zadovoljne klinikom i doktorima, pa da se uhvati iz prve i kod jedne i druge!!! :D

Inače, samo da vam se požalim da maca ipak nije uspela...učinila sam sve što je do mene i lekovi i injekcije, čak mi se učinilo da joj je bolje, jer je počela da jede pomalo i da prede, ali izgleda da su ipak unutrašnje povrede bile velike ili je možda uprkos svemu dobila sepsu, ne znam...teško mi je, ali šta da radim, ako joj je tako suđeno...žao mi je samo što se jadnica mučila celu nedelju...

Lenocka hvala ti i ja se nadam da ce se uhvatiti iz prve ....pa sad videcemo ;) ;)

A sto se mace tice veoma mi je zao, ja obozavam zivotinje i dugo tugujem za njima, zato ih vise i ne cuvam :( ,kad im se nesto desi ja se razbolim.....ali ti koliko vidim imas jos jednu macu pa ce ti ona pomoci da zaboravis ovu koju si izgubila, sta ces takav je macji zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka hvala ti i ja se nadam da ce se uhvatiti iz prve ....pa sad videcemo ;) ;)

A sto se mace tice veoma mi je zao, ja obozavam zivotinje i dugo tugujem za njima, zato ih vise i ne cuvam :( ,kad im se nesto desi ja se razbolim.....ali ti koliko vidim imas jos jednu macu pa ce ti ona pomoci da zaboravis ovu koju si izgubila, sta ces takav je macji zivot.

Ja već držim palčeve! k05147.gif

I ja isto kažem svaki put, neću više ništa da čuvam, jer mi posle bude teško i patim kad su bolesne ili kad uginu, a kad-tad to mora da se desi, ali onda opet zavolim neku macu ili kucu i tako...da imam još jednu, ona je došla i prišla mi kao odrasla mlada mačka, svi su se čudili kako sam je pripitomila, ali eto, ona je izabrala mene u ovom slučaju :) mislim da je skotna i da uskoro treba da se omaci, videćemo...a kod mojih imam i malog pekinezera, kog mnogo volim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja već držim palčeve! k05147.gif

a kod mojih imam i malog pekinezera, kog mnogo volim...

Mali slatki Tedy t0470.gif :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali slatki Tedy t0470.gif :wub:

Da, da... ljubav moja slatka :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Zvončica79 od jutros da nas opraši? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Zvončica79 od jutros da nas opraši? :lol: :lol: :lol:

E da,nema my bejbe,verovatno je presusila sa prasinom,nek se natankuje malo pa nek se vrne da nas poprasi,ide novi krug,trebace nam ;)

My bejbeeeee t5212.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

673-g01q03.jpg

Stigao nam je mali Mihailo.... :wub:

Kikiriki se porodila u 6:50

4kg, 57cm

Velik momak! Ovo zasluzuje vatromet t9307.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево и ја да засвирам за Звончицу79 s0563.gif

Prepisujem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam dosla od lekara.Imam brdo lekova da pijem i uzeli su mi krv da provere prolaktin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zelim ti da sto pre to sredis pa navali na tresnje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zelim ti da sto pre to sredis pa navali na tresnje. :D

Hvala :lol: ,nadam se da nece biti tesko da zatrudnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta radite dame moje?t4406.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ах ево убијам време, женски део моје куће гледа турке, а ја пошто нисам љубитељ таквих серија буљим у комп...

Драги отишао код друга, мене мрзело било где да идем, па онда овде висим...

Ти како си t4401.gif

Ma ne znam ni ja,odlucila sam da promenim doktoricu,danas sam presla kod ove sto su mi je nahvalili...Pa sam malo opterecena time,a inace dobro,cim je sunce i ja sijamt2003.gif Hihi sta da ti kazem,mi u kuci uopste nismo namesili pink na Tv-ut2023.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo price....

12 dana posto vestice nema, jutro...popila sam kafu, odvela malenu u vrtic pa reko sad cu kuci da se presvucem pa na bus do centra da vadim krv, pa sa kumom na kafu dok nalazi budu gotovi, i kad ih pokupim idem pravo kod mm na posao da mu saopstim lepe vesti...tako sam razmisljla dok sam isla do kuce od vrtica.

Ulazim u kupatilo da se presvucem i imam sta da vidim vestica mi se smeje crkava od smeha, samo sto mi nekaze:"A sta je ti se ponadala?". Mislila sam da cu da vrisnem od muke.

Tako da me stavite na spisak 18 Maj +/- 12 dana,ako ova opet odluci da me tako nervira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Amidala,ma resicemo je se mi vec nekako...Smejaces se i ti njoj na sav glas,cek,cek samo da dodje tvojih 5 minutak07046.gif

Sad u novo branje op-opt1521.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сестро слатка ово би ја законом забранила, низашта не служи него само да заглупи а ми што не гледамо полудимо кад прочитам макар једну реченицу, колико је глупо...

Добро је да си променила докторку, и ја сад треба да одем код мог доктора, можда га и ја променим, он је стварно фин, али је ћутљив, ништа не објашњава него само све је ок. Чим ниси задовољна одмах мењај, а јеси ли била код ње на преглед, мислим код ове нове.

Bila sam danas,naredna dva dana idem da mi uzmu sve potrebne briseve,papu,ultrazvuk...Dobra je,nema kod nje cekaj godinu dana,ajde odmah da vidimo da li nesto ne stima...kod onog starog je sve bilo ok.Ova nova se bas posveti tebi kao osobi i u prici,nisi samo jedan broj vise.Videcemo,a ko zna,mozda me vestica i zaobidje ovaj mesec(mada cisto sumnjam da cu biti te srece)k07009.gif

Kako kod tebe napreduju tresnjice?Joooj zene dajte vec neka da obraduje sebe i nask07086.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam urinski na 4 dan kasnjenja i bio je negativan, ali posto je ovoliko dugo kasnila mislila sam da je tad bilo prerano pa da se u urinu nije pokazalo tako da sam danas milila otici da vadim krv na betu, ali me je gospodja preduhitrila. Planiram sad kad je odlezim da idem kod dr. na redovan pregled i da vidim sta nevalja posto mi je i prosli mesec kasnila ali 7 dana. Nesto definitivno nevelja i moracu time da se pozabavim,jer moja malene ja svakim mesecom sve starija,a ja stvarno nezelim da ona bude 4 god ili vise starija od bate ili seke i ovako sam vec 6 meseci prkoracila zeljenu razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана84 још 6 дана до твог теста, па има бре све да врачамо да те заобиђе проклета t123009.gif, ево ја ћу прваt123016.gif

Hehe,hvala dusok07061.gif Moracemo da jek07069.gif da se vise ne pojavljuje medju cekalicamah13003.gif

Maybe baby,kao sto rekoh svidja mi se,preduzmljiva je,detaljna i otvorena..Videcemo ubuduce jos,ali mi uliva poverenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сања89 надам се да ћеш то што пре да средиш и да ти пролактин није висок, што пре да средиш те хормоне, па Огију да дарујеш једну бату или секу t4402.gif

Hvala jekic! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedne mracne ali lepe veceri,Jekic je izasla u setnjut10109.gif,tu negde iza coska,"sasvim slucajno" srela je dobro znanu neprijateljicut123001.gifkoja je plasila sve buduce mame na forumu...Resila je da joj se suprostavi,podeli joj park07017.gif i resi je se za narednih bar 9 mesecis14048.gif Cekalice su spokojno uzivalet117008.gif u ne dolasku "doticne",i uskoro su poceli da im se videt6201.gif,a zatim ih je vrlo brzo it8302.gifposetila.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amidala žao mi je što je ova bezobraznica došla...t2107.gif

Ovaj mesec ispade baš bezveze, valjda će da bude bar jedan plusić, da malo proslavimo...

Sanja89 želim ti da što pre središ sve što treba oko hormona i da se baciš na "posao", koji će da urodi plodom!!!

Ivana84, super ti je pričica!!!b0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko vidim te k1806.gif

nemoj da se krijes......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана84 прича ти је супер, а бога ми има да је остварим, него морала сам мало да је преправим, нисам знала да ме замишљаш као сабласног косачаb0251.gif

b0201.gif

a ti sebe zamisljas kao balerinu koja postaje kosac za vestice :lol: :lol: :lol: :lol:

jaoooo puci cu od smeha .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

ne krijem se!!!

citam sta se sve izdogadjalo u mom odsustvu!

od veceras ponovo sam sa vama!

mnogo mi nedostajete!

ljubim vas!

maliveseljace sta ima novo kod tebe?

Yeeeeeee jao super kad se ove cekalice probude sabajle pa kad vide novosti bice sutra lep dan, jeko beko pa svima si nedostajala zasto si nas ostavila na mukama u borbi protiv zla.... :lol: :lol:

Kod mene svasta nesto novo, bila u Bg krecemo sa terapijom cim ona zlocka dodje, bolje se osecam jer je konacno krenulo....opet sam ona stara dvorska luda ovde na forumu k0812.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

нешто ме зеза, шаље ми дупле поруке

kod mene koci i kasne mi poruke nesto se uzj***lo skroz, danas mi je kratak fitilj brzo cu da explodiram i odjavim se odavdek0317.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.